fbpx
RU EN PL UK

Хорватія

Хорватія - одна з найкрасивіших і зелених країн Європи, що дарує єднання з природою і самим собою. Абсолютная чистота узбережжя, кришталева блакить води Адріатичного моря, соснові ліси і свіже повітря зємі національних парків, - це коротка характеристика відпочинку в Хорватії.

Відпочинок в Хорватії наповнює натхненням, спокоєм, романтикою, блаженством, тут вранці чути спів птахів, і хочеться прокидатися і жити. Можна підібрати для відпочинку як великий готель, так і невелику затишну віллу. У будь-якому випадку не чекайте від Хорватії невпинного харчування, дискотек, шопінгу і аквапарків. Хорватія - це відпочинок для гурманів.

Сезон відпочинку: купальний сезон триває з початку травня до середини жовтня.

 

Пропонуємо Вам підібрати для себе відповідний тур в Хорватію за допомогою нашого модуля пошуку турів!

 Підібрати тур!

Курортні

Гучні "все включено" - це не для Хорватії. А ось квітучі жасминові острова і старі міста за фортечними стінами, прогулянки по античним хорватським містечках, приголомшлива природа, чотири тисячі кілометрів узбережжя, затишні скелясті бухти, вкриті хвоєю, - це будь ласка!

Клімат

На узбережжі панує середземноморський клімат з жарким і дуже сухим влітку (температура повітря + 25 ... + 29 ° C) і вологою теплою зимою (+ 9 ... + 15 ° C). Спека легко переноситься завдяки сухому повітрю, морському бризу і достатку зелені на узбережжі.

Основні курорти

Башка Вода, Брач, Водиці, Дубровник, Каштела, Корчула, Ловран, Плат, Підгора, Рабац, Спліт, Трогір, Тучепі, Умаг, Хвар, Цавтат, Шибеник

Оператори

TUI, Альф ТО, Join Up, Зевс Тревел, ЛюбоСвіт, Орбіта, Пілон, Сієста, TPG, Тур. клуб

Вильоти, виїзди

Київ

Тривалість туру

від 6 днів

Віза, документи

 • При наявності біометричного паспорта туристи не оформляють візу, перетинають кордони країн ЄС щодо безвізового режиму
 • Закордонні паспорти старого зразка (Не біометричного) консульство приймає на оформлення віз в звичайному режимі.
 • Віза відкривається в посольстві Хорватії в Україні.
 • Терміни відкриття візи від 8 до 10 календарних днів.
 • Туристи, які мають діючу Шенгенську візу, можуть використовувати її для поїздки в Хорватію.
 • Візи одноразові і багаторазові.
 • Консульський збір 35- 40 євро.
 • Якщо у туриста є діюча Шенгенська віза і в паспорт вписана дитина, якому необхідно відкривати Хорватський національну візу, то за правилами Консульства Хорватії, візу необхідно відкривати обом туристам.

Розміщення

Практично всі хорватські готелі відреставровані. Старих готелів ще багато, але туроператори їх не пропонують. Рівень готелів, як правило, відповідає заявленій категорії. Більшість готелів - три зірки, «четвірок» і «п'ятірок» мало.

Харчування

Харчування, в основному, сніданки або напівпансіон. Сніданки, як правило, «шведський стіл», вечері останнім часом теж переходять на нього. «Все включено» практично немає, за винятком декількох готелів.

Транспорт

літак

Тип туру

індивідуальний

Пам'ятки

Національний парк Крка, Національний парк Плітвіцькі озера, Хум - найменше місто в світі, середньовічні замки Богеншперк, Фрідріхштейн, Жужемберк, Хмільник, Турьякскій.

Відпочинок та оздоровлення:

Бальнеологічні і грязелікувальні курорти Хорватії розташовані, в основному, на півночі і сході країни і, в більшості своїй, недалеко від Загреба. Всього в Хорватії більш 20 термальних джерел плюс єдине в Європі і друге в світі після азербайджанського родовище нафталана - лікувальної нафти.

Бальнеокурорти на джерелах в Хорватському Загір'я - Тухельске Топліце, Крапинсько Топліце, Стубічке Топліце, Вараждинське Топлице, Іванич Град (Нафталан) і Топушко Топліце, в Словоніі - Даравур, Ліпік і Візовац. Приморські курорти з лікувальними грязями і термальними водами - Вела Лука, Шибеник, Дуга Увала і Істрія. Центри таласотерапії є в Опатії, Цріквеніца, на курортах Вели Лошинь, Хвар і Макарська.

Інфраструктура

 • Автостоянка
 • Кіоски
 • Пошта
 • медпункт

Купання

Адріатичне море. Всі пляжі муніципальні, вхід вільний. Оренда лежаків і парасольок обійдеться приблизно в 5-10 EUR. Деякі готелі надають пляжне устаткування безкоштовно

Вартість на людину в грн.

від 12000 грн

Шопінг

Найпоширеніший сувенір - вино. З міцних напоїв найвідоміший - «Траваріца», «Сливовиця» і «Грушовіца». Покупки дорожче - ювелірні прикраси: брошки, шпильки, підвіски у вигляді головки негреня. З традиційних народних виробів Хорватії можна виділити красиві мережива Долмацкіх островів, рукодільні вишивку, дерев'яні різьблені речі, вироби з вовни і шкіри, килими, кераміку, національні костюми та гобелени.

нюанси

Хорватія зараз є однією з найбільш благополучних країн Європи в кримінальному відношенні.

Примітки

 Можливо проїзду в Хорватію автобусом з Києва, Львова.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!