RU EN PL UK

Чехія. Маріанські Лазні

Розкішний чеський санаторій славиться своїми мінеральними джерелами, вода яких має унікальний хімічний склад, що допомагає вилікувати великий спектр захворювань. Лікування в Маріанські Лазні увазі цілий комплекс процедур - масажі, лікування водою, фізіотерапія, теплові та газові укутування, підбір дієти і режиму прогулянок.

Але головною процедурою будь-якого лікувального комплексу є пиття мінеральної води з джерела в кількості, призначеному курортним лікарем. Ціни на лікування будуть визначатися індивідуально з урахуванням тяжкості і виду захворювання, а також тривалості хвороби.

Розташування

Чехія

Маршрут

Київ-Прага-Київ

Сезон відпочинку

Цілий рік

Курортні

Маріанські Лазні є другим за величиною курортом і зоною відпочинку в Чеській Республіці і розташований в 180 км. від Праги. Це місто представляє з себе мальовничий сад, розташований на південній околиці Солов'їного лісу. Майже всі будинки і санаторії побудовані в стилі італійського новоренесанса. Курорт оточений лісами з численними стежками, що ведуть до багатьох цікавих місць та пам'яток. Краса навколишньої природи, прекрасні комфортабельні готелі і головне - цілющі джерела - заслужено поставили місто в розряд кращих світових курортів. Мінеральні джерела тут були відомі вже в 16 столітті, проте статус міста-курорту отримав тільки в 1866г. В Маріанські Лазні виходять на поверхню 40 джерел, кожен з них відрізняється своєрідним хімічним складом, але для всіх характерно достаток вільного вуглекислого газу і низька температура води.

Основні курорти

Маріанські Лазні 

Вильоти, виїзди

Київ, Львів

Тривалість туру

від 7 днів

Віза, документи

Для власників біометричних паспортів - віза не нужа 

Для в'їзду за звичайним паспортом необхідна віза. Вона відкривається в посольстві Чехії в Україні. Терміни відкриття візи від 9 до 14 робочих днів. Є одноразові і багаторазові. Консульський збір 35 євро. Послуги візового центру складають від 15 до 25 євро

Розміщення

Готелі 3 *

Харчування

BB
ВВ + лікування 
HB
HB + лікування 
FB
FB + лікування 

Транспорт

літак

Тип туру

індивідуальний

Відпочинок та оздоровлення:

Для лікувальних процедур використовуються природно-лікувальні засоби - холодні кислі джерела, які застосовуються для питного лікування, інгаляцій і приготування вуглецевих і мінеральних ванн, а також торф, бруду і природних лікувальний газ - так званий Маріїн газ.

Список природних джерел:

  • хрестовий джерело
  • джерело Фердинанда
  • Лісове джерело
  • джерело Амброжа
  • джерело Рудольфа
  • джерело Кароліни
  • Маріїн джерело
  • джерело Олександри

Розважальна програма

Відпочинок + лікування 

заїзди

Від 7 до 21 дня 

Вартість на людину в грн.

Розраховується індивідуально під запит 

У вартість включено

Авіапереліт
Трансфер: аеропорт (PRG) - готель (PRG), готель (PRG) - аеропорт (PRG)
Готель: Готель (харчування за програмою)
Страховка: Медична страховка Стандартна

 

 

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!