fbpx
RU EN PL UK

Перша козацька держава. Чигирин - Суботів - Черкаси - Канів

Національний історико-культурний заповідник "Чигирин" - столиця першої української козацької держави, місто, пов'язане з іменем і долею гетьмана Богдана Хмельницького. 

Все про славне українське козацтво і не тільки - у цьому турі:

- історико-культурний заповідник "Чигирин";

- батьківщина й останній притулок Богдана Хмельницького;

- 1000-річний дуб козака Максима Залізняка;

- Тарасова гора з могилою Кобзаря;

Звідси, з Черкаських, Шевченківських, Хмельницьких місць бере свій початок дух українського козацтва! Тут його витоки. Так вирушаємо вперед, - до витоків!

У програмі туру: залізничний проїзд з Харкова, транспортно - екскурсійне обслуговування, проживання в Черкасах в комфортабельному готелі, харчування, екскурсії по Каневу, Черкас, Чигирина, Суботова, Холодному яру, Чернеча гора, Шевченківський природний заповідник, історико-культурний заповідник "Чигирин", резиденція Богдана Хмельницького , Замкова гора, Мотронин монастир.

Маршрут

Канів - Черкаси - Чигирин - Суботів - Холодний яр

Тривалість туру

2 дні

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

Виїзд з Харкова поїздом № 138 в 21-14. Прибуття в Гребінку в 3-07

Або виїзд із Харкова поїздом № 719 о 5-56. Прибуття до Гребінки о 9-40

Uzor NU

1 день  Зустріч групи в Гребенке.Переезд до Канева. Сніданок.

Канева. Тарасова гора з могилою Кобзаря, куди приїжджають щорічно десятки тисяч людей з усього світу, Канівський Успенський собор - пам'ятник архітектури XII століття, літературно-меморіальний музей Шевченка "Тарасова світлиця", музей народно-декоративного мистецтва, могила А. Гайдара, який загинув на Канівщині в роки Другої світової війни, Канівська ГЕС. На південь і захід від Тарасової гори простягається Національний Шевченківський заповідник і Канівський природний заповідник - гордість Черкащини, унікальний пам'ятник історії, археології, геології та палеонтології.
1d74984588d9effd2a11e9255005a86c XL Трипілля

Мошни. Недалеко від Канева вас зустрічає унікальне село Мошни. Заїжджий двір, де свого часу жив Кобзар, а тепер розмістився музей Тараса Шевченка, Спасо-Преображенська церква роботи архітектора Джорджо Торрічеллі, дерев'яний "Будинок лікаря" архітектора В. Городецького. Цікаво, що в Мошнах в далекі часи зароджувалося українське річкове суднобудування. Тут зберігся перший на Дніпрі плоскодонний дерев'яний пароплав "Бджілка", побудований в 1823 році за сприяння графа М. Воронцова.
13345 800x600 S P1040712

Переїзд до Черкас. Поселення до готелю.

Оглядова екскурсія Черкасами: пам'ятники архітектури старовинного Хрещатика, пам'ятники Тарасу Шевченку, Богдану Хмельницькому, Івану Підкові, цікавий сучасний пам'ятник Водопровідникові, меморіальний комплекс «Пагорб Слави», унікальний музей книги «Кобзар», меморіальний музей В. Симоненка.

Обласна філармонія, ляльковий театр - пам'ятник архітектури XIX століття, Будинок Цибульських, старовинний готель "Слов'янський", "Фейсвол" - 35-метрова стіна, прикрашена знімками городян, найбільший православний храм України - Свято-Михайлівський собор, який може одночасно вмістити 12 000 відвідувачів!

chym cherkasci mozhut pyshatysya.12 палац щастя

Факультативно пропонується:

- екскурсія до єдиного в Європі Буддистського Храму військових мистецтв «Білий Лотос», де можна познайомитися з традиціями Сходу, символами п'яти світових релігій, пройти через Ворота Храму, оглянути зал Дхарми, водоспади і священне дерево, священний стовп, дзвін і ступу.

- оглядова екскурсія-прогулянка на теплоході Дніпром.

- тематична екскурсія "Машина часу" до Черкаського музею експериментальних автомобілів. Всі вони - результат втілених ідей їх творчого натхненника і творця. Тільки на одному майданчику ви побачите більш 40 незвичайних машин.

- екскурсія до тематичного села "Країна Мамонтландія". На території села в 1965 археологами була відкрита стоянка мисливців на мамонтів. Унікальність Межиріцької стоянки, вік якої 15-20 тисяч років, полягає в тому, що на її території знайдено чотири споруди з кісток мамонтів. Межиріцькі знахідки - єдині у світі, вони не мають аналогів ні на одному континенті. Найцікавіше, що тут створено не просто музей, а тематичний парк!

Тут на вас чекають сувеніри та солодощі, виготовлені своїми руками; цікаві майстер-класи, випробування і пригоди. На полюванні ви перетворитеся на справжніх первісних людей, побудуєте з підручних матеріалів тимчасове приміщення, зустрінетеся з мамонтеням і спробуєте смачної мисливської каші!

Вечеря.

Увечері треба обов'язково прогулятися "Долиною троянд" або "Сосновим бором" - двома міськими парками, розташованими на березі Дніпра. Тут вам вдасться сфотографувати чудові панорами ріки та Кременчуцького водосховища, що розкинулися між берегами на 9 км.

Uzor NU

2 день  Сніданок. 

Екскурсія "Шляхами козацької слави".

Чигирин - славне місто, який був свого часу одним з найбільших міст України, Гетьманської столицею, батьківщиною козацтва. Національний історико-культурний заповідник "Чигирин". Історико - архітектурний комплекс "Резиденція Богдана Хмельницького": будинок гетьмана, військова канцелярія, курінь, скарбниця. Комплексна екскурсія з відвідуванням Замкової гори, пам'ятника Б.Хмельницькому, бастіону Дорошенка, церкви Св. Петра і Павла, де поховані останки 263 козаків.

Замкова гора Чигирин 88b3960361835836e444d41321daf95e XL

Факультативно пропонується театралізоване шоу "Посвята в козаки" *

Переїзд до с. Суботів, де народився і похований Богдан Хмельницький. Храм Св. Іллі в стилі українського бароко. Колишня садиба Хмельницького, ймовірна усипальниця гетьмана в Іллінській церкві.

c2c43094de5257057d3d2cc78c81ad03 XL 1 c2c43094de5257057d3d2cc78c81ad03 XLц

Холодний Яр - унікальний пам'ятник природи, історії та культури, символ боротьби і незламності духу. Тут відбувалися доленосні події Коліївщини і героїчна боротьба Холодноярської Республіки, тут знайдено 8 тисяч скіфських курганів. Прогуляємося стежками повстанців, вшануємо пам'ять видатних отаманів.

167731b80c1cdc89ff7e4cda9a47a1aaa553d7a1 1074 a5a ht8hrg

1000 - річний дуб на хуторі Буда, названий на честь славного козака Максима Залізняка.

Мотронин монастир, Заснований Ярославом Мудрим, в святих джерелах якого Богдан Хмельницький черпав свою козацьку силу.

У Холодному Яру пропонуємо відвідати тематичне село "Зерноленд": Цікаво і захоплююче для дітей про хліб і сільське господарство!

На Хуторі Буда запрошуємо до музейно-етнографічного комплексу «Дикий Хутір»: майстер-клас із приготування корисних цілющих напоїв і страв з екологічно чистих рослинних інгредієнтів; дегустація традиційних українських напоїв: настоянок, варенухи, хреновухи; національна українська кухня; розважальна етнопрограма.

80315341 79229647

Повернення до Черкас. Обід.

Продовжуємо козацьку тематику. Факультативно пропонується анімаційна програма-квест "У пошуках козацьких скарбів":

Гельмязів - територія пригод. Якщо ви любите фантазувати і подорожувати, то Вам сюди! Етнокультурний центр «Обитель фантазії» - це місце, де Ви потрапите до захоплюючого світу подорожей у минуле й майбутнє; спробуєте себе в ролі мисливця за скарбами, підніметеся на Гельмязівську «Говерлу»; дізнаєтеся про секрети «Гельмязівського букету»; відвідайте Гельмязівський «Ярмарок чудес»; станете учасником цікавого обрядового дійства.

Трансфер в Гребінку.

Виїзд до Харкова потягом № 720 в 20-06. Повернення до Харкова в 23-36

Або виїзд до Харкова потягом № 138 в 1-31

Uzor NU

           Повернення до Харкова о 7-52.

Вартість на людину в грн.

група / готель  10+1 15+2  15+1 18+2 24+2 30+3 40+4
готель економ
(Номери зі зручностями на блок)
3250 2800 2750 2650 2650 2600 2550
готель стандарт
(Номери зі зручностями)
3450 3000 2950 2850 2850 2800 2750

У вартість включено

залізничний проїзд (плацкарта), харчування за програмою, проживання в готелі, транспортне обслуговування за програмою, екскурсійне обслуговування за програмою, страховка, супровід групи представником туроператора.

Примітки

  • Туроператор залишає за собою право змінювати програму й послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.
  • Тур дійсний для груп не менше ніж 10 чол. За бажанням замовників можлива організація екскурсії в будь-які дні. Ціна залежить від узгодженої програми, готелю, кількості осіб у групі.
  • Вхідні квитки на відвідувані об'єкти, факультативні заходи оплачуються додатково.
  • Можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова, інші варіанти ж / д проїзду. Доплата за проїзд поїздом Інтерсіті + - орієнтовно 380 грн

 

Всім любителям подорожей Україною та колективного відпочинку ми також пропонуємо ::

- великий вибір турів Центральною Україною
- тури до Києва і навколо Києва у будь-який час року
- популярні останнім часом тури до Вінниці
- популярні у всі часи тури до Умані та дендропарку "Софіївка"
- Шевченківські місця, тури до Канева і Звенигородки
- історичні місця Черкащини
- тури до Стародавнього Чернігова і Чернігівщиною
- групові тури автобусом Україною
- зимові розважальні проекти, екскурсії, тури
- замки й фортеці, палаци та парки України
- проект "Різнокольорові канікули в Україні"
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах


Тим, хто любить персональні тури або тури у складі групи, а також шукає, де відпочити, ми пропонуємо:

- наші збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок у Одесі й Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!