fbpx
RU EN PL UK

Святий Валентин, Швейк і мушкетери. Передмістя Львова

Коли після занепаду Київської Русі та Галицько-Волинського князівства Україна була розділена між Великим князівством Литовським і Польщею, архітектура і образотворче мистецтво продолждалі зберігати традиції попередньої епохи. Вирушаємо по Галичині дорогами королів, мушкетерів і бравого солдата Швейка.

Що нового ви дізнаєтеся з цього туру, якщо зупините на ньому свій вибір:

- що в одному з соборів Самбора зберігаються мощі Святого Валентина - покровителя всіх закоханих;

- де в Старому Самборі похований князь Лев, в честь якого названо місто Львів;

- якими шляхами крокував бравий солдат Швейк під час Першої світової війни;

- що у Львові і в Свірзькому замку знімали фільм про трьох мушкетерів;

- хто такий пан Шлюсселя і що він робить по ночах у Львові.

Зануримося в епоху, коли люди вміли створювати не тимчасові підробки, а красу на віки:

- подивимося на Львів з висоти Високого замку;

- проїдемо по дорогах, по яких їздили свого часу королі;

- відвідаємо Крехівський монастир, в якому молилися колись гетьмани Дорошенко і Хмельницький;

- дізнаємося, що Жовква займає на Львівщині друге місце після Львова за кількістю архітектурних пам'яток;

- зробимо почесне коло по замках Золотої підкови.

Одягайте міцніше черевики, запасайтеся швейківські гумором і оптимізмом. Ми вирушаємо в дорогу по незвіданих дорогах!

У програмі туру: залізничний проїзд з Харкова, транспортно-екскурсійне обслуговування, проживання у Львові в комфортабельноі готелі, харчування, екскурсії по Львову, Самбора, Лаврову, Добромилю, Крехові, Жовкві, Олесько, Золочева, площі, костели, замки Львівщини.          

Маршрут

Львів - Самбір - Старий Самбір - Лавров - Стара Сіль - Добромиль - Олесько - Підгорецький - Золочів - Крехів - Жовква

Тривалість туру

3 дні

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

            Виїзд з Харкова до Львова поїздом № 46 в 12-37

1 день Прибуття до Львова в 8-09. Зустріч групи на вокзалі. Поселення в готель (згідно розрахункового часу).

sheptbtskuy 1 obzorka lvov 03

Оглядова автобусна екскурсія містом - це прекрасна можливість ознайомитися з історичними пам'ятками, з різноманітністю архітектурних стилів Львова, церквою Св. Єлизавети, собором Св. Юри, Львівською Політехнікою, університетом, Палацом Потоцьких і багато іншого.

На вибір:

- Тематична екскурсія "Шевченківський гай". Шевченківський гай - це скансен, музей народної архітектури та побуту під відкритим небом, куди перевезено автентичні споруди з українських сіл. Зайшовши в Гай, спочатку потрапляєш в даний бойківського село: старі хати накриті соломою і черепицею, школа поруч зі співаючим Полем, маленький зоопарк і ставок. Також в музеї представлена ​​народна архітектура Лемківщини, Гуцульщини, Волині, Буковини, Поділля і Полісся. На території Шевченківського гаю вас чекають різноманітні майстер-класи, показові виступи, квести.

8918 800x600 bg 92103964 osnny shevchenkvskiy gay m lvv 700x400

- Тематична екскурсія на Личаківський меморіальний цвинтар. Кладовище-меморіал, цвинтар-історія - саме так можна описати Личаківський цвинтар-музей, який по праву вважається одним з найстаріших і найпомпезніших місць поховань у всій Європі. Більш ніж на 40 га землі перебуває понад 3 тис. Різнонаціональних поховань. Відомі історики, діячі культури, архітектори, письменники і поети, громадські активісти, воїни, політики, композитори і співаки знайшли тут свій притулок: Іван Франко, Соломія Крушельницька, Маркіян Шашкевич, Володимир Івасюк, Іван Труш, Ірина Вільде та багато інших. Сакральні скульптури, пишні усипальниці, старовинні сімейні каплиці, місце польських поховань «Орлят», меморіал Воїнів УПА, «Марсове поле».

- Тематична екскурсія "високий замок". Запрошуємо Вас підкорити найвищу вершину Львова - Замкову гору - і розкрити таємниці легендарної фортеці столиці Галичини, за яку боролися козаки під проводом Максима Кривоноса і війська шведського короля Карла XII. Приголомшливі види Львовас декількох оглядових майданчиків, ресторан, заснований на честь австрійського імператора Франца-Йосифа I; кам'яні леви, які в середні віки охороняли львівську ратушу; грот, який мав недобру славу місця самогубств.

sobor sv Yura  visok zamok

Обід.

факультативно - дегустація оригінальних львівських настоянок *. У компанії друзів ви дізнаєтеся секретні рецепти виробництва настоянок, а також зможете продегустувати ексклюзивні види: калганівка, вишнівка, Хрінівка, медовуха, цітрусовка, грушовка, горіхівка.

Факультативна вечірня тематична екскурсія "Нічна варта Львова". Якщо раптом вночі не спиться, визирніть у вікно! Ви побачите людей із ліхтарями. Не лякайтесь!!! Це помічники Бургомістра - вони просто оберігають Ваш сон ... Коли під вечір у Львові настають сутінки, а в темних закутках починають ворушитися таємниці, на вулиці, в оточенні вірних помічників, виходить нічний Бургомістр - пан Шлюссель. Він стежить за спокоєм мешканців міста на світлій стороні і вишукує порушників на темній стороні. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємничі обряди - все це чекає на Вас під час нічної подорожі. Якщо не боїтеся стати помічниками пана Шлюсселя - приєднуйтесь!

nichna varta  nichna varta 2

Uzor NU

2 день Сніданок. На вибір одна з екскурсій:

- Екскурсія «Дорогами бравого солдата Швейка». Самбір: екскурсія по історичному центру міста, відвідування церкви, в якій зберігаються мощі Святого Валентина - покровителя всіх закоханих, старовинна Ратуша, костел Іоанна Хрестителя XVII ст., Площа Ринок. переїзд в Лавров. По дорозі зупинка біля старого єврейського кладовища в старому Самборі. Оборонні стіни монастиря в Лаврові, в якому похований князь Лев. Тут в монастирській церкві збереглися фрески XV в. - кращі в Західній Україні. Переїзд в с. Стара Сіль. Руїни фантастичного за красою костелу XVII ст., Дві дерев'яні церкви, одна з яких - найстаріша в Україні. Добромиль: огляд руїн Добромильського замку XVI ст., монастиря, торгової площі, Ратуші, костелу. Повернення до Львова. По дорозі огляд готичного собору Св. Мартіна з оборонною вежею - дзвіницею.

- Екскурсія "Львівський Ренесанс. Королівські міста Крехів і Жовква". Крехів. Крехівський діючий монастир Святого Миколая, заснований ще вихідцями з Києво-Печерської Лаври за типом оборонної фортеці. Дзвіниця, оборонні споруди, гора Побійна і печери ченців, печерна церква XI ст., Ікона Св. Миколая, чудотворний образ Божої Матері. Монастир цей відвідувало безліч знаменитих людей, серед яких гетьмани України Дорошенко, Хмельницький, Мазепа і російський цар Петро I.

Жовква - ідеальний ренесансний місто. Цей колишній королівський містечко займає на Львівщині друге місце після Львова за кількістю архітектурних пам'яток. Історико-архітектурний заповідник "Жовква": ансамбль Вічевому майдані, замок епохи Ренесансу, костел св. Лаврентія з некрополем Жолкевських і Собєських, Василіанський і Домініканський монастирі, синагога, дерев'яні церкви.

Повернення до Львова. Вечеря.

Uzor NU

3 день Сніданок. 

Екскурсія «Перлина Львова - Оперний театр». Оперний театр - перлина і окраса міста, одне з найкрасивіших споруд Європи. Ви оглянете інтер'єри Опери, побачите зал для глядачів у формі ліри з балконами, декорованими ліпниною і позолотою. Незвичайне враження справляє плафон з алегоричними жіночими зображеннями. Але найбільш незвичайну атмосферу і розкіш створюють венеціанські дзеркала, якими декоровано так зване «дзеркальне» фойє.

Факультативно пропонується:

- екскурсія «Золота підкова Львівщини" *. Золочівський замок, збудований на зразок цитаделі, палац у стилі Ренесанс, один із трьох китайських палаців у Європі. Олеський замок - фортеця XIV в., в якому народився польський король Ян Собеський і провів дитинство Богдан Хмельницький, чудовий зразок оборонної архітектури. Підгорецький замок - палаццо XVI ст., "Польський Версаль", родовий замок Жевуських, один із найвідоміших в Україні.

- екскурсія «Слідами трьох мушкетерів» *: Свірзький замок XV ст. , В якому велися зйомки фільму «Мушкетери». Унівська Лавра - це чудотворне місце зі святим джерелом і красивою церковною архітектурою. Олеський замок - фортеця XIV в., В якому народився польський король Ян Собеський. Повернення до Львова. 

Oleskii zamok zolochevsk zamok

- екскурсія "Батярський Личаків" *. Личаків - це не тільки відоме в усій Європі старе кладовище, а й давній район Львова з унікальною історією, архітектурою і неповторною аурою, де жили знамениті люди і прості жителі зі своєрідними звичаями. Під час екскурсії ми побачимо Порохову вежу, храм святого Михайла ордена босих кармелітів, палац архієпископів, палац Дідушицьких, костел Непорочного Зачаття Діви Марії і монастир францисканців, будинок Куркового товариства, Українську бурсу (бібліотека писаних книг), храм святого Іоанна Златоуста і багато іншого.

- екскурсія "Спокуси Брюховичів" *. Нестомлюючого і дуже захоплююча екскурсія. Брюховичі розташувалися на пагорбах Розточчя, тут зберігся Форт, побудований Австро-Угорщиною для захисту Львова від царської Росії, многочіслненние церкви, що належали свого часу різних конфесій, унікальний музей модернової скульптури Михайла Дзиндри, в якому зібрано понад 800 експонатів. Побувати в Брюховичах і не спробувати місцевих чебуреків - просто злочин! Далі вас чекають дегустація 5-ти видів козячих сирів на козячої фермі і дегустація копченої риби і ароматних настоянок в рибному господарстві.

- екскурсія "Броди - галицький Єрусалим" *. Вас чекають дивовижні місця Галичини. гігантський камінь-велікан, висотою 17 метрів, З висоти якого видно на багато кілометрів навколо, є візитною карткою села Підкамінь. В Бродах, побудованих як "ідеальне "місто-фортеця, ми познакоміммся з його архітектурними шедеврами: замок Конецпольских (1630.), цЄрків Пресвятої Богородиці (1600г.), оборони синагога (1742г.), цЄрків святий Трійці с дзвіницею (1726.) и церква святого Георгія (1625р.). Рекомендуємо відвідати в Бродах історикокраєзнавчий музей, один з кращих на Львівщині.

- екскурсія Дорогами Пінзеля і Меретина "*. геніальний скульптор Йоганн Пінзель разом с Проте геніальним архітектором Бернардом Меретином створили мнрожество шедеврів, серед них бароковий костел Св. Валентина в Наварії, шедевраленний груди Всіх святих (1758р.) В Годовиці, в якому збереглися ще й фрески Ролінський. Останній є одним з кращих зразків бароко в Галичині. Також під час екскурсії туристи оглянуть унікальні оборонні храми Щирця XIII - XVI ст. і захопляться раціональним плануванням німецьких сіл - колоній "Dornfeld" і "Reichenbach".

- екскурсія "Львів з ароматом кави" *. Відкрийте своє серце і всі п'ять почуттів для кави! Вирушаємо назустріч емоціям у «Львівську шахту кави»! Легенди та історії про походження цього благородного напою, сорти кави, способи заварювання і кавові традиції. Пориньте у світ чуттєвості і насолоди, кожне Ваше почуття буде загострено! І звичайно ж, дегустація ароматної кави і ворожіння на кавовій гущі!

majsternya shokoladu kramnitsya lvivska kopalnya kavy

Обід.

Трансфер на вокзал. Виїзд до Харкова потягом № 112 о 14-30 або поїздом № 45 в 3-23

            Прибуття до Харкова відповідно в 10-23 (поїзд № 112) або в 22-07 (поїзд № 45).

Розважальна програма

Факультативно можна відвідати / замовити:

 • музей історії зброї "Арсенал"
 • Історичний музей із королівською і тронною залою
 • музей історичних коштовностей
 • Личаківський цвинтар
 • Шевченківський гай
 • музей сакральної скульптури в Шевченківському гаю
 • музей Пошти
 • новий музей Природи
 • музей "Аптека"
 • музей "Таємна аптека"
 • Національний музей ім. Шептицького
 • музей І.Пінзеля
 • Будинок - музей І.Франка
 • музей С. Крушельницької
 • Латинська катедра
 • Вірменська церква
 • італійський дворик
 • Палацом Потоцьких
 • музей-майстерня графіка Леопольда Левицького 
 • кімната - музей "Слідами галицьких євреїв"
 • простір синагог
 • музей-меморіал жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького"
 • Двір-музей СРСР
 • музей втрачених іграшок
 • музей ідей в Бернардинському монастирі
 • музей скла
 • музей меблів
 • підйом на найвищу архітектурну споруду Львова - церкву Св. Ольги та Єлизавети (88 м)

 • Еврика - інтерактивний музей цікавої науки і техніки
 • численні майстер-класи у Львові (свічки, ляльки-мотанки, ангели, квіллінг, гравюра, ікона на склі, писанка, вишиванка, книгодрукування, гончарний, магніти зі Львова, футболка зі Львова та ін.) 
 • кулінарні майстер-класи (Традиційний львівський пряник "Юрашка", шоколадні цукерки, піца, вареники, букети з цукерок, паски, кутя, пампушки і багато іншого)
 • лицарський бій із майстер-класом
 • різноманітні квести та майстер-класи в музеї народної архітектури "Шевченківський гай": мандала, декупаж, гра на музичних іструментах, вишивка, Яворівський розпис, валяння з вовни, бісероплетіння, орігамі тощо)
 • запуск небесних ліхтариків із Вашими побажаннями з Високого замку або з іншого цікавого місця

 • відвідування аквапарку "Пляж"
 • каток у центрі, що працює протягом року King Cross Leopolis
 • органний концерт у Домініканському соборі
 • фотоекскурсії Львовом
 • театралізовані екскурсії, квести, обряди
 • екскурсія на Львівському трамваї
 • дегустації пива, львівських настоянок, кави, страв традиційної львівської кухні та ін.
 • знайомство з львівськими кав'ярнями ( "Цукерня", "Вероніка", "Мануфактура кави", "На бамбетлі", галерея - кав'ярня "Штука" та ін)
 • відвідування авторських кнайп ( "Кумпель", "Криївка", "Будинок легенд", "М'ясо і справедливість" і ін).
 • Львівська Опера - уявлення
 • інші львівські театри, розважальні центри, нічні клуби, дискотеки

 

Увага! Всі музеї, факультативні екскурсії, заходи, майстер-класи, розваги тощо замовляються при бронюванні туру!

Вартість на людину в грн.

група / готель 5+1 10+1 15+2 15+1 20+2 24+2 30+3 40+4
економ-варіант
гуртожиток
 (Зручності на поверсі, 
3-6-місні номери), без харчування
3700 3200 2900 2800 2700 2600 2500 2350
готель економ класу / хостел
(Зручності на блок / поверсі, від 4 до 16 чол в кімнаті)
4200 3700 3400 3300 3200 3100 3000 2850
готель 3 * 
(4-5- місні номери з вигодами)
4400 3950 3650 3550 3450 3350 3250 3100
готель 3 * туркласса
(15-20 хв. Від центру,
2-3-місні номери)
4750 4300 4000 3900 3800 3700 3600 3450
готель 3 * бізнес класу
(15-20 хв. Від центру,
2-3-місні номери, сніданок шведський стіл)
5250 4800 4500 4400 4300 4200 4100 3950

У вартість включено

залізничний проїзд (плацкарта), бронювання квитків, супровід групи представником туроператора, екскурсійне обслуговування, транспортне обслуговування за програмою, проживання в готелі вибраної категорії, харчування за програмою, страховка.

Примітки

 • Ціна дійсна для організованих груп від 6 чол.
 • Вхідні квитки до музеїв та на інші екскурсійні об'єкти, прокат спорядження, підйомники, майстер-класи, атракції, факультативні екскурсії та інші додаткові послуги оплачуються додатково.
 • В програмі можливі коригування за бажанням замовника. Можливий прорахунок туру на будь-яку кількість днів.
 • Ціна туру може змінюватися в залежності від програми, тривалості транспортного обслуговування, рівня готелю, графіка і вартості залізничного проїзду, високого або низького сезону і т.д.
 • Вартість туру недійсна в новорічно-різдвяний період.
 • Уточнюйте вартість туру і додаткових послуг перед бронюванням.
 • Для дорослих груп можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова.

 

Можливо, вас також зацікавлять такі сторінки нашого сайту:

- групові тури Західною Україною
- тури до Львова і Львівщиною
тури до Чернівців і до Буковинських Карпат
- тури до Карпат, Прикарпаття и Закарпаття
- автобусні екскурсії Харківською областю
- зимові розважальні проекти і екскурсії
- активний туризм, походи в гори, тури та екскурсії з відпочинком на природі
- замки й фортеці, палаци та парки України
- проект "Різнокольорові канікули в Україні"
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах


Ви підбираєте для себе відпочинок або тур, тоді зверніть увагу:

- на збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок на Чорному морі в Одесі і Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!