RU EN PL UK

Тури на травневі свята

Тури, екскурсії по Україні з проїздом з Харкова та інших міст

4 дня / 6 туродней
від 4250 грн.

Сонячний тур. Долина нарцисів і сакура в Закарпатті Потяг

Мукачево - Ужгород - Синевир - Шипот - Долина нарцисів - Хуст - Іза - Берегово - Чинадієво

Тур гарантовано! Є місця (тільки без ж / д) Кінець квітня і початок травня в Закарпатті - це квітуча Долина нарцисів, час цвітіння сакури, яка пишно прикрашає вулички і замки Ужгорода та Мукачево. Туроператор "Навігатор Україна" пропонує зустріти в цьому році Великдень і травневі свята в Закарпатті!

3 дня / 5 туроднів
від 3750 грн.

Малахітовий тур. Намисто Чернігівщини Потяг

Ніжин - Качанівка - Тростянець - Чернігів - Козелець - Батурин

Тур закритий. Місць немає Хочете в одному турі побачити всю Давню Сіверщину - оброслу легендами і билинами Давню Русь? Пориньте в тисячолітню історію Стародавнього Чернігова, в славне козацьке минуле Батурина, у губернське життя Ніжина, проникніться духом поміщицьких садиб, парків і палаців.

3 дні
від 2750 грн.

Заповідна Україна. Асканія - Кам'яні могили - Азов на Великдень і травневі свята автобус

Асканія Нова - Кам'яні могили - Щасливцеве - гарячі джерела

Популярний тур на Великдень і травневі свята! Море задоволень в одній поїздці: відпочинок на березі теплого Азовського моря, унікальний пам'ятник історії Кам'яні могили, гордість і чудо України - біосферний заповідник Асканія Нова та багато іншого!

3 дня / 5 туроднів
від 3800 грн.

Бурштиновий тур. Волинь + Білорусь на травневі свята! Потяг

Острог - Клевань - Луцьк - Брест - Біловезька пуща -Берестечко - Тараканів - Дубно.

Новинка 2019! Тур закритий. Місць немає! Запрошуємо на Травневі свята на давню Волинську землю, в Українське і Білоруське Полісся! Весняна, барвиста, загадкова земля Волинь! З середини X століття Волинська земля перебувала в складі Давньоруської держави. Тут все дихає старовиною, древньою культурою, українською ментальністю.

3 дня / 5 туроднів
від 4750 грн.

Заповідний тур. Шацькі озера + Тунель кохання на травневі свята! Потяг

Острог - Клевань - Луцьк - Шацькі озера - Берестечко - Тараканів - Дубно.

Новинка 2019! Тур гарантований. Залишилося 2 місця! Запрошуємо на Травневі свята на давню Волинську землю, в Українське Полісся і чудовою краси Шацькі озера! Весняна, барвиста, загадкова земля Волинь! З середини X століття Волинська земля перебувала в складі Давньоруської держави. Тут все дихає старовиною, древньою культурою, українською ментальністю.

3 дня / 5 туроднів
від 3500 грн.

Оксамитовий тур. Чернівці - Кам'янець-Подільський - Хотин Потяг

Хмельницький - Чернівці - Хотин - Кам'янець-Подільський

Тур закритий. Місць немає! Травнева Буковина і Поділля 2019. Тур по Західній Україні включає в себе відвідування унікального Кам'янця-Подільського, Хотинської фортеці і одного з найкрасивіших міст України - Чернівців!

3 дні
від 3100 грн.

Лазурний тур. Травневі свята в Одесі Потяг

Одеса на травневі свята

Тур закритий! Місць немає Світ, Праця, Травень, Ковбаса, Шашлик, Вино, Одеса, Море ... Все це - Одеса на травневі свята! Пам'ятки Одеси, красиві дівчата Одеси, базари Одеси, дворики Одеси .... і, звичайно, улюблене Чорне море!

4 дня / 6 туроднів
від 5750 грн.

Травневі Чернівці та подорож в Трансільванію! Потяг

Чернівці - Сігішоара - Синаї - замок Пелеш - замок графа Дракули - Брашов - Чернівці

Новинка 2019! Тур закритий. Місць немає! Травневі Чернівці + Румунія 2019. Комбінований тур до столиці Буковини з 2-денним виїздом до Румунії на батьківщину графа Дракули. Тур включає в себе відвідування одного з найкрасивіших міст України - Чернівців, знайомство з природою, історією і знаменитими замками популярного регіону Румунії - Трансильванії!

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!