fbpx
RU EN PL UK

На перетині шляхів. Волинь - Польща - Білорусь

Україну, Польщу і Білорусь пов'язують узи багатовікової історії. У цьому турі ми пропонуємо лише на хвилинку заглянути в "віконця" наших сусідів і порівняти найдавніші міста Європи: Брест, Мінськ, Варшаву, Люблін, Луцьк, Володимир - Волинський.

ТОР 5 причин замовити цей тур:

- в одному турі ви захопіть Поділля, Галичину, Волинь, Українське і Бєларуське Поліссі, Європу;

- побачите потужні середньовічні замки, фортеці, форти, намолені храми і монастирі;

- зробите подорож углиб століть в Київську Русь, Галицько-Волинське князівство, Річ Посполиту і Велике князівство Литовське;

- відвідайте Біловезьку Пущу, включених ЮНЕСКО в список всесвітньої спадщини людства;

- проїдете тисячу кілометрів по дорогах історії, пам'яті і краси.

Скористайтеся унікальною можливістю безвіза побувати з туристичним візитом в двох сусідніх дружніх державах - Польщі та Білорусі!

 У програмі туру:  залізничний проїзд з Харкова, транспортно - екскурсійне обслуговування, проживання в комфортабельному готелі, харчування, екскурсії по Волині, Полісся, Польщі та Білорусі, замок Любарта, фортеця в Дубно, Брестська фортеця, Мирський і Несвижский замки, палац Замойських, парк динозаврів, тунель кохання в Клевані, Біловезька Пуща, історико-культурний заповідник "Володимир-Волинський".

Маршрут

Луцьк - Володимир-Волинський - Брест - Біловезька Пуща - Світ - Несвіж - Мінськ - Хелм - Замосць - Люблін - Варшава - Тараканів - Дубно - Берестечко

Тривалість туру

5 днів

Розміщення

Готель "Світязь" 

Знаходиться в парковій зоні центральної частини міста Луцьк. Всі номери готелю обладнані зручними меблями, індивідуальним санвузлом, кабельним телебаченням. У готелі працює ресторан, бар, сауна, конференц-зал. До послуга проживаючих - доступ WI-FI

svitiaz01 svitiaz02
svitiaz03 svitiaz04
svitiaz05 svitiaz06

Готель "Україна"

Розташований у 1 км. від замку Любарта в центрі міста. До послуг гостей спа-центр із сауною і солярієм, безкоштовний wi-fi і автостоянка. Стандартні номери з вигодами оснащені міні-холодильником, кабельним телебаченням, ванною кімнатою з душем.

ukr01 ukr02
ukr03 ukr04

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

Виїзд з Харкова до Луцька поїздом № 127 в 16-37 (по парних днях)

1 день Прибуття до Луцьк в 11-00, зустріч групи.

Екскурсія "Стародавній Володимир". переїзд у Володимир-Волинський. Екскурсія у Володимир - місто Володимира Великого, столицю могутнього Галицько - Волинського князівства, місто, який згадується в літописах 105 раз! Знайомство з Державним історико - культурним заповідником «Стародавній Володимир»: Давньоруський собор Успіння Богородиці - усипальниця волинських князів, єпископська резиденція «Замочок», Василівська церква - ротонда, пам'ятники Володимиру Великому, Данилу Галицькому, Слов'янський парк. Обід.

zimnoe 01 zimnoe 02

переїзд в Зимне. Відвідування одного з найдавніших в Україні монастирів - Зимненського Святогорського Свято-Успенського ставропігійного жіночого монастиря. Окрасою монастиря є Успенська церква (побудована в 1495 р), де знаходиться Чудотворна ікона Божої матері, якій благословили князя Володимира Святославовича під час вінчання з Анною - дочкою візантійського імператора.

Повернення до Луцька, поселення до готеля.

Uzor NU

2 день Сніданок.

Екскурсія Луцьком.  Місто Луцьк вперше згадується в «Іпатіївському літописі» у 1085 р. Пішохідна екскурсія Луцьком - захоплююча подорож у історію міста з більш ніж 900-річною історією. Відвідування Луцького замку ХІV ст. Туристам запропонують піднятися на галереї стін і відвідати оглядовий майданчик на В'їзний вежі Луцького замку Любарта. Костел Св.Петра і Св.Павла XVII в, майстерня талановитого скульптора Миколи Голованя ( «Будиночок з привидами»), православна церква Покрова XV ст., Музей-аптека XIX ст., Колишня німецька Кірха, колишня єврейська синагога XVII в, підземелля під Петропавловсеім костелом, найдовший в світі житловий будинок з 170 під'їздів і багато іншого.

Час для прогулянок і знайомства зі столицею Волині. Ви можете самостійно відвідати Волинський краєзнавчий музей, музей Волинської ікони, Музей дзвонів, музей українського війська та військової техніки, Художній музей, музей історії Луцького братства.

mgMOtL8jFPM MqXc1UHjUfs

Факультативно пропонується:

- екскурсія "Волинські історії кохання" *. Під час пішохідної екскурсії туристи почують дивовижні історії кохання відомих і невідомих волинян, які надихнули на створення унікальних творів, а в легендарній кав'ярні «Золотий дукат» познайомляться з романтичною історією кохання молодої дівчини Естери і скуштують «Розалінку» і «Гарячу смолу».

- відвідування "Медової хати" *. Все про життя бджіл і бджільництво. Дегустація продуктів бджільництва, у тому числі медовухи, настоянок на травах.

- екскурсія в музей технічного прогресу. Технічний прогрес не стоїть на місці, а кількість новітніх винаходів інтенсивно збільшується. Завданням музею є збереження раритетних експонатів радіотехніки, фото- і відеоприладу, комунікаційних систем, годин і т.д. для майбутніх поколінь.

- заміська екскурсія до музея-скансена історії сільського господарства Волині в с. Рокині *, де можна не тільки на власні очі простежити весь шлях розвитку сільського господарства, а й послухати народні пісні Волині, подивитися виступ школи козацького майстерності, навчитися вишивати, ткати, місити тісто. походити з плугом і багато іншого.

- екскурсія Луцьком на першому українському всюдиході * - автомобілі ЛуАЗ- 969М "Волинянка", який випускали на Луцькому автомобільному заводі;

- вечірня театралізована екскурсія "Романтика і містика Лучеська" *. Під час екскурсії ви розпалить факелами та ліхтарями темряву ночого міста, заглянете в найпотаємніші закутки Луцька, познайомитеся з привидом польського поміщика Станіслава хрустів, потрапите до Луцька 500-річної давності, спробуєте на смак "Нектар любові".

Вечеря.

Uzor NU

3 - 4 день Сніданок. 

 Факультативно пропонуються 1, 2-х денні екскурсії в Польщу, Білорусь *:

1-денна екскурсія в Білорусь *:

прикордонний Брест - один з найдавніших міст Європи. Він вперше згадується в старих російських хроніках в 1019 році під назвою «Берестя». Відвідування Меморіального комплексу «Брестська фортеця-герой». Старовинна російська Брест-Литовська фортеця була побудована в 1842 р за наказом імператора Миколи I. У червні 1941 р гарнізон фортеці першим прийняв на себе атаку гітлерівських військ. Більше місяця люди, позбавлені їжі і води, мужньо боролися з ворогом.

Переїзд до Біловезької Пущі. По дорозі огляд унікальної оборонної споруди 13 ст. - Кам'янецька вежа. Відвідування Національного парку «Біловезька пуща» - одного з найунікальніших куточків природи в Європі, в жовтні 2009 г відзначив 600-річчя введення першого заповідного режиму! У 1992 році рішенням ЮНЕСКО Державний національний парк «Біловезька пуща» включений в список світової спадщини людства. У грудні 2003 року в біловезькому лісі оселився Дід Мороз, де спеціально для нього була побудована величезна Резиденція. Відвідування Резиденції Діда Мороза та Музею Природи. Повернення до Луцька.

F44mQEGGkVs 87tKgBFwHBU

2-денна екскурсія в Білорусь * (З проживанням в Бресті або Мінську)

Мирський замок - надбання ЮНЕСКО, унікальний пам'ятник національної архітектури Білорусі. До складу комплексу входять земляні вали, парки, ставки, каплиця з усипальницею князів Святополк-Мирський і замок-музей XVI століття.

Несвізький замок - старовинне гніздо могутніх магнатів Радзивіллів, ще один скарб Білорусі з парками, бастіонами, могутнім замком-палацом, бароковими костелами. Подейкують, що в Несвіжі досі залишаються незнайденими незліченні багатства цього роду.

Мінськ - старовинне місто, перші згадки про який відносяться до 1067 році. Оглядова екскурсія по столиці Білорусі: площа Свободи, Ратуша, гостинний двір, торгові ряди, кафедральний православний Свято-Духів собор, католицький собор Діви Марії, "Червоний" костел, найдавніша вулиця Немиті, Мінська фортеця і Верхнє місто. Музей старовинних ремесел і технологій в Дудутки.

Брест - один з найдавніших міст Європи. Він вперше згадується в старих російських хроніках в 1019 році під назвою «Берестя». Відвідування Меморіального комплексу «Брестська фортеця-герой». Старовинна російська Брест-Литовська фортеця була побудована в 1842 р за наказом імператора Миколи I. У червні 1941 р гарнізон фортеці першим прийняв на себе атаку гітлерівських військ. Більше місяця люди, позбавлені їжі і води, мужньо боролися з ворогом.

EME9d pPoto SGfx4jaXB1M

1-денна екскурсія до Польщі *:

Проходження українсько-польського кордону. Хелм - старовинне місто, засноване Данилом Галицьким в XIII столітті, колись столиця князівства і резиденція короля. Хелмський Гура, вид на гору з Замкової гори, базиліка Різдва Богородиці, костел подорожуючих апостолів, площа Ринок. осещеніі Мілове підземель - туристичний маршрут - 1600 метрів. Протягом багатьох століть в них добували крейда, а сьогодні старі каменоломні перетворилися в підземні лабіринти, які за легендою охороняє величезний білий ведмідь.

Замосць - "маленька Падуя", місто, побудований в XVI ст. гетьманом Замойским в стилі італійського Відродження і задуманий як ідеальне місто. Це місто-фортеця і зараз має практично первозданний середньовічний вигляд: площа Ринок з 52-х метровою вежею міської Ратуші XVI століття, п'ять різнокольорових кам'яниць з барельєфами, скульптура гетьмана Замойського на коні, один з найкрасивіших соборів Польщі - Кафедральний Собор Воскресіння Христового і апостола святого Томи, Замойська фортеця.

1-денна екскурсія до Польщі *:

Люблін - місто натхнення (Lublin - miasto inspiracji), місто, в якому утворилася одна з найпотужніших держав XVI в. і була підписана Люблінська Унія. Старе Місто з багатовіковими кам'яницями, вузенькими вуличками, архітектурними пам'ятками: Краківська брама, кафедральний собор, Королівський замок, каплиця Святої Трійці, Домініканський монастир, Старий Театр.

Козлувка. Палац Замойських в маленькому містечку Козлувка в Польщі є зразком класичної архітектури XVIII століття. Рід Замойських - один з найвпливовіших в Польщі. Сама садиба входить в список спадщини ЮНЕСКО і є однією з найбагатших у колекції експозицій в Польщі.

2-денна екскурсія до Польщі * (З проживанням в Любліні):

Хелм + Люблін + Парк динозаврів. Відвідавши в Заторі знаменитий польський парк динозаврів під назвою «Dinozatorland», ви отримаєте можливість здійснити подорож у часі, побачити своїми очима Землю, якою вона була мільйони років тому, первісних людей, подивитися на самого великого рухомого тиранозавра в світі, відвідати музей мінералів, музей скелетів і Скам'янілостей з дев'ятиметровим скелетом Янхуанозавра, покататися на атракціонах.

2-денна екскурсія до Польщі * (З проживанням в Любліні або Варшаві):

Люблін + Варшава. Варшава - східний Париж - столиця Польщі і один з найбільших міст Європи. Переживши безліч потрясінь і завоювань, будучи зруйнованої майже дощенту в роки Другої світової війни, вона дбайливо зберегла до наших днів найцінніше з кожної своєї епохи. Вулички Старого міста і мальовничі набережні Вісли, неосяжний Лазенковський парк, костел Святого Хреста, де покоїться серце Шопена, Королівський замок, собор Іоанна Хрестителя.

5 день Сніданок. Виселення з готелю.

На вибір один з екскурсійних маршрутів:

1 варіант "Берестечко - Тараканів - Дубно"*

 Берестечка - найменше місто України, який набув всесвітню славу після битви в червні 1651 року, в якій загинули тисячі українських героїв. Відвідування заповідника «Козацькі Могили». На території меморіального комплексу в селі Пляшева два храми - Михайлівський і Георгіївський, які з'єднані підземним ходом. Георгіївський храм з саркофагом є усипальницею загиблих козаків. У Михайлівській церкві молився Богдан Хмельницький перед Берестецької битвою.

112 1d1408e4e294e66373eaa690c4062382 L

Тараканів. Таємничий Тараканівський форт, побудований царською Росією в кінці XIX ст. для захисту західних рубежів імперії. Сотні метрів підземель з безліччю казематів і грандіозних земляних і бетонних фортифікацій (не забудьте захопити з собою ліхтарики!).

38459 800x600 tarkanovskyfort1 Новий 1

Дубно. Дубнівська фортеця, заснована князем Острозьким. Стіни і башти Дубнівського замку були свідками бурхливих подій першої половини XVII ст., Які описав видатний письменник Микола Гоголь в повісті «Тарас Бульба». А геніальний польський поет-романтик Юліуш Словацький присвятив поетичні рядки річці Іква, на берегах якої понад 900 років тому зародилося місто Дубно. Повернення до Луцька. 

2214592 800x600 DSC09784 dubno1

Вечеря.

2 варіант "Клевань - Пересопниця - Рівне"

Тунель кохання в Клевані - найромантичніше місце в Україні. Дерева і кущі створили ідеальну за пропорціями зелену арку, яка прикрасила залізничну колію.

tonnel lyubvi klevan rovenskaya oblast romantika romanticheskaya progulka po tonnelyu mesto dlya poe 55e44a2eb0a1d 203813 ed4 wide 9

Пересопниця. Музей Пересопницького Євангелія - ​​української Першокниги. На Пересопницькому Євангелії приймають присягу президенти України. Пересопниця - знак самобутності народу, його духовного розвитку і творчого початку.

Рівне. Відвідування першого і єдиного в Україні музею бурштину, відкритого на державному режимному підприємстві «Бурштин». Оглядовий знайомство з обласним центром. Свято-Миколаївський жіночий монастир на острові в передмісті Рівного.

Відправлення до Харкова потягом № 128 з Рівного в 18-03 або зі Здолбунова в 18-33.

Прибуття до Харкова о 12-09

Вартість на людину в грн.

під запит

У вартість включено

Залізничний проїзд (плацкарта), бронювання квитків, проживання в готелі (номери зі зручностями), харчування за програмою, екскурсійна програма, транспортне обслуговування по програмі, послуги екскурсовода - групповода, страховка

Примітки

  • Туроператор залишає за собою право змінювати програму й послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.
  • Тур дійсний для груп не менше 10 чол. За бажанням замовників можливе замовлення туру в будь-які дні. Ціна залежить від узгодженої програми, готелю, кількості осіб в групі, вартості залізничного проїзду, високого або низького сезону і т.д.
  • Уточнюйте вартість туру і додаткових послуг перед бронюванням.
  • Вхідні квитки на відвідувані об'єкти, європейська програма, факультативні заходи, майстер-класи, дегустації оплачуються додатково.

  • Для дорослих груп можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова.
  • Для перетину Державного кордону з Білоруссю дорослим і дітям необхідно мати закордонний паспорт, для безвізовового перетину польського кордону - біометричний паспорт.
  • У разі якщо дитина подорожує без батьків або з одним батьком, необхідно оформити нотаріально завірені дозволи на виїзд дитини за кордон на керівника групи.

 

Якщо вам сподобався цей тур, напевно вам будуть цікава й інша інформацяі на нашому сайті:

- групові тури Західною Україною
- тури на Волинь і в Поліссі
- тури до Львова і Львівщиною
тури до Чернівців і до Буковинських Карпат
- тури до Карпат, Прикарпаття и Закарпаття
- автобусні екскурсії Харківською областю
- зимові розважальні проекти і екскурсії
- активний туризм, походи в гори, тури та екскурсії з відпочинком на природі
- замки й фортеці, палаци та парки України
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах


Туристів, які підбирають для себе відпочинок або тур, просимо обратітть увагу:

- на збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок на Чорному морі в Одесі і Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!