RU EN PL UK

Тури в Європу

Польща, Чехія, Німеччина, Австрія, Франція та ін.

Автобусні та авіа тури по Європі - це можливість подивитися і пізнати одну або відразу кілька европрейскіх країн за кілька днів! В Європу можна їхати в будь-який час року! Вона прекрасна завжди!

Користуйтеся моментом !!! Вибирайте і замовляйте один з акційних турів в зазначені терміни - отримуйте гарантовану знижку !!! Подорожі в Європу з Харкова, Львова, Києва на автобусі, літаку, машині. Від уїк-ендів до гранд-турів по Європі!

індивідуальний

Скористайтеся модулем пошуку турів по Європі, щоб підібрати для себе найбільш підходящий тур без особливих зусиль! Польща, Чехія, Франція, Німеччина, Голландія, Угорщина - і це тільки Ваше початок подорожей по Європі. Все тільки починається!

В Європу можна їхати на автобусі, на машині, можна летіти на літаку. Є тури в Європу з Києва, зі Львова, можна організувати і виїзд з Харкова. Хтось хоче провести в Європі уїк-енд, а хтось віддає перевагу вирушити в двотижневий тур по всім європейським столицям.

груповий

Чехія - країна контрастів. У ній присутній і слов'янська самобутність, і середньовічна манірність, і легка сучасність. Навіть самому вимогливому туристу буде на що подивитися.

груповий

Блискуча Австрія - країна, кожен куточок якої приготував для туристів свій «ласий шматочок». Любителі опери, пам'яток і архітектури їдуть, зрозуміло, в столицю Австрії Відень, шанувальники класичної музики - в Зальцбург, а до найчистішим озерам і гарячим мінеральним джерелам туристи відправляються в чарівну Каринтію.

груповий

Німеччина пропонує активний відпочинок, лікування та оздоровлення на курортах, насичену культурно-екскурсійну програму. Крім того, це популярне і затребуваний напрямок ділового туризму. Цій країні кожен вік підвладний - свій «німецький» інтерес є і у дітей, і у студентів, і у батьків, і у пенсіонерів.

груповий

Країна мистецтва і культури Франція носить статус найпопулярнішого туристичного напрямку в світі. Взимку до гарної екскурсійна і шопінгу додаються гірськолижні курорти країни. Цей найбільший в світі центр зимового спорту пропонує найрізноманітніші варіанти катання і сучасну інфраструктуру, при цьому зберігши не тільки природну красу, а й автентичність проживання в місцевих селах.

груповий

Немає в світі країни, більш пристосованою для чудового відпочинку, яскравих вражень, повного релаксу і нестримних веселощів, ніж Італія. Такої щільності архітектурних шедеврів, найбагатших музеїв, чудових видів, гастрономічних надмірностей і дивовижних видовищ ви не знайдете більше ніде на планеті. Опис тільки найвідоміших визначних пам'яток Італії може зайняти не одну сторінку.

груповий

Найзагадковіша і найбільш відвідувана країна в Європі. Стародавні греки вважали, що тут ростуть золоті яблука Геракла, для арабів вона була Воротами в Рай, для Ернеста Хемінгуея це була арена, на якій історія металася між подвигом і трагедією, а вечорами тореадори боролися зі смертю.

груповий

Бельгія - країна, де дух Середньовіччя зберігся в повній мірі. Безліч чудових замків, храмів, парків і скульптур створюють незвичайну атмосферу, де змішалися самі різні епохи.

груповий

Історію Польщі не можна назвати зовсім вже давньої, але вона була насичена подіями, яких вистачило б на 10 держав. Історична спадщина країни прекрасно збереглося в багатьох музеях, в містах, де залишилися цілі вулиці зі старовинними будинками, в замках і фортецях

груповий

У лісах Швеції запросто можна зустріти добродушних лосів, північних оленів і потужних овцебиков.В країні повсюдно поширене катання на собачих упряжках. А взимку туристам пропонують вирушити в захоплюючу сафарі - на пошуки вовків, рисей, росомах і ведмедів.

індивідуальний

Бурхлива історія Угорщини знайшла своє відображення в чудово збережених пам'ятках архітектури. Найкраще збереглися будівлі часів Середньовіччя - багато хто з них відреставровані і успішно функціонують, не втрачаючи при цьому свого колориту.

груповий

Латвія - країна, де навіть в розпал сезону не так вже й багато туристів, але в цій країні є де відпочити і є на що подивитися. Метою поїздки в Латвію може бути відпочинок на теплих берегах Балтійського моря, оздоровлення в одному з місцевих санаторіїв, огляд старовинних замків і інших визначних пам'яток або відвідування добре знайомих фестивалів в Юрмалі.

груповий

Литва - європейська країна з м'яким кліматом, яка ідеально підходить для відпочинку з дітьми. Тут можна розслабитися на пляжі або підлікуватися на одному з оздоровчих курортів.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!