fbpx
RU EN PL UK

Буковинські Карпати. Чернівці - Кам'янець-Подільський

Тур Західною Україною включає в себе відвідування унікального Кам'янця-Подільського, Хотинської фортеці, Чернівців, знайомство з природою та історією Буковинських Карпат, взимку - катання на гірськолижних комплексах Мигово і Німчич.

Влаштуйте собі свято! Надайте шанс себе побалувати:

- познайомитися з архітектурними шедеврами Галицького Поділля;

- пройтися центральною вулицею міста - Панською (О.Кобилянської)

- відвідати резиденцію митрополитів Буковини і Далмації;

- побувати в райських куточках Буковинських Карпат - Вижниці, Виженці, на перевалі Німчич;

- побачити українську Ірландію - Бакоту;

- а як же без печер Довбуша і срібних водоспадів!

- а як же без гуцульського меду і чарівного чернівецького штруделя!

- ну і апофеоз туру - чудеса України Хотин і Древній Кам'янець!

Поїдьте у тур "Буковинські Карпати", і ви закохаєтеся в Чернівці - маленький Париж у Карпатах - назавжди !!

У програмі туру: залізничний проїзд з Харкова, транспортно - екскурсійне обслуговування, проживання в Чернівцях в комфортабельному готелі, харчування, екскурсії по Чернівцям, Кам'янцю - Подільському, Вижниці, Вашківцях, фортеця в Кам'янці, Хотинський замок, національний природний парк «Вижницький», печера Довбуша, перевал Німчич, комплекс в Мигово, Чернівецький Національний університет, музей історії та природи Буковини, НПП "Подільські Товтри", Бакота.

Маршрут

Хмельницький - Чернівці - Хотин - Кам'янець - Подільський - Вижниця - Вашківці - Німчич - Мигово - Бакота

Тривалість туру

3 дні

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

              Виїзд із Харкова до Хмельницького поїздом № 138 о 21-14

1 день Прибуття до Хмельницький о 11-19, зустріч групи. Дорожня ознайомча екскурсія "Подільські Товтри".

Переїзд до Кам'янця-Подільського. Екскурсія до «Старої фортеці»: Російські ворота, Турецький міст, Російські і Польські фільварки, Західний бастіон, музеї і виставки.
82741205 kamenec

2064838 800x600 0 8f953 824ce6af orig Krestovozdvizhenskaya tserkov

Оглядова пішохідна екскурсія містом: Новопланівський міст, Ратуша, Польський магістрат, Тріумфальна арка, Православна церква Петра і Павла, Турецький бастіон, Вітряні ворота, Домініканський костел, будинок "Потоцьких", Російський магістрат, Вірменський торговий дім, Миколаївська церква, Тринитарський костел.

Переїзд до Чернівців. Обід.

Оглядова екскурсія містом. Чернівці «Маленький Париж у Карпатах». Відвідування чотирьох головних площ міста (Центральної, Філармонії, Театральної, Соборної), драмтеатру ім. О. Кобилянської, кафедрального собору, колишньої вірменської католицької Петропавлівської церкви, спорудженої в 1875 р за проектом архітектора Й.Главки (зараз Органний зал), Георгіївської церкви (дерев'яної церкви XVII ст.), Храма Святителя Миколая (оригінальної церкви з крученими банями поч. ХХ ст .) і багатьох інших архітектурних та історичних пам'яток. прогулянка вулицею О. Кобилянської (колишньою Панською вулицею), покупка сувенірів.

chernovtsy 001 chernovtsy 002

Екскурсія головним корпусом Чернівецького національного університету - колишньою резиденцією митрополитів Буковини й Далмації (архітектурною пам'яткою ХIХ ст., побудованою за проектом архітектора Й. Главки).

univer 001 univer 002

Поселення до готелю.

Факультативно пропонуємо екскурсію-дегустацію "Штрудель-шоу" * (150 грн з особи). Під час екскурсії штрудельмейкер при вас розкачає тісто, розповість сімейні рецепти приготування класичного штруделя і на завершення пригостить свіжоприготованим штруделем і кавою по-австрійськи.

У зимовий період запрошуємо відвідати музей Різдва під відкритим небом, де можна познайомитися зі святковими різдвяними традиціями на Буковині.
Uzor NU

2 день Сніданок. Вільний день.

Факультативно пропонуються екскурсії в Карпати:

- екскурсія "Буковинські Карпати "*:

Навесні відвідуємо Долину тюльпанів. Дорогою зупиняємося на унікальному тюльпановому полі, створеному руками звичайного жителя звичайного буковинського села. Долина тюльпанів - отака міні-Голландія - це гектар білих, червоних, рожевих, фіолетових тюльпанів, близько 50 сортів, висаджених рівними рядами.

Вашківці. Свято-Аннинський монастир розташований на вершині Анниної гори (304 м), шанування якої відомо ще з найдавніших часів, а перші монахи з'явилися тут за часів Давньоруської держави. Бажаючі можуть замовити молитву на службу Божу за щасливе заміжжя і позбавлення від невдач, хвороб та інших проблем, відвідування цілющого джерела. Можливе відвідування музею І.Миколайчука і музею природи в с. Зелений.

Вижниця. У 75 км від Чернівців, в оточенні гір, у тому місці, де бурхливий Черемош покидає ущелину і виносить свої води на широку долину, розташувалася Вижниця - ворота Буковинських Карпат. Музей історії Буковини, музей природи Буковинського краю, купальня іудейського пророка.

Переїзд до Виженки - казкового, неповторного, екологічно чистого краю Буковини. Стара церква і єврейська Миква. Звідси бере свій початок перевал Німчич (586 м), з вершини якого відкривається чудовий вид на гірську долину, по якій змійкою звивається Черемош.

Леся Українка, яка побувала тут в липні 1901 року, так описала веревал Німчич: «Раз заїхали високо на гору Німчіч и побачили звідти при заході сонця щось таке гарне і срібне, як мрія».. Відвідування національного природного парку «Вижницький»: печера Довбуша, водоспади на р. Виженка, лікувальне джерело, похід до скель "Протяте каміння".

Найсміливіші та рішучі можуть пройти до села Розтоки і помилуватися каскадами семи Буковинських водоспадів.

Вільний час. Можливе катання на конях, а якщо ви спуститеся в долину, зможете потрапити на дегустацію гуцульського меду з обліпиховим соком. Повернення до Чернівці.

- Екскурсія до Верховину *. Етнографічний центр "Гуцульщина" на березі Чорного Черемоша. Концерт-екскурсія Людини-оркестру Романа Кумлика. Хата - музей кінофільму "Тіні забутих предків". Музей полонинською життя "Хата-стая".
verhovina01 verhovina02

- Екскурсія до Коломиї*. Місто коломийок, одне з найкрасивіших містечок Галичини зі справжньою архітектурою часів Австро-Угорської імперії, колиска Західно-Української історії. Міська ратуша, проспект Чорновола, Кафедральний собор Преображення Христового, Церква Священномученика Йосафата. Унікальний і єдиний в світі музей писанкового розпису, який розташований в центрі найбільшого яйця в світі (13,5 м) і має експозицію більше 12 000 експонатів. Один з кращих музеїв України - Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття.

- в зимовий період можливе катання на лижах, санках, сноубордах у лижному комплексі Горбово (траса для початківців), на перевалі Німчич (2 підйомника, траси середньої рівні складності) або в гірськолижному комплексі Мигово (8 підйомників європейського рівня, траси різного рівня складності).

Факультативно в Чернівцях пропонується:

- відвідування Черновецького ботанічного саду, музею - скансену народної архітектури під відкритим небом.

- Екскурсія "Діти підземелля" *. Екскурсія проходить по підземеллям Чернівців, відомому як «Чернівецьке метро», тривалість 1, 5 години, протяжність - 2 км, перепад висот 15-30 метрів. Все туристам видається екіпірування: каска, гумові чоботи, ліхтарики.

- козацькі квести і анімаційна квест-екскурсія "Полювання на відьом"

- творчі. кулінарні, хенд-мейд майстер-класи

- SICH-LAND: бої на шаблях, піках, коні, лазер-тег, стрільба з лука, гра на народних інструментах

Також факультативно можемо запропонувати пішохідні та автобусні екскурсії Чернівцями: "Храми Чернівців", "Кладовище на вулиці Зеленій", "13 адрес Ольги Кобилянської", "Літературні Чернівці", "Євреї Чернівців".

Вечеря.
Uzor NU

3 день Сніданок. Виселення з готелю.

На вибір один з екскурсійних об'єктів:

Хотин - міста козацької слави і одного з найдавніших міст Буковини. Найпотужніший замок Східної Європи, екскурсія з відвідуванням історичних місць стародавнього замку.

khotinskay krepost  khotinskay krepost 2

Печера «Кришталева» у Кривче - одна з найвідоміших рівнинних печер України (протяжність екскурсійного машруту - 3 км.), Єдина з численних печер Тернопільщини відкрита для загального відвідування. Дозорні вежі в Кривче.

Бакота -  українська Ірландія. Хто був на Поділлі і не бачив Бакоти, того можна порівняти з людиною, який був в Римі і не бачив Колізей. На Дністрі, в 55 км від Кам'янця, на території Національного природного парку «Подільські Товтри», знаходиться шматочок раю - Бакота. Бакота - містечко, якого немає на карті. Там, де колись була Бакота, тепер тече Дністер, знаходиться Дністровське водосховище. Найстаріший на Поділлі Бакотський Свято-Михайлівський скельно-печерний монастир, прекрасні види з Білої гори на Подільські Товтри.

bakota 001 bakota 002
bakota 003 bakota 005

Трансфер до Хмельницький на вокзал. Виїзд із Хмельницького поїздом № 138 о 17-23

            Прибуття до Харкова на залізничний вокзал о 7-52

Вартість на людину в грн.

група / готель  5+1 10+1 15+2 15+1 20+2 24+2 30+3 40+4 45+4
хостел (6-місні номери, зручності на поверсі) 4650 4150 3650 3550 3450 3300 3100 3000 2900
готель "Київ" (2-3-х місні номери, зручності в номері) 4950 4450 3950 3850 3750 3600 3400 3300 3200
готель "Корал" (2-3-х місні номери, зручності в номері) 5250 4750 4250 4150 4050 3900 3700 3600 3500

У вартість включено

залізничний проїзд (плацкарта), бронювання квитків, супровід групи представником туроператора, екскурсійне обслуговування, транспортне обслуговування за програмою, проживання в готелі у номерах зі зручностями, харчування за програмою, страховка.

Примітки

  • Ціна дійсна для організованих груп від 6 чол.
  • Вхідні квитки до музеїв та на інші екскурсійні об'єкти, прокат спорядження, підйомники, майстер-класи, атракції, факультативні екскурсії та інші додаткові послуги оплачуються додатково.
  • В програмі можливі коригування за бажанням замовника. Можливий прорахунок туру на будь-яку кількість днів.
  • Ціна туру може змінюватися в залежності від програми, тривалості транспортного обслуговування, рівня готелю, графіка і вартості залізничного проїзду, високого або низького сезону і т.д.
  • Уточнюйте вартість туру і додаткових послуг перед бронюванням.
  • Для дорослих груп можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова.

 

Відвідувачам цієї сторінки також будуть цікаві:

- різноманітні тури до Західної України
тури до Чернівців, Буковиною, до Буковинських Карпат
- тури до Кам'янця-Подільського
- тури до Карпат, Прикарпаття и Закарпаття
- незмінно популярні тури до Львова
- автобусні екскурсії Харківською областю
- замки й фортеці, палаци та парки України
- проект "Різнокольорові канікули в Україні"
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах
- зимові розважальні проекти і екскурсії


Ви підбираєте для себе відпочинок або тур, тоді зверніть увагу:

- на збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок на Чорному морі в Одесі і Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!