RU EN PL UK

Оздоровчі табори

Дитячі, молодіжні, спортивні оздоровчі табори в Карпатах, на Чорному, Азовському, Середземному морі. Сергіївка, Скадовськ, Рибаківка, Кирилівка, Приморськ, Ясіня, Чорна Тиса, Татарів, Болгарія, Туреччина, Греція, Угорщина

Тривалість заїзду від 10 днів

"Сонячний берег"

Чорне море, Одеська обл, Сергіївка

Ціна 2019 року! Раннє бронювання до 01.05.2019! Запрошуємо до кращого оздоровчого табору України! Літній оздоровчий комплекс "Сонячний берег" розташований у смт. Сергіївка Одеської області на березі Чорного моря. Літні канікули 2019 на Чорному морі в Сергіївці у таборі "Сонячний берег"!

Тривалість заїзду 14 днів

"Бригантина"

Чорне море, Херсонська обл, Скадовськ

Ціна 2019 року. Відпочинок влітку 2019 на Чорному морі в Скадовську! Спортивно - оздоровчий комплекс "Бригантина" розташований на 6-ти гектарах упорядкованої тінистої території в санаторній зоні причорноморського міста-курорту Скадовська Херсонської області.

Тривалість заїзду від 5 днів

"Тиса - Буковель"

Ясіня, Закарпатської обл.

Ціна 2019 року! Туристичний комплекс "Тиса" розташований в селищі Ясіня Закарпатської області в мальовничій ущелині на берегах гірських річок Чорна Тиса і Лазещина, в оточенні найвищих вершин України - Говерли, Петроса і Близниці. Рекомендуємо провести літні канікули 2019 в Карпатах!
Тривалість заїзду від 10 днів

"Петрос"

Татарів, Закарпатської обл

Ціна 2019 року! Затишний табір у Карпатах зі своєю особливою атмосферою та аурою. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина набралася сил і творчо розвивалася, тоді обирайте табір "Петрос"! Кращі канікули 2019 у Карпатах!

Тривалість заїзду 10 днів

"Прометей"

Азовське море, Запорізька обл, м Приморськ

Ціна 2019 року. Дитячий оздоровчий табір "Прометей" затишно розташувався на березі теплого Азовського моря в невеликому курортному містечку Приморську. Рекомендуємо провести Літо 2019 на Азовському морі в таборі "Прометей"!

Тривалість заїзду від 9 днів

Еліт-табір "Okey Holiday" (Болгарія)

Болгарія, Сонячний Берег

Ціна 2019 року. Новий прекрасний табір OKEY HOLIDAY розташований в центрі Сонячного Берега. Прекрасні умови проживання, смачна кухня, відмінна анімація - все це зробить відпочинок Ваших дітей незабутнім.

Тривалість заїзду від 9 днів

Табір "Teen Palace" (Болгарія)

Болгарія, Сонячний берег

Ціна 2019 року. Море сонце, веселі аніматори і діти з різних країн, диско-марафони, караоке, шопінг, розважальні та розвиваючі програми для дітей, нові знайомства і багато іншого!

Тривалість заїзду від 9 днів
Ціна 2019 року. Дитячо-Молодіжний табір Камелот Резиденс 3 * запрошує дітей та підлітків, а також їх батьків на відпочинок і захоплююче вивчення англійської мови на самому теплому курорті Болгарії Сонячний берег.
Тривалість заїзду 15 днів
У новому таборі "Індиго-Олимпиус" діти відпочиватимуть, насолоджуватися морем, підкорювати вершини, брати участь в спортивних іграх і творчих гуртках, але крім всього цього у них буде можливість поліпшити свої знання англійської мови. Основна мова спілкування в таборі - англійська / російська.

Гарантований тур від 2 осіб

На будь-яку дату

Для дитячих груп - спеціальна пропозиція 5 + 1

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!