fbpx
RU EN PL UK

Міфи і фонтани. Вінниця - Умань

Пропонуємо цікавий і насичений екскурсійний тур, в якому ви побачите і підземні бункери фашистів, і склеп-мавзолей Пирогова, і палац і парк Марії Щербатової, і одне з чудес України - дендропарк "Софіївка", і багато іншого. Новинка! Фентезі - парк в Умані!

Тільки в цьому турі! Всього за 2 дня:

- руїни підземних фашистських бункерів;

- мавзолей з тілом видатного вченого М.Пирогова;

- грандіозні світло-музичні шоу фонтанів у Вінниці та Умані;

- Софіївський дендропарк - подарунок польського графа своїй дружині;

- прогулянки по підземній ріці Стікс.

Запрошуємо вас до міста фонтанів і цукерок!

У програмі туру: виїзд поїздом із Харкова, транспортно - екскурсійне обслуговування, проживання у Вінниці в комфортабельному готелі, харчування, екскурсії Вінницею. Умань, палац і парк Марії Щербатової, Софіївський дендропарк, кольорово-музичний фонтан, набережна Рошен, ставка Гітлера, мавзолей Н.І. Пирогова.

Маршрут

Вінниця - Стрижавка - Немирів - Умань

Тривалість туру

2 дні

Розміщення

готелі на вибір

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

             Виїзд із Харкова поїздом № 138 о 21-14

1 день  Прибуття до Вінниці в 08-55. Зустріч групи.

Автобусна оглядова екскурсія Вінницею.  Комплекс "Мури" - залишки середньовічного комплексу захисних споруд для єзуїтського і домініканського монастирів, костел Святої Діви Марії, Миколаївська та Юр'ївська дерев'яні церкви початку XVIII століття, візитна картка міста - Водонапірна вежа, знамениті Вінницькі трамваї, які надають місту особливий європейський шик. Вулиця Соборна, старовинні цегляні будиночки, Соборна площа, архітектурний ансамбль старого міста, Капуцинський Храм XIX століття, Свято-Преображенський Кафедральний Собор.

obzorka vinnica 001 obzorka vinnica 003

Відвідування ставки Гітлера «Вервольф» у с. Стрижавка. У невеликому сосновому бору на трасі Вінниця-Київ у роки Другої світової війни в 1941 - 1942 рр., щоб керувати Східним фронтом, було побудовано ставку Гітлера «Werwolf». Будівництво велося 6 місяців. В якості робочої сили використовувалися військовополонені і в'язні концтаборів. Після закінчення будівництва всі вони були розстріляні. На місці жорстокої розправи стоїть пам'ятник 14 тисячам невідомих жертв.

Основна частина об'єкту розташовувалася на 7 поверхів під землею. На поверхні знаходилися тільки казарми охорони, легкий дерев'яний будиночок фюрера і літній басейн. Від ставки було прокладено спеціальну залізничну гілку, охорону об'єкту забезпечувала частина дивізії СС «Адольф Гітлер» і два полки літаків-винищувачів. Мінні поля та пастки, найсуворіший режим перевірок слугували збереженню секретності. Під час війни тут побували всі нацистські вожді, Гітлер тричі перебував тут і особисто керував нацистською армією. При відступі німці підірвали зовнішні будови, а входи в підземну частину замурували.

vervolf 001 vervolf 002

Трансфер до готеля, поселення. Вільний час. Обід.

Відвідування музейного центру Н.І. Пирогова. "Бути щасливим щастям інших - ось справжнє щастя, ось життя земного ідеал". Національний музей-садиба М.І. Пирогова розташований на околиці Вінниці, у мальовничій садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років свого життя жив і працював знаменитий учений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов.

- Будинок у садибі Вишня, в якому жив Н.І. Пирогов і де розташований зараз музей;

- музей-аптека з інтер'єрами приймальні та операційної М. І. Пирогова;

- церква-некрополь, в якій ось уже майже півтора століття в мавзолеї зберігається забальзамоване тіло вченого.

usadba Pirogova01 usadba Pirogova02

Можливе відвідування музея-садиби М. Коцюбинського. У місті над Бугом народився і провів частину свого життя видатний український письменник. Його невеликий будиночок перетворений на літературно-меморіальний музей.

Вільний час у центрі міста.

obzorka vinnica 004 obzorka vinnica 002

Факультативно пропонуємо різні вінницькі дива:

- екскурсія у підземелля монастиря Діви Марії Ангельської;

- екскурсія до музею «Вінниця в мініатюрі";

- екскурсія до музею Вінницького трамвая;

- дегустація крафтового пива, звареного за стародавніми рецептами вінницьких ченців в одному із закладів міста «Beer Bar»;

- дегустація настоянок і наливок, виготовлених за рецептами М.І.Пирогова;

- екскурсія до кафе - музею колоніальних товарів «Пан Заваркін і Син»;

- оглядова екскурсія на ретро-трамваї або ретро-тролейбусі;

- відвідування Вінницького музею науки - дотик до науки своїми руками;

- музей ретротехніки "Автомотовелофоторадіо": більш ніж 100 експонатів ретроавтомобілів, мотоциклів, велосипедів, патефонів, телевізорів, фотоапаратів, радіоприймачів і т.д.

- прогулянка на катері по Південному Бугу.

У теплу пору року обов'язково йдемо на набережну Рошен (протяжність 700 м.) до найбільшого в Європі світломузичного фонтану. У Вінниці кажуть: "Музика фонтанів Вінниці, солодка, як Рошен". Це найбільший на Україні і в Європі плавучий фонтан. За оцінками експертів, входить в десятку кращих і видовищних фонтанів світу. Його унікальність полягає в так званій «зимуючої технології», яка дозволяє опустити конструкцію під воду. Для встановлення фонтану та проведення реконструкції набережної були проведені роботи по розчищенню русла річки Південний Буг об'ємом в 28000 м³ грунту.

Феєричне шоу під дивовижну музику, яка захоплює подих, і все це супроводжується світловими і лазерними ефектами, а також відеопроекцією на величезному водному екрані.

Радимо Вам займати місця на набережній Рошен за 20-30 хвилин до початку шоу, яке починається о 20: 00-21: 30 (в залежності від тривалості світлового дня)!

fontan Vinnica02 fontan Vinnica01

Uzor NU

2 день  Сніданок. Виїзд на екскурсію Немирів-Умань:

- Немирів. Немирівська земля - ​​мальовничий край, який здавна вабить до себе туристів. У Немирові народився відомий російський поет М. Некрасов, жила і працювала відома українська письменниця Марко Вовчок. Свого часу тут побували Богдан Хмельницький, польські королі С. Понятовський і Я. Собеський, російський імператор Петро І, полководець А.В. Суворов, академік М. Пирогов, французький письменник Оноре де Бальзак, композитори Людвіг ван Бетховен і Клод Дебюссі та ін. Гордість і прикраса Немирова - палац і парк Марії Щербатової.

nemirov 01 nemirov 02

Переїзд до Умані. Одне з чудес України - дендропарк «Софіївка» - подарунок графа Потоцького своїй дружині Софії. У цьому чудовому куточку нашої землі краса природи змагається з майстерністю рук людських, а історія гуртів, озер і статуй зберігає багато романтичних таємниць. Ожилі в скульптурах, водоспадах, альтанках давньогрецькі міфи.

Пішохідна екскурсія парком "Софіївка": нижній став із павільйоном Флори, Венеціанський шлюз, Темпейска долина, фонтан Змія Горгона, Левкадська скеля, острів Лесбос, Кавказ, пам'ятник Еврипіду, джерело Гіпокрени, статуя Аполлона Бельведерського, Великий водоспад, долина Тартар, грот Сумніву і Страху або грот Тантала, статуя Орфея, водоспад «Три сльози», Єлисейські поля, Критський лабіринт, грот Венери, острів Анти-Цирцеї, амфітеатр квітів ....

sof sof01

У вільний час можна погуляти парком пішки або на конях, покататися на човнику підземною річкою Ахеронт, здійснити прогулянку на катері.

У 2019 році навпроти центрального входу в дендропарк відкрився парк "Сучасна Софіївка" - єдиний у Східній Європі фентезі-парк. Уі унікальне композиції і арт-об'єкти об'єднують мир української культури і міфології з миром стародавнього Сходу. Гості можуть побачити світломузичний арт-інсталяцію з портретом Софії Потоцької, інноваційне 3D-мапінг шоу "Душа ліси ", оглядовий майданчик, водоспад "Дракони" та інші.

Якщо поміняти дні місцями, то замість фонтанів Вінниці можна побачити Світломузичний фонтан «Перлина кохання». Феєричне шоу фонтанів на суші і на воді, відображення на водному екрані площею 200 квадратних метрів, світлодинамічний плаваючий фонтан в Осташівському ставу з висотою струменя 19 метрів, три статичних фонтана з підсвічуванням. Чаша головного фонтану б'є всі рекорди України - 450 квадратних метрів. А якщо хочете порівняти два світломузичних шоу, залишайтеся тоді у Вінниці на три дні!

Повернення до Вінниці. Вечеря.

Трансфер на вокзал. Відправлення з Вінниці до Харкова потягом № 138 о 19-37.

              Прибуття до Харкова о 7-52

Вартість на людину в грн.

група / готель 5+1 10+1  15+2  15+1 18+2

26+3 30+3 40+4 45+4
хостел (3-8 місні номери, зручності в хостелі) 4250 3750 3150 3050 2950 2750 2550 2350 2250
готель "Автопорт" (2-4 місні номери з вигодами,
околиця міста або за містом)
4350 3850 3250 3150 3050 2850 2650 2450 2350
готель "Савой" (2-3 місні номери з вигодами, центр) 4450 3950 3350 3250 3150 2950 2750 2550 2450
готель "Гостевія" (2-4 місні номери з вигодами,
за містом, сніданок шведський стіл)
4450 3950 3350 3250 3150 2950 2750 2550 2450
готелі "Добродій", "Поділля" (2-3 місні номери з вигодами,
центр)
4550 4050 3450 3350 3250 3050 2850 2650 2550

У вартість включено

залізничний проїзд (плацкарта), харчування за програмою, проживання, транспортне обслуговування по програмі, екскурсійне обслуговування по програмі, страховка, курирування групи представником туроператора.

Примітки

  • Туроператор залишає за собою право змінювати програму й послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.
  • Тур дійсний для груп не менше ніж 6 чол. За бажанням можливе замовлення туру в будь-які дні. Ціна залежить від узгодженої програми, кількості осіб у групі.
  • Вхідні квитки на відвідувані об'єкти, факультативні заходи, оплачуються додатково. Уточнюйте ціни при бронюванні туру.
  • Можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова.

 

Всім любителям подорожей Україною та колективного відпочинку ми також пропонуємо ::

- великий вибір турів Центральною Україною
- тури до Києва і навколо Києва у будь-який час року
- Усі тури до Вінниці
- популярні  тури до Умані та Софіївського дендропарку
- Шевченківські місця, тури до Канева і Звенигородки
- історичні місця Черкащини
- тури до Стародавнього Чернігова і Чернігівщиною
- групові тури автобусом Україною
- старовинні садиби Харківщини і України
- замки й фортеці, палаци та парки України
- проект "Різнокольорові канікули в Україні"
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах


Тим, хто любить персональні тури або тури у складі групи, а також шукає, де відпочити, ми пропонуємо:

- наші збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок у Одесі й Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!