RU EN PL UK

оздоровчі табори

Дитячі, молодіжні, спортивні, оздоровчі табори в Карпатах, на Чорному, Азовському, Середземному морі. Сергіївка, Скадовськ, Рибаківка, Кирилівка, Приморськ, Ясіня, Чорна Тиса, Татарів, Болгарія, Туреччина, Греція, Угорщина

Тривалість заїзду від 10 днів

сонячний берег

Чорне море, Одеська обл, Сергіївка

Ціна 2018 року. Відкрито продаж! Запрошуємо в кращий оздоровчий табір України! Літній оздоровчий комплекс "Сонячний берег" розташований в смт. Сергіївка Одеської області на березі Чорного моря. Літні канікули 2018 на Чорному морі в Сергіївці в таборі "Сонячний берег"!

Тривалість заїзду 14 днів

Бригантина

Чорне море, Херсонська обл, Скадовськ

Ціна 2018 року. Відкрито продаж! Відпочинок влітку 2018 на Чорному морі в Скадовську! Спортивно - оздоровчий комплекс "Бригантина" розташований на 6-ти гектарах упорядкованій тінистій території в санаторній зоні причорноморського міста-курорту Скадовськ Херсонської області.

Тривалість заїзду 14 днів

багряні вітрила

Чорне море, Херсонська обл, Скадовськ

Ціна 2018 року. Відкрито продаж! Дитячий оздоровчий центр "Червоні вітрила" - один з кращих таборів на Чорноморському узбережжі в Скадовську - з нетерпінням чекає зустрічі зі старими друзями і знайомства з новими! Де провести Літо 2018? Звичайно, в Скадовську!

Тривалість заїзду від 10 днів

Альбатрос

Чорне море, Миколаївська обл, с. Рибаківка

Ціна 2018 року. Відкрито продаж! Рибаківка - один з найвідоміших і популярних курортів Миколаївської області. Залив з пологим дном і відсутність великих хвиль приваблює сюди шанувальників віндсерфінгу і кайтсерфінгу. І звичайно Рибаківка з давніх часів є популярним центром дитячого відпочинку.

Тривалість заїзду від 4 днів

Тиса - Буковель

Ясіня, Закарпатської обл.

Ціна 2018 року. Відкрито продаж! Туристичний комплекс "Тиса" розташований в селищі Ясіня Закарпатської області в мальовничій ущелині на берегах гірських річок Чорна Тиса і Лазещина, в оточенні найвищих вершин України - Говерла, Петрос і Близниця. Рекомендуємо провести канікули 2018 в Карпатах!

Тривалість заїзду від 10 днів

Гуцульщина

Чорна Тиса, Закарпатської обл

Ціна 2018 року. Відкрито продаж! У мальовничому районі Українських Карпат, біля витоку річки Чорна Тиса, на висоті понад 800 м. Над рівнем моря, під самими хмарами, в оточенні гірських вершин і віковічних сосен, розташувався дитячий табір «Гуцульщина». Рекомендуємо провести канікули 2018 в Карпатах!

Тривалість заїзду від 10 днів

Республіка DELUXE

Татарів, Івано-Франківська обл.

Ціна 2018 року. Відкрито продаж! Дитячий табір в Карпатах «Республіка DELUXE» - це табір з високим рівнем сервісу за доступними цінами, він створений, щоб наші діти були щасливими, здоровими і успішними. Табір "DELUXE" в Татарові - краща пропозиція для літніх канікул 2018 в Карпатах!

Тривалість заїзду від 10 днів

Петроса

Татарів, Закарпатської обл

Ціна 2018 року. Відкрито продаж! Затишний табір в Карпатах зі своєю особливою атмосферою і аурою. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина оздоровився і творчо розвивався, тоді вибирайте табір "Петрос"! Кращі канікули 2018 в Карпатах!

Тривалість заїзду 10 днів

Северянин

Азовське море, Кирилівка, Пересип

Ціна 2018 року. Відкрито продаж! Дитячий оздоровчий центр "Северянин" - це справжня Республіка хлопчиків і дівчаток, чудова маленька країна дитинства, територія, огороджена від байдужості, духовної порожнечі і національних чвар. Рекомендуємо провести Літо 2018 на Азовському морі!

Тривалість заїзду 10 днів

Прометей

Азовське море, Запорізька обл, м Приморськ

Ціна 2018 року. Відкрито продаж! Дитячий оздоровчий табір "Прометей" затишно розташувався на березі теплого Азовського моря в невеликому курортному містечку Приморську. Рекомендуємо провести Літо 2018 на Азовському морі в таборі "Прометей"!

Тривалість заїзду 10 ночей / 11 днів

Молодіжний табір "Містраль" 3 *

Болгарія, курорт Святий Влас

Ціна 2018 року. Відкрито продаж! Сонце, море, нові друзі, кумедні пригоди і захоплюючі екскурсії - все це чекає вас в таборі «Містраль-2» на курорті Святий Влас в Болгарії.

Тривалість заїзду 14 днів

Еліт-табір Okey Holiday

Болгарія, Сонячний Берег

Ціна 2018 року. Відкрито продаж! Новий прекрасний табір OKEY HOLIDAY розташований в центрі Сонячного Берега. Прекрасні умови проживання, смачна кухня, відмінна анімація - все це зробить відпочинок Ваших дітей незабутнім.

Тривалість заїзду 14 днів

Еліт-табір "Колібрі" 4 *

Туреччина, Кемер

Ціна 2018 року. Відкрито продаж! Табір "Колібрі" 4 * + розташований в мальовничому регіоні Кемер, між зеленими схилами гір Торос і кришталево чистими водами Середземного моря.

Тривалість заїзду 11 ночей / 12 днів

Дитячий Табір в Болгарії 2018 "VALKO"

Розташований між курортами Албена і Золоті піски

Ціна 2018 року. Відкрито продаж! Молодіжний Дитячий Табір «VALKO» (на базі готелю Фрегата) має десятирічну історію організації дитячого та молодіжного відпочинку в Болгарії. Це дуже популярна зона відпочинку, розташована на курорті Кранево
Тривалість заїзду 15 днів - 14 ночей
Ціна 2018 року. Відкрито продаж! Як в літній період, так і в міжсезоння ДМЛ «Банана клаб» готовий прийняти організовані спортивні / творчі групи і колективи з різних шкіл, різних напрямків. У центрі є все необхідне для проведення творчих і спортивних зборів, змагань та конкурсів.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!