RU EN PL UK

Сорочинський ярмарок. Опішня - Сорочинці. розпал

Такою розкішшю блищав один із днів спекотного серпня тисяча вісімсот ... вісімсот ... Так, років тридцять буде назад тому, коли дорога, верст за десять до містечка Сорочинців кипіла народом, який поспішав з усіх навколишніх і далеких хуторів на ярмарок. (Н.В. Гоголь)

Екскурсія на Сорочинський ярмарок із Харкова - унікальна можливість відчути нашу українську ментальність, вдихнути в себе національний колорит, придбати справжні вироби українських ремісників.

За історичними даними, Сорочинському ярмарку вже більш ніж 400 років! Торги в Сорочинцях відомі з другої половини XVII століття. З XIX в. ярмарок у Сорочинцях став регулярним. А особливу популярність йому принесла повість М. В. Гоголя з однойменною назвою.

Хочете придбати різноманітну торговельну продукцію з усіх куточків України? - Вам на Сорочинський ярмарок!

Хочете познайомитися з народними промислами України, Білорусі, Молдови, Грузії, Німеччини, Польщі? - Вам на Сорочинський ярмарок!

Хочете взяти участь у майстер-класах із вишивки, гончарства, лозоплетіння, аквагриму, мотанки, виготовлення дідуха, бісероплетіння, виробів із полімерної глини, ковальських виробів, виготовлення вінків, солом'яних капелюхів, свічок і т.д. - Вам на Сорочинський ярмарок!

Хочете зустрітися з живим Гоголем і героями його творів? - Вам на Сорочинський ярмарок!

Хочете побачити виступи знаменитих артистів? - Вам на Сорочинський ярмарок!

Сорочинський ярмарок 2019 з Харкова! Щорічно ярмарок відвідує більше 1 млн. Чоловік. Приєднуйтесь до мільйонів!

У програмі туру: виїзд із Харкова на комфортабельному автобусі, транспортно-екскурсійне обслуговування, дорожня екскурсія, екскурсія Сорочинцями, відвідування Сорочинського ярмарку.


дати туру

20, 24, 25 серпня

Маршрут

Опішне - Великі Сорочинці - Сорочинський ярмарок 2019

Транспорт

автобус

Тривалість туру

14 годин

Тип туру

збірний

Екскурсійна програма

7-00 Виїзд із Харкова на комфортабельному автобусі (збір туристів з 6-45, ст. м. "Спортивна". "Металіст - Арена", напроти Фітнес-центру).

10-00 Опішне - визнана столиця української кераміки. Відвідування ринку керамічних виробів опішнянських майстрів.

sorochinskaya yarmarka31 sorochinskaya yarmarka32

12-00 Великі Сорочинці. Екскурсія по Сорочинців.

Сорочинці знамениті не тільки ярмарком, вони нерозривно пов'язані з ім'ям М. В. Гоголя. Саме тут в будинку лікаря Трохимовського в 1809 році народився великий мислитель і письменник, співак українського степу. За бажанням відвідування Літературно - меморіального музею М.В. Гоголя, Спасо - Преображенської церкви 1732 р, в якій хрестили Гоголя, - чудової пам'ятки українського бароко з семиярусним іконостасом, готелю-музею "Хутір Гоголя" на березі р. Псел (чисельних експонати - предмети українського побуту, поросята, домашня птиця, шинок з Українські страви).

sorochinskaya yarmarka27 sorochinskaya yarmarka33

14-00 Сорочинський ярмарок. Відвідування торгових павільйонів, етнографічних виставок, концертно - розважальних заходів, сценічних майданчиків ярмарки.

sorochinskaya yarmarka25 sorochinskaya yarmarka01

sorochinskaya yarmarka11 sorochinskaya yarmarka13

17-00 Виїзд з Великих Сорочинців.

21-00 Повернення до Харкова.

Вартість на людину в грн.

Дорослі - 450 грн.

Діти до 14 років - 400 грн.
Дітям до 5 років - безкоштовно (За умови мінімум 2 оплачених дорослих)


Увага! Акції 2019 року на збірні автобусні екскурсії:

1. При бронюванні відразу двох збірних турів надається знижка 50% на другий тур * (знижка діє на тур, вартість якого менша);

2. Для груп більше 4 чоловік - кожному 5-ому туристу - 20% знижка; для груп більше 10 чоловік - кожен 11-ий - безкоштовно;

3. Для туристів, у яких День народження припадає на дату туру в радіусі 3 днів від початку туру, надається 30% знижка від вартості.

Ціни для організованих груп дивіться тут

У вартість включено

транспортне обслуговування комфортабельним автобусом, екскурсійне обслуговування за програмою, супровід гідом, страховка.

Примітки

  • Формування груп на збірні тури відбувається по мірі надходження заявок.
  • Просимо бронювати місця й оплачувати тур заздалегідь.
  • Звертаємо увагу, що тур може не відбутися при недоборі групи.
  • Для групових замовників можливе замовлення туру в будь-які дні. Ціна залежить від кількості осіб у групі
  • Вхідні квитки в музеї та на інші екскурсійні об'єкти оплачуються додатково

На нашому сайті любителі подорожей знайдуть для себе великий вибір пропозицій: групові екскурсії в Дніпро і Запоріжжя, автобусні тури по Україні, екскурсії по Східній Україні, екскурсії Харковом и Харківській області, різноманітні тури до Києва і навколо Києва, поїзні тури до Карпат и тури до Західної України, популярні в будь-який час року Умань та Софіївський дендропарк, відпочинок на Чорному або Азовському морі.

Якщо ви віддаєте перевагу закордон, то можете підібрати у нас на сайті тури в Європу, цілорічний відпочинок на курортах і пляжах світу

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!