fbpx
RU EN PL UK

Під звуки трембіти. Буковина, Гуцульщина та Поділля

Чарівні Карпати ваблять нас до себе, в серце Європи, щоб торкнутися серцем краси високих гір, зелених полонин, дзвінких потоків, побувати серед працьовитих, талановитих людей, які тут живуть і бережуть неповторну природу і самобутню культуру рідної землі - України.

Зупинити свій вибір на цьому солідному турі - значить:

- з'єднати воєдино чарівність Карпат, магію Поділля і принадність Буковини;

- назавжди закохатися в "маленький Париж в Карпатах" - Чернівці;

- скрикнути від захоплення в залах колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації;

- познайомитися з чарівним гуцульським краєм, його культурою, історією, архітектурою, незвичайними пезйжамі і головне - людьми;

- порівняти два найпотужніших і красивих замку України - Хотинський і Кам'янець-Подільський;

- побачити найкрасивіші рівнинні водоспади і печери України.

Сперечаємося, що з подорожі по Буковині, Гуцульщині та Західному Полдолью ви повернетеся додому іншою людиною ?!

У програмі туру: залізничний проїзд з Харкова, транспортно - екскурсійне обслуговування, проживання в Чернівцях в комфортабельному готелі, харчування, екскурсії по Косову, Коломиї, Криворівні, Верховині, Чернівцях, Кам'янцю-Подільському, Мигово, перевал Німчич, музей Писанки, Чернівецький Національний університет, садиба Святого Миколая , Хотіснкій замок, Червоноградський водоспад. печера Вертеба.

Маршрут

Чернівці - Хотин - Кам'янець - Подільський - Вижниця - Вашківці - Криворівня - Верховина - Косів - Коломия - Мигово - Бакота - Більче-Золоте - Червоноград

Тривалість туру

4-5 днів

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

               Виїзд з Харкова до Хмельницького поїздом № 138 в 21-14

1 день  Прибуття до Хмельницького о 11-19, зустріч групи. Дорожня ознайомча екскурсія "Подільські Товтри". На вибір відвідування Кам'янець-Подільської фортеці або Хотинського замку.

khotinskay krepost  khotinskay krepost 2

Хотин - міста козацької слави і одного з найдавніших міст Буковини. Найпотужніший замок Східної Європи, екскурсія з відвідуванням історичних місць стародавнього замку. Обід.

Кам'янця-Подільського - перлина Українського Поділля, одне з семи чудес світу, фестивальна столиця України, фантастичний за красою місто, що розкинулося на березі річки Смотрич. У Кам'янці є каньйон, якому 20 мільйонів років; в 1374 році місто отримало Магдебурзское право; в 1463 році став Королівським містом; першу кав'ярню відкрили тут на 2 роки раніше, ніж у Відні; в 1784 році тут вже літали повітряні кулі, а в 1919 році місто було столицею Української Народної Республіки.

 staraya krepost1 kamenets 001

Екскурсія до «Старої фортеці»: Російські ворота, Турецький міст, Російські і Польські фільварки, Західний бастіон, музеї і виставки. Оглядова екскурсія містом: Польський магістрат, Трінітарський костел, кафедральний костел Петра і Павла, собор Олександра Невського, вірменська церква, вежа Баторія, костел Домініканського монастиря, порохові склади, казарми.

Прибуття в Чернівці. Поселення в готель.
Uzor NU

2 день Сніданок. Оглядова екскурсія містом. Чернівці «Маленький Париж у Карпатах». Відвідування чотирьох головних площ міста (Центральної, Філармонії, Театральної, Соборної), драмтеатру ім. О. Кобилянської, Кафедральний собор, колишня вірменська католицька Петропавлівська церква, споруджена в 1875 р за проектом архітектора Й.Главки (зараз Органний зал), Георгіївська церква (дерев'яна церква XVII ст.), Храм Святителя Миколая (оригінальна церква з крученими куполами поч. ХХ ст .) і багато інших архітектурних та історичних пам'яток.

chernovtsy 002 chernovtsy 004

Екскурсія головним корпусом Чернівецького національного університету - колишньою резиденцією митрополитів Буковини й Далмації (архітектурною пам'яткою ХIХ ст., побудованою за проектом архітектора Й. Главки).

univer 001 univer 002

Факультативно пропонуємо екскурсію-дегустацію "Штрудель-шоу" * (150 грн з особи). Під час екскурсії штрудельмейкер при вас розкачати тісто, розповість сімейні рецепти приготування класичного штруделя і на завершення - пригостить свіжоприготовленим штруделем і кави по-австрійськи.

У зимовий період запрошуємо відвідати музей Різдва під відкритим небом, де можна познайомитися зі святковими різдвяними традиціями на Буковині. Вечеря.
Uzor NU

3 день Сніданок. Вільний день. прогулянка по вулицею О. Кобилянської (В минулому Панська вулиця), покупка сувенірів. Можливе відвідування Черновецького ботанічного саду, музею - скансену народної архітектури під відкритим небом.

 Факультативно пропонуємо екскурсії по Українських Карпатах:

- «Українські Афіни». Знайомство з одним з найстаріших сіл на Прикарпатті на березі Черемоша - Криворівня. Сюди любили приїжджати на відпочинок і творити М. Коцюбинський, Г. Хоткевич, Л. Українка. Саме в околицях Криворівні Параджанов знімав «Тіні забутих предків". Відвідування музеїв Івана Франка, М. Грушевського та "Гуцульська Гражда» - гуцульська хата - фортеця в горах.

krivorivnia 001 krivorivnia 002

- Косів. Ми заїдемо в садибу-музей святого Миколая, Звідси Святий Миколай посилає подарунки всім дітям 19 грудня .... Тут Ви потрапите в казку, яка створить гарний святковий настрій як дітям, так і дорослим. А дивовижний водоспад Гук змусить нас затамувати подих.

- Коломия. Ви ще не бачили музей «Писанки»? Це треба виправити, чудо - музей занесений в книгу рекордів Гіннеса. Ви побачите справжні витвори мистецтва, зроблені умілими руками українських майстрів.

kolomiya1 kolomyja 3

- Верховина. Гуцульська архітектура, музей гуцульського побуту та народних музичних інструментів, дивовижні краєвиди Карпат, концерт людини-оркестру Р. Кумлика, будинок - музей Параджанова.

krivorivnia verhovina

- сплав по Чорному Черемошу на катамаранах*: Пороги Дземброня, Бистрець, Малий Гук, Великий Гук.

Вечеря.
Uzor NU

4 день Сніданок. Вільний день.

Факультативно пропонується Екскурсія "Діти підземелля" *. Екскурсія проходить по підземеллям Чернівців, відомому як «Чернівецьке метро», тривалість 1, 5 години, протяжність - 2 км, перепад висот 15-30 метрів. Все туристам видається екіпірування: каска, гумові чоботи, ліхтарики.

Також факультативно можемо запропонувати пішохідні та автобусні екскурсії по Чернівцями: "Храми Чернівців", "Кладовище на вулиці Зеленій", "13 адрес Ольги Кобилянської", "Літературні Чернівці", "Євреї Чернівців".

А також факультативні екскурсії по Буковині та Поділлю:

- "Банчени - Біла Криниця" *: Свято-Вознесенський Банченський монастир, Троїцький собор, Успенський собор у Білій Криниці, церква Козьми і Доміана.

- "5 замків Поділля" *: Вражаючий тур історичними місцями Поділля - Чертков, Язловець, Бучач, Рукомиш, Підзамочок, Русилівські водоспади.

- Бакота - Дністровське море *. На території Національного парку "Подільські Товтри" знаходиться сам рай чи може його частинка - Бакота. Село, якого ви вже не знайдете на карті України, в яке не можуть повернутися його жителі, поблукав між старими хатами і закинутими садами. Тому що там де було село - тепер тече Дністер.

teplokhod  річка

- "На яхті в Бакоту": подорож на яхті від с. Дністрівка до Бакотської затоки і Бакотської печерного монастиря, панорама Дністра, відпочинок на Дністрі.

- Новодністровськ: в це місто варто з'їздити, щоб побачити величне інженерна споруда - Дністровську ГЕС, штучне високогірне озеро, гідроакумулюючу станцію.

- в зимовий період катання на лижах, санках, сноубордах в лижному комплексі Горбово (Траса для початківців), на перевалі Німчич (2 підйомника, траси середньої рівні складності) або в гірськолижному комплексі Мигово (8 підйомників європейського рівня, траси різного рівня складності). Вечеря.
Uzor NU

5 день Сніданок. Виселення з готелю, виїзд на екскурсію.

Екскурсія "Печери і водоспади". Джуринський водоспад - найбільший рівнинний водоспад України. Вода в ньому потужно падає з 16- метрової висоти. Поруч з водоспадом - залишки фортеці та костелу XVII ст. Пещерин монастир IX століття з жервенним каменем в с. Монастирок. Печера Вертеба в Більче-Золотому. Цю печеру називають "Наддністрянською Помпеєю", оскільки за кількістю і багатством знахідок вона не має рівних, напевно, в усьому світі. Довжина підземних ходів печери становить понад 8 км, температура повітря круглий рік однакова + 11 градусів. Особливий інтерес представляє лабіринт "Кам'яна соломка", поверхня якого вкрита густими заростями сталактитів довжиною до 12 см. Вертеба запрошує вас в єдиний в світі підземний музей археології, трипільської культури та епохи неоліту.

pechera 8890 800x600 34 2720 9776 1266

Трансфер до Хмельницького на вокзал. Виїзд із Хмельницького поїздом № 138 о 17-23

            Прибуття до Харкова на залізничний вокзал о 07-52

Вартість на людину в грн.

Вартість 4-х денного туру (без одного вільного дня):

група / готель  10+1 15+2 15+1 20+2 24+2 30+3 40+4 45+4
хостел (6-місні номери, зручності на поверсі) 4850 4450 4350 4250 4150 4050 3850 3750
готель "Київ" (2-3-х місні номери, зручності в номері) 5300 4900 4800 4700 4600 4500 4300 4200
готель "Корал" (2-3-х місні номери, зручності в номері) 5750 5350 5250 5150 5050 4950 4750 4650

Вартість 5-ти денного туру:

група / готель  10+1 15+2 15+1 20+2 24+2 30+3 40+4 45+4
хостел (6-місні номери, зручності на поверсі) 5350 4950 4850 4750 4650 4550 4350 4250
готель "Київ" (2-3-х місні номери, зручності в номері) 5950 5550 5450 5350 5250 5150 4950 4850
готель "Корал" (2-3-х місні номери, зручності в номері) 6550 6150 6050 5950 5850 5750 5550 5450

У вартість включено

залізничний проїзд (плацкарта), бронювання квитків, супровід групи представником туроператора, екскурсійне обслуговування, транспортне обслуговування за програмою, проживання в готелі у номерах зі зручностями, харчування за програмою, страховка.

Примітки

  • Ціна дійсна для організованих груп від 6 чол.
  • Вхідні квитки до музеїв та на інші екскурсійні об'єкти, прокат спорядження, підйомники, майстер-класи, атракції, факультативні екскурсії та інші додаткові послуги оплачуються додатково.

  • В програмі можливі коригування за бажанням замовника. Можливий прорахунок туру на будь-яку кількість днів.
  • Ціна туру може змінюватися в залежності від програми, тривалості транспортного обслуговування, рівня готелю, графіка і вартості залізничного проїзду, високого або низького сезону і т.д.
  • Уточнюйте вартість туру і додаткових послуг перед бронюванням.
  • Для дорослих груп можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова.

 

Якщо вам сподобався цей тур, напевно вам будуть цікава й інша інформацяі на нашому сайті:

- групові тури Західною Україною
- тури в Кам'янець - Подільський и по Західному Поділлю
- тури на Волинь і в Поліссі
- тури до Львова і Львівщиною
тури до Чернівців і до Буковинських Карпат
- тури до Карпат, Прикарпаття и Закарпаття
- автобусні екскурсії Харківською областю
- зимові розважальні проекти і екскурсії
- активний туризм, походи в гори, тури та екскурсії з відпочинком на природі
- замки й фортеці, палаци та парки України
- групові тури поїздом всією Україною
- оздоровчі табори на морі і в Карпатах


Туристів, які підбирають для себе відпочинок або тур, просимо обратітть увагу:

- на збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок на Чорному морі в Одесі і Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!