fbpx
RU EN PL UK

Намисто Чернігівщини. Чернігів - Качанівка - Тростянець

Тур присвячений унікальним пам'ятникам палацово-паркової архітектури, розташованим на території Чернігівської області, - в самому Чернігові, Качанівці, Тростянці, Седневі, Ніжині. 

Вибравши цю екскурсію, ви зможете розгадати такі загадки:

- що пов'язує графиню Разумовську, містечко Козелець та архітектора Растреллі;

- чиї мощі і таємниці зберігають Антонієві печери;

- які шедеври створили в Качанівських алеях Гоголь, Гулак-Артемовський, Марко Вовчок, Рєпін і Шевченко;

- як опинилися в Тростянці гори, половецькі баби і могила І. Скоропадського;

- яке диво врятувало губернське місто N у Другу світову війну;

- хто більше прославив Ніжин: Гоголь чи ніжинський огірок?

У програмі туру: залізничний проїзд із Харкова, транспортно - екскурсійне обслуговування, проживання у Чернігові в комфортабельному готелі, харчування, екскурсії Черніговом, Тростянцем, собор Різдва Богородиці в Козельці, Стародавній вал і Болдині гори, садиба Лизогубів у Седневі, дворцово-парковий ансамбль у Качанівці, Тростянецький дендропарк, Поштова станція, численні храми і музеї.

Запрошуємо всіх любителів краси приміряти на себе чудове перлинне намисто Чернігівщини!

Маршрут

Чернігів - Козелець - Ніжин - Седнєв - Качанівка - Тростянець

Тривалість туру

2 дні

Розміщення

готелі на вибір

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

    Виїзд із Харкова до Ніжина поїздом № 124 о 22-41.

1 день Прибуття в м Ніжин в 6-32, зустріч групи на вокзалі. Переїзд в Козелець.

Козельця. Першою згадкою про місто прийнято вважати 1649 рік, коли тут влаштувалася Козелецька сотня Київського полку. Головна визначна пам'ятка Козельця - собор Різдва Богородиці. Його звела на знак вдячності за життєві успіхи своїх синів Графиня Наталія Розумовська - мати двох братів - чоловіка російської імператриці Єлизавети Олексія Розумовського та останнього гетьмана України - Кирила Розумовського. У створенні іконостасу церкви за легендою брав участь сам Растреллі.

kozelec 001 kozelec 002

Переїзд до Чернігов.  Екскурсія територією стародавнього Валу - древньою центральною частиною Чернігова з відвідуванням Спасо-Преображенського собору - головного храму міста, усипальниці чернігівських князів та духовенства; Борисоглібського собору, Чернігівського колегіуму, Історичного музею ім. В. Тарновського. 

chernigov 004 chernigov 002

Обід. Поселення до готелю.

Екскурсія територією Троїцько-Іллінського комплексу, розташованого на схилах Болдиних гір: Антонієві печери, - один з найдавніших печерних монастирів в Східній Європі із земляною церквою XII століття і кам'яними підземними церквами XVII-XIX століть, Іллінська церква, Троїцький кафедральний собор, Курганний могильний комплекс. 

chernigov 003 chernigov 001

Для любителів історії і кінематографа рекомендуємо факультативну екскурсію в Седнєва*. Однією з головних родзинок Седнева є Георгіївська (Юр'ївська) церква. Це старовинна дерев'яна церква, побудована ще в домонгольські часи, протягом усієї своєї історії перебудовувалася багато разів і, найцікавіше, переносилася в різні місця. У народі Георгіївську церкву називають «Вієвський», оскільки саме тут проходили зйомки фільму «Вій» за твором Гоголя. Ще одна цікава церква Седнева - Воскресенський храм. Не менш містичне і загадкове місце. 

sednev01 sednev02

Uzor NU

2 день Сніданок. Екскурсія "Шедеври палацово-паркового мистецтва".

Палацово-парковий ансамбль у Качанівці - унікальний пам'ятник ландшафтного мистецтва кінця XVIII- нач.XX ст., Єдине повністю схранівшееся маєток в Україні, шедевр палацово-паркової архітектури. Парк пов'язаний з П.Румянцева-задунайським, Г.С.Тарновскім і його синами, П.І.Харітоненко і ін. Тут черпали натхнення для своєї творчості М. Гоголь, В Штенберг, М.Глинка, С.Гулак-Артемовський, Марко Вовчок, П.Куліш, І. Рєпін, М.Костомаров, Т.Шевченко. Палацовий комплекс включає в себе палац, північну службу, водонапірну вежу, альтанку М.И.Глинки, Георгіївську церкву, чудовий парк, в якому ростуть дерева близько 50-ти видів.

Kachanovka 8 Kachanovka 9

Обід. Переїзд до Тростянець.

Тростянецький дендропарк - один з найбільших в Україні штучно створених паркових масивів. Парк був заснований в 30 рр. XIX ст. українським поміщиком І. Скоропадського в англійському стилі. В даний час площа парку займає 204,4 га, де росте 806 видів дерев і чагарників, характерних для лісостепової зони і привезених з Риги, Петербурга, Парижа, Каразінського акклиматизационного саду. Великий ставок з лебедями - композиційна вісь парку, 4 штучно створені гори (Волохата, Ротонда, Дідова, Сторожова), «Швейцарська» ущеліна, галявини (вестибюльна, галявина гігантських туй, «8 братів», «Горіховий», «3 сестри») , аборетум - колекційну ділянку дерев і чагарників, архітектурні композиції: половецькі баби, колона смутку, парковий місток, могила І.М Скоропадського.

trostianec 1 trostianec 2

Переїзд до Ніжина. Місто Ніжин вперше згадується в «Повісті временних літ» 1078 р, а через майже тисячоліття було оспіване великим Гоголем як місто N. У місті більше десятка прекрасних храмів, які не посміли розбомбити навіть фашисти. У Ніжині в 1663 відбулася знаменита «Чорна рада», а в 1820 р. було відкрито Ніжинський ліцей, що не поступався аналогічним навчальним закладам Європи і Росії. Свого часу його закінчив Микола Васильович Гоголь, а нині тут розмістився Ніжинський педагогічний університет.

nijyn10 nijyn11

Оглядова екскурсія Ніжином з відвідуванням музею "Поштова станція, Музею М.В.Гоголя, музею Рідкісної книги, картинної галереї. Перший в світі пам'ятник Гоголю (1881), пам'ятник Ніжинському огірочки, монументи видатним уродженцям міста - адміралу Лисянському, актрисі Марії Заньковецької.

Трансфер на вокзал. Відправлення з Ніжина поїздом № 124 о 23-04.

              Повернення до Харкова о 6-37.

Вартість на людину в грн.

група / готель 10+1 15+2  16+1 20+2

26+2 30+3 40+4 45+4
економ
(Турбаза або хостел, уд-ва на поверсі, 6-10 місні номери)
3350 3050 2950 2850 2850  -  -  -
економ
(Готель "Україна", 2-3 місні номери з вигодами)
3450 3150 3050 2950 2950 2850 2650 2550
стандарт
(Готель "Придеснянський" 3 *, 2-3 місні номери з вигодами)
3550 3250 3150 3050 3050 2950 2750 2650
комфорт
(Готель "Рейкарц" 4 *, 2-3 місні номери з вигодами)
3850 3550 3450 3350 3350 3250 3050 2950

У вартість включено

залізничний проїзд (плацкарта), харчування за програмою, проживання в готелі вибраної категорії, транспортне обслуговування за програмою, екскурсійне обслуговування за програмою, страхування, супровід групи представником туроператора.

Примітки

  • Туроператор залишає за собою право змінювати програму й послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.
  • Тур дійсний для груп не менше 6 чол. За бажанням замовників можлива організіція туру в будь-які дні. Ціна залежить від узгодженої програми, готелю, кількості осіб у групі.
  • Вхідні квитки на відвідувані об'єкти, факультативні заходи, оплачуються додатково.
  • Антонієві печери - 5 / 20 грн, Борисоглібський музей - 5 / 15 грн, колегіум - 10 / 20 грн, музей М.Коцюбинського - 8 / 15 грн, музеї Ніжина - 15 / 30 грн, Качанівка - 20 / 30 грн, Тростянец- 15 / 20 грн.
  • Можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова.

 

Якщо ви любите подорожі по Україні, тоді вам безумовно будуть цікаві:

- Усі тури Центральною Україною
- тури до Києва і по Київщині
- цикл турів до Вінниці
- Умань та Уманський дендропрак "Софіївка"
- тури по шевченківських місцях
- тури по історичних місцях Черкащини
- Усі тури до Чернігова і по Чернігівщині
- групові тури автобусом Україною
- старовинні садиби Харківщини і України
- замки й фортеці, палаци та парки України
- проект "Різнокольорові канікули в Україні"
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах

Індивідуальним туристам пропонуємо великий вибір турів по всьому світу і відпочинок:

- наші збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок у Одесі й Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!