fbpx
RU EN PL UK

Водний світ Срібної Землі. Закарпаття + SPA

Річка Тиса - найбільша річка, символ Закарпаття, термальні басейни, численні джерела закарпатських мінеральних вод, водосховище Теребле-Ріцької ГЕС і, звичайно, "гірське око України" - озеро Синевир. Оздоровчо-екскурсійний тур в Закарпатті на курорт Шаян.

Ще один тур з коханою нами колекції оздоровчо-розважальних турів, в якому:

- ми будемо жити на знаменитому унікальному курорті Шаян в Закарпатті;

- купатися в термальних водах Велятино і Берегово;

- дегустувати сир на одній з приватних сироварень;

- побачимо одне з природних чудес України - озеро Синевир;

- відвідати хоч кілька з десятка музеїв найдовшого села України - Колочави;

- побуваємо в двох столицях Закарпаття - Ужгороді та Мукачеві.

Хочете досконало вивчити водний світ Закарпаття - Срібної Землі? Тоді ви зробили правильний вибір!

У програмі туру: залізничний проїзд з Харкова, транспортно - екскурсійне обслуговування, проживання в Шаяні в готелі, харчування, екскурсії по Шаяну, Мукачево, Хуста, Велятино, Виноградово, Берегово, проЛеньяно ферма, центр лозоплетіння, замки Закарпаття, сироварня, водоспад Шипіт, озеро Синевирсело Колочава, термальні басейни.

Маршрут

Шаян - Нижнів Селище - Мукачево - Хуст - Іза - Велятино - Синевир - Шипот - Колочава - Виноградово - Берегово - Мукачево

Тривалість туру

5 днів

Розміщення

готель зі зручностями в Шаяні

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

Виїзд із Харкова до Мукачево поїздом № 46 о 12-37.

1 день  Прибуття до Мукачево о 12-52, зустріч групи.

Екскурсія  Мукачево «Місто над Латорицею», під час якої відбудеться знайомство з древнім (1118 років) і вічно молодим містом , з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов'язана з історією майже всіх країн Центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам'ятника Кирилу та Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають новорічні бажання, потруть бронзовий гудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича.

mukachevo 01 mukachevo 03

Переїзд до село Шаян Хустського району. Розміщення в готелі.

Вечеря. Вільний час. Можливий відпочинок в російській або фінській бані (за додаткову плату).

Uzor NU

2 день   Сніданок. Відпочинок, дегустація мінеральних вод. Факультативно пропонується:

Екскурсія «В долину Тиси» *. Маршрут пройде уздовж притоки Тиси - річки Ріка з відвідуванням єдиною на Україні оленячої ферми і села Іза - визнаного центру лозоплетіння Закарпаття. Потім туристи побачать руїни Хустського замку, що колись належали предкам кровожерного Дракули, побувають в місті Хуст, який колись був столицею Підкарпатської Русі і Карпатської України і який стоїть на березі Тиси, перетнуть цю найбільшу Закарпатську річку і побувають в с. Велятино, Розташованому майже па кордоні з Румунією.

сир iza 001

Там за додаткову плату можна розслабитися в купальнях з термальною мінеральною водою "Теплі води Велятино". Можливе відвідування єдиною на Україні сироварні в селі Нижнів Селище, Де роблять справжній швейцарський сир, що визнається самими швейцарцями з дегустацією трьох його сортів.

Повернення в готель. Вечеря.

Uzor NU

3 день Сніданок. Відпочинок, дегустація мінеральних вод. Факультативно пропонується:

екскурсія «Синевир + Колочава» *. Туристи побачать чудову гірську панораму, бурхливі річки, почують таємничі легенди гірського краю, побувають на водоспаді Шипот. Потім маршрут, що проходить по Полонинському і Вододільному хребтах Українських Карпат, призведе до самого високогірного озера України, одного з семи природних чудес України - озеру Синевир, Де після знайомства з околицями можливий обід в колибі за додаткову плату.

sinevir 001 sinever 002

Після переїзду в село Колочава туристи побувають в чудових музеях «Старе село» і «Колочавська залізниця», а потім уздовж річки Теребля повернуться в готель, побувавши по дорозі на водосховищі знаменитої Теребле-Ріцької ГЕС.

5 6

Повернення в готель. Вечеря. Замість звичайної вечері можлива участь в розважальній програмі «Закарпатська гостина». Вільний час.

Uzor NU

4 день Сніданок.

Екскурсія «Угорський чардаш», Під час якої маршрут пройде через с. Велика Копаня, з його Джерелом близнюків, повз руїни Королівського замку Ньолаб, через р Виноградово (в минулому Севлюш), де туристи побувають на руїнах замку Канко ХIV століття, а з вікон мікроавтобуса побачать палац барона Перені, церкви різних конфесій ХV століття.

zamok kankov03 10734511 

В місті Берегово, який, як і Севлюш, колись був комітатські містом угорського королівства, можна познайомитися з традиціями та національною культурою закарпатських угорців. Можливо купання в басейні з термальною мінеральною водою «Жайворонок» або в УСБ «Закарпаття», або переїзд в Косино. Можлива дегустація вина в «Старому підвалі» в Берегово - 300 - літньому підвалі, де і сьогодні - роблять чудове вино і де туристи багато дізнаються про виноградарство та виноробство.

beregovo001 beregovo002

Вечеря.

Uzor NU

5 день Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія «Унгвар - древній град». На західній околиці України на кордоні зі Словаччиною розташувався  Ужгород - обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом і цікавою історією. Старовинна вулиця Корзо, пам'ятники ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Лісту, католицька церква св. Георгія, кафедральні греко-католицький і православний собори, колишня синагога ортодоксальної громади іудеїв ... На Вас чекає зустріч із Ужгородським замком, знайомство з дерев'яною архітектурою Закарпаття в музеї народної архітектури та побуту.

Uzhgorod 2 737e577 61849bf 20140904152607 6332
muzeyy0q5G

Факультативно пропонується релакс-відпочинок в термальних купальнях "Золота гора" в басейнах з гарячою і холодною мінеральними водами.

Трансфер до ж / д вокзалу. Прот'езд з Ужгорода поїздом № 45 в 21-00.

Прибуття до Харкова о 22-07.

Вартість на людину в грн.

під запит

У вартість включено

залізничний проїзд, бронювання квитків, курирування групи представником туроператора, екскурсійне обслуговування, транспортне обслуговування по програмі, проживання в готелі в номерах зі зручностями, харчування за програмою, страховка.  

Примітки

  • Вхідні квитки до музеїв та на інші екскурсійні об'єкти, прокат спорядження, підйомники, майстер-класи, атракції, факультативні екскурсії та інші додаткові послуги оплачуються додатково.
  • В програмі можливі коригування за бажанням замовника. Можливий прорахунок туру на будь-яку кількість днів.
  • Ціна туру може змінюватися в залежності від програми, тривалості транспортного обслуговування, рівня готелю, графіка і вартості залізничного проїзду, високого або низького сезону і т.д.
  • Уточнюйте вартість туру і додаткових послуг перед бронюванням.
  • Для дорослих груп можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова.

 

Якщо ви відкрили цю сторінку, вам напевно будуть цікаві й інші пропозиції від туроператора "Навігатор Україна" ::

- групові тури Західною Україною
- Усі тури до Закарпаття, Екскурсії по Мукачеву, Ужгороду, на озеро Синевир
тури до Чернівців і до Буковинських Карпат
- тури до Карпат и Прикарпаття
- групові тури автобусом Україною
- активний туризм, походи в гори, тури та екскурсії з відпочинком на природі
- замки й фортеці, палаци та парки України
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах
- зимові розважальні проекти і екскурсії


Зібралися провести свою відпустку в Україні, Європі або відпочити на курорті - ласкаво просимо:

- збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок на Чорному морі в Одесі і Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Також Вам можуть бути цікаві всі збірні тури на Новий рік і Різдво, щотижневі гарантовані тури по Україні для індивідуальних туристів від 2 людина, добірка зимових екскурсій, турів, розважальних програм по Харківській області та Україні.  

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!