RU EN PL UK

Чехія. Карлові Вари

Найбільший і найвідоміший чеський курорт Карлові Вари виріс навколо гарячих мінеральних джерел, розташованих в глибокій долині річки Тепла. Підстава курорту і міста пов'язане з ім'ям Карла IV, який тут в 1358 році побудував мисливський замок. 

Курорт відкрився вже в XV столітті. Практично всі знаменитості світу свого часу відпочивали і лікувалися тут. А зараз тут проходять різноманітні фестивалі, конгреси, заходи світового рівня.

Життя курорт завжди насичена подіями, крім відпочинку туристи обов'язково відвідують традиційне виробництво кришталю "Мозер" і порцеляни, дегустують знаменитий лікер "Бехеровка", привозять додому на сувеніри карловарські вафлі і вироби з гейзерного каменю. Самі Карлові Вари можна обійти пішки за півдня, зате екскурсійних маршрутів звідси пропонується безліч: замки Баварії, Австрія, Швейцарія, Словаччина і т.д. 

Лікарі радять їхати в Карлові Вари не менш ніж на 10 днів, щоб встигнути почистити організм, отримати енергетичний заряд для тіла і душі. Оптимальний варіант - купувати повний турпакет, що включає в себе проїзд, проживання в готелі та медичні послуги.

Вильоти, виїзди

Київ, Львів

Тривалість туру

від 7 днів

Віза, документи

Для власників біометричних паспортів віза не потрібна 

Для в'їзду за звичайним паспортом необхідна віза. Вона відкривається в посольстві Чехії в Україні. Терміни відкриття візи від 9 до 14 робочих днів. Є одноразові і багаторазові. Консульський збір 35 євро. Послуги візового центру складають від 15 до 25 євро

Розміщення

Готелі 2 *, 3 *, 4 *, 5 * в Карлових Варах

Харчування

на вибір:

BB - сніданки
HB - сніданок, вечеря
FB - сніданок, обід, вечеря

Транспорт

літак

Тип туру

індивідуальний

Відпочинок та оздоровлення:

Методи лікування:

Основа всього лікування - регулярне пиття мінеральної води за приписом лікаря, який визначає кількість води і вибір джерела.
Іншою складовою частиною курортного лікування є: дієтичне харчування, а також різні види бальнеопроцедур, водолікування та інші процедури.
Звичайний перелік медичних послуг, що надаються санаторіями і входять у вартість путівки включає в себе: призначення питного курсу медичні огляди (первинний, контрольний, заключний) лабораторні дослідження (ЕКГ та ін.) Дієтичне харчування 12-19 процедур в тиждень (2-3 процедури в день: 1 основна і 1-2 допоміжні; перелік процедур, що входять в стандартний комплекс лікування в Карлових Варах може змінюватися в залежності від санаторію)


Показання до лікування:


1. Органів травлення: хронічна шлункова дисперсія, виразка шлунка і 12-палої кишки, післяопераційні стани хронічний гастрит, хронічні і гострі гастрити функціональні захворювання кишечника, хронічна обстипація, роздратування оболонки шлунка і кишечника запальні захворювання кишечника захворювання жовчного міхура та жовчних проток з жовчнокам'яної хворобою або без неї, післяопераційні стани стану після гострого запалення печінки, хронічний гепатит, стеатоз, цироз печінки без ускладнень забо рювання підшлункової залози (панкреатит) цукровий діабет 1 або 2 ступеня холецистит.

2. Порушення обміну речовин: порушення жирового (ліпідного) обміну порушення обміну сечової кислоти (подагра) ожиріння атеросклероз підвищений рівень холестерину.

3. Опорно-рухового апарату: больові синдроми хребта і суглобів остеоартрози і артрози великих суглобів порушення функцій хребта та дегенеративно-дистрофічні зміни великих суглобів остеохондроз шийного та поперекового хребетного стовпа.

4. Стреси, стану душевної спустошеності.

5. Пародонтоз.

6. Загальнозміцнюючі, профілактично-оздоровчі курси лікування.


Можливі такі варіанти поєднання харчування і лікування на курорті:


BBT - сніданки + лікування
HBT - напівпансіон + лікування
FBT - повний пансіон + лікування
BBT + BB - сніданки + лікування для одного клієнта і тільки сніданок для другого
HBT + HB - напівпансіон + лікування для одного клієнта і тільки напівпансіон для другого
FBT + FB - повний пансіон + лікування для одного клієнта і тільки повний пансіон для другого

У вартість включено

  • переліт Київ - Прага - Київ (рейси ЧСА)
  • трансфер аеропорт - готель - аеропорт
  • проживання
  • обраний тип харчування
  • лікування (при виборі послуг (BBT, HBT, FBT)): 2 огляду лікаря (при заїзді і після процедурного курсу), 14-18 процедур в тиждень за призначенням лікаря (в залежності від санаторію)
  • страховка
  • послуги з відкриття візи

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!