fbpx
RU EN PL UK

Краса і мовчання. Львів - Почаїв - Гошів

Почаївська Свято-Успенська Лавра - духовний центр православ'я в Україні. За переказами, чудотворна ікона Почаївської Божої Матері захистила монастир від захоплення турків. 

Кому ми рекомендуємо цей тур:

- всім, кого цікавить духовна тематика, церкви, печери, купальні, святі джерела, чудотворні ікони та мощі святих;

- кому навітся старовинна архітектура - средневекрвие замки, фортеці, фортифікаційні споруди, ратуші, дзвіниці;

- кому цікаво порівняти архітектуру православних соборів, католицьких монастирів, старовинних синагог, дерев'яних і печерних церков;

- хто хоче побувати в Почаївській Лаврі та гірських карпатських монастирях.

Запрошуємо вас в красиве подорож на пошуки зовнішньої і внутрішньої духовності!

У програмі туру: залізничний проїзд з Харкова, транспортно - екскурсійне обслуговування, проживання у Львові в комфортабельному готелі, харчування, екскурсії по Львову, в Гошівський монастир, в Жовкву, Крехів, Почаївську Лавру, в Горгани, по замкам Львівщини.

Маршрут

Львів - Олесько - Почаївська Лавра - Гошів - Жовква - Крехів - Броди - Сколе

Тривалість туру

2-3 дня

Харчування

за програмою

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

Виїзд з Харкова до Львова поїздом № 46 в 12-28 або поїздом № 111 о 16-30

1 день Прибуття відповідно до Львова в 8-09 або в Тернопіль в 09-47. Зустріч групи.

Екскурсію "Почаївська Лавра". Екскурсія по території Лаври, Успенський собор, Троїцька церква, Печерна церква, де зберігається срібна рака з мощами Іова Почаївського, Свято-Духівський Скит, Божа Гора, купальні Св. Анни зі святою цілющою мінеральною водою.

1031184 800x600 2 sYK51o 5bf91367dc0447 82623081 tmb 750x428xfill

переїзд у Львів. Поселення в готель. Обід.

Факультативна вечірня тематична екскурсія "Нічна варта Львова" *. Якщо раптом вночі не спиться, визирніть у вікно! Там ви побачите людей із ліхтарями. Не лякайтеся!! Це помічники Бургомістра. Вони просто оберігають Ваш сон ... Коли під вечір у Львові настають сутінки, а в темних закутках починають ворушитися таємниці, на вулиці, в оточенні вірних помічників, виходить нічний Бургомістр - пан Шлюссель. Він стежить за спокоєм мешканців міста на світлому боці і вишукує порушників на темному. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємничі обряди - все це чекає на Вас під час нічної подорожі. Якщо не боїтеся стати помічниками пана Шлюсселя - приєднуйтесь!

nochnaya strazha 001 nochnaya strazha 002

Uzor NU

2 день Сніданок.

Пішохідна екскурсія «Вулицями старого Львова». Старовинні будівлі, собори, парки, фортифікаційні споруди. Унікальна середньовічна частина міста, занесена в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: площа Ринок, Латинська катедра, Церква Боїмів, дзвіниця Корнякта, Домініканський собор... Захоплюючі історії про відомих людей, які творили історію Львова, байки, легенди, історичні курйози. Неповторні куточки древнього Львова - Італійський і Вірменський дворики.

Екскурсія Львівському Оперного театру. Оперний театр - прикраса міста, одне з найкрасивіших споруд Європи. Інтер'єри театру, зал для глядачів у вигляді Ліри з балконами, декорований ліпниною і позолотою. Розкішне "дзеркальне" фойє з венеціанськими дзеркалами.

peshexodka lvov 02 peshexodka lvov 03

Пропонуємо на вибір факультативні екскурсії *:

- Храм святих Ольги та Єлизавети *. Перлина неоготичному архітектури, найвища будівля Львова. Вас приведуть в захоплення стрілчасті вікна, гостроверхі шпилі, портал з трояндою в центрі, скульптурна композиція "Розп'яття" авторства Петра Війтовича. Домінантою інтер'єру собору є мармуровий головний вівтар роботи Війтовича, що зберігся до нашого часу. І на завершення, подолавши 183 сходинки, піднімемося на оглядовий майданчик храму.

- Монастир бернардинів *. Комплекс Бернардинського монастиря - унікальний пам'ятник архітектури XVII ст., Що зберіг неповторну чарівність старовини і таємниці минулого. Святиня вважається однією з найкращих і найкрасивіших сакральних споруд міста. Її архітектори, П. Римлянин, А. Прихильний і А. Бемер, були представниками різних стилів. В результаті їх спільної роботи на фасаді церкви переплелися різні архітектурні впливи. Інтер'єри храму також вражають своєю неперевершеністю і багатством. Під час екскурсії ми відвідаємо храм святого Андрія та оглянемо зовні монастир, дзвіницю, вежу з годинником, колону Яна з Дуклі, колодязь, оборонні стіни і Глинянська вежа. Вас чекають реальні історії і неймовірні легенди про багатій спадщині бернардинів у Львові.

peshexodka lvov 04 peshexodka lvov 05

- Вірменський квартал *. Під час пішохідної екскурсії вы дізнаєтеся, як одна з найдавніших східних християнських націй століттями створювала в місті вогнище свого національного життя с унікальної культурою. тодішні вірменські архітектори звели у Львові цікаві зразки ренесансу, рококо, ампіру, класицизму. Комплекс Вірменського собору, будинок "ЧЕТРА пір року".

- "Львів з ароматом кави" *. Відкрийте своє серце і всі п'ять почуттів для кави! Вирушаємо назустріч емоціям у «Львівську шахту кави»! Легенди та історії про походження цього благородного напою, сорти кави, способи заварювання і кавові традиції. Пориньте у світ чуттєвості і насолоди, кожне Ваше почуття буде загострено! І звичайно ж, дегустація ароматної кави і ворожіння на кавовій гущі!

lvov-kofe 008-lvovskaya-manufaktura-kofe

Обід. Вільний час. У вашому розпорядженні - львівські музеї, кав'ярні, кондитерські, тематичні ресторанчики і т.п.

Виїзд 2-х денного туру зі Львова.

Uzor NU

3 день Сніданок. Вільний день.

Факультативно пропонуємо на вибір екскурсії:

- Екскурсія «Скелі Довбуша - Гошів» *. Відвідування гірського монастиря в Гошеві, заснованого в 1570 р біля підніжжя гори, а згодом перенесеного на саму вершину для захисту від набігів монголо - татар. Цей монастир був притулком для багатьох людей протягом декількох століть. Чудотворна ікона Божої Матері "Цариця Карпат". скелі Довбуша, Розташовані в мальовничих Горганах, в народі пов'язують з ім'ям легендарного гуцульського героя - ватажка опришків - Олекси Довбуша.

Екскурсія "Галицькі святині": Крехів. Крехівський Василіанський діючий монастир, дзвіниця, оборонні споруди, гора Побійна і печери ченців, печерна церква XI ст. Жовква - ідеальний ренесансний місто. Історико-архітектурний заповідник "Жовква": ансамбль Вічевому майдані, замок епохи Ренесансу, костел св. Лаврентія з некрополем Жолкевських і Собєських, Василіанський і Домініканський монастирі, синагога, дерев'яні церкви. Повернення до Львова. 

 - Скельна фортеця Тустань і водоспад Кам'янка. "Тустань"- державний історико-культурний заповідник - одне з наймальовничіших місць, відноситься до семи чудес України. Ще в III тисячолітті до нашої ери на цих скелях було святилище, а в IX - XIII ст. тут знаходився давньоруський оборонний комплекс, який займав близько 3 гектар, місто-фортеця, митниця по якій везли товари з трансконтинентального шляху "Шовковий шлях" з Китаю в Португалію. Від неї залишилися рештки стін та будівельних конструкцій, а також вироблення в скелях гроти, колодязі, підземні ходи.
Під час екскурсії ми також відвідаємо один з найкрасивіших водоспадів України
- Каменецький, Який знаходиться на однойменній річці Кам'янка.

Tustan 001 Tustan 003

- Екскурсія "Бойківські перевалами" *. Невеликий музей зруйнованої вузькоколійки Сколе-Коростів, де можна оглянути старі вагони, частина шляху і локомотив, красиві панорами Бескидів на гірськолижному комплексі Плай; чудові зразки бойківської сакральної дерев'яної архітектури - церква св. Арх. Михайла в Плав'є, церква Успіння Пресвятої Богородиці (1858р.) Та церква Св. Йосафата з різьбленим іконостасом у Тухольці, церква Собору Пресвятої Богородиці (1838) в матково, занесена в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Верецький перевал - місце, на якому в 1939р. польські прикордонники розстріляли близько 600 полонених захисників Карпатської України, вихідців з Галичини. Перевал також відзначається угорцями, так як за літописними свідченнями саме через нього в 895 році угорські племена на чолі з князем Алмошем пройшли в Європу й оселилися в Паннонії. Відвідування музею бойківського села в Козовій.

- екскурсія "Броди - галицький Єрусалим" *. Вас чекають дивовижні місця Галичини. гігантський камінь-велікан, висотою 17 метрів, З висоти якого видно на багато кілометрів навколо, є візитною карткою села Підкамінь. В Бродах, побудованих як "ідеальне "місто-фортеця, ми познакоміммся з його архітектурними шедеврами: замок Конецпольских (1630.), цЄрків Пресвятої Богородиці (1600г.), оборони синагога (1742г.), цЄрків святий Трійці с дзвіницею (1726.) и церква святого Георгія (1625р.). Рекомендуємо відвідати в Бродах історикокраєзнавчий музей, один з кращих на Львівщині.

- екскурсія Дорогами Пінзеля і Меретина "*. геніальний скульптор Йоганн Пінзель разом с Проте геніальним архітектором Бернардом Меретином створили мнрожество шедеврів, серед них бароковий костел Св. Валентина в Наварії, шедевраленний груди Всіх святих (1758р.) В Годовиці, в якому збереглися ще й фрески Ролінський. Останній є одним з кращих зразків бароко в Галичині. Також під час екскурсії туристи оглянуть унікальні оборонні храми Щирця XIII - XVI ст. і захопляться раціональним плануванням німецьких сіл - колоній "Dornfeld" і "Reichenbach".

Обід. Вільний час. Трансфер на вокзал.

Виїзд до Харкова потягом № 112 о 14-30 або поїздом № 45 в 3-23

            Прибуття до Харкова відповідно в 10-23 (поїзд № 112) або в 22-07 (поїзд № 45).

Вартість на людину в грн.

Вартість 2-х денного туру:

група / готель 10+1 15+2 15+1 20+2 24+2 30+3 40+4
економ-варіант
гуртожиток
 (Зручності на поверсі, 
3-6-місні номери), без харчування
2900 2600 2500 2400 2200 2100 1950
готель економ класу / хостел
(Зручності на блок / поверсі, від 4 до 16 чол в кімнаті)
3400 3100 3000 2900 2700 2600 2450
готель 3 * 
(4-5- місні номери з вигодами)
3550 3250 3150 3050 2850 2750 2600
готель 3 * туркласса
(15-20 хв. Від центру,
2-3-місні номери)
3700 3400 3300 3200 3000 2900 2750
готель 3 * бізнес класу
(15-20 хв. Від центру,
2-3-місні номери, сніданок шведський стіл)
4000 3700 3600 3500 3300 3200 3050

Вартість 3-х денного туру:

 

група / готель 10+1 15+2 15+1 20+2 24+2 30+3 40+4
економ-варіант
гуртожиток
 (Зручності на поверсі, 
3-6-місні номери), без харчування
3400 3100 3000 2900 2700 2600 2450
готель економ класу / хостел
(Зручності на блок / поверсі, від 4 до 16 чол в кімнаті)
3900 3600 3500 3400 3200 3100 2950
готель 3 * 
(4-5- місні номери з вигодами)
4150 3850 3750 3650 3450 3350 3200
готель 3 * туркласса
(15-20 хв. Від центру,
2-3-місні номери)
4500 4200 4100 4000 3800 3700 3550
готель 3 * бізнес класу
(15-20 хв. Від центру,
2-3-місні номери, сніданок шведський стіл)
5000 4700 4600 4500 4300 4200 4050

 

У вартість включено

залізничний проїзд (плацкарта), бронювання квитків, супровід групи представником туроператора, екскурсійне обслуговування, транспортне обслуговування за програмою, проживання в готелі вибраної категорії, харчування за програмою, страховка.

Примітки

  • Ціна дійсна для організованих груп від 10 чол.
  • Вхідні квитки до музеїв та на інші екскурсійні об'єкти, прокат спорядження, підйомники, майстер-класи, атракції, факультативні екскурсії та інші додаткові послуги оплачуються додатково.
  • В програмі можливі коригування за бажанням замовника. Можливий прорахунок туру на будь-яку кількість днів.
  • Ціна туру може змінюватися в залежності від програми, тривалості транспортного обслуговування, рівня готелю, графіка і вартості залізничного проїзду, високого або низького сезону і т.д.
  • Уточнюйте вартість туру і додаткових послуг перед бронюванням.
  • Для дорослих груп можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова.

 

Можливо, вас також зацікавлять такі сторінки нашого сайту:

- групові тури Західною Україною
- тури до Львова і Львівщиною
тури до Чернівців і до Буковинських Карпат
- тури до Карпат, Прикарпаття и Закарпаття
- автобусні екскурсії Харківською областю
- зимові розважальні проекти і екскурсії
- активний туризм, походи в гори, тури та екскурсії з відпочинком на природі
- замки й фортеці, палаци та парки України
- проект "Різнокольорові канікули в Україні"
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах


Ви підбираєте для себе відпочинок або тур, тоді зверніть увагу:

- на збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок на Чорному морі в Одесі і Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!