fbpx
RU EN PL UK

Оздоровчі табори

Дитячі, молодіжні, спортивні, оздоровчі табори в Карпатах, на Чорному, Азовському, Середземному морі. Сергіївка, Скадовськ, Кирилівка, Приморськ, Ясіня, Чорна Тиса, Татарів, Болгарія, Туреччина, Греція, Угорщина

Тривалість заїзду від 10 днів

"Сонячний берег"

Чорне море, Одеська обл, Сергіївка

Ціна 2021 року! Запрошуємо до кращого оздоровчого табору України! Літній оздоровчий комплекс "Сонячний берег" розташований у смт. Сергіївка Одеської області на березі Чорного моря. Літні канікули 2021 на Чорному морі в Сергіївці у таборі "Сонячний берег"!

Тривалість заїзду від 5 днів

"Тиса - Буковель"

Ясіня, Закарпатської обл.

Ціна 2022 року! 

Туристичний комплекс "Тиса" розташований в селищі Ясіня Закарпатської області в мальовничій ущелині на берегах гірських річок Чорна Тиса і Лазещина, в оточенні найвищих вершин України - Говерли, Петроса і Близниці. Рекомендуємо провести літні канікули 2022 в Карпатах!

Тривалість заїзду 14 днів

Лісова галявина

Харківс область, смт. високий

Ціна 2022 року!  Табір розташований в 20 км від Харкова, в смт. Високий, в екологічно чистому районі, серед багаторічних дерев змішаного лісу з по-справжньому лікувальним повітрям!

Акція раннього бронювання до 15.03:1030! На XNUMX грн вигідніше!

Тривалість заїзду 10 днів

Оздоровчий центр "Смугастий рейс"

Азовське море, Кирилівка, Федотова коса

Ціна 2022 року! Оздоровчий центр "Смугастий рейс" розташований на березі Азовського моря на знаменитій Федотовій косі в Кирилівці. Азовське море, а саме Кирилівка, на сьогоднішній день одне з кращих місць в Україні для оздоровлення дітей. Проведи літо 2022 на Азовському морі!

Тривалість заїзду 14 днів

"Бригантина"

Чорне море, Херсонська обл, Скадовськ

Ціна 2022 року. Відпочинок влітку 2022 на Чорному морі в Скадовську! Спортивно - оздоровчий комплекс "Бригантина" розташований на 6-ти гектарах упорядкованої тінистої території в санаторній зоні причорноморського міста-курорту Скадовська Херсонської області. 

Тривалість заїзду від 9 днів

Okey Holiday

Болгарія, Сонячний Берег

Ціна 2021 року. Новий прекрасний табір OKEY HOLIDAY розташований в центрі Сонячного Берега. Прекрасні умови проживання, смачна кухня, відмінна анімація - все це зробить відпочинок Ваших дітей незабутнім. Акційна вартість туру за умови раннього бронювання - до 20.03.2021

Тривалість заїзду від 9 днів

Teen Palace

Болгарія, Сонячний берег

Ціна 2021 року. Море сонце, веселі аніматори і діти з різних країндиско-марафони, караоке, шопінг, розважальні та розвиваючі програми для дітей, нові знайомства і багато іншого! Акційна вартість туру за умови раннього бронювання - до 20.03.2021

Тривалість заїзду 10 днів

індиго Камчия

Болгарія, курорт Камчия

Ціна 2020 року. Камчия - це перлина серед дитячих санаторно-оздоровчих комплексів болгарського узбережжя, де діти можуть отримати відмінний відпочинок в Болгарії. Табір розміщується в однойменному заповіднику в 5-10 хвилинах від упорядкованих пляжів, а також в 25 км від Варни.
Тривалість заїзду від 9 днів

Камелот

Болгарія, Сонячний Берег

Ціна 2020 року. Дитячо-Молодіжний табір Камелот Резиденс 3 * запрошує дітей та підлітків, а також їх батьків на відпочинок і захоплююче вивчення англійської мови на самому теплому курорті Болгарії Сонячний берег.
Тривалість заїзду від 9 днів

Молодіжний центр "STAR CLUB"

Болгарія, Сонячний берег

Ціна 2021 року. Дитячий табір "Star Club" запрошує Вас провести незабутні літні канікули 2021 року в сонячній Болгарії! Вас чекають ексклюзивна програма студій та творчих майстерень, екскурсії, спортивні олімпіади, дискотеки, конкурси, вікторини, і, звичайно ж, ласкаве море! Акційна вартість туру за умови раннього бронювання - до 20.03.2021

Тривалість заїзду від 10 днів

Петросу

Татарів, Закарпатської обл

Ціна 2021 року! Затишний табір в Карпатах зі своєю особливою атмосферою і аурою. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина оздоровився і творчо розвивався, тоді вибирайте табір "Петрос"! Кращі канікули 2021 на Карпатах!

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!