fbpx
RU EN PL UK

Тури Південною Україною

Тури в Одесу, Білгород-Дністровський, Затоку, Херсон, Миколаїв, Асканію-Нова

груповий
3 дні

Я вам не скажу про всю Одесу. Незвичайна Одеса

Одеса - Білгород-Дністровський - центр вина "Шабо" - Очаків - Кінбурнська коса - Бессарабія - Молдова - Ізмаїл

В Одесі стільки всього цікавого, що можна їхати не на три дні, а на тридцять, і все одно все не побачиш. Тому ми придумали такий тур, в якому постаралися представити нові, цікаві одеські "ексклюзівінкі".

груповий
3 дні

В степах Причорномор'я. Херсон - Миколаїв - Асканія Нова

Херсон - Миколаїв - Асканія-Нова - Веселе

Херсонщина - справжня перлина степової Південної України. Вона приваблює туристів своєю різноманітною природою, морем і популярними туристичними об'єктами, серед яких курган Огуз, острів Джарилгач - найбільший острів Чорного моря, Чорноморський біосферний заповідник.

груповий
1 день

Шаланди, повнії кефалі. День в Одесі

Одеса - порт - кіностудія

Як кажуть в Одесі: "І шо - навіть чаю не поп'єте?". І чаю встигнете попити, і подивитися всі визначні пам'ятки Одеси за один день. Лікарі стверджують, що одна екскурсія Одесою додає рік життя. Так не пропустіть свій шанс стати здоровішими й молодшими!   

груповий
3 дні

Чорноморська одіссея. Від стародавніх еллінів до наших днів

Миколаїв - Бузький гард - Мігійські пороги - Ольвія - Очаків - Херсон - Кінбурнська коса

Скіфи, сармати, елліни... та наймолодше місто України; найдавніший каньйон Євразії та пам'ятники Османської імперії; радонові та солоні озера, священна річка Геродота Ексампей та величний Буг. 

груповий
4 дні

У бризках моря і сонця. Одеса - Бессарабія - Молдова - Придністров'я

Одеса - Білгород-Дністровський - Шабо - Очаків - Ізмаїл - Молдова

Навіть чотири дні в Одесі - дуже мало, щоб зрозуміти і відчути це чарівне місто, надихатися його ароматами, поговорити з його корінними жителями, побачити численні пам'ятки, відпочити біля Чорного моря. Але все-таки хоч засмагнути встигнете, та й двірники вже почнуть пізнавати вас ....

груповий
3 дні

Дунайський вальс і Дністровське танго. Одеса-Вилкове-Білгород-Дністровський

Одеса - Білгород-Дністровський - Затока - Шабо - Вилкове - Устя Дунаю

Шикарний екскурсійний тур із різноманітною розважальною та екскурсійною програмою, який відкриває нам у всій красі ще кілька дивних куточків української землі.

груповий
3 дні

Біля берегів Меотиди. Бриз Північного Приазов'я

Маріуполь - Кам'яні могили - Великоанадольський ліс - Сартана - Урзуф - природний парк "Меотида" - Бердянськ

Ми звикли на узбережжі ласкавого Азовського моря просто відпочивати, не замислюючись ні про що... А от якби задумалися і обернулися довкола, то побачили б і дізналися, який це дивовижний і багатий край!

груповий
2 дні

Перлина біля моря. Уїк-енд в Одесі

Одеса - катакомби - кіностудія - порт - палаци Одеси

Хочете познайомитися з Одесою за 2 дні? Для цього потрібно встигнути оглянути всі визначні пам'ятки, обгоріти, купити чогось непотрібного на Привозі, потрапити в якусь неприємну ситуацію, кинути монетку у море , щоб в результаті сказати: "Добре, але мало!"

груповий
від 3 днів

Корпоратив на Чорному морі. Затока

Одеса - Затока - відпочинок біля моря

Запрошуємо вас на відпочинок на піщану Кароліно-Бугазьку косу, що розділяє Чорне море і Дністровський лиман. Величезні чисті піщані пляжі, пологий вхід у море, унікальний клімат створюють прекрасні умови для відпочинку. Затока - популярний український морський курорт на Чорному морі недалеко від Одеси.

груповий
1-3 дня

Заповідна Україна. Асканія - Кам'яна могила - Азов

Асканія-Нова - Кам'яна могила - Генічеськ - гарячі джерела - Рожеве озеро

Доісторична піщана мілина Сарматського моря, українська причорноморська степ, яку так любили вільні козаки, природне диво України - заповідник Асканія-Нова, український Стоунхендж, неймовірної краси озера і тепле Азовське море, - ось неповний перелік задоволень, які чекають вас тут!

груповий
від 3 днів

Корпоратив на Чорному морі. Залізний Порт

Одеса - Херсон - Залізний Порт - Чорне море

Курорт Залізний порт з кожним роком все більше набирає популярності в українців і гостей нашої країни і на сьогоднішній день є одним з найбільш відвідуваних курортних міст на березі Чорного моря.

груповий
від 3 днів

Корпоратив біля моря. Одеса

Одеса - відпочинок біля моря

Один із найпопулярніших способів разом відпочити і розслабитися - це відпочинок в Одесі "біля самого синього моря". Чарівне, героїчне, красиве, хоробре місто з дивовижною і багатою історією, колоритними місцевими жителями, знаменитим одеським гумором і чистими просторими піщаними пляжами чекає на вас!

груповий
від 3 днів

Запрошуємо вас відпочити на узбережжі Азовського моря. Азовська земля - ​​це унікальний коктейль зі степового і морського повітря, найбільш мілке і найтепліше море планети, грязьові солоні озера, лікувальні гарячі джерела і залитий сонцем 112-кілометровий пляж - найдовша піщана коса в Європі.

груповий
від 3 днів

Тур вихідного дня. Азовське море. Кирилівка

Харків - Кирилівка - Федотова коса

Оздоровчий комплекс "Смугастий рейс" розташований на березі Азовського моря на знаменитій Федотовій косі в Кирилівці. Азовське море, а саме Кирилівка, на сьогодні - одне з найпопулярніших місць для проведення корпоративних вихідних.

груповий
від 3 днів

Санаторій «Арктика» - один із найкращих оздоровчих закладів Приазов'я. Тут створені прекрасні умови для повноцінного відпочинку у дружній компанії. Можна не тільки відпочити та поніжитися на сонечку, а й вирішити нагальні питання і вдосталь повеселитися.

груповий
1-2 дня

Одеса сміється. Гуморина в Одесі

Одеса - Гуморина - порт - Одеська кіностудія

Найкращий час для подорожі до Одеси - на День сміху, бо саме в цей день Одеса стає сама собою - сміється, посміхається, жартує, веселиться, святкує, зустрічає гостей, співає й танцює !!! Одеська Гуморина - одне з найпопулярніших, масово відвідуваних і трендових для України культурних подій.

груповий
3 дні

Зроблено в Одесі та Молдові! Винно-гастрономічний тур

Одеса - Білгород-Дністровський - Ізмаїл - Purcari - Тирасполь - Бендери

Винно-гастрономічний тур по Одеському краю з дегустаціями кращих спиртних напоїв місцевого проізводтства, знайомством з національною кухнею, шопінгом і т.п. цікавими "дорослими штучками".

груповий
3 дні

Кримська Рів'єра. Південний берег Криму

Південний берег Криму - гірський Крим

Південний берег Криму завжди вабив і буде вабити до себе всіх любителів подорожей, цінителів краси, допитливих туристів і тих, хто хоче просто поніжитися на ласкавому південному сонечку.

груповий
2 дні

Абсолютно новий красивий екскурсійний тур, який з'єднує дві чорноморські перлини - завжди популярний Севастополь і незаслужено забуту, але від цього не менш прекрасну Євпаторію.

груповий
1 день

Морська душа. Севастополь

Севастополь - Бахчисарай - Балаклава

Програма одноденної поїздки до Криму включає в себе екскурсії по Бахчисараю, Севастополя, Балаклаві, відвідування фортеці Чембало, Балаклавської бухти, Панорами, музею індіанців, музею шоколаду та інших цікавих об'єктів.

груповий
1 день

Морський бриз. Південний берег Криму

Південний берег Криму - Алушта - Ялта

Печери, що ховаються в горах, гірські хребти і долини, розкішні парки і сади, величні палаци, ласкаве південне солннце і саме синє у світі Чорне море - все це відкриває своїм гостям Південний берег Кримського півострова. 

груповий
3 дні

Над хмарами. По гірському Криму

Чатирдаг - Мармурова печера - Демерджі - водоспад Джур-Джур - Качи-Кальон - Великий каньйон Криму

Екскурсійний тур для активних і допитливих туристів, в якому можна побачити і відчути всі кримські дива: гірські вершини і плато, гроти і печери, гірські річки та водоспади, печерні міста і монастирі.

груповий
3 дні

Народи Криму. Судак - Феодосія - Коктебель

Судак - Новий Світ - Феодосія - Коктебель - Старий Крим

Поезія Східного Криму, що вилилася в творчість Волошина, Гріна, Айвазовського, - Генуезька фортеця, стежка Голіцина, грот Шаляпіна, заповідник Карадаг, ялівцеві гаї, солодкі виноградники, винні підвальчик і морські бухти.

груповий
2 дні

Парад тюльпанів. 2 дня в весняному Криму

ПБК - Ялта - Нікітський ботанічний сад - Партеніт - Массандра

Щорічно в другій половині квітня десятки тисяч туристів відвідують унікальну виставку тюльпанів в Нікітському ботанічному саду. Запрошуємо і вас відвідати Крим в самий розпал весни.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!