fbpx
RU EN PL UK

Збірні тури з Харкова

Щотижневі тури і екскурсії з Харкова. Пішохідні, автобусні, залізничні

10 годин
від 550 грн.

Мурафська дача - торф'яні болота - первоцвіти. НПП "Слобожанський" автобус

Наталівка - Старий Мерчик - НПП "Слобожанський"

Національний природний парк "Слобожанський" розташувався на території більш ніж 5244 гектарів у Краснокутському районі Харківщини в долині річки Мерла. Тут органічно поєднуються плакорні плато й долини річок, Лісостеп і Полісся.

13 годин
від 500 грн.

Екскурсія до історико-культурного заповідника «Святогірська Свято-Успенська Лавра» - воістину чуда, створеного природою і людьми в дивовижно красивому місці на берегах Сіверського Дінця.

3 або 4 дня
від 3600 грн.

Сонячний тур. Травневі свята в Закарпатті + Долина нарцисів! Потяг або автобус

Мукачево - замок Шенборна - Синевир - Шипот - Виноградово - Хуст - Сент-Міклош

травневий тур Залишилося 8 місць
Запрошуємо всіх бажаючих на травневі свята відвідати найпопулярніші і красиві місця Закарпаття! Вас чекають: класичні старовинні замки, вишукані палаци, термальні джерела, гірські річки, водоспади і полонини, закарпатські страви та вина і багато іншого!

3 дні / 5 туроднів
від 3600 грн.

Травнева Буковина. Чернівці, Кам'янець, Хотин + тюльпани! Потяг або автобус

Чернівці - Хотин - Кам'янець - долина тюльпанів - Буковинські Карпати

травневий тур Залишилося 7 місць!
Запрошуємо провести травневі свята на прекрасній Буковинській землі! Тур включає в себе відвідування древнього Кам'янця-Подільського, Хотинської фортеці, Чернівців, Буковинських Карпат, перевалу Німчич, а також унікальною долини тюльпанів і новинки цього сезону - улиточной ферми!

3 дні / 5 туроднів
від 3450 грн.

Лазурний тур. Травневі свята в Одесі + Вилкове і Дунай! Потяг або автобус

Одеса - Вилкове - дельта Дунаю

травневий тур Залишилося 6 місць
Світ, Праця, Травень, Ковбаса, Шашлик, Вино, Одеса, Море ... Все це - Одеса на травневі свята! Пам'ятки Одеси, красиві дівчата Одеси, базари Одеси, дворики Одеси, одеські делікатеси .... а також - можливість відвідати Українську Венецію - Вилкове!

3 дні / 5 туроднів
від 4000 грн.

Травневий екстрим в Карпатах. Говерла + джипи + рафтинг! Потяг або автобус

Яремче - р. Чорний Черемош - г. Говерла - г. Маковиця

травневий тур Місця під запит
Приготуйтеся до травневих екстремальним пригодам в Карпатах! Це будуть 3 незабутні дні у Вашому житті, адже Вам належить підкорити найвищу вершину України - Говерлу, відправитися на рафтинг по гірській річці та покататися на гірських джипах до гори Маковиця!

3 день / 5 туродней
від 4050 грн.

Весняна свіжість Львова + фортеця Тустань, водоспад Кам'янка! Потяг або автобус

Львів - Тустань - Кам'янка

травневий тур
Всі пам'ятки, все родзинки Львова і Львівщини - для вас в цьому турі! Можливість побувати в Карпатах і побачити своїми очима стародавню фортецю "Тустань" та водоспад Кам'янка!

2 дня / 2 ночі
від 2950 грн.

Морський вікенд на Азові! Гарячі джерела - Рожеве озеро - відпочинок на морі автобус

Харків - Арабатська стрілка - Генгорка - гарячі джерела - рожеве озеро

Пропонуємо Вам провести кілька теплих травневих днів на ласкавому Азовському морі. Відпочиньте від міської суєти і насолодитися по-справжньому чистим морським повітрям! 

10 годин
від 395 грн.

Садиби Харківщини. Епоха палаців і парків автобус

Старий Мерчик - Шарівка - Наталівка

Одна з найпопулярніших серед харків'ян і гостей нашого міста екскурсія розповідає про збереженим до наших днів старовинних садибах, які дають можливість заглянути в минуле нашого краю, дізнатися про життя харків'ян в XVIII - XIX ст., Про харківських меценатів. 

1 день / 2 ночі
від 1550 грн.

Чудеса Черкаські. Умань + Буцький каньйон автобус

Умань - Софіївський дендропарк - шоу фонтанів - Буцький каньйон

Традиційний популярний автобусний тур до Умані з Харкова, який поєднує в собі відвідування найкрасивіших місць в Україні - Софіївського дендропарку в Умані - і Буцького каньйону на гірській річці Тікич.

10 годин
від 450 грн.

Слобожанська Швейцарія. Зміїв - Коробові Хутори автобус

Зміїв - Водяне - Коробові Хутори - відпочинок на природі

Коробові Хутори - одне з найкрасивіших місць Харківщини, справжній курорт. Із висоти Козачої гори, з берегів Сіверського Дінця відкривається чудовий вид на мальовничі місця Харківщини.

13 годин
від 675 грн.

Знайомимося з Харківської старовиною. І Охтирка, і Тростянець колись були частиною Харківської губернії. Нині Охтирка - це музей храмів під відкритим небом., А Тростянець знаменитий колишнім маєтком цукрозаводчика Леопольда Кеніга - нині Тростянецьким дендропарком.

3 дні / 5 туроднів
від 3450 грн.

Травневий фонтан емоцій! Вінниця - Умань - Меджибіж - сплав по Бугу Потяг або автобус

Вінниця - шоу фонтанів - Умань - сплав по Південному Бугу - Меджибіж

травневий тур
Всі таємниці Південного Бугу в неонових турі! Тур на травневі свята до Вінниці, родзинками якого безумовно є світломузичний фонтан на набережній "Рошен" у Вінниці, Софіївський дендропарк в Умані та неприступна фортеця Меджибіж.

3 дні / 5 туроднів
від 3450 грн.

Морські вихідні! Красуня Одеса + Білгород і Шабо! Потяг або автобус

Одеса - Білгород-Дністровський - Шабо

травневий тур
Запрошуємо любителів моря і сонця на травневі свята до Південної Пальміри України - Одесу! Вас чекають одеські пам'ятки, свіже одеське море, стародавня Аккерманська фортеця в Білгород-Дністровському і мальовничий виноробний комплекс в Шабо!

2 дні
від 1750 грн.

Яскраві травневі. Тур в Харків! самостійно

2-денна програма прийому в Харкові

Тур в Харків! Чекаємо туристів з усіх куточків України та світу!

Слобожанщина - край загадковий, мовчазний, зі складною і красивою історією. З нашим краєм пов'язана доля багатьох видатних особистостей: Сковороди, Рєпіна, Бекетова, Квітки-Основ'яненка, Пушкіна і багатьох-багатьох інших.
1 день / 2 ночі
від 1450 грн.

Україна new! Київ - Межигір'я автобус

Київ - Межигір'я - Майдан Незалежності

Бліц-тур до столиці України на вихідні. Екскурсійний тур із Харкова до Києва з відвідуванням резиденції колишнього президента України Януковича та екскурсією по Майдану. Автобусом до Києва з Харкова!

2 дня / 2 ночі
від 2650 грн.

Заповідна Україна. Асканія - Кам'яні могили - Азов автобус

Щасливцеве - гарячі джерела - рожеве озеро - Асканія Нова - Кам'яні могили

Популярний тур вихідного дня! Море задоволення в одній поїздці: відпочинок на березі теплого Азовського моря, унікальний пам'ятник історії "Кам'яна могила", гордість і чудо України - біосферний заповідник Асканія Нова та багато іншого!

1 день / 2 ночі
від 1550 грн.

Чудеса Черкаські. Умань + Буцький каньйон на травневі свята автобус

Умань - Софіївський дендропарк - Буцький каньйон

Традиційний популярний автобусний тур до Умані з Харкова, який поєднує в собі відвідування найкрасивіших місць в Україні - Софіївського дендропарку в Умані - і Буцького каньйону на гірській річці Тікич.

18 годин
від 1250 грн.

Гетьманська столиця. Батурин автобус

Харків - Батурин - палац Розумовського - Батуринська фортеця

Перлиною, національною гордістю і життєстверджуючим духовним джерелом України без перебільшення є Національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця" в Батурині. 

16 годин
від 1150 грн.

За порогами Дніпра. Запоріжжя - Хортиця автобус

Запоріжжя - Хортиця

Знайомство з овіяними легендами островом Хортиця і Запорізькою Січчю, історією, традиціями і побутом українського козацтва. Можливість на власні очі побачити унікальну виставу за участю січових козаків. 

15 годин
від 975 грн.

Петриківський край. Дніпро - Петриківка - с. Гречане етнохутор "Козацька Січ" автобус

Дніпро - Петриківка - с.Гречаное етнохутор "Козацька Січ"

Запрошуємо Вас відвідати унікальний куточок Дніпровщини - Петриківський край, який об'єднує в собі чудову природу, самобутню народну творчість і безмежну гостинність. Це прекрасне місце для знайомства з автентичною українською культурою і відпочинку на природі.

10 годин
від 395 грн.

Рукотворні шедеври. Краснокутськ - Старий Мерчик - Співаючі тераси автобус

Краснокутський дендропарк - Співаючі тераси

Принадність ландшафтних озер, зелень багатовікових дубів, чистота мальовничих джерел - все це Красний кут - гарний унікальний куточок Харківської області. Саме тут, на монастирській землі, подарованій сім'ї Каразіних, було розбито Краснокутський дендропарк.

13 годин
від 500 грн.

Екскурсія до історико - культурного заповідника «Святогірська Свято - Успенська Лавра». Це воістину чудо, створене природою й людьми у дивовижно красивому місці на берегах Сіверського Дінця.

4 години
від 550 грн.

Равлики - одні з найбільш унікальних істот на планеті Земля. Цим тваринам більш 600 мільйонів років від народження, а зовні вони нагадують інопланетних жителів.

5 днів / 7 туроднів
від 4350 грн.

Транскарпатський вояж. 5-денний навігатор Закарпаттям! Потяг або автобус

Мукачево - Синевир - Шипіт - замки Закарпаття - Берегово - Ужгород

5 днів у чарівному Закарпатті! Про це можна було тільки мріяти! Запрошуємо провести свою маленьку відпустку в красивому містечку Мукачево, підкорити відомі замки Закарпаття, захопитися природними чудесами України - озером Синевир і водоспадом Шипіт, отримати неземне задоволення, провівши час в унікальних термальних басейнах!
13 годин
від 500 грн.

Полтавська бузок. Полтава - Диканька автобус

Полтава - Диканька

Прекрасні Полтава і Диканька навесні, в буйному, божевільному цвітінні садів. Особлива гордість полтавчан - бузок! Подивитися, як цвіте бузок в Диканьці, приїжджають в травні туристи з усієї України. Саме в цей час тут проходить фестиваль "Пісні Бузкова гаю".

10 годин
від 550 грн.

Здається, унікальним природним зонам в Україні немає числа. Серед них - Дворічанський природний парк і екзотична Кицівська пустеля в Харківській області! Головним достоїнством парку вважаються стародавні крейдяні гори, а Кицівський пустелі - золоті піски і справжні бархани!

13 годин
від 600 грн.

Екскурсія до історико-культурного заповідника «Святогірська Свято-Успенська Лавра» - воістину чуда, створеного природою і людьми в дивовижно красивому місці на берегах Сіверського Дінця.

3 дні / 5 туроднів
від 3800 грн.

Фестиваль повітряних куль в Кам'янці-Подільському + Хотин, Чернівці та Бакота! Потяг або автобус

Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Чернівці - Хотин - Бакота - Хмельницький

Хіт! травневий тур Акція раннього бронювання! Економія 250 грн. при замовленні туру до 19.04.2021!
Один з найпопулярніших і романтичних фестивалів України! Ви зможете відвідати одне з семи чудес України, стати учасниками яскравого свята і побачити захоплююче видовище - політ повітряних куль над середньовічним містом! Адже ви про це мріяли, чи не так? 

10 годин
від 550 грн.

Садиби Харківської губернії + Пархомівка автобус

Старий Мерчик - Шарівка - Наталівка - Пархомівка

Весна навіває романтичні настрої. Хочеться жити красиво і щасливо, як господарі тих чудових маєтків, в які ми вирушимо, - меценат Харитоненко, граф Подгорічані, поміщик Шидловський ....  

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!