fbpx
RU EN PL UK

Кам'янця-Подільського

Кам'янець-Подільський - перлина України, туристична мекка, стародавнє місто, розташоване на високих схилах Днестрвоского каньйону. Місто було засноване за часів Київської Русі як могутня фортеця на перетині торгових шляхів зі сходу на захід.

Кам'янець-Подільський з висоти пташиного польоту нагадує маленьке кам'яне диво на скелі, оскільки побудований на півострові площею всього 121 га і оточений річкою Смотрич з каньйоном 40-60 м в глибину. Місто згадується ще у ІІ столітті в працях Клавдія Птолемея як дакійський місто Клепідава - «фортеця на скелях».

Кам'янець - місто-музей під відкритим небом. Головною визначною пам'яткою Кам'янець-Подільського є його могутня фортеця, яка збереглася набагато краще, ніж всі інші фортеці України. Остання реставрація проводилась тут в 1999 році, і зараз фортеця знаходиться у відмінному стані.

Крім замку, в Старому місті чимало і інших туристичних об'єктів. Це і середньовічні католицькі храми, і одна з найдавніших ратуш в Україні, і вірменські казарми, - всього понад 150 пам'яток. За кількістю пам'яток історії та культури це українське місто поступається лише Києву та Львову.

Національний історико-архітектурний заповідник «Кам'янець-Подільський» занесений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!