fbpx
RU EN PL UK

В степах Причорномор'я. Херсон - Миколаїв - Асканія Нова

Херсонщина - справжня перлина степової Південної України. Вона приваблює туристів своєю різноманітною природою, морем і популярними туристичними об'єктами, серед яких курган Огуз, острів Джарилгач - найбільший острів Чорного моря, Чорноморський біосферний заповідник.

 Вибирайте цей тур, і ви побачите:

- зелене намисто Херсонщини - Дніпровські плавні;

- природне диво України - заповідник Асканія-Нова;

- унікальні рожеві озера і справжню пустелю;

- каньйони, які не поступаються Північній Америці;

- Мигійські пороги на Південному Бузі;

- місто корабелів і Святого Миколая- Миколаїв;

- найстарішу корабельну верф України;

- виноробне господарство князя П.Трубецького.

Ви давно мріяли побувати в Херсоні і Миколаєві? Ви до сьогодні не бачили одного з 7 чудес України Асканії-Нова? Тоді обирайте цей тур, не вагаючись!

У програмі туру: залізничний проїзд з Харкова, транспортно - екскурсійне обслуговування, проживання в Херсоні, екскурсії по Херсону, Миколаєву, заповідник "Асканія-Нова", Херсонська фортеця, музей суднобудування і флоту, Миколаївська корабельна верф, Олешківська пустеля.

Маршрут

Херсон - Миколаїв - Асканія-Нова - Веселе

Тривалість туру

3 дні

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

            Виїзд із Харкова до Херсона поїздом № 139 в 17-07

1 день Прибуття в Херсон о 05-25, зустріч групи на залізничному вокзалі. 

Оглядова автобусна екскурсія Херсоном. Херсон знаменитий своїм історико-архітектурним комплексом "Херсонська фортеця", Єкатерининським собором, могилою і пам'ятником Г.А. Потьомкіну - Таврійському, набережній Дніпра. Херсонська фортеця - місце заснування міста. До наших днів від архітектурного ансамблю Херсонської фортеці збереглися лише Очаківська і Московські ворота з пов'язаними з ним бастіонами, кріпак колодязь, будівля Арсеналу, пороховий льох, Катерининський собор з дзвіницею. Інші пам'ятки міста: грецьке передмісті, Покровська площа, Успенський кафедральний собор, Привоз, Казенні палати, Некрополь, старе місто. Дніпровські плавні, які греки називали Гілеєю, готи - лісом Мюрквід, слов'яни - Олешшям, запорізькі козаки - Великим Лугом.

herson1 herson2

Розміщення в готелі в Херсоні або в Новій Каховці.

Факультативно пропонується:

екскурсія "Херсонський Гранд - Каньйон, або Дніпро-Бузький лиман"*.  Виїзд в Херсонські гори на берег Дніпро-Бузького лиману. Ми навчимося загадувати бажання так, щоб вони обов'язково збувалися, помилуємося шикарним краєвидом, вип'ємо херсонський трав'яний чай з місцевими солодощами, дізнаємося багато цікавого про херсонських краях.

- морська прогулянка на острів Джарилгач. Ми вирушаємо на справжній безлюдний острів. Так, острів-коса Джарилгач, вважається найбільш умовно безлюдним у Європі. Усі люди, яких ми тут побачимо – це такі ж туристи, як ми з вами. Це острів прозорого моря та старих маяків, піщаних пляжів та унікальної природи, справжнього релаксу та потаємних мрій. Вільний час на морі. 

Дніпро Бузький лиман неназваний

- захоплююча подорож Дніпровськими плавнями*. Великі Дніпровські плавні завжди були надбанням українського народу. Вони сповнені недоторканної краси та історичної величі одночасно. Щоб оцінити неповторність цих місць, ми на каяках форсуємо потужну річку Дніпро, пройдемо вздовж великих та малих островів та проток. А розпочнеться подорож з бази "Козак" - воріт до Національного природного парку "Нижньодніпровський".

- прогулянки на катері по Дніпро-Бузькому лиману, плавням Дніпра.

Вечеря. Вільний час. Прогулянка набережною Дніпра ...

Uzor NU

2 день Сніданок. Вільний день.

Факультативно пропонується:

 - екскурсія до заповідника Асканія - Нова *. Біосферний заповідник "Асканія-Нова" - одне з 7 природних чудес України, найстаріший степовий біосферний заповідник планети та найбільший серед європейських степових заповідників. Його створив більш ніж 100 років тому Фрідріх Едуардович Фальц-Фейн - нащадок німецьких колоністів і господар цих земель. У 1985 році заповідник "Асканія-Нова" рішенням ЮНЕСКО внесено до списку еталонних територій планети і є біосферним резерватом.

askaniya 0005 askaniya 0001

 Нинішня його площа, включаючи заповідний степ, становить 33,3 тисячі гектарів. Біологічне різноманіття налічує більш ніж 500 видів вищих рослин і більш ніж 3000 видів тварин. Багато видів, які зникли за останні сторіччя на величезних просторах колишніх степів Євразії, тут продовжують існувати.

askaniya 0003 askaniya 0002

Виїзд до заповідного степу, сафарі по історичних місцях заповідника.

Екскурсія по зоопарку та дендропарку. Як виник цей природний оазис у степу? Ви побачите безліч корінних жителів Африки, Америки та Індії, які прекрасно почувають себе в степах Причорномор'я.

Вільний час. Територія заповідника доглянута і призначена для неспішних прогулянок. Насолоджуйтеся природою, прогуляйтеся до озера і зробіть прекрасні фото на пам'ять!

- Виїзд до села Веселе, де функціонує виноробне господарство князя П.Н.Трубецкого *. Справжня історія єдиного історичного шато країни і особлива атмосфера виноробні робить її, мабуть, найпривабливішим об'єктом винного туризму в Україні.

винодельчеське господарство ekskursii vina trubeckogo 02 1024x683

Перші виноградники були закладені тут, в маєтку Козацькому, у 1896 році. Вибір земель для насаджень і сортів виноградних лоз здійснював головний винороб Російської імперії князь Лев Голіцин. Уже в 1900 році на всесвітній виставці в Парижі Рислінг виноробного господарства був удостоєний Гран-прі.

Здійснити подорож в історію можна, спустившись в винні підвали, прогулявшись по хитромудрим галереям і покуштувавши під керівництвом досвідченого сомельє 6 сортів вина. Тут ви в буквальному сенсі хлебнете ковток історії, адже 8 винних підвалів зберігають понад 10 000 пляшок, серед яких 7000 - рідкісні екземпляри.

Ну а по дорозі до шато Трубецького вас чекають не менш дивовижні об'єкти: єдиний степовий водоспад Херсонщини, єдина на півдні України середньовічна вежа - залишок фортеці литовського князя Вітовта.

- Кінбурнська коса *:
  Взявши із собою ланчбокси, виїжджаємо до Кінбурнської коси. Прибуття до с. Геройське. Екскурсія-сафарі півостровом: відвідування озер, Ягорлицької затоки, Національного парку "Білобережжя Святослава". Польовий обід з кінбурнською юшкою на багатті, картоплею, овочевою нарізкою, дегустацією місцевого алкоголю. Вільний час на березі моря.

48949aee0413db74d6d26f0e7a01d8f4 17 image main

- солоні промисли і рожеві озера *:

- Кінбурська озера. У декількох кілометрах від села Геройське розташовані знамениті Кінбурнська соляні промисли. Виділяються вони яскраво рожевим і іноді помаранчевим кольором. Тут видобувають сіль відкритим способом, як і багато століть назад. Рожеві озера - улюблене місце відвідування туристів. Фотографії на фоні озер вражають і заворожують.

64 sasyk syvash

- Лемурійське озеро. Недалеко від Чаплинки і Григорівки поруч із озером Сиваш розташувалося лемурійське (воно ж Мертве, Рожеве) озеро. За легендою, на місці нинішнього озера раніше було лемурійське море. Концентрація солі тут більше, ніж на знаменитому ізраїльському Мертвому морі. На озері створені оптимальні умови для лікування і купання.

- «Зелені хутори Таврії» * - це незвичайний комплекс, що складається з 45 островів-хуторів загальною площею 100 га, оточених водними каналами. Знаходиться цей комплекс у Північному Причорномор'ї Херсонщини - історичній Північній Таврії, безпосередньо в районі, прилеглому до пониззя Дніпра. Цілющий гейзер, колишня садиба Фальц-Фейна - засновника заповідника Асканія-Нова, Зелені Хутори: музей народного побуту, гончарна майстерня, ткацький будинок, рибальський музей, медовий будинок.

ЧВВВ м5

- Мигійські пороги *. Тут річка Південний Буг проклала собі шлях, створивши вузьку долину-каньйон. Стрімкі скелі, що оточують його, іноді досягають 40 м. Ви побачите Мигійські пороги, водоспади, острови і круті обриви. Пороги "Мірошницький", Інтеграл, урочище Протич, можливий рафтинг на Південному Бузі.

bugas2 bugas1

- "Таврія" - будинок українських марочних коньяків *. Ви дізнаєтеся про історію виноробства Таврійського краю, а потім свої таємниці відкриють підвали, в яких десятками років витримують найякісніші коньячні спирти. Галерея з 6,5 тисячами дубових бутов і бочок приголомшує уяву. Після екскурсії бажаючі зможуть продегустувати ординарні, марочні і колекційні коньяки, а також вино.

11062016 02 3 3680593 Tavria

- Водоспади півдня України*. Унікальні водоспади у степах Херсонщини – незвичайне явище для степу на території с. Козацьке, Бериславського району, поблизу руїн маєтку, що належав князю Петру Миколайовичу Трубецькому. Екскурсія до найстарішої кам'яної споруди на Півдні України – Вітовтової вежі.

- Екскурсія "Мелодія джерельної стежки" Новою Каховкою – місту тисяч ключів, джерел. Під час екскурсії ви дізнаєтесь про героїчне минуле цього регіону, про козацькі традиції Херсонщини та про прабатьків козаків – чумаків. Ви дізнаєтесь історію виникнення міста, пройдетеся старими вулицями та міським парком, насолодитеся унікальними настінними фресками бойчукістів – єдиними у світі, побачите «кам'яні вишиванки» Григора Довженка.

- с.Мар'янівка* - Відвідування козячої ферми, сироварні, дегустація крафтового козиного сиру.

- с.Тавричанка – відвідування найкрасивішого парку півдня України, катання на конях, відвідування єдиної в Україні ферми зебу – прабатьків великої рогатої худоби.

- Національний парк "Бузький Гард"*. Спочатку досліджуємо Малий Актовський каньйон "Долини Диявола", він же Арбузинський каньйон. Це один з найстаріших каньйонів в Україні. Вважається гордістю і однією з головних визначних пам'яток Миколаївської області. Тут досить високі скелі, а стрімка річка пробиває собі шлях через валуни. Прогулянка до Блакитного кар'єрному озеру.

buzk2 buzk1

Далі на нас чекає перехід до Актовського каньйону. Це унікальний комплекс лісової та водної екосистем із ансамблем скель і гранітних валунів, єдиний у Європі, який за своїми геолого-ландшафтним показниками в мініатюрі з величезною точністю в часі освіти нагадує знамениті каньйони північної Америки. Річка Мертвовод ділить Миколаївський каньйон навпіл, скелі на її берегах досягають іноді 30-50 метрів заввишки.

Повернення до Херсона.
Uzor NU

3 день Сніданок. Виселення з готелю.

Один з екскурсійних маршрутів на вибір:

- Олешківські піски - українська Сахара. Екскурсія найбільшим піщаним масивом Європи (8020 км). Піщані бархани, які влітку можуть нагріватися до 70-75 градусів, досягають 8-12 м, а в глибині знаходяться справжні оази та невеликі озера. Місце історичної Олешківської Січі запорізьких козаків.

pesk2 pesk1

- Екскурсія до Миколаїва - "Міста корабелів". Місто Миколаїв, назване на честь Святого Миколая, розташоване в місці впадання Південного Бугу в Чорне море. Місто за українськими мірками молоде, йому трохи більше 200 років. Історичні і архітектурні пам'ятки, старий некрополь, Адміралтейство, набережна - Флотський бульвар, пам'ятники засновникам міста - М.Фалєєву і Г.Потьомкіну, пам'ятник Св. Миколаю, пам'ятник уродженцю Миколаєва - адміралу С.Макарову, собор Касперівської Божої Матері, собор Різдва Богородиці. Можливе відвідування кращого в Україні зоопарку, дитячого містечка казок, музею суднобудування і флоту, екскурсія найстарішою корабельною верф'ю країни.

Миколаїв picture 4b2fc5ab81c03986d8c 60429 s1

Відправлення поїздом № 140 з Миколаєва о 19-46 або з Херсона о 21-07

             Повернення до Харкова о 9-45

Вартість на людину в грн.

група / готель 10+1  15+2  15+1 25+2 30+3 40+4 50+4
хостел (4-8-місні номери,
зручності на кілька номерів)
4750 4150 4050 3950 3850 3750 3650
готель туркласу (2-5-місні номери,
зручності в номері)
4850 4350 4250 4150 4050 3950 3850
готель бізнес-класу (2-3-місні номери,
зручності в номері)
5350 4850 4750 4650 4550 4450 4350

У вартість включено

залізничний проїзд (плацкарта), бронювання квитків, супровід групи представником туроператора, екскурсійне обслуговування, транспортне обслуговування за програмою, проживання в готелі, харчування за програмою, страховка.

Примітки

  • Ціна дійсна для організованих груп від 10 чол.
  • Вхідні квитки до музеїв та на інші екскурсійні об'єкти, дегустації, факультативні екскурсії, інші додаткові послуги оплачуються додатково.
  • У програмі можливі зміни за бажанням замовника.
  • Ціна туру може змінюватись в залежності від програми, тривалості транспортного обслуговування, вартості залізничного проїзду, рівня готелю, високого або низького сезону і т.д. Уточнюйте вартість туру перед бронюванням.
  • Для дорослих груп можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова.

 

Якщо ви шукаєте групові екскурсії та тури для груп, то ми можемо запропонувати вам:

- великий вибір турів Південною Україною
- тури до Одеси і Одеської області у будь-який час року
- корпоративний відпочинок, тури вихідного дня на море
- тури до Херсона, Асканії-Нова та інших заповідники України
- автобусні екскурсії Харківською областю
- групові тури автобусом Україною
- старовинні садиби Харківщини і України
- замки й фортеці, палаци та парки України
- проект "Різнокольорові канікули в Україні"
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах


Якщо ви підбираєте індивідуальний тур, відпочинок або тур у складі групи, то можете подивитися:

- наші збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок у Одесі й Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!