RU EN PL UK

Готелі, садиби, туркомплекси, бази відпочинку Карпат

Відпочинок взимку і влітку в Карпатах. Подобові ціни і заїзди

Ясіня - один з найколоритніших куточків Карпат, столиця легендарної Гуцульської республіки (1918-1919 рр), практично ідеальний варіант для любителів Карпатських гір. До послуг туристів розвинена інфраструктура: магазини, кафе, колиби, сувеніри, прокат спорядження. Дістатися до Драгобрату можна за 20-25 хвилин тільки з Ясіні і тільки на джипах або УАЗика, до Буковеля по новій трасі - всього 13 км.

Буковель по праву називають гірськолижним курортом № 1 в Україні. Найвідоміший і найбільш відвідуваний курорт розвивається гігантськими темпами з року в рік, і зараз на його території розмістилося безліч готелів і туристичних баз, готових прийняти мандрівників з різних країн.

Курорт Драгобрат є одним з найпопулярніших місць для відпочинку в Карпатах. І якщо як гірськолижний курорт Драгобрат функціонує вже не один рік, то як місце літнього відпочинку він стає популярним з кожним роком все більше і більше.

Чорна Тиса - гарний гуцульський селище, що розташувався на березі однойменної річки. Згадується він в історичних джерелах ще з ХVІІ ст. До 1946 року Чорна Тиса була присілком села Ясіня. Дістатися до Драгобрату можна звідси за 30-40 хвилин, відстань до Буковеля - близько 20 км.

Курорту Яремче по праву належить честь називатися столицею українського карпатського туризму, це найбільш популярний кліматичний курорт Українських Карпат.

Запрошуємо вас в Татарів - гуцульський кліматичний курорт, одне з найкрасивіших місць в Карпатах.

Яблуниця - високогірний гірськолижний та кліматичний курорт Карпат, який знаходиться на висоті 960 м. Над рівнем моря на території Карпатського національного парку.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!