RU EN PL UK

Збірні тури з Харкова

Щотижневі тури і екскурсії з Харкова. Пішохідні, автобусні, залізничні

3 дня / 5 туроднів
від 3750 грн.

Волинський експрес + Шацькі озера. Тур на Трійцю Потяг

Луцьк - Шацький національний парк - Дубно - Тараканів - Острог - Берестечко - тунель кохання

Літня, барвиста, загадкова земля Волинь! З середини X століття Волинська земля перебувала в складі Давньоруської держави. Тут все дихає старовиною, древньою культурою, українською ментальністю.

3 дня / 5 туроднів
від 3800 грн.

Буковинський мікс. Чернівці - Кам'янець-Подільський - Хотин Потяг

Хмельницький - Чернівці - Хотин - Кам'янець-Подільський - Хмельницький

Літня Буковина і Поділля 2019. Тур по Західній Україні включає в себе відвідування унікального Кам'янця-Подільського, Хотинської фортеці, Чернівців, знайомство з природою та історією Буковини.

13 годин
від 545 грн.

Екскурсія до історико-культурного заповідника «Святогірська Свято-Успенська Лавра» - воістину чудо, створене природою і людьми в дивовижно красивому місці на берегах Сіверського Дінця.

4 дня / 6 туродней
від 4250 грн.

Сонячний тур. Долина нарцисів і сакура в Закарпатті Потяг

Мукачево - Ужгород - Синевир - Шипот - Долина нарцисів - Хуст - Іза - Берегово - Чинадієво

Тур гарантовано! Є місця (тільки без ж / д) Кінець квітня і початок травня в Закарпатті - це квітуча Долина нарцисів, час цвітіння сакури, яка пишно прикрашає вулички і замки Ужгорода та Мукачево. Туроператор "Навігатор Україна" пропонує зустріти в цьому році Великдень і травневі свята в Закарпатті!

3 дня / 5 туроднів
від 3750 грн.

Малахітовий тур. Намисто Чернігівщини Потяг

Ніжин - Качанівка - Тростянець - Чернігів - Козелець - Батурин

Тур гарантовано! Місця під запит Хочете в одному турі побачити всю Давню Сіверщину - оброслу легендами і билинами Давню Русь? Пориньте в тисячолітню історію Стародавнього Чернігова, в славне козацьке минуле Батурина, до губернської життя Ніжина, проникніться духом поміщицьких садиб, парків і палаців.

3 дні
від 2200 грн.

Харківське рандеву. Тур на Травневі свята! самостійно

Харків - Харківська область

новинка 2019 Ви вже об'їздили всю Україну, милувалися буковинськими лісами і карпатськими полонинами, Львівськими замками і Чернігівськими храмами, дихали морським повітрям на узбережжі Чорного моря і свіжістю на берегах Дніпра. Багато разів були і в серці України - Києві. А ось у Харкові вам доводилося бути? Запрошуємо зустріти травневі свята у Першій столиці України - Харкові!

1 день / 2 ночі
від 1565 грн.

Чудеса Черкаські. Умань + Буцький каньйон автобус

Умань - Софіївський дендропарк - Буцький каньйон

Традиційний популярний автобусний тур до Умані з Харкова, який поєднує в собі відвідування найкрасивіших місць в Україні - Софіївського дендропарку в Умані - і Буцького каньйону на гірській річці Тікич.

10 годин
від 565 грн.

Садиби Харківської губернії. Епоха палаців і парків автобус

Старий Мерчик - Шарівка - Наталіївка - Співочі тераси

Для вас - одна з найпопулярніших серед харків'ян і гостей нашого міста екскурсія про збережені до наших днів старовинні садиби, про життя харків'ян в XVIII - XIX ст., про харківських меценатів.

3 дні
від 2750 грн.

Заповідна Україна. Асканія - Кам'яні могили - Азов на Великдень і травневі свята автобус

Асканія Нова - Кам'яні могили - Щасливцеве - гарячі джерела

Популярний тур на Великдень і травневі свята! Море задоволень в одній поїздці: відпочинок на березі теплого Азовського моря, унікальний пам'ятник історії Кам'яні могили, гордість і чудо України - біосферний заповідник Асканія Нова та багато іншого!

3 дня / 5 туроднів
від 3800 грн.

Бурштиновий тур. Волинь + Білорусь на травневі свята! Потяг

Острог - Клевань - Луцьк - Брест - Біловезька пуща -Берестечко - Тараканів - Дубно.

Новинка 2019! Тур закритий! Запрошуємо на Травневі свята на давню Волинську землю, в Українське і Білоруське Полісся! Весняна, барвиста, загадкова земля Волинь! З середини X століття Волинська земля перебувала в складі Давньоруської держави. Тут все дихає старовиною, древньою культурою, українською ментальністю.

3 дня / 5 туроднів
від 4750 грн.

Заповідний тур. Шацькі озера + Тунель кохання на травневі свята! Потяг

Острог - Клевань - Луцьк - Шацькі озера - Берестечко - Тараканів - Дубно.

Новинка 2019! Осталость 7 місць! Запрошуємо на Травневі свята на давню Волинську землю, в Українське Полісся і чудовою краси Шацькі озера! Весняна, барвиста, загадкова земля Волинь! З середини X століття Волинська земля перебувала в складі Давньоруської держави. Тут все дихає старовиною, древньою культурою, українською ментальністю.

3 дня / 5 туроднів
від 3500 грн.

Оксамитовий тур. Чернівці - Кам'янець-Подільський - Хотин Потяг

Хмельницький - Чернівці - Хотин - Кам'янець-Подільський

Тур закритий! Травнева Буковина і Поділля 2019. Тур по Західній Україні включає в себе відвідування унікального Кам'янця-Подільського, Хотинської фортеці і одного з найкрасивіших міст України - Чернівців!

3 дні
від 3100 грн.

Лазурний тур. Травневі свята в Одесі Потяг

Одеса на травневі свята

Тур гарантовано! Залишилося 5 місць Світ, Праця, Травень, Ковбаса, Шашлик, Вино, Одеса, Море ... Все це - Одеса на травневі свята! Пам'ятки Одеси, красиві дівчата Одеси, базари Одеси, дворики Одеси .... і, звичайно, улюблене Чорне море!

4 дня / 6 туроднів
від 5750 грн.

Травневі Чернівці та подорож в Трансільванію! Потяг

Чернівці - Сігішоара - Синаї - замок Пелеш - замок графа Дракули - Брашов - Чернівці

Новинка 2019! Тур гарантовано! Залишилося 3 місця Травневі Чернівці + Румунія 2019. Комбінований тур до столиці Буковини з 2-денним виїздом до Румунії на батьківщину графа Дракули. Тур включає в себе відвідування одного з найкрасивіших міст України - Чернівців, знайомство з природою, історією і знаменитими замками популярного регіону Румунії - Трансильванії!

18 годин
від 1290 грн.

Гетьманська столиця. Батурин автобус

Харків - Батурин - палац Розумовського - Батуринська фортеця

Перлиною, національною гордістю і життєстверджуючим духовним джерелом України без перебільшення є Національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця" в Батурині.

2-3 години
від 150 грн.

Дзвони Харкова. Перехрестя релігій

тематична пішохідна екскурсія Харковом від туроператора "Навігатор Україна"

Три з семи чудес Харкова - це храми. Покровський монастир, Успенський собор і Благовіщенська церква по праву є візитними картками "першої столиці". Екскурсія дає більш детальне уявлення про культову архітектуру нашого міста, різні релігійні конфесії, духовне життя Харкова.
13 годин
від 675 грн.

Радіємо чудовим сонячним дням і знайомимося з Харківської старовиною. І Охтирка, й Тростянець колись були частиною Харківської губернії. Нині Охтирка - це «нафтова столиця» України, а Тростянець знаменитий колишнім маєтком цукрозаводчика Леопольда Кенніга - нині Тростянецьким дендропарком.

15 годин
від 950 грн.

Петриківський край. Дніпро - Петриківка - с. Гречане етнохутор "Козацька Січ" автобус

Дніпро - Петриківка - с.Гречаное етнохутор "Козацька Січ"

Запрошуємо Вас відвідати унікальний куточок Дніпровщини - Петриківський край, який об'єднує в собі чудову природу, самобутню народну творчість і безмежну гостинність. Це прекрасне місце для знайомства з автентичною українською культурою і відпочинку на природі.

10 годин
від 565 грн.

Садиби Харківської губернії + Співочі тераси автобус

Старий Мерчик - Шарівка - Наталіївка - Співочі тераси

Одна з найпопулярніших серед харків'ян і гостей нашого міста екскурсія розповідає про збережені до наших днів старовинні садиби, які дають можливість зазирнути в минуле нашого краю, дізнатися про життя харків'ян в XVIII - XIX ст., про харківських меценатів.

15 годин
від 695 грн.

Український Баден-Баден. Миргород на травневі свята автобус

Миргород - Великі Сорочинці - Опішня - відпочинок на природі

Миргород - один із найвідоміших українських курортів мінеральних вод. Місто було засноване у 1575 році на березі річки Хорол. У XIX столітті Миргород набув статусу повітового міста Полтавської губернії.

12 годин
від 650 грн.

Полтавський бузок. Полтава - Диканька автобус

Полтава - Диканька

Прекрасні Полтава і Диканька навесні, в буйному, божевільному цвітінні садів. Особлива гордість полтавчан - бузок! Подивитися, як цвіте бузок в Диканьці, приїжджають в травні туристи з усієї України. Саме в цей час тут проходить фестиваль "Пісні Бузкова гаю".

3 дня / 5 туроднів
від 3350 грн.

Фестиваль повітряних куль в Кам'янці-Подільському + Хотин і Бакота! Потяг

Хмельницький - Кам'янець-Подільський - фестиваль повітроплавання - Хотин - Бакота

Один з найпопулярніших і романтичних фестивалів України! Ви зможете відвідати одне з семи чудес України, стати учасниками яскравого свята і побачити захоплююче видовище - політ повітряних куль над середньовічним містом! Адже ви про це мріяли, чи не так?

13 годин
від 695 грн.

Святогірська Свято-Успенська Лавра - одна з трьох Лавр України. Монастирський комплекс розташувався у мальовничому місці на правому березі Сіверського Дінця. Екскурсія до Лаври наповнює душу спокоєм і світлом.

10 годин
від 595 грн.

Рукотворні шедеври. Краснокутськ - Пархомівка автобус

Пархомівський музей - Краснокутський дендропарк

Принадність ландшафтних озер, зелень багатовікових дубів, чистота мальовничих джерел - все це "Червоний кут" - гарний унікальний куточок Харківської області. Саме тут на монастирській землі, подарованої сім'ї Каразіних, був побудований Краснокутський дендропарк.

16 годин
від 1150 грн.

За порогами Дніпра. Запоріжжя-Хортиця автобус

Запоріжжя - Хортиця

Збірний тур до легендарного Запоріжжя дає можливість не тільки відпочити душею від наших непростих буднів, а й познайомитися з історією українського козацтва, почути легенди і перекази про життя та звичаї запорожців, побачити унікальну виставу за участю січових козаків.

1 день / 2 ночі
від 1600 грн.

Садиба в Качанівці, прекрасний Тростянецький дендропарк в цьому суперцікаві і мальовничому турі.

12 днів
від 189 $ грн.

Мегатур в Батумі. Грузія з Харкова, 12 днів автобус

Харків - Тбілісі - Батумі - Гудаурі - Харків

1 день / 2 ночі
від 1350 грн.

Україна new! Київ - Межигір'я автобус

Київ - Межигір'я - Майдан Незалежності

Бліц-тур до столиці України на вихідні. Екскурсійний тур із Харкова до Києва з відвідуванням резиденції колишнього президента України Януковича та екскурсією по Майдану. Автобусом до Києва з Харкова!

10 годин
від 565 грн.

Садиби Харківської губернії + Співочі тераси автобус

Старий Мерчик - Шарівка - Наталіївка - Співочі тераси

Одна з найпопулярніших серед харків'ян і гостей нашого міста екскурсія розповідає про збережені до наших днів старовинні садиби, які дають можливість зазирнути в минуле нашого краю, дізнатися про життя харків'ян в XVIII - XIX ст., про харківських меценатів.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!