fbpx
RU EN PL UK

Казкова Каппадокія 2020

Каппадокія - це казкове місце, яке потрібно побачити на власні очі! Ми пропонуємо унікальний тур, що дозволяє відчути все чарівництво Каппадокії!

Розташування

Туреччина (Каппадокія)

Маршрут

Київ - Анкара - Київ (а / к Pegasus Airlines)

Курортні

Каппадокія - це восьме чудо світу в Туреччині. Місце, де захоплює дух від приголомшливих видів і місце, де одночасно злітає найбільше повітряних куль в світі. У Каппадокії їдуть, в першу чергу, з метою політати на повітряній кулі і зробити приголомшливі фото. Сезон там цілий рік. Каппадокія - це не місто, і не курорт. Це місцевість, територія, яка об'єднує в собі кілька міст і селищ. 

Клімат

На повітряних кулях в Каппадокії літають круглий рік, а значить і сезон там цілий рік. Однак, природно, влітку там спекотніше, а взимку - прохолодніше. Оптимальний час для поїздки в Каппадокії - це квітень-травень і вересень. В цей час там не жарко, і в той же час погода хороша для польотів.

Основні курорти

 • Селище Гереме - центр Каппадокії, який знаходиться всередині печерного парку. Тут найбільше готелів і розваг.
 • Місто Кайсері - "обласний центр" Каппадокії, сюди можна прилетіти на літаку.
 • Городок Невшехір - "районний центр" поруч з Гереме, тут також є аеропорт (правда маленький і рейсів трохи, зате він прямо поруч з Гереме)
 • Селища Аванос, Гюзельюрт, Ургуп, Учхисар - селища поряд з Гереме, де теж є трохи готелів. Всі вони знаходяться в радіусі 10-15 км один від одного. Тут менше готелів і туристів, але теж можна літати на повітряних кулях і їздити на екскурсії.

Тривалість туру

3 ночі / 4 дня

Харчування

Сніданки в готелі + 4 обіду за програмою (під час екскурсій)

Транспорт

літак

Тип туру

груповий

Пам'ятки

Національний парк Гереме
Цей музей під відкритим небом розпластався на площі понад 300 км², являє собою цілий монастирський комплекс: в його склад входять десятки церков і каплиць. З 6 по 9 ст. Гереме вважався одним з найбільших християнських центрів, на території якого функціонувало понад 400 святинь. До наших днів дійшли багато монастирів, де частково збереглися настінні розписи раннього християнства, а також візантійські фрески. Найбільшою популярністю в музеї користується церква Святого Василя, всередині якої можна подивитися на вцілілі зображення святих і сцен з Євангелія. Також тут варто заглянути до церкви Святої Барбари, розписану яскравими візерунками, і Яблучну церква з чотирма колонами і грецьким хрестом.


місто Аванос

Якщо ви не знаєте, що подивитися в Каппадокії, то радимо відправитися в мініатюрний місто Аванос, що розташовується поблизу берегів найдовшого річки Туреччини - Кизил-Ірмак. Завдяки тому, що вода в річці багата рудою і червоною глиною місцевим жителям вдалося розвинути тут ремісництво і гончарство. Підземних споруд і химерних скель тут ви не знайдете, але зустрінете тишу і усамітнення, гармонійно переплелися з східним колоритом. Крім того, в містечку у всіх бажаючих є можливість зайти в одну з місцевих майстерень і навчитися азам гончарної справи. Пам'ятка також знаменита своїми фабриками килимів, сельджукской мечеттю Аладдіна і Музеєм жіночого волосся, в колекції якого зібрано понад 16 тисяч експонатів - справжніх локонів, що колись належали дівчатам з різних куточків планети.

Місто і фортеця Учхисар
Тихе містечко, що знаходиться в 4 км від Гереме, більше нагадує невелику село, де немає ні банків, ні супермаркетів. Сам по собі населений пункт не викликає особливого інтересу, але ось яка розташувалася на його території фортеця Учхисар притягує пильні погляди туристів. Це будова з туфу з гострою верхівкою можна побачити з будь-якої оглядового майданчика міста. Фортеця з'явилася в епоху Хетської імперії і була здатна вмістити до 2600 людина. Спорудження поступово руйнується, і мандрівники тут можуть подивитися лише на невелику частину будівлі. Безумовно варто піднятися на оглядовий майданчик, звідки відкривається масштабний огляд пристроїв Каппадокії з її мальовничими долинами.

Каміни фей (Fairy Chimneys)
Однією з найпопулярніших визначних пам'яток Каппадокії і Гереме вважаються Каміни фей, давно стали візитною карткою місцевості. Подивитися на унікальні скельні статуї, які за формою нагадують пічні труби або гігантські гриби з конусоподібними капелюшками, можна в різних частинах долини, прилеглої до містечка Зельва. Звичайно, туристам розповідають романтичні легенди про те, що в стовпах живуть чарівні феї, але в дійсності химерні освіти стали результатом руйнівної дії дощу і вітру, що чиниться на скельні породи з туфу.

Підземне місто Каймакли (Kaymakli Underground City)
Каймакли - величезний підземний комплекс, в якому налічується 8 поверхів. На кожному з них розташовуються десятки тунелів і кімнат, що колись служили складами, кухонними приміщеннями, стайнями і льохами. Тут були облаштовані системи вентиляції та водопостачання, була власна каплиця і гончарні майстерні. Тут вчені виявили довгий тунель, що простягнувся на 9 км і зв'язує Каймакли з іншого пам'яткою - печерним поселенням Деринкую. Вважається, що підземна обитель могла вміщати до 15 тисяч жителів. Сьогодні туристам в Каймакли дозволено подивитися тільки перші 4 поверхи міста, а й цього досить, щоб перейнятися древньої атмосферою колись житлових печер.

Підземне місто Дерінкую
При відвідуванні міста Гереме і Каппадокії в Туреччині обов'язково варто подивитися на підземний комплекс Деринкую. Історія пам'ятки починається з 8 століття до н.е. Довгий час в будові ховалися християни, гнані арабами за свої релігійні переконання. На сьогоднішній день археологам вдалося розкопати 11 поверхів, які йдуть углиб на 85 метрів. Вчені припускають, що зможуть розчистити ще 9 ярусів.

Долина Пашабаг (або долина Монахов)Пашабаг - одна з наймальовничіших долин Каппадокії, яку часто називають долиною Монахов. Безліч сотень століть назад місцевість стала рідною домівкою для проповідників християнства, тому сьогодні тут можна подивитися на результат їх діяльності - церкви і каплиці. Найбільш відомим будовою в долині стала каплиця Святого Симеона Стовпника, який прийшов в Пашабаг ще в 5 столітті. Храм розташований в скельному статуї з трьома конусоподібними капелюшками. Збереглося тут і кілька церков, в стінах яких вціліли старовинні фрески.

Музей під відкритим небом Зельва
Якщо ви шукайте інформацію про те, що можна подивитися самостійно в Каппадокії, не пропустіть з уваги унікальний історичний пам'ятник Зельва. Перші поселення в стінах комплексу з'явилися у 2-5 ст. До початку 11 століття в Зельва прийшли християни, які перетворили ряд його приміщень в церкви і келії, тому сьогодні тут можна подивитися на їх творіння. Аж до 1952 року печери залишалися житловими, але через поступове обвалу скельних порід люди були змушені покинути комплекс. Руйнування Зельва триває і донині і перебування в його стінах небезпечно, тому відвідини музею обмежена. Але навіть огляд комплексу зовні дозволить вам оцінити його велич і масштаби.

рожева долина
Це одна з найвідоміших долин в Каппадокії в Туреччині, що розкинулася ближче до селища Чавушин. Свою назву місцевість отримала завдяки рожевому відтінку скель. У долині є два каньйону, що проходять паралельно один до одного і з'єднуються на підході до оглядового майданчику на пагорбі Актепе. Один з відрогів тягнеться на 2 км, інший - на 3 км. У Рожевої долині розташовується 5 старовинних храмів, найстаршим з яких є церква Святих Йоахіма і Анни, датована 7 століттям.

Екскурсійна програма

1 ДЕНЬ
Зустріч в аеропорту «Бориспіль» (Термінал D). Виліт о 02:10 в Анкару. Прибуття в Анкару о 05:15. Трансфер в готель в Каппадокії (близько 3.5 годин + технічна зупинка 30 хвилин), прибуття приблизно в 09: 00-09: 30 Сніданок під шатром з розкішним видом на одну з найкрасивіших долин - Долину голубів!  Заселення в готель і вільний час близько 1,5 годин для відпочинку. Екскурсійна програма: знаменітий об'єкт Світової спадщини «ЮНЕСКО» - музей під відкритим небом Гереме. Печерні церкви, розписані картинами з Нового Завіту і вражаюча іконографія у фресках; Грецька село Сінассос до 1923р., а зараз називається Мустафапаша, вкусні обід в традиційному ресторані «Руки жінки»; дОліна уяви (Долина Деврент), Де кожен знайде «свою фігуру» зі скель.
Повернення в готель.

2 ДЕНЬ
Сніданок у готелі. Після сніданку початок екскурсійного дня в 10.00. вулканічне озеро Нар. Іхлараа - довгий красивий каньйон глибиною 150 м, по дну якого протікає гірська річка, обід в традиційному ресторані біля річки Мелендіс. Оглядовий майданчик з панорамою на монастир Селіме. підземний місто Каймакли глибиною 60 м, 8 поверхів - скельні стайні, винні погреби, каплиці. Відвідування магазину турецьких солодощів і фабрики шкіряних виробів.
Повернення в готель і вільний час.

3 ДЕНЬ
Сніданок у готелі. Початок екскурсійного дня о 10:00 Замок Ухчісар - велична скеля-фортеця. Долина голубів - одна з кращих оглядових майданчиків з приголомшливим видом на замок і можливістю погодувати птахів. Долина Пашаба вона ж Долина ченцівв - містичне місце з особливою енергетикою, де можна побродити серед "димоходів фей". Обід в ресторані.  місто Аванос, Розташований уздовж найдовшої річки в Туреччині, це древнє місто було центром хетських гончарних майстрів, і сьогодні та ж червоно-біла глина з навколишніх пагорбів використовується для створення знаменитої кераміки. Мистецтву більше 4000 років. Майстер клас з ліплення з червоної глини. Незабутні фото на пам'ять. При в'їзді в Ургюп оглядовий майданчик «Три красуні». Повернення в готель і вільний час.
Увечері в 20: 00 - «Турецька ніч» + вечеря в печерному ресторані «Яшар Баба» з безлімітними напоями (за бажанням, за доплату).

4 ДЕНЬ
Після сніданку о 09:30 трансфер в Анкару.Обед в ресторанчику. Далі ми прямуємо до столиці Туреччини - Анкару. Панорамна екскурсія та шопінг в ТЦ «Ankamall» до 21:00. Трансфер в міжнародний аеропорт Анкари. Виліт до Києва.

В один із днів можливість за додаткову плату здійснити політ на повітряній кулі на світанку!
Просимо звертати увагу на фактор погоди - вся аеронавтика над Каппадокией контролюється Державною авіаслужбами Туреччини - дозвіл на злети видається саме цією організацією при наявності сприятливих погодних умов. На заваді для зльоту може послужити тільки сильний вітер або значні опади. Попередня бронь на політ робиться для всієї групи заздалегідь, і точна кількість учасників підтверджується в день початку туру. У разі неможливості польоту в запланований день, ми робимо все можливе, щоб перенести його на інший день туру за умови наявності вільних місць на кулі

Вартість на людину в грн.

МісяцьзаїздиЦіна за 1/2 DBL
Березень 2020

05.03 - 08.03 - 8 березня
19.03 - 22.03
26.03 - 29.03 - Дитячі канікули

від 399 євро (РБ до 31.12 - 389 EUR)
від 389 EUR (РБ до 31.12 - 379 EUR)
від 389 EUR (РБ до 31.12 - 379 EUR)

Квітень 2020

02.04 - 05.04
16.04 - 19.04 - Великдень

від 389 EUR (РБ до 31.12 - 379 EUR)
від 389 EUR (РБ до 31.12 - 379 EUR)

Травень 2020

30.04 - 03.05 - Травневі свята
07.05 - 10.05 - Травневі свята
21.05 - 24.05
28.05 - 31.05

від 399 євро (РБ до 31.12 - 389 EUR)
від 399 євро (РБ до 31.12 - 389 EUR)
від 389 EUR (РБ до 31.12 - 379 EUR)
від 389 EUR (РБ до 31.12 - 379 EUR)

Червень 2020

04.06 - 07.06 - Трійця
11.06 - 14.06
25.06 - 28.06 - День Конституції

від 389 EUR (РБ до 31.12 - 379 EUR)
від 389 EUR (РБ до 31.12 - 379 EUR)
від 399 євро (РБ до 31.12 - 389 EUR)

Серпень 2020

21.08 - 24.08 - День Незалежності

від 399 євро (РБ до 31.12 - 389 EUR)

Вересень 2020

10.09 - 13.09
17.09 - 20.09
24.09 - 27.09

від 389 EUR (РБ до 31.12 - 379 EUR)

Жовтень 2020

01.10 - 04.10
08.10 - 11.10
15.10 - 18.10
22.10 - 25.10
29.10 - 01.11 - Дитячі Канікули

від 389 EUR (РБ до 31.12 - 379 EUR)
від 389 EUR (РБ до 31.12 - 379 EUR)
від 389 EUR (РБ до 31.12 - 379 EUR)
від 389 EUR (РБ до 31.12 - 379 EUR)
від 389 EUR (РБ до 31.12 - 379 EUR)

Листопад 2020

05.11 - 08.11

від 389 EUR (РБ до 31.12 - 379 EUR)

* PБ - Раннє бронювання! При бронюванні до 31.12.2019 - мінус 10 EUR / чол

У вартість включено

 • Авіапереліт Київ - Анкара - Київ (Pegasus Airlines, багаж включений).
 • Трансфер Анкара - Гереме - Анкара
 • Транспортне обслужіваіне за програмою
 • 3 ночі проживання в обраному готелі на базі сніданків
 • Додатковий сніданок в день заселення
 • 4 обіду за програмою (під час екскурсій)
 • Екскурсії по програмі
 • Медична страховка

Примітки

У вартість не входить

 • Обов'язкова одноразова доплата у розмірі 35 євро / чол. (За вхідні квитки в музеї та парковку автобуса) - оплачується супроводжуючому на місці
 • Факультативний політ на повітряній кулі - 210 євро / чол. - оплачується супроводжуючому на місці
 • напої
 • вечері від 5 євро
 • Вечеря і шоу програма в печерному ресторані «Яшар Баба» - 30 євро / чол. (за бажанням) - оплачується супроводжуючому на місці
 • Новинка! Відвідування справжньою церемонії Дервішів - 20 євро / чол. (за бажанням) - оплачується супроводжуючому на місці
 • Чайові водієві і гідові (за бажанням)

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!