fbpx
RU EN PL UK

Новини зі світу туризму

 Дізнайтеся про найважливіші та найцікавіші новини зі світу туризму і подорожей. А оскільки ми не відносимо себе до любителів брехні, жахів і негативу, то наші новини будуть тільки хорошими!

27.09.2021
Міжнародний день туризму 

Всесвітній день туризму - це день «відкритих дверей» в будь-якій точці світу. Подорожувати, як же це прекрасно! Немає жодної людини на землі, яка б не любила мандрувати по світу, бути першовідкривачем нових незвіданих куточків землі. Свято кожного, хто відчуває себе туристом, і не важливо буде це поїздка до найближчої лісовій галявині чи в екзотичну країну. В цей день вітаємо всіх, хто пов'язаний з подорожами і туризмом: екскурсоводи, туроператори, працівники готелів, персонал, що забезпечує безпеку відпочинку. Це свято відзначається 27 вересня, а його головна ідея - розвиток міжнаціональних відносин, культурних зв'язків. У цей день влаштовують туристичні зльоти, походи, поїздки на природу. Все більша кількість країн організовує для своїх громадян різні туристські проекти, програми, активно залучаючи молоде покоління. На сьогоднішній день стало практично неможливим знайти незвіданий шматочок землі.

Можна бачити мільйони красивих місць на фото, але ніщо не може замінити тих емоцій і вражень, які зазнає турист після чергового походу. Бути туристом - модно, але найголовніше - це значить бути здоровим і активним!

00 27 820x505

Uzor NU

20.09.2021
У національному парку «Синевир» в Закарпатті облаштують глемпінг

У Міжгірському районі, на території нацпарку «Синевир», облаштують глемпінг-локацію зі спеціальними намітилася, накрита куполами, які ма ють все необхідне для проживання, як в готельному номері.

Глемпінг на території нацпарку «Синевир» облаштують в рамках пілотної ініціативи по встановленню та налагодженню роботи таких об'єктів в природоохоронних установах чотирьох областей: Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Донецької.

За словами першого заступника голови Закарпатської ОДА Мирослава Білецького, глемпінг на Міжгірщині вдасть побудувати за два роки. У підсумку це буде туристична родзинка на території заповідного фонду, НЕ чінітіме негативний вплив на екосистему !!!

зображення viber 2021 09 20 15 37 49 296Uzor NU

04.08.2021
Нові правила перетину кордону України

Нові правила почнуть діяти через 7 днів після публікації відповідної постанови. Громадяни, які виїхали за кордон до сих пір, повертаються в Україну безперешкодно.

Для громадян України обов'язково наявність одного з 2 документів:
- документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, виданий відповідно до ММСП або відповідно до укладених Україною міжнародних договорів про взаємне визнання документів про вакцинацію
- довідка 063-О про перший щеплення за курсом вакцинації від COVID-19

При відсутності цих документів, всі громадяни, крім осіб до 18 років, повинні:
- встановити додаток «Дома»
- протягом 72 годин завантажити негативний результат тестування на COVID-19, зроблений методом ПЛР або експрес-тестуванням на визначення антигену коронавируса SARS-CoV-2
- при відсутності негативного результату одного з тестів, почати самоізоляцію.

Для іноземців обов'язково потрібно мати страховий поліс на випадок захворювання COVID-19 і один з наступних документів:
- негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше ніж за 72 години до перетину кордону)
- негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавируса SARS-CoV-2 (не більше ніж за 72 години до перетину кордону),
- документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ в перелік дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, виданий відповідно до ММСП або відповідно до укладених Україною міжнародних договорів про взаємне визнання документів про вакцинацію.

scale 1200 1
Uzor NU

17.05.2021
Греція відкрила кордони з 14 травня 2021

Вимоги для в'їзду:
- Форма PLF (https: /travel.gov.gr)
- Довідка про вакцинацію більше 14-ти днів
- або Тест PCR не пізніше 72 годин;
- або Довідка про перенесення захворювання, або тест на антитіла, дійсний від 2 до 9 місяців від дати видачі;
Вимоги поширюються і на дітей від 5 років і старше.
При в'їзді на територію Греції можливий вибірковий тест; при позитивному результаті карантин 14 днів

Greciya 1493709897 1
Uzor NU

06.05.2021
Туристична перлина Харкова

За останні кілька років в різних куточках України з'явилося чимало лавандових полів. Таке поле є і зовсім недалеко від Харкова, в селі Лебежем Чугуївського району.
Поки сусіди-фермери висаджували кукурудзу і соняшник, сім'я Гончарових пішла на експеримент і просто за своїм парканом створила нову туристичну перлину власними силами.
Пара жодного разу не була в Провансі, а лаванду вперше побачили в Інтернеті, але вирішили ризикнути і засадити свої 25 соток саджанцями французьких квітів.
Лаванда цвіте двічі за літо. Активно - в кінці червня. В цей час до Лебежее їдуть любителі Селфі, влаштовують фотосесії, милуються лавандовим полем.
Оля і Геннадій, господарі поля, намагаються взяти від квітів максимум: вже продають живі і засушені букети, роблять ароматні іграшки, мило і саше. Мріють виготовляти лікувальні масла. Тому гості повертаються додому з сувенірами.
Лаванда має безліч цілющих властивостей: знімає перепади настрою, утихомирює дух гніву, приносить спокій і ясність. Вона підвищує концентрацію уваги. Це аромат внутрішнього творення і спокою. Він не дозволяє образам і стресових розладів «атакувати» розум, усуває плаксивість і істеричні реакції. Ніжні дотики цього аромату забезпечують продуктивний відпочинок, після якого відчуваєш себе вільним, повним сил і радісних надій.
Лаванда допомагає самопізнання, медитації, швидкому відновленню сил. Забезпечує повну енергетичну релаксацію, зменшує агресію, допомагає вилікуватися від заздрості. Це теплий ніжний аромат, що дозволяє знайти в обіймах не тільки пристрасть, але і витонченість, і інтуїтивну проникливість. Ванни з лавандовим розчином формують ідеальний запах тіла.
Про такі властивості цього чудодійного рослини знали дуже давно!
Давньогрецький цілитель Гіппократ вказував, що лаванда «зігріває мозок, втомлений від прожитих років», а Авіценна - вчений, філософ, лікар, фармацевт, музикант, що жив в IV ст. ісламської ери, в епоху розквіту знань і наук при династії Абассидов, стверджував, що лаванда - це «батіг для серця і мітла для мозку».

нв18.05 1
Uzor NU

22.04.2021
Чорногорія скасовує обмеження для українців

Чорногорія скасовує обмеження для українців, а саме ПЛР тестування перед вильотом в країну.
Коли саме почнуть діяти нові правила поки невідомо.
З 17 квітня на більшій частині Чорногорії пом'якшені обмежувальні заходи.
Дія комендантської години скорочено, починається з 00:00 замість 22, діє до 00:05.
Продовжено роботу закладів харчування, тепер вони відкриті з 07:00 до 23:00 (замість 21:00). Торгові центри та ринки працюють на годину довше з 07:00 до 22:00. Відкрили свої двері спортивні зали та фітнес центри.

нв22.04 1
Uzor NU

15.04.2021
Цікаві факти про озеро Синевир

Озеро Синевир - Морське Око, одне з найкрасивіших і загадкових місць в Україні.
Цікаві факти про Синевир:
- глибина озера сягає 24-х метрів;
- площа озера складає близько 5 га;
- знаходиться воно на висоті 989 метрів над рівнем моря;
- приблизний вік озера - 10 000 років;
- Синевир - найбільше та найглибше високогірне озеро в Карпатах;
- середня температура 10-19 градусів, але прогрівається вода тільки на 1-2 метра;
- купатися в озері заборонено;
- Синевир входить в топ-сім природних чудес України.

нв15.04 1
Uzor NU

06.04.2021
кам'яне село

Кам'яне село, яке вважається одним з найзагадковіших місць України, розташоване на схід від села Рудня-Замисловицька Олевського району Житомирської області, являє собою скупчення величезних валунів, розкиданих на кількох гектарах лісу. Вчені вважають, що камені приніс льодовик, який рухався з півночі.
Але є і більш цікава версія. За легендою, тут була звичайна село, куди одного разу прийшов старець. Він заходив у двір то до одного місцевого жителя, то до іншого і просив трохи хліба і води, але все його проганяли. Тоді Бог, насправді ховається під личиною старця, розгнівався і перетворив все село на камені.
Інша легенда розповідає про битву, яка походила на цьому місці між Богом і темними силами. Після довгої битви Сатана був переможений, на каменях залишилися глибокі подряпини від його пазурів. Бог, повертаючись на небо, зробив кілька кроків по каменю і залишив відбитки.
Багато каменів дійсно обрисами нагадують сільські будинки. Тут є свій «майдан» зі «школою», а також «церква». Найчастіше туристи відвідують камінь зі «слідами Бога», до нього спеціально приставлена ​​драбина. За повір'ям, «слід» цей дає паломникам здоров'я і здійснення бажань.

нв06.04 1
Uzor NU

26.03.2021
Повний список країн вже відкритих для України та умови їх відвідування

Домінікана
- ПЛР тест: не потрібно
- Необхідно заповнити «Електронний проїзний документ» і отримати QR код за 72 години
- Зона для України: зелена *
- Зелена зона - тест по поверненню в Україну не потрібен, Червона зона - ПЛР-тест здається по поверненню в Україну.

МАЛЬДІВИ
- ПЛР тест: потрібно за 96 годин
- Необхідно заповнити Декларацію здоров'я і отримати QR код за 24 години
- Зона для України: червона

МЕКСИКА
- ПЛР тест: не потрібно
- Зона для України: зелена

ТАНЗАНІЯ
- ПЛР тест: не потрібно
- Зона для України: зелена

ОАЕ
- ПЛР тест: потрібно за 72 години
- Повторний тест після прильоту безкоштовно
- Необхідно заповнити декларацію про стан здоров'я і встановити додаток «COVID19 DXB Smart»
- Зона для України: червона

ШРІ ЛАНКА
- ПЛР тест: потрібно за 72 години
- Повторний тест проводиться, від 1 до 3 разів залежно від терміну перебування, платно
- Зона для України: зелена

ЄГИПЕТ
- ПЛР тест: потрібно за 72 години
- Необхідно заповнити «Декларацію здоров'я»
- Зона для України: зелена

ТУРЕЧЧИНА
- ПЛР тест: потрібно за 72 години
- Зона для України: зелена

Албанія
- ПЛР тест: не потрібно
- Зона для України: червона

БОЛГАРІЯ
- ПЛР тест: потрібно за 72 години
- Зона для України: зелена

ЧОРНОГОРІЯ
- ПЛР тест: не потрібно
- Зона для України: червона

ГРУЗІЯ
- ПЛР тест: потрібно за 72 години
- Повторний тест після прильоту
- Зона для України: зелена

нв26.03 2 1
Uzor NU

19.03.2021
Рекорди Говерли - символу України

- Говерла - найвища вершина в Україні (2061 м над рівнем моря);
- На її вершині було розгорнуто 110-метровий український прапор;
- 107 українців і українок станцювали тут масовий танець в найвищій точці;
- Воїни-АТОвці С.Корюк і Д.Пархоменко не піднялася, а навпаки - спустилися на Говерлу (з парашутами);
- У 2008р. хлопці з Львівського автоклубу примудрилися виїхати на Говерлу автомобілем Chevrolet Niva;
- 26-річний закарпатець С.Расчупкін забіг на вершину гори за 58 хв. 25 сек.;
- У липні 2019 на Говерлу піднялися 21 незряча людина, а в вересні - 25 українців з пересадженими органами ...;
- Перший туристичний маршрут на гору Говерла був прокладений в 1880 році. Зараз таких маршрутів кілька: з боку містечка Ворохта, села Лазещина, гір Петрос і Брескул.

нв. 19.03
Uzor NU

12.03.2021
П'ятий день Масниці - Тещині вечірки

У цей день зять повинен покликати тещу в гості і почастувати млинцями, які сам приготував. Запрошення тещі на вечірки було цілим ритуалом. З вечора вона повинна була надіслати в будинок молодих все необхідне для приготування млинців: сковороду, черпак і навіть бочки для тесту. Зі свого боку тесть посилав мішок борошна і масло.
Вранці зять відправляв за тещею спеціальних позиваток. Чим більше їх було, тим більше поваги і пошани виявляв зять до тещі.
У цей день молоді звали батьків в гості не просто на частування, а й для того, щоб повчитися у них розуму, а також вислухати їхні поради та настанови. Після цього зять катав тещу вулицею. Злу та сварливу тещу зазвичай везли по нерівній дорозі, а ласкаву - рівною.
Цікаво, що за дотриманням традицій на тещині вечірки стежило все село. Тому неповагу зятя до звичаїв вважали ганьбою, і нерідко це ставало приводом до вічної ворожнечі з тещею.
З давніх-давен вважалося, що шлюби, укладені в масляну п'ятницю, будуть довгими і щасливими.
Самотні ж люди в цей день нічого не винні втрачати можливість знайти любов, познайомитися з кимось цікавим. Варто відвідувати людні місця та бути відкритими для спілкування і флірту.

зображення 2021 03 12 163743 2
Uzor NU

05.03.2021
Мертве море України

В Україні є власне мертве море, розташоване поблизу Херсона. Там його називають лемурійськіє, адже вода в цьому озері забарвлена ​​в рожевий колір.
Але на цьому дива не закінчуються, адже ця вода вважається лікувальною і омолоджуючої.
Найцікавіше, що в нашому лемурійськіє озері на 5% більше солі, ніж в Мертвому морі! Розташоване це казкове озеро (по суті - джерело) в селі Григорівка Чаплинського району, в одній з бухт затоки Сиваш, кілометрів за сто від Херсона.
Вода лемурійськіє озера збагачена різними мінералами, кислотами, вуглеводами, азотистими речовинами, солями, переважно хлористого магнію і калію, йодистого натрію, бромистого магнію. Саме ця рожева вода, взаємодіючи з грязями Сиваша, значно посилює їх якості. Вона настільки насичена солями, що тут ви точно не потоне, і має дуже приємний запах, не дивлячись на те, що знаходиться серед бруду лиману Сиваша, де навколо сірководень.
Навколо лемурійськіє озера виникло багато легенд. Як розповідають, відкрили цей джерело випадково: в 70-х роках минулого століття тут впав радянський військовий літак. Нібито саме від удару і потужного вибуху на місці падіння утворилося невелике озеро, яке почало наповнюватися водою рожевого кольору.
А ще кажуть, що Рожеве озеро - це залишки доісторичного лемурійськіє моря. Періодично вода в озері відступає, і ви опиняєтеся на пляжі з рожевої солі завдяки мікроорганізмам, які називають озерним планктоном, і які дають цей колір. Тут дуже красиво, очі розбігаються від мальовничих пейзажів.

нв 05.03
Uzor NU

26.02.2021
Десять найцікавіших фактів про «історичну родзинку» Чернігівщини - заповіднику «Качанівка»

1. Садиба в Качанівці вважається однією з найдавніших пам'яток в Україні, яка комплексно збереглася з кінця XVIII - поч. XX ст. до наших днів.
2. За свою історію палац «Качанівка» змінив кількох власників, які мали цікаву і наповнену подіями життя. Кожен господар додав до палацового комплексу що щось своє.
3. Гостьовий альбом палацу налічує понад 600 автографів відомих особистостей, серед яких М. Врубель, М. Костомаров, П. Куліш, В. Забіла та ін.
4. Садиба допомогла І. Рєпіна створити його найвідомішу картину «Запорожці пишуть листа турецькому султану».
5. Качанівський парк - один з найбільших пейзажних садів в Європі.
6. Головна алея палацу протяжністю близько 500 м була засипана цукром в честь весілля дочки «цукрового короля» і тодішнього власника П. Харитоненко - як символ солодкого життя молодят.
7. Раніше в палаці розтоплювали піч один раз за зиму і підтримували вогонь в ній наступні три місяці, таким чином зберігаючи тепло в приміщенні.
8. В. Тарновський (молодший) мав найбільшу колекцію козацьких реліквій, зброї та обладунків, а також особисті речі відомих гостей палацу, які йому дарували. Збори вважаються безцінним музеєм раритетів. Збережені після революції речі з колекції були передані до Чернігівського історичного музею.
9. Качанівський палац відвідувачі порівнюють з Білим домом в США.
10. У липні 2018 на території садиби в Качанівці проходили зйомки популярного в Україні та Польщі серіалу «Фортечна».

НВ26.02.21
Uzor NU

19.02.2021
Цікаві факти про Масницю

Це свято завжди залежить від Пасхи. Масляний тиждень починається за 56 днів до Великодня, тобто за 8 тижнів.
З самого початку свято називалося «сирної» або мясопустной седмицею. Масляної або Масницею він став називатися тільки тоді, коли його офіційно внесли в свята православної церкви.
Деякі думають, що це свято назвали в честь давньослов'янської богині Лелі. Її вважали багато особистісної богинею. Вона преставала перед людьми то в образі ніжної дівчини, то в образі пишногрудої з рум'яними щоками Масляної.
З самого початку це свято називалося комоедіци. І відзначався він трохи пізніше, але завжди в один і той же час, 20 або 21 березня. Назва від слова «Ком» - так наші предки називали ведмедя. Ведмеді чули початок весни і прокидалися. Люди приносили цьому звірові млинці в жертву. Звідси і вийшла приказка «перший млинець комам», тобто ведмедям.
Блін вважається символом сонця, оскільки він, як сонце, жовтий круглий і гарячий. Люди вважали, що з'ївши блін, вони з'їдають частину тепла і могутності сонця.
У стародавні часи в Масляну чоловіки шукали собі наречених. До одягу хлопців, які хотіли одружитися, або до одягу їх батьків дівчини прив'язували колодку з дерева - символ продовження роду. За це хлопці повинні були пригостити дівчину солодощами або зробити подарунок.

Масляна в Переяславі Хмельницькому 1Uzor NU

12.02.2021
Незвичайні традиції на День Закоханих

У Нідерландах звичайною справою вважається, якщо дівчина зробить хлопцю пропозицію в цей день. А ось якщо молода людина відмовиться від пропозиції руки і серця, то він змушений купити дівчині плаття, бажано шовкове.
У цей день англійці відправляють любовні послання не тільки «другим половинкам», а й своєю твариною, особливо собак і коней. А ще дітей в цей день одягають в одяг дорослих, і вони відправляються по домівках, співаючи пісні. За це їм роздають солодощі. А незаміжні англійки за традицією поміщають на подушку п'ять лаврових листочків - по кутах і в центрі. Це повинно привернути сон про майбутнього чоловіка.
У Британії незаміжні дівчата 14 лютого встають до сходу сонця, стають біля вікна і дивляться на чоловіків. Згідно з повір'ям, перший чоловік, якого вони побачать, і є суджений.
У Данії дарують білі засушені квіти, чоловіки посилають валентинки без підпису. Якщо дівчина здогадається, від кого послання, то зобов'язана у відповідь надіслати на Великдень шоколадне яйце.
Уельс славен так званими "ложками любові". Справа в тому, що перед святом закохані вирізують з дерева ложки, прикрашають їх сердечками, ключами, замковими щілинами і урочисто дарують один одному. Такий подарунок у буквальному розумінні означає: "Ти знайшов шлях до мого серця".

зображення 2021 02 12 144738 1
Uzor NU

04.02.2021
Млинці різних країн

Млинці люблять у всьому світі. Вони і їх аналоги є практично у всіх кулінарних традиціях.
В Англії їх роблять на еле по староанглийском рецептом.
У Франції печуть шалено красиві, тонкі і великі кріплення на спеціальних сковорідках. А кухарів, які готують такі млинці, називають креп'є.
У США стали популярні оладкоподібніе млинці, які ми всі знаємо як панкейк. Зазвичай їх смажать на сухій сковороді з антипригарним покриттям і потім складають Пізанської вежею, поливають медом або сиропом і розрізають як тортик. До речі, в Америці дуже популярні ресторани, що спеціалізуються на панкейк. Млинці у них теж є, але в популярності вони поступаються останнім. З'явилися панкейкі в Америці завдяки шотландцям.
Дуже популярні млинці в Нідерландах. Виглядають їх млинці трохи інакше, ніж ми звикли. Спочатку на сковорідку викладається начинка, і тільки потім заливається масою для млинців. Найчастіше в Нідерландах їдять млинці з яблуками, але іноді - з шинкою і сиром. У кожній борошна на столі стоїть пляшка кленового сиропу і цукрова пудра, це must have для голландців. На порцію йде один великий млинець і столові прибори. Найчастіше до млинців замовляють м'ятний чай.
У Німеччині є аналог млинців - пфанкухен. Вони готуються такими Плотненько нагадують наші смажені пиріжки, в них іноді додають картоплю. У Німеччині ще готують млинці Берлінер, які насправді більше схожі на пончики. А на півночі Німеччини роблять суп з розрізаними млинцями фледле. Вони схожі на млинці-роли і за смаком нагадують наші галушки.

НВ04.02
Uzor NU

29.01.2021
Історико-культурний заповідник «Буша»

Історико-культурний заповідник «Буша» - одне з 7 чудес Вінниччини. Його площа - 6,68 га.
На території та в охоронній зоні заповідника є близько десяти пам'яток археології, датованих ІV тис. До н.е. VII ст. н. е., дохристиянський і християнський скельний храм V-XVI ст. з унікальним художнім рельєфом.

НВ30.01Uzor NU

22.01.2021
Зміна правила перевезення ручної поклажі

Новина для тих, хто подорожуватиме на крилах а / к SkyUp Airlines. З 20.01.21 авіакомпанія змінює правила перевезення ручної поклажі. Вони будуть дійсні тільки для квитків, які придбані з 20.01.21.
Безкоштовно можна буде перевозити 9 кг ручної поклажі. Її максимальний розмір залишається незмінним: 55х40х20. Крім того, можна буде додатково придбати ще одну одиницю ручної поклажі.

НВ22.01.21
Uzor NU

14.01.2021
10 ФАКТІВ О УКРАЇНСЬКИХ Вареники. Готуємося до свята Масляної

1. Традиційний український вареник вдвічі більше російського пельмені і вчетверо об'ємніше, ніж італійський равіолі.
2. У знаменитому творі Гоголя "Вій" розповідається про варенику діаметром 30-40 см, розміром з капелюха.
3. Єврейський поет Саул Черніховскій, которий довгий час жив в Україні, так уподобав традиційне блюдо, що присвятив йому поему і музичну ідилію "Вареники".
4. Назва вареники - є загальноукраїнським, а пироги - західноукраїнським. Вважається, що страва існувало ще за часів язичництва і по своїй символіці відрізнялося від нинішнього уявлення.
5. У наших предків вареники традиційно асоціювалися з Місяцем, тому що вони схожі на неї за формою, і використовувалися як жертовна їжа. Вареники з сиром приносили в жертву біля колодязів з джерельною водою.
6. Найпопулярнішими вважають вареники з картоплею, сиром, вишнею, чорницею і іншими ягодами. Але є в кулінарному спадщині українських предків досить дивні поєднання, як то вареники з начинкою з папороті або редьки.
7. Вареник - одне з найпопулярніших страв української діаспори. Його навіть увічнили в камені в канадському Глендон. На центральній площі міста стоїть пам'ятник варенику, який вважається ... офіційним символом міста! Кулінарне диво з каменю висотою в 9 метрів важить майже три тонни.
8. Єдиний в Україні пам'ятник варенику був встановлений в 2006 році в місті Черкаси. Однак у 2013 році його демонтували, і зараз він знаходиться в приватній колекції.
9. У Буковелі щороку традиційно проходить фестиваль вареників. А в 2013 році був побудований сніжний пам'ятник Варенику, який увійшов в «Книгу рекордів ТК« Буковель »як найбільший вареник в світі, виготовлений зі снігу.
10. Одного разу, ще будучи президентом США, Білл Клінтон був з візитом в Україні і спробував вареники з вишнею. Відомий гурман прийшов в невимовний захват і оголосив, що заносить вареники в свій список "Must Be Served".

137225613 1575587792650891 7495574624274223377 або 1
Uzor NU

29.10.2020
Туреччина в "зеленому списку"

Туреччина залишається на лідируючих позиціях безпечного відпочинку. Всі санітарні норми максимально дотримуються. Туристам пропонують різноманітні екскурсійні програми на будь-який смак. Це відпочинок і біля моря, і можливість відвідати гірськолижні курорти Туреччини. Так що є можливість отримати масу позитиву цієї зими.

НВ29.10
Uzor NU

14.09.2020
"Дунайський"

В Одеській області, поблизу міста Вилкове, знаходиться Дунайський біосферний заповідник. Це так званий нульовий кілометр.
Унікальність заповідника в тому, що тут розташована Кілійська дельта, наймолодший і динамічний ділянку однієї з найбільших в світі дельт - дунайської.
Територія заповідника охоплює єдину «живу дельту" Європи, де завдяки мулу, який завдала річка, щорічно утворюються нові острови. Рукава і протоки утворюють лабіринт, де гніздяться птахи, в тому числі і пелікани, які стали "візитною карткою" заповідника.

НВ14.09
Uzor NU

07.09.2020
Карпатський біосферний заповідник

Цей приголомшливий заповідник займає 57 тис. Гектарів на мальовничих схилах південно-західної частини Карпат. Серед його багатств - величні гори і живописні долини, високогірні луки і озера, чисті ріки й мінеральні джерела з цілющою водою.

А також він вражає різноманіттям флори і фауни: тут росте величезна кількість рослин, багато з яких занесені в Червону книгу, і проживає близько 200 видів тварин і птахів. На заповідній території знаходиться гора Говерла, вершина якої є найвищою точкою України, і водоспад Гук, розташований на висоті 900 метрів, який називають однією з перлин заповідника.
Гуляючи по заповіднику, можна побачити археологічні пам'ятники, чий вік сягає 15000 років, і зразки дерев'яного народного зодчества XVI-XIX століть.

НВ07.09
Uzor NU

31.08.2020
МОЗ оновив список країн "червоної" зони

Україна надала нову інформацію про кількість активних випадків COVID-19 на 100 000 населення станом на 30 серпня в країнах світу.
Міністерство охорони здоров'я України в неділю, 30 серпня, оновило перелік країн "червоної" і "зеленої" зон. Список "червоних" країн став менше, повідомляє прес-служба відомства.
У "червоній" зоні країн з розповсюдження COVID-19 знаходяться 57 країн, в "зеленій" - 136.
Так, у списку держав "червоної" зони, зокрема: Іспанія, Румунія, США, Бразилія.
У зеленій зоні: Єгипет, Туреччина, Болгарія, Хорватія, Грузія, РФ, Польща, Греція, Німеччина та інші.

НВ31.08
Uzor NU

26.08.2020
Факти про Україну, яких Ви, можливо, не знали

Цікаві факти про Україну:

-Станція метро «Арсенальна» у Києві - найглибша в світі. Вона проходить під землею на глибині 105 м. Станцію біля будівлі парламенту побудували в 1960 році, вона була однією з перших. За деякими даними, в тунелях біля «Арсенальної» є таємні притулки для політичної верхівки.
-Третій найвідвідуваніший у світі Макдональдс розташований в Києві біля залізничного вокзалу. Цей заклад незмінно потрапляє до п'ятірки найбільш жвавих Макдональдс світу.
-Україна займає четверте місце в світі за кількістю громадян з вищою освітою. Населення України визнали освіченим, а кількість людей, які закінчили вузи, в Україні вище середньоєвропейського рівня.
-Одна з найвідоміших в світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells.
-На дніпропетровському заводі Південмаш виробляють самі екологічно чисті ракетоносії в світі - Зеніт 3SL. Завдяки яким Україна є співвласником проекту «Морський старт» (разом з США, Росією і Норвегією).
-Олешковскіе піски часто називають українською «Сахарою». Площа пісків, які розкинулися на території кількох районів Херсонської області, становить понад 160 000 га, що робить їх найбільшою пустелею Європи. Олешківські піски добре видно з космосу.
-На конкурсі краси мов, в Парижі в 1934 році, українська мова зайняв третє місце після французької та перської за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія, структура пропозицій. А за мелодійністю українська мова зайняв друге місце після італійської.
-Перша гасова лампа була винайдена у Львові в 1853 році, і в цьому ж році в одному з Львівських госпіталів була проведена перша операція при гасовій лампі.
-У селі Межиріч Рівненській області, знайдено найстаріше поселення Homo Sapiens. Також знайдена найдавніша карта, яка вибита на кістки мамонта 14,5 - 15 тисяч років тому.
-В момент проголошення незалежності в Україні налічувалося 19,4 мільйона голів свиней, сьогодні їх менше в два рази - 8,3 мільйона особин. Попри те, що українці мають звання салоїдів, середньостатистичний житель країни вживає в рік всього 18 кілограмів свинини. Навіть німець з'їдає в три рази більше.
-Український національний хор надихнув своїм виконанням колискової "Ой ходить сон коло вікон» Джорджа Гершвіна на написання майбутнього всесвітнього хіта Summertime.
-В Київському музеї мініатюр можна побачити підковану блоху, троянду в чохлі з видовбаного волоса, зроблену з лусочок, фарби і безліч інших робіт майстра Миколи Сядристого.

НВ26.08
Uzor NU

14.08.2020
Рейси до Дубай, Прагу і Париж з Харкова і Львова

SkyUp анонсував з 26 жовтня запуск нових рейсів з Харкова і Львова. Про це повідомила прес служба SkyUp.
Зокрема, зі Львова SkyUp анонсував рейси в Дубай, Неаполь, Прагу, Париж (Бове) і Тель-Авів. Вартість квитків становитиме від 1017 до 4110 грн в одну сторону без багажу.
З Харкова SkyUp виконуватиме рейси до Праги, Дубай і Париж. Вартість квитків становить від тисячі шістсот дев'яносто дві до 1692 грн в одну сторону без багажу.
Крім того, авіаперевізник додав рейси з Києва в напрямках Белграда, Братислави, Стокгольм, Аммана і Коломбо.
У Прес-службі додали, що квитки по всіх маршрутах вже наявні в продажу на сайті авіакомпанії.

НВ14.08
Uzor NU

07.08.2020
Аеропорт працює в штатному режимі

Шановні пасажири, станом на 07.08.2020 Міжнародний аеропорт «Харків» продовжує працювати в штатному режимі. Всі рейси виконуються за розкладом.
Належність регіону до червоної / зеленої / жовтої / помаранчевої карантинним зонам не передбачає обмеження на авіаперевезення.
Ми рекомендуємо Вам відслідковувати актуальний статус вильотів і прильотів на онлайн-табло.

НВ08.08
Uzor NU

01.08.2020
Новий заповідник "Долина ірисів" в Львівській області

За повідомленням департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Кабінет Міністрів затвердив указ про створення ботанічного заказника "Долина ірисів" в Миколаївському районі Львівської області. Його створюють для збереження унікальної популяції півників сибірських, а також інших занесених до Червоної книги України видів.

НВ0108
Uzor NU

30.07.2020
Відпочинок за кордоном в умовах пандемії

Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, куди українці можуть полетіти на відпочинок:
- Болгарія - при наявності негативного тесту на COVID-19, зробленого протягом 72 годин до прибуття;
- Туреччина, Єгипет, Албанія - в'їзд і повернення без обмежень;
- Чорногорія - 14-денна самоізоляція по прибуттю в Україну;
- Хорватія - обов'язковий негативний ПЛР-тест при в'їзді, зроблений протягом останніх 48 годин.

нв 28.07
Uzor NU

10.03.2020
Безвізові країни для українців

Сайт "Сегодня" склав список безвізових країн для українців в 2020 році. У цей список увійшли 128 держав. Це європейські країни: Австрія, Албанія, Андорра, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Ватикан, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Молдова, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сан-Марино, Північна Македонія, Сербія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швеція, Естонія. А також 9 країн Азії, 15 країн Океанії, 13 країн Америки, 8 - Середній Схід, і 4 - Африка.

НВ10.03.1
Uzor NU

04.03.2020
З України до Франції

З кінця березня 2020 авіакомпанія Air France відновлює авіаперельоти між Києвом і Парижем. За словами Валері Еспозіто, керівника відділу просування турбренда Парижа в Європі і Азії, розвиток туризму у Франції не стоїть на місці. Відкриваються нові готелі, музеї, оновлюється гастрономічна карта міста, відбуваються нові спортивні та культурні події.

нов04.1
Uzor NU

25.02.2020
Додаткові поїзди до 8 березня

За повідомленням прес-служби "Укрзалізниці" в період березневих свят будуть пущені додаткові потяги Київ-Львів, Київ-Харків, Київ-Запоріжжя, Одеса-Вінниця-Київ. Для задоволення попиту пасажирів рейси будуть здійснюватися в обох напрямках.

НВ25.1
Uzor NU

21.02.2020
Нові напрямки авіаперевезень

За повідомленням порталу avianews, з квітня 2020 авіакомпанія "Роза Вітрів" розширює програму внутрішніх перельотів по Україні. З квітня почнуть виконуватися польоти з Києва до Харкова та Львова, а в травні додаються напрямки Київ-Запоріжжя та Київ-Миколаїв.

НВ21.1
Uzor NU

17.02.2020
Розваги на найвищому піку Об'єднаних Арабських Еміратів

На Джебель Джайс, найвищій горі ОАЕ, відкрили новий центр розваг і пригод Jais Adventure Peak. Любителів гострих відчуттів чекають: зіплайни, смуга перешкод, гірський парк з оглядовим майданчиком, лабіринт, розташований на висоті 10 метрів над землею, канатні дороги, хиткі місточки і мотузкові петлі. Заряд адреналіну і незабутні враження забезпечені.

НВ17.1 НВ17.2
НВ17.3 НВ17.4
Uzor NU

10.02.2020
Кам'янець - Подільський - місто фестивалів

На гостей та мешканців міста Кам'янець - Подільський у 2020 році чекають понад сорок різних фестивалів. Крім традиційних Фестивалю повітряних куль і "Останньою столиці" всіх бажаючих чекають нові фестивалі: Міжнародна фестивальна резиденція "Карнавал", Міжнародний військово-історичний фестиваль "Ruthenika Medievalis-Kamenec 1398", Міжнародний хоровий фестиваль імені Кошиця, молодіжний розважальний фестиваль "Summer Hookah Fest 2020 "Міжнародний Lights Festival" Aglov vision ".

нов10.1
Uzor NU
07.02.2020
Музей астрономії в Харкові

Музей астрономії відкрився в Харківському національному університеті імені Каразіна. Історія астрономічної науки в університеті налічує понад 200 років. Колекція унікальних астрономічних і геодезичних інструментів від початку XIX століття до цих пір представлена ​​в залах музею, якому присвоєно ім'я всесвітньо відомого астронома академіка Миколи Барабашова.

ново07.1
Uzor NU

03.02.2020
Єдиний в Україні діючий вулкан

Знаходиться цей вулкан в Івано-Франківській області, на березі річки Луковець біля села Старуня. Ще в 1977 році після землетрусу в Румунії утворився вулкан, площею 60 гектарів. На сьогодні цей вулкан має 10 кратерів, які виділяють метан, етан, глину і навіть нафту. Також біля села Старуня є джерела з п'яти мінеральних вод.

нов03.1
Uzor NU

31.01.2020
Нові авіарейси з України

За повідомленням інформаційного агентства РБК-Україна Український лоукостер Sky Up відкриває нові авіарейси до Греції з п'яти міст України. З квітня запускається авіасполучення Київ-Іракліон. З травня стартують рейси Київ-Корфу, Київ-Закінф, Харків-Іракліон, Запоріжжя-Іракліон, Одеса-Іракліон, Львів-Іракліон. Також Sky Up Airlines відкриває нові авіарейси до Італії. З березня стартує рейс Київ-Барі, а з травня - Київ-Піза.

НВ12
Uzor NU

27.01.2020
Парк динозаврів під відкритим небом

За повідомленням порталу "Івано-Франківщина туристична" в селі Поляниця, що в Івано-Франківській області, під відкритим небом відкрили парк динозаврів.
Там представлені різноманітні тварини Юрського і Крейдяного періодів, які можуть рухатися і видавати різні звуки.
Над створенням доісторичних істот працювали українські скульптори і китайські інженери.

н1 н2

24.01.2020
Інтернет на борту літака

За повідомленням avianews.com Уряд України вніс зміни до нормативних актів. Тепер українські авіакомпанії мають можливість надавати пасажирам доступ в Інтернет, і використовувати супутниковий зв'язок протягом усього польоту.

123
Uzor NU

20.01.2020
2020 року - рік сільського туризму

Національна туристична організація України оголосила 2020 року - роком сільського туризму. Це екотуризм, можливість побувати в сільській місцевості, де збереглися автентичні традиції, культура і природа України.

НВ1
Uzor NU

16.01.2020
Латвійська національна авіакомпанія запустила масштабну акцію

За інформацією на сайті Латвійської авіакомпанії airBaltic з січня 2020 діє акція на масштабний розпродаж квитків на всі напрямки майже до кінця року. З України airBaltic пропонує прямі рейси з Києва, Одеси і Львова до столиці Латвії Риги. Також українським пасажирам авіакомпанія пропонує близько 60 варіантів рейсів до країн Європи.

нове
Uzor NU

13.01.2020
Всесвітній день снігу

21 січня - Всесвітній день снігу. Офіційно Всесвітній день снігу був створений щоб заохочувати людей до зимових видів спорту. Крім всім відомих хокею, катання на ковзанах і лижах, популярними стали і гірські лижі, сноуборд, бобслей, керлінг. А ще з'явилися нові зимові види спорту: айскартінг, сноукайтинг, сноутюбінг, брумбол і зимовий зорб. Тому Всесвітній день снігу в календарі - прекрасна можливість активно відпочити в царстві снігу.

нов13.1
Uzor NU

08.01.2020
Літня Олімпіада в Японії

Японська авіакомпанія Japan Airlines вирішила роздати безкоштовно 50 тис. Авіаквитків для іноземних туристів, які хочуть побувати на Олімпіаді в Японії з 1 липня по 30 вересня. Учасники програми лояльності JAL Mileage Bank можуть подати заявку на індивідуальний квиток або груповий для сім'ї. Щасливці отримають квитки в обидва кінці. Акція почне діяти з кінця лютого.

photo 2020 01 08 12 13 20
Uzor NU

24.12.2019
Україна увійшла до списку кращих країн світу

Американське видання USNews & World Report на своєму сайті опублікувало рейтинг кращих країн світу. Україна зайняла 65 місце з 80. Оцінка проводилася за наступними критеріями: культурна спадщина, можливості для туризму, розвиток соціальної сфери і цивільних прав, якість життя і темпи розвитку економіки, вплив держави в світі. А трійку лідерів склали Швейцарія, Японія і Канада.

photo 2019 12 23 12 08 39
Uzor NU

18.12.2019
До Нового року готові

19 грудня в 17 годині відбудеться відкриття головної ялинки Харкова. Зелена красуня засяє вогнями на головній площі нашого міста - площі Свободи. Також всі бажаючі можуть відвідати традиційний новорічний ярмарок і каток.

нов
Uzor NU

16.12.2019
Збільшення числа рейсів авіакомпанії Sky Up

Авіакомпанія Sky Up отримала від Державної авіаційної служби України право на експлуатацію лінії Київ-Лісабон-Київ. Крім цього, буде збільшено кількість рейсів Одеса-Барселона, Київ-Іракліон, Київ-Харків і Київ-Одеса.

photo 2019 12 16 16 01 04
Uzor NU

13.12.2019
У Карпатах розпочався лижний сезон

"Буковель" зустрічає туристів снігом, правда штучним, але від цього не менш привабливим. Всіх бажаючих чекають лижні траси для початківців і екстремалів, десятки кілометрів засніжених гірських схилів, відмінний настрій і незабутні враження.

photo 2019 12 13 11 02 19 т
Uzor NU

10.12.2019
Фестиваль гігантських китайських ліхтарів в Києві

За повідомленням прес-служби Київської міської держадміністрації з 13 грудня в Києві на Співочому полі починається Фестиваль гігантських китайських ліхтарів. Всі фігури виконані з нержавіючої сталі з підсвічуванням різних кольорів. Фестиваль триватиме до 2 лютого 2020 року, тому всі бажаючі встигнуть відвідати казкове місце.

photo 2019 12 10 09 38 28нов
Uzor NU

05.12.2019
З Харкова до Парижа

Як повідомляє avianews.com з посиланням на перевізника Sky Up з квітня 2020 відновить рейси Харків-Париж (аеропорт Бове, що в 70 км від столиці Франції).

photo 2019 12 05 13 19 19новостьпаріж
Uzor NU

02.12.2019
На Новий рік в Грузію

Прес-служба української авіакомпанії Yan Air повідомила про запуск додаткових авіарейсів до Грузії. З 26 грудня 2019 буде здійснено 6 авіаперельотів Київ-Батумі і 4 Київ-Тбілісі. Також авіакомпанія планує 2 додаткових авіарейси Харків-Батумі.

photo 2019 12 02 12 02 42грузія
Uzor NU

29.11.2019
палац солі

У Болівії знаходиться найбільший в світі солончак площею понад 10 тис. Кв. км, що з'явився на місці висохлого озера Уюні. На території є кілька готелів, побудованих повністю із солі.
Одним з таких готелів є готель під назвою Паласіо-де-Саль, що перекладається як "палац солі". Площа комплексу 418 кв.м., складається він з одного мільйона соляних блоків, які використовувалися для підлоги, стелі, стін і навіть меблів. В готелі Паласіо-де-Саль налічується 16 чудових номерів, які мають всіма сучасними зручностями. До послуг відпочиваючих надаються парова лазня, суха сауна, джакузі, два басейни з солоною водою. А для любителів спорту є дев'ятилункове поле для гри в гольф, зроблене із солі.
Майже всі туристи намагаються спробувати меблі або стіни на смак, щоб упевнитися, що вони дійсно виконані із солі. Це стало причиною введення правила, що забороняє облизувати стіни, що б уберегти соляні блоки від руйнування.

новину
Uzor NU

25.11.2019
МАУ розпочинає програму оптимізації

Компанія "Міжнародні авіакомпанії України" (МАУ), найбільший в Україні авіаперевізник, з середини листопада припиняє повітряне сполучення між Києвом і Пекіном. Також з січня 2020 МАУ припинить здійснювати власні регулярні рейси між Києвом і Краковом. Це обумовлено необхідністю оптимізації витрат авіакомпанії.

photo 2019 11 25 11 02 23
Uzor NU

20.11.2019
Міжнародний аеропорт "Харків" в топі!

Європейське відділення Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe) оприлюднило рейтинг топ-5 повітряних гаваней, які обслуговують до 5 млн пасажирів на рік. Були проаналізовані дані більш 230 аеропортів Європи. Міжнародний аеропорт "Харків" увійшов до п'ятірки кращих.

12656546561653365123
Uzor NU

18.11.2019
Збільшення кількості поїздів на свята

Як повідомляє прес-служба Укр. залізниці для зручності пасажирів на Новорічні та Різдвяні свята будуть запущені 6 додаткових поїздів: Київ-Львів, Київ-Ковель, Покровськ- Харків, Львів-Одеса, Львів-Ужгород, Кривий Ріг-Київ. Квитки на ці поїзди вже можна придбати онлайн і в залізничних касах.

photo 2019 11 18 11 33 17

Uzor NU

15.11.2019
Уряд планує запустити програму мобільності школярів

Як повідомляє Міністерство культури, молоді та спорту України в 2020 році планується запуск масштабної програми мобільності молоді. Будуть виділені 500 млн. Гривень на заходи, які допоможуть школярам і студентам краще пізнати Україну, відвідати різні куточки нашої країни.

new1
Uzor NU

13.11.2019
незвичайний зоопарк

На острові Південний в передмісті міста Крайстчерч є зоопарк Орана. Це один з найкращих і найбільших зоопарків Нової Зеландії. Парк дикої природи під відкритим небом займає площу 80 га. Його мешканцями є більш 70 видів різних ссавців, рептилій і птахів. Але найбільш незвичайним вважається атракціон для екстрималів. Тільки тут турист може відчути себе на місці тварин, опинившись всередині клітини навколо якої гуляють грізні хижаки.

N1N2
Uzor NU

11.11.2019
Безвіз з Монголією!

За повідомленням прес-служби українського Міністерства закордонних справ України підписала угоду про взаємне скасування віз з Монголією. Тепер громадяни України можуть в'їжджати в Монголію без візи на 90 днів.

Тепер Україна має безвіз з 88 країнами!

photo 2019 11 11 09 59 54
Uzor NU

04.10.2019
Успей на фестиваль «Обжинки 2019» в Тернополі

За повідомленням директора Тернопільського міського туристично-інформаційного центру з 4 по 6 жовтня в парку імені Тараса Шевченка стартував фестиваль «Обжинки 2019».

Гостей свята чекають парад домашніх тварин, конкурси (конкурс на краще соління і квашення, конкурс на найсмачнішу консервацію по домашньому рецепту і багато інших), спалення опудала, перша Тернопільська пивна миля, а також безкоштовне караоке, фотозоні, майстер-класи та дегустації. А переможці конкурсів отримають оригінальні подарунки.

photo 2019 10 04 11 15 50
Uzor NU

02.10.2019
Безвіз для українців розширюється

За повідомленням глави українського Міністерства закордонних справ підписано угоду про безвізовий режим з Колумбією. Раніше така угода була підписана з урядом Північної Македонії.

860 470 1526991071 2394
Uzor NU

26.09.2019
Незвичайне розвага для туристів

За повідомленням прес-служби Міністерства інфраструктури України відкривається нова можливість для туристів. Тепер маяки не тільки забезпечують безпеку моряків, а й стають об'єктами для відвідування бажаючих. Уже кілька міст надали таку можливість. В Одесі для відвідування відкритий Воронцовський маяк, в Херсонській області - Генічеський і Станіслав - Аджигольський Задній маяки, а Миколаїв відкрив Сіверс Передній маяк.

photo 2019 09 26 11 06 19
Uzor NU

23.09.2019
Популярність Херсонщини зростає

Цього року майже 4 млн. Туристів відвідали Херсонщину. Таке повідомлення опублікував в Facebook голова Херсонської ОДА. Цей показник перевищив минулорічний на 1 млн.

279553
Uzor NU

16.09.2019
Цікаві печери України

В Україні є безліч незвичайних і красивих печер. Ось деякі з найбільш зрелещних:

- печера Кришталева (Тернопільська область, с. Кривче, протяжність близько 23 кілометрів, в будь-який час року температура в печері біля 10 - 12 градусів)
- печера Атлантида (Хмельницька область, недалеко від с. Завалля, протяжність близько 2,4 кілометра)
- печера Молочний камінь (Закарпатська область, недалеко від с. Велика Уголька, протяжність близько 92 метра)
- печера Вертеба (Тернопільська область, недалеко від с.Більче-Золоте, протяжність близько 8 кілометрів)
- печера Млинки (Тернопільська область, с. Залісся, протяжність близько 35 кілометрів, в будь-який час року температура в печері біля 9,6 градусів)
- печера Попелюшка (Чернівецька область, недалеко від с. Подвірне, протяжність близько 90 кілометра)
- печера Оптимістична (Тернопільська область, с.Королівка, протяжність більше 210 кілометрів)

photo 2019 09 16 16 31 17photo 2019 09 16 16 31 29photo 2019 09 16 16 31 35
photo 2019 09 16 16 31 45photo 2019 09 16 16 31 49photo 2019 09 16 16 36 49


 

Uzor NU

13.09.2019
Конкурентоспроможність українського туризму

За останні 2 року конкурентоспроможність України в сфері туризму зростає. Всесвітній економічний форум на основі 15 факторів розрахував Індекс конкурентоспроможності туристичної галузі. Отримавши 3,7 бали з 7 Україна зайняла 78 місце з 140, піднявшись у рейтингу на 10 позицій.

c3d696f8d2ab8246ce25be224ddfde61 3
Uzor NU

11.09.2019
Наростаюча популярність Чорнобиля

За повідомленням прес-служби Державного агентства України зона відчуження ЧАЕС стає все більш популярною. Майже 75 000 туристів відвідали Чорнобильську зону за 8 місяців 2019 року. У Чорнобилі налічується 21 маршрут відвідування. Фахівці зони ЧАЕС планують відкрити нові водні і повітряні маршрути.

1256878637
Uzor NU

09.09.2019
Видовищний фестиваль Середньовіччя

За відомостями "Турінформ Закарпаття" 28 вересня в Закарпатському музеї архітектури і побуту відбудеться фестиваль "Срібний Татош: епоха Другетів".

Поринути в атмосферу 14 століття допоможуть наряди тієї епохи, лицарські турніри, середньовічні танці та забави. Кожен бажаючий зможе позмагатися у влучності стрільби з лука. А найдостойніші лицарі зможуть позмагатися за увагу прекрасних дам.

photo 2019 09 13 11 44 33
Uzor NU

02.09.2019
В Україні найбільша кількість лавр

В Україні діє 3 православні і 2 греко-католицькі лаври.

Одна з найдавніших і значущих - Свято-Успенська Києво-Печерська лавра. У 1990 році цей унікальний монастирський комплекс внесений ЮНЕСКО в список пам'ятників всесвітнього значення.

Найбільш шанована серед паломників Свято-Успенська Почаївська лавра.

Одна з головних святинь Східної України Свято-Успенська Святогірська лавра.

Духовним центром Галичини є Свято-Успенська Унівська лавра.

У самому центрі Львова знаходиться Свято-Іванівська лавра.

7946ac6b9901c9e365ba97fa561439db30960e8e1071666
1796908689 800x600 2010 08 16 11 19 19
                                                 c297e5be8c33efe0
Uzor NU

31.08.2019
Україна - одна з лідерів авіаперевезень

Україна в 2019 році зайняла 2 місце серед країн Східної Європи за кількістю перевезених авіапасажирів. Українські аеропорти обслужили 10,7 млн чоловік за півроку.

AirUkraine sale

Uzor NU

29.08.2019
Найсмачніший свято - День Дерунов!

14 вересня в Коростені відбудеться XI міжнародний фестиваль дерунів.

Гостей свята чекають розваги, виставки, майстер-класи та виступи творчих колективів. А головне, різноманітні рецепти приготування національного Коростенського страви - дерунів. У кожного буде можливість визначити найсмачніші.

festival derunov v korstene 2festival derunov v korstene 3

 Uzor NU

27.08.2019
10 самих туристичних міст України

Портал Zruchno.Travel представив Топ-10 міст України - лідерів за відвідуваністю туристами. це:

     ♦ Кам'янець-Полольскій - місто фестивалів
     ♦ Чернігів - місто легенд
     ♦ Запоріжжя - столиця козацтва
     ♦ Львів - місто кави і шоколаду
     ♦ Луцьк - місто підземних лабіринтів
     ♦ Тернопіль - край замків
     ♦ Одеса - місто гумору
     ♦ Харків - місто молоді
     ♦ Ужгород - місто виноробство
     ♦ Київ - місто архітектурних пам'яток

1111
Uzor NU

22.08.2019
Найбільш дружелюбний місто

Туристичний портал Big 7 Travel склав Топ-50 найбільш дружніх міст світу. 1,5 мільйона відвідувачів порталу оцінювали міста за різними критеріями: ставлення місцевих жителів до мандрівникам, відкритість до спілкування і готовність допомогти.

Канадський Ванкувер очолив список. З українських міст в Топ-50 увійшов Київ, зайнявши 45 місце в рейтингу найбільш дружніх міст світу.

11231545m

Uzor NU

20.08.2019
Віртуальні подорожі по Рівне стають можливими!

За інформацією пресслужба Рівненської ОДА втілюється проект з оцифрування інформації про туристичні об'єкти Рівненської області.

У проекті передбачено оцифровка інформації про туристичні об'єкти, маршрути, об'єкти туристичної інфраструктури області та створення 3D-екскурсій. За допомогою новітніх технологій відзняли найцікавіші туристичні об'єкти в форматі панорам 360 °, що дає відчуття безпосереднього знаходження на локації.

Вже відзняли 190 панорам 38 туристичних об'єктів. У перспективі планується збільшити їх кількість.

 41744e9537529936564d46c56bfe5fa9
Uzor NU

05.08.2019
ТОП-11 кращих міст для подорожей по Україні

За версією CNN ось як виглядають 11 кращих міст для подорожей по Україні:
 1. Львів
 2. Чернівці
 3. Софіївський парк, Умань
 4. Київ
 5. Мукачево
 6. Переяслава-Хмельницького
 7. Харків
 8. Чернігов
 9. Одеса
 10. Ужгород
 11. Кам'янця-Подільського

MyCollagesMyCollages 1
Uzor NU

05.08.2019
Шрі-Ланка скасувала оплату за візу для українців

Від 1 серпня 2019 уряд Шрі-Ланки скасував оплату за візу для громадян 48 країн. Відтепер українці можуть отримати візу по прибуттю в аеропорт (на термін до 30 днів) безкоштовно. Раніше оплата за візу в аеропорту була приблизно $ 40.

Термін дії цього рішення 6 місяців, після чого уряд Шрі-Ланки проведе оцінку ефективності цієї програми.

photo 2019 08 05 11 52 11
Uzor NU

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!