RU EN PL UK

Тури Південною Україною

Тури в Одесу, Білгород-Дністровський, Затоку, Херсон, Миколаїв, Асканію-Нова

груповий
1 день

Шаланди, повнії кефалі. День в Одесі

Одеса - порт - кіностудія

Як кажуть в Одесі: "І шо - навіть чаю не поп'єте?". І чаю встигнете попити, і подивитися всі визначні пам'ятки Одеси за один день. Лікарі стверджують, що одна екскурсія Одесою додає рік життя. Так не пропустіть свій шанс стати здоровішими й молодшими!

груповий
від 3 днів

Корпоратив у моря. Одеса

Одеса - відпочинок біля моря

Один з найпопулярніших способів разом відпочити і розслабитися - це відпочинок в Одесі "біля самого синього моря". Чарівний, героїчний, красивий, хоробрий місто з дивовижною і багатою історією, колоритними місцевими жителями, знаменитим одеським гумором і чистими просторими піщаними пляжами чекає вас!

груповий
1-2 дня

Заповідна Україна. Асканія-Кам'яна могила-Азов

Асканія-Нова - Кам'яна могила - Генічеськ - гарячі джерела

У селі Мирному Мелітопольського району Запорізької області в доісторичні часи була піщана мілина Сарматського моря. Протягом багатьох століть Кам'яна могила служила святилищем. З цього унікального місця ми і почнемо цю екскурсію.

груповий
2-3 дня

Фрегати й корабели. Херсон - Миколаїв - Асканія Нова

Херсон - Миколаїв - Асканія-Нова - Веселе

Херсонщина - справжня перлина степової Південної України. Вона приваблює туристів своєю різноманітною природою, морем і популярними туристичними об'єктами, серед яких курган Огуз, острів Джарилгач - найбільший острів Чорного моря, Чорноморський біосферний заповідник.

груповий
3 дні

Я вам не скажу про всю Одесу. Незвичайна Одеса

Одеса - храми Одеси - палаци Одеси - Одеські катакомби - базари Одеси - Білгород-Дністровський - центр вина "Шабо"

В Одесі стільки цікавого, що можна їхати не на три дні, а на тридцять, і все одно всього не побачиш. Тому ми придумали ще один тур, в якому постаралися представити нові й цікаві одеські "ексклюзивинки".

груповий
3 дні

Дунайський вальс і Дністровське танго. Одеса-Вилкове-Білгород-Дністровський

Одеса - Білгород-Дністровський - Затока - Шабо - Вилкове - Устя Дунаю

Шикарний екскурсійний тур із різноманітною розважальною та екскурсійною програмою, який відкриває нам у всій красі ще кілька дивних куточків української землі.

груповий
від 2 днів

Запрошуємо вас відпочити на узбережжі Азовського моря. Азовська земля - ​​це унікальний коктейль зі степового і морського повітря, яке найдрібніше і тепле море планети, грязьові солоні озера, лікувальні гарячі джерела і залитий сонцем 112-кілометровий пляж - найдовша піщана коса в Європі.

груповий
2 дні

Перлина біля моря. Уїк-енд в Одесі

Одеса - катакомби - кіностудія - порт - палаци Одеси

Хочете познайомитися з Одесою за 2 дні? Для цього потрібно встигнути оглянути всі визначні пам'ятки, обгоріти, купити чогось непотрібного на Привозі, потрапити в якусь неприємну ситуацію, кинути монетку у море , щоб в результаті сказати: "Добре, але мало!"

груповий
3 дні

Зроблено в Одесі та Молдові! Винно-гастрономічний тур

Одеса - Білгород-Дністровський - Ізмаїл - Purcari - Тирасполь - Бендери

Винно-гастрономічний тур по Одеському краю з дегустаціями кращих спиртних напоїв місцевого проізводтства, знайомством з національною кухнею, шопінгом і т.п. цікавими "дорослими штучками".

груповий
4 дні

У бризках моря і сонця. Одеса - Бессарабія - Молдова - Придністров'я

Одеса - Білгород-Дністровський - Шабо - Очаків - Ізмаїл - Тирасполь

Навіть чотири дні в Одесі - дуже мало, щоб зрозуміти і відчути це чарівне місто, надихатися його ароматами, поговорити з його корінними жителями, побачити численні пам'ятки, відпочити біля Чорного моря. Але все-таки хоч засмагнути встигнете, та й двірники вже почнуть пізнавати вас ....

груповий
1-2 дня

Одеса сміється. Гуморина в Одесі

Одеса - Гуморина - порт - Одеська кіностудія

Найкращий час для подорожі до Одеси - на День сміху, бо саме в цей день Одеса стає сама собою - сміється, посміхається, жартує, веселиться, святкує, зустрічає гостей, співає й танцює !!! Одеська Гуморина - одне з найпопулярніших, масово відвідуваних і трендових для України культурних подій.

груповий
3 дні

Цигани шумною натовпом. Тур по Бессарабії і Придунав'ям

Одеса - Вилкове - Ізмаїл - Орловка - Дунайський біосферний заповідник

"Цигани шумною натовпом по Бессарабії кочують ..." Запрошуємо вас в самий південно-західний куточок України, туди, де Дунай впадає в Чорне море, звідки видно вже Румунські гори і де крім циган є багато всього дуже і дуже цікавого ....

груповий
2-3 дня

Стародавня Ольвія. Миколаїв - Очаків

Миколаїв - Ольвія - Очаків - Асканія-Нова - музей РВСП

Місто Миколаїв, назване на честь Святого Миколая, - одне з наймолодших міст України, йому трохи більше двохсот років. Його життя та історія нерозривно пов'язані з історією морського та річкового флоту.

груповий
2 дні

За прекрасними таємницями. Одеса-Кулевча

Одеса - Кулевча - храми Одеси

У Свято-Миколаївському православному храмі в селі Кулевча Одеської області знаходиться безліч чудотворних святинь, завдяки яким люди отримують духовні і тілесні зцілення. Тур знайомить також з єврейськими, католицькими, протестантськими та мусульманськими святинями Одеси.

груповий
3 дні

Над хмарами. По гірському Криму

Чатирдаг - Мармурова печера - Демерджі - водоспад Джур-Джур - Качи-Кальон - Великий каньйон Криму

Екскурсійний тур для активних і допитливих туристів, в якому можна побачити і відчути всі кримські дива: гірські вершини і плато, гроти і печери, гірські річки та водоспади, печерні міста і монастирі.

груповий
від 3 днів

Корпоратив у моря. Затока. Чорне море

Одеса - Затока - відпочинок біля моря

Запрошуємо вас на відпочинок на піщану Кароліно-Бугазькій косу, що розділяє Чорне море і Дністровський лиман. Величезні чисті піщані пляжі, пологий вхід в море, унікальний клімат створюють прекрасні умови для відпочинку. Затока - популярний український морський курорт на Чорному морі недалеко від Одеси.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!