fbpx
RU EN PL UK

Сонце в бокалі. Винний тур по Закарпаттю

Ідеальний час для такого туру - коли в Закарпатті проходить один з винних фестивалів (орієнтовно 11-13 листопада фестиваль "Закарпатське божоле" в Ужгороді, 13-15 січня - Червене вино "в Мукачеві, 8 березня - фестиваль в Берегово, 1-3 травня "Соняшний напій" в Ужгороді, 5-9 травня - "Угочанська лоза" в Виноградово).

У спеціальному турі для цінителів цього чарівного, стародавнього, як світ, напою богів:

- королівські винні підвали села Середнє;

- дегустація закарпатських вин у винному підвалі "Шардоне" в Ужгороді;

- найстаріший винний льох Мукачево "Червона гора";

- дегустація угорської кухні і токайських вин;

- знаменитий 300-річний "Старий підвал" в Берегово;

- дегустація вин долини Чизай, в тому числі знаменитої "Троянди Карпат";

- участь в закарпатських фестивалях вина.

Запасайтеся активованим вугіллям і хорошим сонячним настроєм! Їдемо знайомитися з кращими традиціями закарпатського виноробства і записувати тости "в 3-х примірниках"!

 У програмі туру:  залізничний проїзд з Харкова, транспортно - екскурсійне обслуговування, проживання в Мукачево в комфортабельному готелі, харчування, екскурсії по Мукачево, Берегово, Виноградово, Ужгороду, замки Закарпаття, термальні басейни, винні фестивалі, дегустації кращих сортів закарпатських вин.

Маршрут

Мукачево - Берегово - Виноградово - Мужієво - Середнє - Ужгород - долина Чизай

Тривалість туру

4 дні

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

Виїзд з Харкова до Ужгорода поїздом № 46 або поїздом № 17.

1 день  Зустріч групи на ж / д вокзалі м Ужгорода

 Екскурсія «Унгвар - древній град» з відвідуванням історичної частини міста Ужгорода, середньовічного замку Унг, Історичного музею, музеї народної архітектури та побуту. Туристи побувають на екскурсії по знаменитих королівських підвалах села Середнє з дегустацією знаменитих середнянських вин. Колись вина з цих багатокілометрових підвалів подавали навіть до столу могутнього іноземного союзника Трансільванії - Петра І.

Uzhgorod 2 737e577 61849bf 20140904152607 6332
muzey y0q5G

В Ужгороді можлива ще одна дегустація закарпатських вин - на цей раз в підвалі «Шардоне» в центрі Ужгорода. Вільний час в центрі Ужгорода.

факультативно - обід-дегустація закарпатських страв в колорітрой корчмі "Підкова" *. 15 страв різних народів Закарпаття дадуть Вам право називатися знавцями закарпатської кухні!
podkova01 podkova02
podkova04 podkova03

Переїзд до Мукачево. Розселення в готелі. Вільний час. Дегустація кращих закарпатських вин в підвалі найстарішого в Мукачево винного бару «Червона гора», якому понад сто років. Вечеря.

Uzor NU

2 день Сніданок.

Екскурсія «Угоча і Берег - угорський чардаш». Знайомство з історією, традиціями, національною культурою і кухнею закарпатських угорців.

Під час цієї екскурсії ви побачите знамениті озера Мукачівщини та Ірщавчіни, долину теплиць, столітню млин в селі Великі Ком'яти, реформатська церква ХVII століття з найвищою в Україні дерев'яною дзвіницею в с. Четфолво, засніжені сади найтеплішого району Закарпаття, знаменитий Мужіївський золоторудник, середньовічну оборонну церкву в с.Бене і багато іншого.

10734511 Ugochanska loza001

Обід  по «щадить» угорської дієті в селі золотошукачів Мужієво. Знаменита угорська уха! Можлива дегустація закарпатських вин в селі Нодь Берег.

Виноградов (у минулому Севлюш) зустріне туристів «парадом церков» різних конфесій ХV -ХVII століть, знаменитим пам'ятником виноробу, перед нами постануть руїни замку Канко ХIV століття, палац барона Перені.

zamok kankov03 kelt 01

Відвідування ферми «Карпатський буйвол», де займаються відновленням популяції карпатських буйволів, дегустація сиру та інших продуктів з буйволиного молока.

Відвідування «Севлюшське пивниці». Тут можна насолодитися смаком справжнього крафтового закарпатського пива в затишній пивниці (повному підвалі).

Дегустація кращих закарпатських вин у сімейному підвалі Параски в с. Бене. Дегустацію проводить справжній винороб, який знає не тільки толк у вині, а й приховану в ньому істину ...
paraska 01 paraska 02

Повернення в Мукачево. Записуємо рецепти угорської кухні.

А ввечері (якщо є сили!) Факультативна екскурсія - атракція «Закарпатський вечір у замку кохання»:

У програмі вечора - екскурсія дорогою, яка вела з перевалу Руська брама до замку Сент-Міклош XIVст. Ви побачите Чинадіївський замок при смолоскипах, мерехтливе світло яких вихопить із мороку століть таємниці та загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і звабливих красунь. Ви навчитеся танцювати угорський танець чардаш, розучите кілька народних закарпатських пісень, спробуєте бограч - національну угорську страву, зап'єте його вином із закарпатських підвалів. І все це під акомпанемент угорських, словацьких, русинських пісень у виконанні багатонаціонального ансамблю.
zamok l zamol liubvi01

Uzor NU

3 день Сніданок. Вільний день.

Туристи зможуть побродити по старовинних вуличках Мукачева, перейнятися вільним духом його жителів, що живуть в центрі Європи і вважають часом провінціалами тих, хто сам пишається близькістю до різних столицях, посидіти в численних вуличних кафе, в яких повно народу навіть в робочий час, поштовхатися по базару , вслухаючись в русинську, угорську, українську мову торговців з навколишніх сіл, зайти в церкви різних конфесій і спробувати зрозуміти, як їм вдається так мирно жити з сусідами різних національностей.

mukachevo 001 mukachevo 002

Факультативно пропонується:

- екскурсія «Угорський чардаш» *. На Закарпатті є містечко Берегово, Де проживають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з визначними пам'ятками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Можливо купання в басейні з термальною мінеральною водою "Жайворонок" або УСБ "Закарпаття", дегустація вина в 300-річному Старому підвалі, де і сьогодні роблять вина в кращих традиціях закарпатського виноробства.

Javornik 01 Javornik 02

- дегустація кращих закарпатських вин в 300-річному «Старому підвалі».
Дегустацію проводить винороб, який точно знає, яка саме істина прихована в цьому сонячному напої.
st podval beregovo 01 st podval beregovo 02
st podval beregovo 03 st podval beregovo 04

- -екскурсія в долину Чизай *. Вас чекає захоплююча екскурсія по території виробничого комплексу Чизай з відвідуванням виносховища, дегустація 10 найменувань натуральних закарпатських вин Чизай, в тому числі легендарного марочного десертного вина "Троянда Карпат", відомого в усьому світі з середини минулого століття; для дітей дегустація свежевидавленного виноградного соку Чизай, відвідування Музею виноградарства і виноробства, фірмового магазину, підйом на вершину виноградних пагорбів, прогулянка виноградними плантаціями і фотосесія, частування гостей бограчем та закусками в самому серці виноградників Чизай в колоритною альтанці.

 -  Екскурсія в Воєводино * - відмінна пропозиція для тих, хто бажає приміряти на себе роль рибалки-мисливця, лихого наїзника і австрійського аристократа.

Парк Шенборна, зовсім недавно відтворений на курорті «Воєводино» - це смілива спроба повторити один з кращих зразків європейського паркового мистецтва свого часу. У сучасному парку Шенборн Ви зможете прогулятися широкими алеями, помилуватися водною гладдю озера Тур, пройтися усіма 12 містками, які символізують 12 знаків зодіаку, подивитися в Кельтському саду календар друїдів і відвідати діючу водяний млин. Далі Вас чекає рибалка - ловля річковий райдужної форелі, смачний обід, катання на конях по манежу або парку.

Повернення до Мукачева. Вечеря.

- Замість вечері пропонуємо Вечорниці в етноресторане "Закарпатський креденс".  У програмі вечора: закарпатські пісні, танці, фіглі, вивчення місцевої мови і звичаїв, унікальні закарпатські страви: газдівській Таніра, пікниці, помазанка, мікс маринадів, салат «Бабин Керт», крумплі з Гурко, банош зі шкварками і бринзою, голубці з грибами , запечена диня (гарбуз по-нашому) з яблуками, фанки і тепшеліки, яблука печені з медом, вино домашнє в Канчо, узвари та слив'янка в графині.

degust degustacionnyj zal shardone

Uzor NU

4 день   Сніданок. 

Екскурсія  Мукачево «Місто над Латорицею», під час якої відбудеться знайомство з древнім (1118 років) і вічно молодим містом , з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов'язана з історією майже всіх країн Центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам'ятника Кирилу та Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають новорічні бажання, потруть бронзовий гудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича.

mukachevo 01 mukachevo 03

Вільний час.

Факультативно пропонується:

- Екскурсія - дегустація "Мукачево з ароматом кави" *. Аромат кави міцно увійшов у життя сучасної людини. На Закарпатті каву почали пити років на 50 раніше, ніж у Відні, років на 80 , ніж у Львові, а в радянські часи бренд «Кава по-закарпатськи» був невід'ємним рядком меню всіх респектабельних ресторанів навіть тоді, коли інші за каву видавали підфарбований у склянках окріп. На цій екскурсії туристи не тільки дізнаються про історію появи кави, види і способи приготування цього божественного напою, але і продегустують сім його сортів у кращій кав'ярні Мукачева.

kava001 kava002

- Екскурсія - дегустація "Кельтський двір під Ловачкою" *:

Кельти, галли, друїди ... Ці слова найчастіше пов'язують із Шотландією, Ірландією або Францією, а тим часом в жилах мукачівців теж тече кров цього гордого народу - з третього століття до нашої ери між горами Галіш і Ловачка знаходився східний кельтський опідум у Європі. "Кельтський двір під Ловачкою" пропонує дегустацію фруктових паленок і настоянок (сливовиця, кедрівка, черешнівка, грушівка, хурмівка ...), а також кількох видів вермуту, приготованого на трьох десятках трав .. Дегустація проходить у старовинному сорокап'ятиметровому підвалі біля підніжжя гори Ловачка, на схилах якої вже більш ніж 500 років вирощують виноград ..
kelt 01 kelt 02

Трансфер до ж / д вокзалу. Прот'езд з Мукачева поїздом № 45 або № 17.

Прибуття до Харкова.

Розважальна програма

Запрошуємо Вас в Закарпатті в будь-які дні, а також під час проведення фестивалів (Дати орієнтовні):

12-14 січня - фестиваль "Червене вино" та День Святого Мартіна (Мукачево)

17-18 лютого - "Варішська Паланчіта" (Мукачево), "Медовуха-фест" (Ужгород)

20 квітня - 5 травня - Сакура-фест (Ужгород і Мукачеве)

5-6 травня - гастрономічний фестиваль "Вогонь і м'ясо" (Мукачево), фестиваль вина "Угочанська лоза" (Берегово)

18-20 травня - фестиваль вина "Сонячний напій" (Ужгород)

22 травня - День Мукачево

27-28 травня - фестиваль середньовічної культури "Срібний Татош" (Чинадієво, замок Сент-Міклош)

23-24 червня - фестиваль ріплянки (Колочава)

28 червня - Парад наречених (Ужгород)

27 липня - Парад сажотрусів (Мукачево)

1-2 вересня - День рудих і свято меду (Мукачево), фестиваль "Гуцульська бринза" (Рахів)

16-18 листопада - фестиваль молодого вина "Закарпатське божоле" (Ужгород)

Вартість на людину в грн.

під запит

У вартість включено

залізничний проїзд, курирування групи представником туроператора, екскурсійне обслуговування, транспортне обслуговування по програмі, проживання в готелі в номерах зі зручностями, харчування за програмою, страховка

Примітки

  • Вхідні квитки в музеї та на інші екскурсійні об'єкти, прокат спорядження, підйомники, майстер-класи, дегустації, атракції, факультативні екскурсії та інші додаткові послуги оплачуються додатково.
  • В програмі можливі коригування за бажанням замовника. Можливий прорахунок туру на будь-яку кількість днів.
  • Ціна туру може змінюватися в залежності від програми, тривалості транспортного обслуговування, рівня готелю, графіка і вартості залізничного проїзду, високого або низького сезону і т.д.
  • Уточнюйте вартість туру і додаткових послуг перед бронюванням.
  • Для дорослих груп можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова.

 

Якщо ви відкрили цю сторінку, вам напевно будуть цікаві й інші пропозиції від туроператора "Навігатор Україна" ::

- групові тури Західною Україною
- Усі тури до Закарпаття, Екскурсії по Мукачеву, Ужгороду, на озеро Синевир
тури до Чернівців і до Буковинських Карпат
- тури до Карпат и Прикарпаття
- групові тури автобусом Україною
- активний туризм, походи в гори, тури та екскурсії з відпочинком на природі
- замки й фортеці, палаци та парки України
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах
- зимові розважальні проекти і екскурсії


Зібралися провести свою відпустку в Україні, Європі або відпочити на курорті - ласкаво просимо:

- збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок на Чорному морі в Одесі і Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!