RU EN PL UK

Київський уїк-енд. Вихідні в Києві

Виїзди з Харкова - щоп'ятниці!
Гарантований щотижневий тур до Києва від 2 чоловік!

Вихідні - це маленький відпустку, який можна провести вдома - зайнятися побутовими справами і не помітити, як пролетів час або! відправитися в тури вихідного дня і потім ще довго згадувати і розповідати про свою подорож.

Щотижневий регулярний гарантований тур від 2 чоловік!

Столиця України Київ має тисячолітню історію, відрізняється яскравою індивідуальністю, неповторною своєрідністю і красою. Широкі зелені вулиці, монументальні будівлі різних епохи архітектурних стилів, що утворюють оригінальні архітектурні ансамблі, великі масиви зелені надають місту особливу красу.

Розташування

Києві

Маршрут

Харків - Київ - Харків

Курортні

Київ - столиця України, Розташована на річці Дніпро. Місто відоме пам'ятками релігійної архітектури та історичними музеями. Києво-Печерська лавра XI століття - це монастир і центр паломництва. На його території височать кілька церков, увінчаних золотими куполами. Цей архітектурний комплекс знаменитий своїми підземними ходами, які ведуть у усипальниці православних монахів, і колекцією золотих предметів скіфських часів.

Тривалість туру

2 дні

Розміщення

Готель "Козацький" у центрі Києва.
До послуг гостей номери високого рівня комфортності. В кожному номері: ванна кімната (з душем або ванною), кондиціонер, холодильник, телевізор, фен. З деяких номерів відкривається вид на Майдан. У вартість включено сніданок «Шведський стіл».
Адреса: вул. Михайлівська, 1/3.

hph 1542113042 5beac712126c6 193346749

номер "Стандарт" 2-місний

Стість номера включає: одноразові тапочки, засоби особистої гігієни, Wi-Fi, користування електроприладами: фен, холодильник, телевізор, кондиціонер. Площа номерів: 19-22 кв.м.

standart5 standart7

номер "Комфорт" 2-місний з балконом

Вартість номера включає: набір для приготування чаю (разово при заїзді), питна вода (разово при заїзді), халати, одноразові тапочки, засоби особистої гігієни, користування електроприладами: фен, чайник, холодильник, телевізор, кондиціонер, Wi-Fi. Площа номерів: 20 кв.м.

superior0 superior4.84dc57787e2bd8ddb4e872b7d0f20f56106

Харчування

В готелі до Ваших послуг працює кав'ярня (І поверх, вхід з площі) і ресторан (ІІ поверх).

У вартість проживання включено сніданок "Шведський стіл".

2рннрн 1пппп

Тут є широкий асортимент страв і напоїв національної і європейської кухні.

  Тут Ви зможете знайти їжу і напої, щоб зарядити себе енергією на весь день! Наповнення столу змінюється щодня і включає фрукти, овочі, салати, гарячі м'ясні страви, гарніри, каші, бульйон, а також молочні продукти, десерти і напої.
  Час сніданку з 7:30 до 10:30 ранку щодня!

  Транспорт

  Потяг або автобус

  Тип туру

  індивідуальний

  Пам'ятки

  30 головних визначних пам'яток Києва
  Древній град, столиця Київської Русі, колиска слов'янської культури - Київ зустріне туриста тисячолітніми храмами і монастирями, витонченими європейськими площами і, без сумніву, вируючим потоком історичних подій. Це місце, де кувалася державність, і встановлювалися стовпи російської православної віри, де Історія і зараз продовжує свою химерну літопис. Київ постійно стає місцем проведення різних музичних і спортивних подій європейського рівня. Чимало тут проходить і національних фестивалів, особливо в літню пору. Туристу буде цікаво відвідати День вишиванки, присвячений традиційному костюму, або прогулятися по Хрещатику в День міста, злившись з невимушеною юрбою веселих киян.

  1. Києво-Печерська Лавра. Один з перших монастирів Київської Русі, шанована і важлива православна святиня. Обитель входить в список спадщини ЮНЕСКО. Лавра була заснована в XI столітті ченцем Антонієм і його учнем Феодосієм. В архітектурний комплекс Києво-Печорської лаври входить кілька храмів, духовна семінарія, печерні монастирі, Державна бібліотека України та музейний комплекс. У Лаврі зберігаються мощі святих Божих угодників.

  2. Михайлівський Золотоверхий монастир Православна обитель, заснована в XI столітті на місці колишнього язичницького капища, де здійснювали обряди на честь Перуна, Сварога, Хорса та інших божеств давньослов'янського пантеону. Перша церква на місці майбутнього монастиря була зроблена з дерева. На початку XII століття на честь перемоги над половцями почалася закладка Собору Архангела Михайла, при якому був заснований монастир. На площі перед храмом знаходиться скульптурна група, що складається з пам'ятників княгині Ользі, Кирилу і Мефодію, апостолу Андрію.

  3. Володимирський собор Православний храм кінця XIX століття, виконаний в мальовничій і пишною старовизантийской манері. Собор відрізняється чудовим зовнішнім і внутрішнім оздобленням. Фасад прикрашають арочні вікна і ажурна ліпнина, на головних вхідних дверях зображені князь Володимир і княгиня Ольга, внутрішні склепіння розписані яскравими тематичними фресками, над якими працювали М. Врубель, В. Васнецов, М. Несторов і інші прославлені художники.

  4. Софійський собор Храм-музей, побудований з волі Ярослава Мудрого в XI столітті. Собор неодноразово зазнавав нападів і руйнацій: в XIII столітті його розграбували орди Батия, в XIV облягали уніати, а через сторіччя - кримські татари. Храм встояв і в XVII столітті почалися роботи по його відновленню. У 90-і рр. будівлю потрапило в список спадщини ЮНЕСКО, тому релігійні служби на його території майже припинилися. Виняток становлять релігійні свята.

  5. Миколаївський костел Католицький собор, де в 80-і рр. XX століття був організований Будинок органної та камерної музики. У 2001 році храм вшанував своїм візитом сам римський папа Іоанн Павло II. Костел був побудований в стилі класичної готики на початку XX століття. До цього часу в Києві був лише один католицький храм, який не вміщав всіх бажаючих. Миколаївський костел будували десять років виключно на приватні капітали.

  6. Андріївська церква Храм середини XVIII століття в стилі бароко, розташований на пагорбі в історичній частині Києва. Він вважається однією з найбільш красивих церков в Києві. За давнім переказом, на яке посилається «Повість временних літ», на цьому місці апостол Андрій Первозванний поставив хрест і проголосив, що тут бути великому місту. Через кілька століть був заснований Київ.

  7. Андріївський узвіз Вулиця в центрі Києва, що з'явилася ще в історичний період Київської Русі. У далекі часи вона з'єднувала Верхнє і Нижнє місто. Офіційною датою появи Андріївського узвозу є 1711 рік, коли за наказом губернатора було розширено проїзд між Андріївською та Замковою горою. Прохід став придатним не тільки для пасажирів, але і для екіпажів, кінних вершників і возів, запряжених волами.

  8. Замок Річарда - Левине серце Будівля в стилі англійської неоготики початку XIX століття. Місцеві жителі поетично називають його на честь легендарного короля Річарда Левове Серце. Творець споруди невідомий. Імовірно, замок будувався для здачі в оренду, пізніше його придбала родина Орлових. Про замок завжди ходили зловісні чутки. Нібито, він часто міняв господарів через те, що всередині оселилася нечиста сила. Але згодом легенда була розвінчана, так як в стінах виявили шийки пляшок, які робили зловісне виття.

  9. Будинок з химерами Незвичайний особняк, побудований на початку XX століття в стилі модерн. Його архітектура є досить незвичайною для української столиці. Фасад і інтер'єр прикрашені статуями і зображеннями тварин, казкових істот, мешканців підводного світу. Особняк був побудований за проектом В. Городецького. Цей майстер брав участь в будівництві костелу Св. Миколая та українського Національного художнього музею.

  10. Будівля Національного банку України Витончений особняк в «венеціанському» стилі, розташований в районі Печорских Липок. Будівля була зведена на початку XX століття за проектом інженерів М. Вербицького та А. Кобелєва. Облицюванням фасаду займався італійський скульптор Е. Саля. Під час будівництва було випробувано безліч новаторських для того часу рішень, серед яких електричне освітлення і парова центральна система опалення.

  11. Київський Національний Університет Червоний корпус КНУ ім. Тараса Шевченка - найстаріший корпус цього навчального закладу. Крім виконання практичних функцій, будівля є цінним архітектурним пам'ятником і популярним місцем для екскурсій. Червоний корпус був зведений в XIX столітті в стилі актуального на той момент російського класицизму. У ньому розташовані ректорат, ряд університетських факультетів і історичні музеї.

  12. Вулиця Хрещатик Головна столична вулиця, імовірно розташована недалеко від того місця, де хрестився князь Володимир. У довжину вулиця простяглася всього на 1,3 км. від Європейської до Бессарабської площі. Активна забудова Хрещатика проводилася в XVIII-XIX ст. Сучасна назва закріпилася з 1869 року. Хрещатик стає пішохідною вулицею на час державних свят або значущих суспільних подій.

  13. Пейзажна алея Алея, створена в 80 - ті рр. XX століття в рамках реалізації масштабного проекту з будівництва історичного архітектурного заповідника «Стародавній Київ». Плани так і залишилися на папері, а Пейзажна алея залишилася єдиним закінченим об'єктом. З оглядового майданчика недалеко від Історичного музею відкривається панорамний вид на Дніпро та Поділ. З 2009 року в межах алеї організований дитячий сквер.

  14. Майдан Незалежності Центральна площа української столиці. Місце, де вершилася новітня історія держави. У другій половині XIX століття на місці майбутньої площі влаштувалися торговці. Тут був великий ринок, де у свята проходили народні гуляння. Центральної пам'яткою Майдану Незалежності є значний монумент, встановлений на честь відділення України від Радянського союзу та утворення самостійної держави.

  15. Софійська площа Одна з найстаріших міських площ Києва. Вважається, що саме в цьому місці Ярослав Мудрий розгромив печенігів в XI столітті. На площі встановлено пам'ятник великому гетьманові Богдану Хмельницькому - борцю з польськими та турецькими окупантами. Полководець зображений верхи на коні в мужньої героїчної позі. Ще однією архітектурною пам'яткою є кам'яна дзвіниця Софійського собору, побудована на початку XVIII століття. У 1709 році тут сталася зустріч тріумфаторів Полтавської битви.

  16. Контрактова площа Площа відома з давніх часів як місце проведення контрактових ярмарків (звідси і назва). До середини XIX століття вона вважалася центром Києва. Тут розташовується кілька популярних пам'яток Києва: гостинний двір початку XIX століття, контрактовий будинок, церква Богородиці Пирогощі, Києво-Могилянська академія, фонтан "Самсон" та інші споруди.

  17. Оперний театр Тараса Шевченка Національний оперний театр України, найбільший і відомий в країні. Він є справжнім архітектурним прикрасою Києва. В кінці XIX століття на підмостках оперного театру йшли такі твори як «Євгеній Онєгін», «Пікова дама» Чайковського, «Алеко» С. Рахманінова, «Снігуронька» М. Римського-Корсакова (маестро особисто були присутні на постановках). У театрі був убитий великий російський реформатор П. А. Столипін.

  18. Національний музей історії України Експозиція почалася з невеликою археологічної виставки, організованої в Міському музеї старовини і мистецтва. Офіційне відкриття відбулося в 1904 році. У музейних залах виставляються археологічні колекції, зброя, монети, унікальні книги, фарфор і інші історичні артефакти. Загальна кількість експонатів - понад 800 тисяч примірників. Крім постійної виставки в музеї організовуються тимчасові експозиції.

  19. Музей Булгакова Будинок-музей розташовується на Андріївському узвозі в історичному центрі Києва. Сім'я письменника проживала в ньому до 1919 року. За будівлею закріпилася назва «Будинок Турбіних» завдяки статті в літературному журналі 1967 року. Тобто будинок став притулком і для сім'ї Булгакова, і героїв одного з його творів - сімейства Турбіних. Експозиція відкрилася в 1991 році, в основу колекції було покладено приватне зібрання першого директора музею А.Кончаковського.

  20. Музей води (Водно-інформаційний центр) Експозиція розташовується в водонапірних вежах XIX століття, які були оновлені і відреставровані в 2003 році. Самі споруди представляють чималу історичну цінність і викликають інтерес у туристів. Під час екскурсії відвідувачі зможуть дізнатися про будову гідросфери Землі, про різні процеси, неможливих без участі води, і про згубної діяльності людини, в результаті якої відбувається забруднення і виснаження водних ресурсів.

  21. Музей під відкритим небом Пирогово У музеї можна дізнатися багато про побут і національних традиціях України. На території площею понад 150 га розміщені 300 експонатів, що розповідають про різні аспекти життя і культури українців. Тут можна прогулятися по вулицях села, подивитися на традиційні українські хати, заглянути в старовинну дерев'яну церкву або влаштувати сімейний пікнік на зеленій галявині на тлі мальовничих пагорбів.

  22. Маріїнський палац Архітектурний пам'ятник середини XVIII століття, побудований в блискучу епоху імператриці Єлизавети. Над палацом працював знаменитий архітектор Б. Растреллі. Будівля використовувалася як царської резиденції і тимчасового притулку для важливих персон російського імператорського двору. Після пожежі XIX століття палац був знищений. Відновлене будівля оточили чудовим ландшафтним парком, де любила відпочивати Марія Олександрівна - дружина Олександра III.

  23. Київська фортеця Комплекс фортечних споруд на правому березі річки Дніпро. У нього входить кілька земляних укріплень, цитаделі, господарські та адміністративні будівлі. Історія фортеці сягає корінням в V століття. Тоді на Старокиївській горі було укріплене стародавнє городище. Після руйнівно походу хана Батия на Русь в XIII столітті споруди прийшли в занепад. Київська фортеця знову повернула своє військове значення під час російсько-шведської війни 1700-1721 рр.

  24. Золоті Ворота Архітектурний пам'ятник XI століття, залишки фортифікаційних споруд стародавнього Києва. Вперше ворота згадуються в «Повісті временних літ». Вони виконували не тільки оборонну функцію, скільки були парадним в'їздом до міста. При будівництві використовували обпалену цеглу і скріплює розчин з гашеного вапна, що забезпечило міцність і гарну схоронність споруди.

  25. Родина-мать Монументальна жіноча статуя зі щитом і мечем, що прославляє перемогу у Великій Вітчизняній війні. Пам'ятник є частиною меморіального комплексу, присвяченого історії ВВВ (офіційна назва - Музей історії України у Другій світовій війні). Це одна з найбільших експозицій в Україні. Висота монумента - 102 метра. При створенні передбачалося, що статуя протримається 150 років і зможе встояти під час сильного землетрусу.

  26. Бабин Яр Яр між міськими районами Сирець і Лук'янівка, де німецькі окупанти у 1941 році масово розстрілювали населення. За досить короткий термін тут були вбиті і поховані в загальних могилах десятки тисяч киян, загальна кількість жертв перевалює за 100 тисяч чоловік. У наш час в межах території Бабиного Яру розташовуються меморіали, присвячені численним жертвам розстрілів.

  27. Парк Володимирська гірка Міський парк на Михайлівській горі. Тут розташовується пам'ятник князю Володимиру - хрестителю Русі. Завдяки монументу місце отримало назву «Володимирська гірка». Уздовж схилу гори розкинулися три рівня парку: нижня, верхня і середня тераси. Звідси відкривається чудова панорама на міські квартали. Володимирська гірка - одне з улюблених місць для прогулянок киян.

  28. Ботанічний сад імені М.М. Гришко Ботанічний сад Національної академії наук України. На його території знаходиться Свято-Троїцький Іонинський монастир. Сад займає площу в 130 га і має великий дендрарієм, де ростуть магнолії, іриси, жасмин, бузок, крокуси, нарциси, троянди і ще десятки рослин. В оранжереї можна помилуватися на екзотичні види, звезені сюди з різних куточків планети.

  29. Київський фунікулер Унікальний фунікулер початку XX століття, що виконує функції громадського транспорту, один з перших в Російській імперії. На ньому можна піднятися з Подолу до Верхнього міста. Раніше на місці фунікулера були сходи з 500 сходинок. Підйом по ній можна було прирівняти до реальної фізичної тренуванні. Система може переправляти до 4000 тисяч осіб на годину, час у дорозі - не більше 2-3 хвилин.

  30. Гідропарк Розважальний комплекс з системою пляжів, атракціонами, човновими станціями. Парк був створений в 60-і рр. XX століття. На території розташовується однойменна станція київського метро. Сучасний Гідропарк - це безліч розважальних закладів, бари і дискотеки, які готові приймати по кілька тисяч чоловік щодня, а також тренажерний містечко, місця для командних ігор і парк «Київ у мініатюрі».

  Екскурсійна програма

  1 день. Виїзд з Харкова поїздом № 063 о 23:12.
  Uzor NU
  2 день. Прибуття в місто Київ поїздом № 063 в 06:03

  Зустріч на залізничному вокзалі, трансфер в готель. Розміщення в номерах (при наявності вільних номерів! Розрахунковий час поселення 14:00)
  Також є можливість залишити речі в камеру зберігання готелю.

  О 08:00 в холі готелю Вас зустріне гід і проведе індивідуальну оглядову пішохідну екскурсію по Києву "7 чудес Києва".
  Володимирський собор, Будинок із химерами, Видубицький монастир, Михайлівський Золотоверхий собор, Києво-Могилянська Академія, Києво-Печерська Лавра, заповідник "Софія Київська", зведена Ярославом Мудрим.

  zolotye vorota 1 kiev 0003
  kiev 0004 kiev 0001

  З 14:00 поселення в готель. Вільний час.

  Куди сходити в киеве у вільний час?

  Вибір програми і місця для розваг залежить від того, як саме ви хочете провести час зі своєю подругою. Якщо ви збираєтеся просто побродити по місту, помилуватися його красою - найбільш примітними і популярними місцями в Києві, куди можна піти погуляти, вважаються:
  • Андріївський Узвіз - найдавніша вулиця столиці, де панує особлива атмосфера старого міста. Тут можна гуляти годинами, насолоджуючись монументальної красою архітектури; є тут і заклади для ланчу, а також кав'ярні, де можна випити чашечку ароматного напою;
  • оглядовий майданчик у парку Слави - з неї відкривається чудовий вид на місто і величний Дніпро;
  • Хрещатик - головна вулиця столиці і знаменитий Майдан Незалежності (Майдан Незалежності);
  • ботанічний сад ім. Фоміна (В тому числі його закрита частина, про відвідини якої потрібно домовлятися заздалегідь) або національний ботанічний сад ім. М. Гришка;
  • Пейзажна алея, Що виходить до національного музею історії України і оглядовому майданчику, що знаходиться поруч з ним;
  • численні парки: Маріїнський, Дружби народів, Голосіївський, Шевченко, Перемоги, де можна помилуватися мальовничими пейзажами Києва, вдосталь ходити далеко від суєти

  58197690ff9367724601e2e0 5e19442bb0388 1f1ih1b maxresdefault165238284 1521958374132758557

  Повернення до готелю. Ночівля.

  Uzor NU
  3 день. Сніданок у готелі. Вільний день в місті.
  Самостійно рекомендуємо відвідати такі обєкти як:

  музей «Пирогово»
  "Пирогово" - це величезний музей під відкритим небом, де представлені старовинні українські хати, колиби, курені, старовинні дерев'яні церкви. Відвідувачі мають можливість познайомитися з побутом і життям українців давніх часів. У музеї проходять заходи, свята і ярмарки, де можна побачити старовинні обряди, а також взяти в них участь. Територія музею велика і дуже цікава.
  Як дістатися:
  від ст. метро «Академмістечко» - Маршрутне таксі № 576.
  Графік роботи: з 10: 00 до 17: 00.
  Вартість квитків: 50.00 грн. / Дор.

  Pirogovo 0 13999822468 imgp1227

  Прогулянка на теплоході по р. Дніпро.
  Що може бути чудесней річкової прогулянки, тільки прогулянка по Дніпру в Києві!
  Вашому погляду відкриються красиві будівлі Подолу, золоті куполи старовинних храмів - Києво-Печерської Лаври, Видубицького та Свято-Михайлівського монастирів. Серед зелених крон дерев також можна розглянути чудові історичні пам'ятники - монумент князю Володимиру Мономаху, колону Магдебурзького права і Батьківщину Мати.
  Як дістатися: ст. метро «Поштова площа», причал №10
  Графік роботи: Субота / Неділя з 10:00 до 20:00 каждий годину
  Вартість квитків: 200.00 грн. / Дор.

  458a4c90ad0c9a8510a290d891ca9217 dddddd 242

  Арт завод "Платформа"
  Арт завод Платформа в столиці - це не просто виставковий зал або місце для фестивалів, це дуже потужна креативна база для бізнесу і творчості. Відвідавши це місце, кожен отримає незабутні спогади і, можливо, поштовх для розвитку свого проекту.
  Як дістатися: від станції "Лісова", наприклад, йти всього 5 хвилин.
  Графік роботи: Субота / неділя з 11:00 до 23:30
  Вартість квитків: 50-70 грн. / Дор.

  lj l 17848 31rV6

  Купуємо "Київський торт" і швидше на поїзд!
  Відправлення до Харкова потягом № 726 о 18:02.
  Uzor NU
  4 день.
  Прибуття до Харкова поїдом № 726 о 22:47.

  Вартість на людину в грн.

  Вартість 2-х денного туру:

  Готель / категорія номера /
  варіант проїзду
  ціна туру
  без залізничного проїзду
  ціна туру
  із залізничним проїздом
  купе
  номера Стандарт
  при 2-х місцевому розміщення
  1900 грн. 2800 грн.
  номера Комфорт
  при 2-х місцевому розміщення
  2200 грн. 3100 грн.


  Діти до 5 років включно без місця і харчування - безкоштовно (у супроводі 2 дорослих!)
  Діти до 12 років на додатковому місці - знижка 250 грн.

  Увага! Тур гарантований при наявності залізничних квитків на обрану Вами дату.

  У вартість включено

  • залізничний проїзд Харків - Київ - Харків (поїзд 063/726 КУПЕ / С2);
  • трансфер вокзал - готель;
  • проживання в комфортному номері готелю рівня 4 *;
  • 1 сніданок по системі «шведський стіл»;
  • оглядова пішохідна екскурсія по Києву "7 чудес Києва";
  • страховка.

  Примітки

  У вартість не входить:

  • Вхідні білети;
  • додаткове харчування;
  • сувеніри.


  - групові тури Західною Україною
  - тури до Чернівців і до Буковинських Карпат
  - тури до Карпат, Прикарпаття и Закарпаття
  - автобусні екскурсії Харківською областю
  - групові тури автобусом Україною
  - активний туризм, походи в гори, тури та екскурсії з відпочинком на природі
  - зимові розважальні програми та екскурсії
  - проект "Різнокольорові канікули в Україні"
  - групові тури поїздом всією Україною
  - дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах


  Ви підбираєте для себе відпочинок або тур, тоді зверніть увагу:

  - на збірні тури Україною, тури вихідного дня
  - всі щотижневі регулярні тури Україною від 2 осіб
  - тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
  - популярний відпочинок на Чорному морі в Одесі і Затоці
  - відпочинок на курортах і пляжах світу
  - екскурсійні тури по всьому світу
  - завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

  Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

  Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!