fbpx
RU EN PL UK

"Серед степу широкого ....". Шевченківськими місцями

На просторах Звенигородщини розкинулася Мала батьківщина Т.Г.Шевченка: мальовничі села Моринці, Шевченкове, Будище, що належали в XIX в. поміщику Енгельгардта, де народився і ріс Тарас, - культурний центр національної духовності. 

Обрати тур шевченківськими місцями - це значить:

- відвідати Національний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка";

- прогулятися шевченківськими селами від хати до хати слідами маленького Тараса;

- побачити легендарний Корсунь-Шевченківський - місто двох великих битв у історії України;

- вклонитися Кобзареві на Чернечій горі над Дніпром.

Запрошуємо вас на Черкащину, в ті святі місця, де билося серце великого українського Сина, Пророка, Поета!

У програмі туру: залізничний проїзд з Харкова, транспортно - екскурсійне обслуговування, проживання в Черкасах в комфортабельному готелі, харчування, екскурсії по Каневу, Звенигородці, Корсунь-Шевченківському, Черкасам, Історико-культурний заповідник "Батьківщина Шевченка", Чернеча гора в Каневі, Національний Шевченківський природний заповідник.

Маршрут

Канів - Звенигородка - Корсунь-Шевченківський - Черкаси

Тривалість туру

2 дні

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

Виїзд з Харкова поїздом № 138 в 21-14. Прибуття в Гребінку в 3-07

Або виїзд із Харкова поїздом № 719 о 5-56. Прибуття до Гребінки о 9-40

Uzor NU

1 день  Зустріч групи в Гребінці. Переїзд до Звенигородки. Сніданок.


Екскурсія «На батьківщину Кобзаря»до Національного заповідника "Батьківщина Шевченка" включає в себе близько 45 об'єктів, розкиданих декількома селами Звенигородського району Черкащини - Моринцями, Шевченковим, Будищами, Вільшаною. Тут на среднедніпрянських просторах пройшло дитинство Тараса. У Моринцях він вперше подав голос, в Керелівці виріс і сформувався як особистість, у Будищах козачкував у садибі Енгельгардта, а з Вільшани зробив перший крок до визнання і світової слави.

rodina tarasa shevchenko 2 rodina tarasa shevchenko 3

"Садок вишневий коло хати ...". Це про будинок в с. Моринці, де 9 березня 1814 року народився Т.Г.Шевченко. Поруч з літературно-меморіальним музеєм - хата, в якій пройшли роки щасливого дитинства і безрадісного сирітства Тараса. Вона зустрічає гостей розмаїттям кольорів, рушників, п'янкими запахами любистку і м'яти, сумними очима старовинних ікон, перед якими два століття назад молі за щасливу долю своїх дітей Катерина Шевченко. Поруч в садочку під калиною - могила матері, трохи далі - могила батька. Через кілька сотень метрів - хата дяка Богорського, у якого малий Тарас навчався грамоті ...

Відвідування музею Тараса Шевченка в с. Шевченкове, Моринського музейного комплексу: хата Якима Бойка, хата Копія, кузня та ін., екскурсія територією заповідника.

По дорозі можливий заїзд у село з гарною французькою назвою Шампань. Відвідування музею військової техніки, де можна покататися на БТР і навіть постріляти з автоматів і гармат часів Другої мірововй війни.

Переїзд до Черкас. Поселення до готеля.

Пропонуємо у Черкасах оглядову екскурсію-прогулянку на теплоході Дніпром або більш екзотичні сплаву по Дніпру на козацьких човнах "Дракон" - захоплююче незабутнє дійство для дітей і дорослих!

Оглядова екскурсія Черкасами: пам'ятники архітектури старовинного Хрещатика, пам'ятники Тарасу Шевченку, Богдану Хмельницькому, Івану Підкові, цікавий сучасний пам'ятник Водопровідникові, меморіальний комплекс «Пагорб Слави», унікальний музей книги «Кобзар», меморіальний музей В. Симоненка.

chym cherkasci mozhut pyshatysya.12 1940881 800x600 fontan

Обласна філармонія, ляльковий театр - пам'ятник архітектури XIX століття, Будинок Цибульських, старовинний готель "Слов'янський", "Фейсвол" - 35-метрова стіна, прикрашена знімками городян, найбільший православний храм України - Свято-Михайлівський собор, який може одночасно вмістити 12 000 відвідувачів!

Вечеря.

Факультативно пропонується:

- екскурсія до єдиного в Європі Буддистського Храму військових мистецтв «Білий Лотос», де можна познайомитися з традиціями Сходу, символами п'яти світових релігій, пройти через Ворота Храму, оглянути зал Дхарми, водоспади і священне дерево, священний стовп, дзвін і ступу.

Білий Лотос палац щастя

- тематична екскурсія "Машина часу" до Черкаського музею експериментальних автомобілів. Всі вони - результат втілених ідей їх творчого натхненника і творця. Тільки на одному майданчику ви побачите більш 40 незвичайних машин.

Увечері треба обов'язково прогулятися "Долиною троянд" або "Сосновим бором" - двома міськими парками, розташованими на березі Дніпра. Тут вам вдасться сфотографувати чудові панорами ріки та Кременчуцького водосховища, що розкинулися між берегами на 9 км.

Uzor NU

2 день Сніданок. Переїзд в Канів.

Канева. Тарасова гора з могилою Кобзаря, куди приїжджають щорічно десятки тисяч людей із усього світу, Канівський Успенський собор - пам'ятник архітектури XII століття, літературно-меморіальний музей Шевченка, музей народно-декоративного мистецтва, могила А. Гайдара, який загинув на Канівщині в роки Другої світової війни, Канівська ГЕС. На південь і захід від Тарасової гори простягається Національний Шевченківський природний заповідник - гордість Черкащини, унікальний пам'ятник історії, археології, геології та палеонтології.

1d74984588d9effd2a11e9255005a86c XL Трипілля

Мошни. Недалеко від Канева вас зустрічає унікальне село Мошни. Заїжджий двір, де свого часу жив Кобзар, а тепер розмістився музей Тараса Шевченка, Спасо-Преображенська церква роботи архітектора Джорджо Торрічеллі, дерев'яний "Будинок лікаря" архітектора В. Городецького. Цікаво, що в Мошнах в далекі часи зароджувалося українське річкове суднобудування. Тут зберігся перший на Дніпрі плоскодонний дерев'яний пароплав "Бджілка", побудований в 1823 році за сприяння графа М. Воронцова.

13345 800x600 S P1040712

Факультативно пропонується екскурсія в Корсунь-Шевченківський. Корсунщина - край мужності, земля, овіяна подвигом людини, місце двох великих історичних битв - Б.Хмельницького в 1648 році і Корсунь-Шевченківської операції в Другу світову війну.

Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник. Палацово-парковий комплекс Понятовських - Лопухіних на островах посеред річки Рось заснував у 1782 князь С. Понятовський як власну літню резиденцію. Палац є пам'ятником архітектури і просто заворожує своїм зовнішнім виглядом і тим, як він вписується в природний ландшафт. Більшу частину острова Коцюбинського зараз займає розкішний ландшафтний парк (площа 100 га, 80 видів дерев і чагарників) з містками, альтанками, скульптурами і романтичним гротом. Особливо він гарний навесні, під час цвітіння бузку. У різних приміщеннях палацового комплексу відкрито кілька музеїв: історичний, Корсунь-Шевченківської битви, художній. На майданчику перед палацом експонується виставка військової техніки.

image 1643335a8ade222fbf6 Корсуно 002

Обідовечеря.

Трансфер в Гребінку.

Виїзд до Харкова потягом № 720 в 20-06. Повернення до Харкова в 23-36

Або виїзд до Харкова потягом № 138 в 1-31

Uzor NU

           Повернення до Харкова о 7-52.

Вартість на людину в грн.

група / готель  10+1 15+2  15+1 18+2 24+2 30+3 40+4
готель економ
(Номери зі зручностями на блок)
3250 2800 2750 2650 2650 2600 2550
готель стандарт
(Номери зі зручностями)
3450 3000 2950 2850 2850 2800 2750

У вартість включено

залізничний проїзд (плацкарта), харчування за програмою, проживання в готелі, транспортне обслуговування за програмою, екскурсійне обслуговування за програмою, страховка, супровід групи представником туроператора.

Примітки

  • Туроператор залишає за собою право змінювати програму й послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.
  • Тур дійсний для груп не менше ніж 6 чол. За бажанням замовників можлива організація екскурсії в будь-які дні. Ціна залежить від узгодженої програми, готелю, кількості осіб у групі.
  • Вхідні квитки на відвідувані об'єкти, факультативні заходи, оплачуються додатково.
  • Можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова, інші варіанти ж / д проїзду

 

Якщо ви любите подорожі по Україні, тоді вам безумовно будуть цікаві:

- Усі тури Центральною Україною
- тури до Києва і по Київщині
- цикл турів до Вінниці
- Умань та Уманський дендропрак "Софіївка"
- тури по шевченківських місцях
- тури по історичних місцях Черкащини
- Усі тури до Чернігова і по Чернігівщині
- групові тури автобусом Україною
- старовинні садиби Харківщини і України
- замки й фортеці, палаци та парки України
- проект "Різнокольорові канікули в Україні"
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах

Індивідуальним туристам пропонуємо великий вибір турів по всьому світу і відпочинок:

- наші збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок у Одесі й Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!