fbpx
RU EN PL UK

Відпочинок за кордоном

Туреччина, Єгипет, Туніс, Болгарія, Кіпр, Греція, Грузія, Чорногорія, Хорватія, Емірати, Іспанія та ін

індивідуальний
від 7 днів

Сонячна, затишна, душевна країна з неповторною культурою і безліччю невеликих красивих курортів - це Болгарія! Тут чорноморське узбережжя є сусідами з гірськими масивами, готелі затишні і сучасні, харчування якісне і дешеве, а місцеві жителі розмовляють на близькому нам мовою!

індивідуальний
від 6 днів

Пропонуємо провести свою відпустку мрії на одному з курортів Греції. Мягкій середземноморський клімат, чудова природа, гарне море, різноманітний підводний світ, чудові види долин прівелекают сюди туристів з усього світу, в тому числі українців. 

індивідуальний
від 7 днів

Грузія користується з кожним днем ​​все більшою популярністю серед українських туристів. Це таємнича, оповита легендами та загадками, країна з давньою історією і самобутньою унікальною культурою, добрими і чуйними людьми, країна квітів і пісень, країна храмів, гір і блакитного неба.

індивідуальний
від 7 днів

Єгипет - стародавня цивілізація, яка зачаровує своїми тисячолітніми історичними пам'ятками. А Червоне море з його приголомшливим підводним світом - найкрасивіше море в світі. Ще стародавні греки і римляни приїжджали сюди відпочити і розважитися! Єгипетські курорти чекають Вас !!!!

індивідуальний
від 5 днів

Тури в Ізраїль - незабутній відпочинок, адже «Земля обітована» - дивовижна країна з давньою, насиченою подіями історією, святинями, що притягають мільйони паломників, а також один з найкрасивіших куточків Землі, де розташована величезна кількість природних заповідників і п'ятизіркових курортів.

індивідуальний
від 6 днів

Тож не дивно, що величезна кількість туристів вибирають відпочинок в Іспанії, адже невичерпні можливості пляжного відпочинку поєднуються тут з древньою культурою, найбільшими пам'ятниками історії і архітектури, пристрасним фламенко, захоплюючої коридою і зворушливими серенадами.

індивідуальний
від 7 днів

Відпочинок на Кіпрі - популярний напрям середземноморського пляжного відпочинку. На острові м'який клімат, сервіс в готелях цілком відповідає їх рівню, пляжі дуже чисті і практично всі відзначені «блакитними прапорами».

індивідуальний
від 7 днів

Обедіненіе Арабські Емірати - одна з найбагатших країн світу - запрошує на свої курорти туристів! Сяюче цілий рік сонце, чудовий якісний сервіс, багаті розкішні торгові комплекси, найсучасніші технологічні досягнення цивілізації - все це ОАЕ. 

індивідуальний
від 7 днів

Туніс - дивовижний курорт Середземномор'я, Африка "по-французьки". Туніс знаменитий своїми чарівними золотистими пляжами, південним сонцем, ласкавим морем, м'яким кліматом, талассотерапией, цікавими екскурсіями, гольф - полями і фестивалями. 

індивідуальний
від 7 днів

Туреччина - одна з найпопулярніших напрямків літнього відпочинку для українських туристів. Всі курорти Туреччини можуть похвалитися чудовими пляжами, теплим красивим Середземним морем, прекрасним сервісом і знаменитою системою "все включено".

індивідуальний
від 6 днів

Хорватія - одна з найкрасивіших і зелених країн Європи, що дарує єднання з природою і самим собою. Абсолютная чистота узбережжя, кришталева блакить води Адріатичного моря, соснові ліси і свіже повітря зємі національних парків, - це коротка характеристика відпочинку в Хорватії.

індивідуальний
від 6 днів

Чорногорія вабить до себе туристів своєю неземною красою, гостинністю місцевих жителів, найчистішим Адріатичним узбережжям з піском і найменшої галькою. Почті вся територія цієї країни знаходиться під захистом ЮНЕСКО.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!