fbpx
RU EN PL UK

Прийом у Харкові. 2-денні програми

Прийом груп та індивідуальних туристів в Харкові, проживання, харчування, екскурсії, розваги

груповий
2 дні

Мальовнича Слобожанщина. Харків і навколо Харкова

Харків - Сковородинівка - Чугуїв - Краснокутськ - Пархомівка - Шарівка - Наталівка - Мерчик

Слобожанщина - край загадковий, мовчазний, зі складною і красивою історією. З нашим краєм пов'язана доля багатьох видатних особистостей: Сковороди, Рєпіна, Бекетова, Квітки-Основ'яненка, Пушкіна і багатьох-багатьох інших.

груповий
2 дня / 1 ніч

Корпоративні вихідні в Харкові!

2-х денний корпоративний прийом в Харкові.

Новинка! Давно хотіли побувати в Харкові своїм колективом? Тоді запрошуємо в наше прекрасне місто "на оглядини". За 2 екскурсійних дня в Харкові можна не тільки познайомитися з нашим містом, а й назавжди закохатися в першу столицю України.

груповий
2 дні

Яскраві канікули в Харкові

2-денна програма прийому в Харкові

Канікули в Харкові! Шкільні екскурсії - приємний спосіб відволіктися від підручників і придбати новий досвід і яскраві враження. Це прекрасна можливість не тільки показати дітям нове і цікаве, але й згуртувати клас, зробити його більш дружним, навчити дітей доброзичливого спілкування.

груповий
2 дні

Art Kharkiv today. Мистецтво бачити думки

2-денна програма прийому в Харкові

Туроператор "Навігатор Україна" запрошує в ексклюзивний тур "Art Kharkiv today"! За два дні, проведених в Харкові, ви познайомитеся з містом, побачите безліч цікавих пам'яток, галерей, арт центрів. У вас буде можливість відвідати "Харківський Діснейленд" і познайомитися з творчістю знаменитого стріт-арт художника Гамлета Зіньківського.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!