fbpx
RU EN PL UK

Оздоровчі табори

Дитячі, молодіжні, спортивні, оздоровчі табори в Карпатах, на Чорному, Азовському, Середземному морі. Сергіївка, Скадовськ, Кирилівка, Приморськ, Ясіня, Чорна Тиса, Татарів, Болгарія, Туреччина, Греція, Угорщина

Тривалість заїзду від 10 днів

"Сонячний берег"

Чорне море, Одеська обл, Сергіївка

Ціна 2020 року! Раннє бронювання до 01.06.2020! Запрошуємо до кращого оздоровчого табору України! Літній оздоровчий комплекс "Сонячний берег" розташований у смт. Сергіївка Одеської області на березі Чорного моря. Літні канікули 2020 на Чорному морі в Сергіївці у таборі "Сонячний берег"!

Тривалість заїзду 18 - 21 день

Лісова галявина

Харківс область, смт. високий

Ціна 2020 года! Новинка! Табір розташований в 20 км від Харкова, в смт. Високий, в екологічно чистому районі, серед багаторічних дерев змішаного лісу з по-справжньому лікувальним повітрям!

Тривалість заїзду 10 днів

Полосатий рейс

Азовське море, Кирилівка, Федотова коса

Ціна 2020 року! Оздоровчий центр "Смугастий рейс" розташований на березі Азовського моря на знаменитій Федотової коси в Кирилівці. Азовське море, а саме Кирилівка - на сьогоднішній день одне з кращих місць в Україні для оздоровлення дітей. Проведи Літо 2020 на Азовському морі!

Тривалість заїзду від 5 днів

"Тиса - Буковель"

Ясіня, Закарпатської обл.

Ціна 2020 року! Туристичний комплекс "Тиса" розташований в селищі Ясіня Закарпатської області в мальовничій ущелині на берегах гірських річок Чорна Тиса і Лазещина, в оточенні найвищих вершин України - Говерли, Петроса і Близниці. Рекомендуємо провести літні канікули 2020 в Карпатах!
Тривалість заїзду 14 днів

"Бригантина"

Чорне море, Херсонська обл, Скадовськ

Ціна 2020 року. Відпочинок влітку 2020 на Чорному морі в Скадовську! Спортивно - оздоровчий комплекс "Бригантина" розташований на 6-ти гектарах упорядкованої тінистої території в санаторній зоні причорноморського міста-курорту Скадовська Херсонської області. 

Тривалість заїзду від 9 днів

Teen Palace

Болгарія, Сонячний берег

Ціна 2020 року. Море сонце, веселі аніматори і діти з різних країндиско-марафони, караоке, шопінг, розважальні та розвиваючі програми для дітей, нові знайомства і багато іншого! 

Тривалість заїзду 10 днів

Прометей

Азовське море, Запорізька обл, м Приморськ

Ціна 2020 року. Дитячий оздоровчий табір "Прометей" затишно розташувався на березі теплого Азовського моря в невеликому курортному містечку Приморську. Рекомендуємо провести Літо 2019 на Азовському морі в таборі "Прометей"!

Тривалість заїзду від 9 днів

Камелот

Болгарія, Сонячний Берег

Ціна 2020 року. Дитячо-Молодіжний табір Камелот Резиденс 3 * запрошує дітей та підлітків, а також їх батьків на відпочинок і захоплююче вивчення англійської мови на самому теплому курорті Болгарії Сонячний берег.
Тривалість заїзду від 10 днів

Петросу

Татарів, Закарпатської обл

Ціна 2020 року! Затишний табір в Карпатах зі своєю особливою атмосферою і аурою. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина оздоровився і творчо розвивався, тоді вибирайте табір "Петрос"! Кращі канікули 2020 на Карпатах!

Тривалість заїзду від 9 днів

Okey Holiday

Болгарія, Сонячний Берег

Ціна 2020 року. Новий прекрасний табір OKEY HOLIDAY розташований в центрі Сонячного Берега. Прекрасні умови проживання, смачна кухня, відмінна анімація - все це зробить відпочинок Ваших дітей незабутнім.

Тривалість заїзду від 9 днів

Молодіжний центр "STAR CLUB" (Болгарія)

Болгарія (Сонячний берег)

Ціна 2020 року. Дитячий табір "Star Club" запрошує Вас провести незабутні літні канікули 2020 року в сонячній Болгарії! Вас чекають ексклюзивна програма студій та творчих майстерень, екскурсії, спортивні олімпіади, дискотеки, конкурси, вікторини, і, звичайно ж, ласкаве море!

Тривалість заїзду від 9 ночей

"Індиго - Олимпиус"

Греція, Олімпійська рів'єра

Ціна 2020 року. У новому таборі "Індиго-Олимпиус"  діти відпочиватимуть, насолоджуватися морем, підкорювати вершини, брати участь в спортивних іграх і творчих гуртках, але крім всього цього у них буде можливість поліпшити свої знання англійської мови. Основна мова спілкування в таборі - англійська / російська.
Тривалість заїзду 12 днів

Казкова Адріатика (Чорногорія + Хорватія)

Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Хорватія

Ціна 2020 року. Без нічних переїздів!  7 ночей відпочинку на узбережжі, 2-х разове харчування. Тур для тих, хто цінує красу, природу і історію - Хорватія і Чорногорія саме ті країни, де все це є в достатку!
Тривалість заїзду 10 днів

індиго Камчия

Болгарія, курорт Камчия

Ціна 2020 року. Камчия - це перлина серед дитячих санаторно-оздоровчих комплексів болгарського узбережжя, де діти можуть отримати відмінний відпочинок в Болгарії. Табір розміщується в однойменному заповіднику в 5-10 хвилинах від упорядкованих пляжів, а також в 25 км від Варни.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!