fbpx
RU EN PL UK

Транскарпатський вояж. Навігатор Закарпаттям

щотижня, початок туру - у суботу в Мукачево

виїзди з Харкова - кожної п'ятниці

можливі заїзди і в інші дні (за попереднім узгодженням)

Щотижневий регулярний гарантований тур від 2 чоловік!

Запрошуємо до Закарпаття! Туроператор "Навігатор Україна" пропонує щотижневий екскурсійний тур Закарпаттям із залізничним проїздом із Харкова. Все Закарпаття в одному турі!

Чому цей тур такий популярний серед туристів:

- бо якщо вже їхати так далеко, то вже не менше, ніж на 5 днів;

- бо для вас буде замовлено індивідуальне обслуговування мікроатобусом або машиною;

- бо в турі органічно поєднуються міста Закарпаття, природа і розваги;

- бо є можливість відвідати найцікавіші замки Закарпаття - Паланок, Шенборна, Сент-Міклош, Ужгородський та Невицький;

- бо ви будете у захваті від природних чудес України - озера Синевир, водоспаду Шипіт, гір - Плаю, Красії, Пилипця;

- бо ви отримаєте неземне задоволення, провівши час у термальних басейнах і чанах.

5 днів у Закарпатті! І не потрібно чекати набору групи - їдемо хоч завтра! Про це можна було тільки мріяти! Запрошуємо провести свою маленьку відпустку в Закарпатті!

У програмі туру: залізничний проїзд, проживання в Мукачево, харчування, екскурсії по Мукачево, Ужгороду. Замки Закарпаття, дегустація кращих закарпатських вин та національних закарпатських страв. Засніжені вершини Карпат, купання в чанах під відкритим небом, термальні комплекси Берегово і Косино, озеро Синевир, страховка. 

Маршрут

Ужгород - Мукачево - Чинадієво - Синевир - Шипот - замки Закарпаття - Берегово - Лумшори

Тривалість туру

5 днів

Розміщення

Мукачево, Готель "Ретро"
Затишний, комфортний готель у центральній частині міста Мукачева. Ідеально підходить для спокійного відпочинку. Чисті приємні номери з усіма зручностями. Готель "Ретро" - це європейська вишуканість і закарпатська гостинність!
retro0111 retro112
retro113 retro114
retro115 retro116

Uzor NU
Мукачево, Готель "Вишневий сад"
Невеликий приватний готель із затишними номерами, розташований у центральній частині міста Мукачево. У комплекс входить ресторан, сауна з міні-басейном, паркінг. 2-3-місні номери зі зручностями.

1v-sad1 2v-sad1
3v-sad1 4v-sad1
5v-sad1 6v-sad1
Uzor NU

або інші готелі тієї ж категорії

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

індивідуальний

Екскурсійна програма

 П'ятниця Виїзд із Харкова до Мукачево:

Варіант стандарт поїздом № 46 о 12-37. Приєднання до групи туристів із інших міст.
Варіант комфорт поїздом № 17 о 15-09 (по непарних числах). Приєднання до групи туристів із інших міст.

Uzor NU

1 день субота 

Варіант стандарт Прибуття до Мукачево о 12-52
Варіант комфорт Прибуття до Мукачево о 09-03

Зустріч туристів у Мукачево на вокзалі. Приєднання до групи туристів із інших міст. Трансфер до готелю, поселення в номерах (згідно до розрахункового часу).

Екскурсія  Мукачево «Місто над Латорицею», під час якої відбудеться знайомство з древнім (1118 років) і вічно молодим містом , з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов'язана з історією майже всіх країн Центральної Європи, побувають в історичному центрі, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам'ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, тримаючись за бронзовий гудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича.

mukachevo 002 mukachevo 001

Екскурсія "Романтика графського палацу". Туристи побувають на території маєтку мисливського палацу австрійського графа Шенборна, спробують порахувати всі його вікна, димарі, двері і вежі, з подивом згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись із Джерела Краси, досхочу нафотографуються серед засніженої зелені сосен і ялин.

zamok shenborna 5 zamok shenborna 6Uzor NU

2 день неділя  Сніданок. Вільний день.

Факультативно пропонується: Екскурсія «Озеро Синевир + водоспад Шипот» * (450 грн з чол. + Вх.квитки). Гірське озеро Синевир, яке називають у народі Морським оком - одне з семи природних чудес України. Маршрут до нього проходить через Вулканічний хребет і між Полонинським і Вододільним хребтами Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, живописний водоспад Шипіт, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі спробують мінеральної води прямо з джерела.

shipit2 zaglushka 4 1 + 1

У зимовий час можлива заміна екскурсії «Синевир» виїздом на один з гірськолижних курортів: гірськолижний комплекс Плай(С. Плав'є); г. Гимба (с. Пилипець); г. Красія (С. Вишка). Катання на лижах, відпочинок.

Екскурсія "Мукачево - космічний форпост України" * (375 грн з особи). Україну з гордістю можна назвати космічною державою, і тепер у нас з'явилася можливість побувати на одному з унікальних космічних об'єктів. Він називається "Західний центр радіотехнічного спостереження" і знаходиться в Мукачеві. Радіотехнічний вузол системи попередження про ракетний удар, антенний павільйон, радіолокаційна станція, командний пункт, обчислювальний комплекс. Екскурсію цими та іншими об'єктами для вас проведуть справжні "монстри" космосу, на яких лежала свого часу відповідальність за безпеку всього світу.

RLS DNEPR 5N86 768x432 78628d9bed2751b1478128a572c9d968

Uzor NU

XNUMX день l Сніданок.

Екскурсія «Угорський чардаш». На Закарпатті є містечко Берегово, де проживають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з визначними пам'ятками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Можливе купання в басейні з термальною мінеральною водою "Жайворонок" або УСБ "Закарпаття" та дегустація кращих закарпатських вин у справжньому трьохсотрічному "Старому підвалі". 

zhavoronok 20170825 124746 largejpg

Uzor NU

XNUMX ВІВТОРОК Сніданок. Вільний день в Мукачево.

Пропонуємо прогулятися вуличками Мукачево, зазирнути до музеїв. Обов'язково рекомендуємо відвідати одну з дегустацій вина, закарпатських наливок, паленок і настоянок, меду, карамелі і т.п.

Факультативно пропонується -екскурсія «Лумшори та Невицький замок»*(400 грн з чол. + Купання в чанах)Село Лумшори - чудовий куточок Карпат поряд з полониною рунню. Під шум гірської річки Туриці можна попаритися в чанах, під якими горить багаття, відвідати колибу-ресторан, зробити дивовижні кадри на тлі мальовничих водоспадів ... А потім туристи познайомляться з форпостом замку Унг - Невицьким замком ХIV століття, Який з давніх-давен перекривав ворогам шлях уздовж долини річки Уж в Ужанську долину. Кожен його камінь дихає середньовічної суворістю. Це зразок середньовічної фортифікації з видовбані в кам'яних схилах ровами, баштами різної форми, барбаканом, смертоносним захаба і прекрасним донжоном кінця XIII століття.
Lushmory 1 nevickij zamok 7

Або виїзд до купалень "термальних вод Косино"* (300 грн з особи + вхід). Сучасний оздоровчо-розважальний комплекс "Термальні води Косино" знаходиться у красивому дубовому гаю і має 5 басейнів і 7 саун. Середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі - кавові, винні, пивні та ін, а також фонтан-ілюзія "Золотий кран здоров'я" висотою 15,5 метрів.

kosino1 kosino2

Uzor NU

5 день середа  Сніданок. Виселення з готелю. 

Виїзд на екскурсію до Ужгороду «Унгвар - древній град». На західній околиці України на кордоні зі Словаччиною розташувався  Ужгород - обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом і цікавою історією. Старовинна вулиця Корзо, пам'ятники ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Лісту, католицька церква св. Георгія, кафедральні греко-католицький і православний собори, колишня синагога ортодоксальної громади іудеїв ... На Вас чекає зустріч із Ужгородським замком, знайомство з дерев'яною архітектурою Закарпаття в музеї народної архітектури та побуту.
Uzhgorod 2 737e577 61849bf 20140904152607 6332
muzeyy0q5G

Відправлення з Ужгорода:

Варіант стандарт поїздом № 45 о 21-00.
Варіант комфорт поїздом № 17 о 13-20.

Uzor NU

Четвер  

Варіант стандарт Прибуття до Харкова потягом № 45 о 22-07.
Варіант комфорт Прибуття до Харкова потягом № 17 о 08-39

Вартість на людину в грн.

варіант турпакета ціна туру
без залізничного проїзду
ціна туру
із залізничним проїздом
стандарт
(Плацкарта)
ціна туру
із залізничним проїздом
стандарт
(Купе)
ціна туру
із залізничним проїздом
комфорт
(Купе)

при 2-місному
розміщенні:

5000 5600 5850 7100

при 3-місному
розміщенні:

4750 5350 5600 6850

при 4-місному
розміщенні:

4400 5000 5250 6500

Доплата за 1-місне розміщення - від 600 до 1200 грн. (В залежності від готелю, уточнюється при бронюванні), можливо тільки при наявності групи не менше 3 чол.

Дітям до 5 років без місця і харчування - 500 грн.

Знижка дітям до 12 років на дод. місці - 300 грн.

Увага! Тур гарантований при наявності залізничних квитків на обрану Вами дату. Бронювання туру мінімум за 30 днів до виїзду сприяє набуттю бажаних (нижніх) місць в поїзді!

У вартість включено

залізничний проїзд (згідно обраного турпакета), проживання в готелі в Мукачево в 2-3-х місних стандартних номерах з усіма зручностями, харчування за програмою - 4 сніданку, транспортне обслуговування, екскурсійне обслуговування по програмі - 4 екскурсії, страховка, курирування групи представником туроператора .

Примітки

 • Тур розрахований для індивідуальних туристів від 2 чоловік
 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму й послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.
 • Тур і ціна не дійсні у Новорічно-Різдвяний період і на деякі святкові дати.
 • Вхідні квитки на відвідувані об'єкти, дегустації, купання в басейнах, чани, факультативні екскурсії оплачуються додатково:
  Мукачівський замок «Паланок» - 50 / 30 грн;
  сан. «Карпати» і мисливський замок графів Шенборнів -20 / 10 грн;
  Ужгородський замок - 50 / 40 / 25 грн;
  музей Народної архітектури та побуту - 40 / 3 / 20 грн;
  басейн «Жайворонок» - 200 грн / 2 години;
  дегустація вина в «Старому підвалі», м.Берегово - 70 грн;
  заповідник «Озеро Синевир» - 25 / 10 грн;
  водоспад Шипіт - 15 / 5 грн;
  гірськолижний підйомник - 170/140 грн.
  чани в Лумшорах - малий - 750 грн (до 6 чол) або великий 850 грн (до 10 чол);
  Термальні води "Косино" - 400 грн. / 3,5 години + шафка 50 грн;

 • Увага! Щоб гарантовано потрапити на факультативні екскурсії, необхідно їх замовляти при бронюванні туру.
 • Факультативні екскурсії відбудуться за наявності в групі не менше 6 чол.
 • Можливі інші варіанти залізничного проїзду, зменшення або збільшення кількості днів перебування в Закарпатті.
 • Для групових замовників програма прораховується під запит. Ціна залежить від узгодженої програми, готелю, кількості осіб у групі.


Якщо ви відкрили цю сторінку, вам напевно будуть цікаві й інші пропозиції від туроператора "Навігатор Україна" ::

- групові тури Західною Україною
- Усі тури до Закарпаття, Екскурсії по Мукачеву, Ужгороду, на озеро Синевир
тури до Чернівців і до Буковинських Карпат
- тури до Карпат и Прикарпаття
- групові тури автобусом Україною
- активний туризм, походи в гори, тури та екскурсії з відпочинком на природі
- замки й фортеці, палаци та парки України
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах
- зимові розважальні проекти і екскурсії


Зібралися провести свою відпустку в Україні, Європі або відпочити на курорті - ласкаво просимо:

- збірні тури Україною, тури вихідного дня
- всі щотижневі регулярні тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок на Чорному морі в Одесі і Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!