fbpx
RU EN PL UK

Київ плюс. 7 чудес Центральної України

Звичайно, 7 чудес - це популярна метафора, туристичний штамп. Насправді, в цьому красивому великому турі ми приготували для вас не сім, а набагато більше шедеврів Центральної України!

Захоплююча подорож дорогами кількох областей і історичних районів України:

- Ковалівка - еталон сучасного українського села;

- сучасний ландшафтний парк у Буках;

- палацово-паркові комплекси Розумовських, Закревських, Потоцьких, Браницьких;

- древня столиця древлян Коростень - Іскоростень;

- місто-музей Переяслав-Хмельницький;

- замок Радомисль - один із найбільш масштабних культурних проектів сучасної України;

- місто-привид Прип'ять і зона відчуження;

- Межигір'я - музей сучасної корупції.

У програмі туру: залізничний проїзд із Харкова, транспортно - екскурсійне обслуговування, проживання у Києві в готелі, харчування, екскурсії Києвом, Київською, Жітомирською, Чернігівською, Черкаською областями, замки, музеї, садиби, зоопарки та дендропарки.

Займайте нижні полиці у потягах! Влаштовуйтеся зручніше на перших рядах автобусів! Заряджайте всі телефони і фотоапарати! Краса і любов до подорожей кличе в дорогу!

Маршрут

Київ - Фастів - Ковалівка - Пархомівка - Буки - Яготин - Ніжин - Прилуки - Радомишль - Чорнобиль - Біла Церква - Бердичів - Чернігів - Коростень - Переяслав - Умань

Тривалість туру

3-4 дня

Розміщення

готелі на вибір

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

              Виїзд із Харкова до Києва поїздом № 124 о 22-41

1 день Зустріч групи в Києві на вокзалі о 8-33.

Оглядова автобусна екскурсія столицею: Володимирський собор, Михайлівський Золотоверхий монастир, родзинка бароко - Андріївська церква, Софія Київська, зведена Ярославом Мудрим, "Золоті ворота", пам'ятник Богдану Хмельницькому, інститут шляхетних дівиць, Старокиївська гора, Пейзажна алея та багато іншого ....

kiev 0001 kiev 0002

Обід.

При узгодженні програми можна додатково замовити:
 • Національний історико-культурний заповідник «Києво-Печерська Лавра»
 • музеї на території Лаври: музей Книги, музей Історичних коштовностей України, музей мікромініатюр
 • Софіївський собор, квест-екскурсія Софіївським собором
 • дзвіницю Михайлівського собору
 • музей води (Водно-інформаційний центр)
 • музей Чорнобиля
 • музей України у Другій світовій війні
 • будинок - музей М. Булгакова на Андріївському узвозі
 • Національний музей Т.Шевченка
 • Палеонтологічний музей
 • Національний Художній музей
 • музей сучасного мистецтва Пінчук центр
 • музей Аптека: фітобар з ароматними настоянками, келія ченця Києво-Печерської Лаври ХІ століття, хатинка знахарки, підвал алхіміка.
 • стадіон "Олімпійський"
 • парк-музей "Україна в мініатюрі" в Гідропарку
 • авіаційний ангар НАУ: унікальна колекція літальних апаратів
 • Київська кіностудія
 • музей історії телебачення
 • музей каналізації та історії унітазу
 • Океанаріум "Морська казка"
 • Експеріментаніум - сучасний музей науки
 • Ботанічний сад ім. Гришка
 • Кідландія - місто для дітей
 • Kids Will - місто професій
 • фабрика ялинкових іграшок
 • A-Gallery, батутними парк Cool Jumper і Лего сіті
 • Dream-Town - місто мрії: Греція, Париж, Китай, Голлівуд, каток, кінотеатр і інші атракціони в одному розважальному центрі
 • Прогулянка на теплоході або яхті по Дніпром

Увага!  У Києві відкрився новий сучасний музей "Становлення української нації ": 100 фігур видатних українців, 24 діорами, медіагід ... Екскурсія по музею в форматі 5D с інтерактивним аудіо и відео контентом...

Дитячі групи запрошуємо на кондитерську фабрику "Рошен". Ви зможете побачити весь процес виливання шоколадних плиток, відвідати виробничі цехи підприємства.

Під час новорічних канікул - відвідати новорічні вистави в палаці «Україна» або в Палаці спорту.

kiev vecher01 kiev vecher02

Увечері запрошуємо на пішохідну екскурсію "Вечірній Київ": Серце Києва - героїчний Майдан, головна вулиця країни - Хрещатик, Європейська площа. Грандіозні світломузичні фонтани в світлі вечірніх вогнів.

Uzor NU

2 день Сніданок. Вільний день.

Вашій увазі великий вибір одноденних факультативних екскурсійних маршрутів по Центральній Україні *:

- Екскурсія "Фастів - Ковалівка - Пархомівка - Буки" *: Католицький костел Воздвиження Святого Хреста початку XX століття в Фастові, Ковалівка - еталон сучасного українського села з парками і лебедями на ставках, Покровська церква з мозаїками Реріха в Пархомівці, сучасний ландшафтний парк в Буках: фонтан з Майдану Незалежності, незвичайний храмовий комплекс, водоспади, фонтани, альтанки, численні скульптури.

- Екскурсія "Яготин - Березова Рудка. Т.Шевченко та К.Білокур" *. Палацово-парковий комплекс Розумовських у Яготині. Саме в цій садибі онучка останнього лівобережного гетьмана приймала шановних гостей: Є. Гребінку, М. Гоголя і Т. Шевченка. У музеї експонуються роботи видатних художників, в тому числі і Катерини Білокур у стилі примітивізму або наївного мистецтва. Відвідування садиби Катерини Білокур, де відома художниця провела майже все своє життя і написала більшість своїх робіт, відомих в Україні та за її межами. Саме про неї видатний художник Пабло Пікассо сказав: "Якби ми мали художницю такого рівня майстерності, то змусили б про неї заговорити весь світ".

Березова Рудка, де знаходиться палацово-парковий ансамбль родини Закревських, побудований у стилі необароко. У цьому палаці також не раз гостював Тарас Шевченко і гуляв алеями парку. І як же не відвідати відому усипальницю родини Закревських у вигляді 9-метрової єгипетської піраміди, вхід до якої свого часу охороняла богиня Ісіда

- Екскурсія "Ніжин - Густинь - Прилуки"*: унікальний музей "Поштова станція" в Ніжині, Ніжинська гімназія, в якій навчався М. В. Гоголь; Густинський монастир, заснований на початку XVII ст. на землях князів Вишневецьких; Прилуки - тисячолітнє місто на зелених берегах тихої річки Удай з його величними архітектурними шедеврами: церква Іоанна Предтечі, Пантелеймонівська церква, храм Трьох Святителів, Миколаївська церква, будинок громадського зібрання, Будинок культури, синагога.

- еЕкскурсія до Білої Церкви*: Дорогою до Білої церкви - село Мазепинці - батьківщина і місце поховання гетьмана І.Мазепи, а також храм Покрови Пресвятої Богородиці з мозаїками за ескізами Миколи Реріха в с. Пархомівка - одне з чудес України. Дендропарк «Олександрія» на березі річки Рось - унікальний культурний об'єкт, подарунок польського гетьмана К. Браницького своїй дружині Олександрі Енгельгардт.

aleksandria 001 aleksandria 002

Господарка парку мала непоганий смак і витратила понад 4 млн карбованців на альтанки, озера, водоспади, гроти, скульптури. Також захоплює дух, коли бачиш вікові дуби, величні сосни і американські липи. На території парку, крім резиденції Браницьких, є Царський павільйон (тут гостювали особи царської сім'ї Романових), колонада «Луна», «Руїни», павільйон «Ротонда», танцювальний павільйон, Китайський місток.

- Екскурсія до Чернігов*.  Чернігів розкинувся на мальовничих Деснянських пагорбах. Це один з найдавніших міст України, який зазначив вже своє 1300-річчя. Це місто-музей, місто-пам'ятник, древній і юний! Ніде в Україні не збереглося стільки пам'яток домонгольської доби. Серед них - древній Вал і курган Чорна могила, Спаський і Борисоглібський собори, П'ятницька та Іллінська церкви, Болдині гори, Антонієві печери, і монастирський комплекс над ними, і багато іншого. І як і раніше дивує гостей і городян знамените привид, яке мешкає в печерах.

chernigov 003 chernigov 001

- Екскурсія до Коростень*. З обох сторін мальовничих берегів звивистого Ужа - притоки Прип'яті. На древніх скелях, серед привільних зелених дібров розкинувся красивий старий Коростень (древній Іскоростень). Історія міста сягає корінням у глибину тисячоліть. Уже на початку X століття Іскоростень був столицею древлян, могутнього східнослов'янського племені. Екскурсія місту: купальні княгині Ольги, Ольгинська церква, Резиденція князя Мала, бункер Сталіна, пам'ятник Покрови Божої Матері, чоловічий і жіночий монастирі, купіль на місці явлення Пресвятої Богородиці.

Екскурсія до Переяслав-Хмельницького*. Переяслав - історична перлина, місце проведення знаменитої Переяславської Ради, місто-музей: у місті 27 музеїв, 381 пам'ятник історії і культури українського народу! Відвідування  етнографічного музею архітектури та побуту Середнього Придніпров'я під відкритим небом. Парк із гаями, озерами й лугами, в який гармонійно вписуються старовинні церкви, млини, музеї, сільські будиночки з городами і квітниками. Майже всі експонати - це цілі двори, наповнені начинням, предметами побуту та спеціальним ремісничим обладнанням, надвірні споруди, тин, сад, город та інше. На території розташовано 13 додаткових музеїв, серед яких музеї історії православної церкви, рушника, хліба, бджільництва, гужового транспорту та ін.

Вечеря.

Uzor NU

3 день  Сніданок. Пропонуємо відпочити та ближче познайомитися з Києвом.

kiev 0003 kiev 0004

Екскурсійні маршрути на вибір:

- Екскурсія до Києво-Печерської Лаври - найдавніший монастир Русі, об'єкт світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Заснований монастир у 1051 р Антонієм Печерським саме як печерний . Головна реліквія - мощі преподобних отців XI - XV ст. Тут також поховані билинний богатир Ілля Муромець і Нестор-Літописець. Серце Лаври - келія та мощі засновника монастиря Антонія Печерського.

Екскурсія Лаврою включає в себе відвідання Успенського собору, Великої лаврської дзвіниці заввишки 96,5 м - найвищої точки Києва (374 ступені); Троїцької надбрамної церкви, Ближніх і Дальніх печер.

- Екскурсія «Київ - наш романтичний Париж»: легенди й романтичні особняки Печерська; Царський парк, Арабський Будиночок, або «будиночок з купе», Будинок Вдови, що плаче; Ляльковий або Цукровий будиночок, Шоколадний будиночок, Будинок з химерами, Маріїнський палац, Місток поцілунків, співочий фонтан і ... багато іншого!

- Екскурсія в Маріїнський палац. Церемоніальна резиденція президента в Маріїнському палаці. Під час екскурсії можна буде ознайомитися з експозицією картин і президентських подарунків, церемоніальним залом, залом для переговорів.

- "Їстівна" екскурсія по Києву. На прогулянці-екскурсії ми дізнаємося: що їли козаки, який важливий інгредієнт додавали в свою їжу ченці, як заробляли київські бурсаки та хто такі Цукернік? Ми заглянемо на один з найстаріших ринків Києва, щоб весело поторгуватися і продегустувати куплені соління, продегустіруем київське сухе варення, яким ласували кияни в 17-18 столітті, пообідаємо в одному з найколоритніших ресторанчиків Подолу.

- серія тематичних екскурсій-дегустацій по Києву: чаювання в музеї Грушевського на веранді (низка цікавих історій, чай, булочки) + ботанічний сад; екскурсія по Будинку-музею М. Булгакова з дегустацією київського сухого варення та ін.

- екскурсія на Лук'янівське меморіальне кладовище *. В Україні всього три некрополя, що мають музейний статус: Личаківський у Львові, кладовище на вулиці Зеленій у Чернівцях і Лук'янівське в Києві. Тут на Лук'янівці знайшли останній притулок видатні медики, вчені, професори, композитори, художники, артисти. Лежить тут другий президент Академії Наук, наступник великого Вернадського, історик Н. Василенко, підданий репресіям за активну участь в Центральній Раді. Біля церкви похований останній головнокомандувач Російської Імператорської армії генерал-лейтенант Н. Духонін - мабуть, єдина високопоставлена ​​жертва більшовизму, чия могила вціліла і розшукати в наш час краєзнавцями. Особливо похмура репутація біля Лук'янівського кладовища була в 1930-х. Поряд знаходилася в'язниця, і жертв терору закопували уздовж головної і бічних алей, а також на галявинах у віддалених частинах кладовища. Найперша братська могила на кладовищі з'явилася в 1934-му, коли після вбивства Кірова були розстріляні літератори Іван і Тарас Крушельницькі, Григорій Косинка, Дмитро Фальківський та інші.

- дегустація вина і равликів на улиточной фермі "Jiffy Farm" *: 5 білих вин з різних країн світу, екскусія по улиточной фермі, дегустаційний сет равликів, 2 год занурення в світ вина.

-Екскурсія до Кабинету міністрів України: музей історії урядів України розповідає про діяльність кабінетів міністрів із 1917 року до наших днів, інтер'єр кабінету Голови Ради міністрів УРСР, колекція подарунків, документів і нагород.

- Екскурсія «Архітектурні пам'ятники Печерська»: Маріїнський палац, Будинок з Химерами, Лютеранський квартал, Національний банк, Будинок удови, що плаче, особняк графині Уварової.

- Екскурсія "У серці Києва": Майдан Незалежності, головна вулиця країни - Хрещатик, Європейська площа, Алея Героїв Небесної сотні.

- Екскурсія «Давнім Подолом»: Поштова площа, Річковий порт, Поштова станція, Контрактова площа, будиночок Петра, Флорівський монастир, Гостинний двір, фонтан «Самсон», Києво-Могилянська академія, пам'ятники Сковороді і гетьману Сагайдачному.

- Екскурсія "Таємниці Андріївського узвозу": Київський Монмартр, замок Ричарда Левине Серце з його містичною репутацією, будинок Турбіних - Булгакових, пам'ятник М. Булгакову, музей однієї вулиці, Замкова гора, Старокиївська гора - місце народження Києва.

Вечеря.

Виїзд із Києва до Харкова 3-х денного туру.

Uzor NU

4 день Сніданок. Вільний день.

пропонуємо факультативно на вибір ще кілька цікавих екскурсійних маршрутів:

- Екскурсія до Умані*. Одне з чудес України - дендропарк "Софіївка" . Парк був заснований у 1796 році власником міста Умань польським магнатом Станіславом Потоцьким і названий на честь його дружини Софії Вітт-Потоцької. Головна композиційна вісь парку проходить по річці Кам'янка, на якій споруджено безліч штучних басейнів, ставків, водоспадів, шлюзів, каскадів, підземна річка Ахеронт довжиною 224 м. Парк прикрашають штучні скелі, гроти, павільйони, альтанки, античні статуї. З більш ніж 2000 видів рослин, дерев і кущів привертають погляд кипариси, тюльпанове дерево, платани, дерево гінкго, екзотичні сосни, буки, ліани, море квітів і квіткових рослин. У вільний час тут можна погуляти по парку, покататися на човнику підземною річкою Ахеронт, здійснити прогулянку на поромі або конях, залишити записочки в Центрі хасидизму для Стіни Плачу.

sofievka 0001 sofievka 0002

- Екскурсія «Українське село Бузова»*. Архітектура українського села, озеро кохання, зоопарк, екскурсія територією скансену, майстер-класи (гончарство, ковальство та ін).

- Екскурсія до Жашкова. Екскурсія кінним заводом «Parade Allure»: стайні для маток і молодняка, лошата, спортивні стайні, критий манеж, сучасні "поїлки", лазарет, лабораторія для штучного запліднення. Досягненням заводу є його поголів'я коней і кобил, яке на 95% належить до еліт-класу і премійовано європейськими нагородами. Крім розведення коней, завод активно інвестує кінний спорт, має власну кінно-спортивну школу. Тут ви можете покататися на конях, подивитися спортивні змагання, відвідати дуже цікавий музей гармоніки.

- Екскурсія до музею української архітектури та побуту в Пирогово*   На площі понад 150 гектар розмістилися майже триста експонатів архітектури (хати, хати, комори, млини), колекція національного одягу, дерев'яного та глиняного посуду, музичних інструментів.

- Екскурсія «Вишгородський заповідник»*. Історико-культурний заповідник у Вишгороді, набережна Київського моря, храм Бориса і Гліба, церква Вишгородської Богородиці, історичний музей, музей гончарства, майстер-класи. Відвідування замку-парку щасливих тварин "12 місяців" під Вишгородом. Серед жителів зоопарку - Діснейленду - білі леви, тигр, ягуар, носоріг, жираф, білий вовк, камчатські ведмеді, верблюд, бізон, гепард, гібон, зебра, полярна сова. а також унікальні види тварин - бінтуронг, гавайська казарка, епод тамарин, капибара, каракал, кинкажу, трубкозуб і гібон білорукий.

- Екскурсія "до замку Радомисль"* в м Радомишль Житомирської обл. «Замок Радомисль» - один з найбільш масштабних культурних проектів в Україні за останні 20 років, твердиня духу на гранітній скелі. Замок Радомисль зберігає єдину в світі колекцію домашньої ікони, яка нараховує понад 5000 експонатів. У замку повністю збережені природні ландшафти та відновлені автентичні інтер'єри XVIІ-ХІХ століть. Замок знаходиться між водоспадів і островів, з'єднаних містками, в парку зі скульптурами ХVІІ- ХVІІІ ст. Екскурсія в Радомишль включає в себе відвідування "папірні", де виготовляють папір за старовинними рецептами Києво-Печерської Лаври.

- Екскурсія "За мотивами Оноре де Бальзака"*. Монастир Босих кармелітів у Бердичеві, Костел Св. Варвари - місце вінчання О.Бальзака і Е. Ганської, садиба Ганської у Верхівні, музейні кімнати Оноре де Бальзака, палац і парк.

- Екскурсія "Зона відчуження. Чорнобиль"* Вояж сталкерів в десятикілометрову зону через блок-пост «Лелев», «рудий ліс" з червонувато-оранжевими деревами через опромінення радіацією, місця поховань радіоактивних відходів і навіть цілих сіл, головний "закритий" об'єкт зони - "Саркофаг" 4-го енергоблоку ЧАЕС, в якому знаходиться реактор. переїзд в Прип'яті - "місто привид". Ви побачите місто, яке протягом доби назавжди залишило 50 тисяч осіб. Навколо навічно застиг дух радянських часів: герб УРСР та СРСР, написи «Мир. Праця. Май », червоно-жовті телефонні будки, зарослий парк атракціонів з колесом огляду. Рівень радіоактивного опромінення, який Ви можете отримати за час поїздки, приблизно дорівнює кількості радіації від рентгенівського знімка.

 - Екскурсія або річкова прогулянка Дніпром в Межигір'ї із шлюзуванням * Межигір'я - київський Версаль. Огляд території резиденції 4-го президента України, Хонка, підземний спортивний комплекс, зоопарк, плаваючий банкетний зал «Галеон», гольф-клуб, вертолітний майданчик, штучні водойми, «руїни Стародавньої Греції», альтанки, скульптури. Можливо також відвідування автопарку Януковича, кінологічного центру, екскурсія на електромобілях.

mezhigori1 001 mezhigori1 002

Повернення до Києва. Вечеря. Вільний час.

Виїзд із Києва поїздом № 124 о 21-18.

               Повернення до Харкова о 6-51.

Вартість на людину в грн.

вартість 3-х денного туру:

 

група / готель 10+1 15+2 16+1 18+2 20+2 25+2 27+3 30+3 35+4 40+4 45+5
економ, пішохідні екскурсії, без харчування
гуртожиток
(3-х місні номери, зручності на поверсі)
2800 2500 2400 2300 2250 2200 2150 2100 2000 1900 1800
гуртожиток (3-х місні номери, зручності на поверсі) 3750 3450 3350 3250 3150 3050 2950 2850 2750 2650 2550
хостел (4-16-місні номери, зручності на поверсі) 3950 3650 3550 3450 3350 3250 3150 3050 2950 2850 2750
готель "Голосіївський"
(2-3-місні номери, зручності на блок)
4150 3850 3750 3650 3550 3450 3350 3250 3150 3050 2950
готель "Турист" 3 *, "Голосіївський"
(2-3-місні номери з вигодами)
4550 4250 4150 4050 3950 3850 3750 3650 3550 3450 3350
готель "Україна" 4 *
(2-3-місні номери з вигодами в номері, центр)
4950 4650 4550 4450 4350 4250 4150 4050 3950 3850 3750

 

вартість 4-х денного туру:

 

група / готель 10+1 15+2 16+1 18+2 20+2 25+2 27+3 30+3 35+4 40+4 45+5
економ, пішохідні екскурсії, без харчування
гуртожиток
(3-х місні номери, зручності на поверсі)
3050 2750 2650 2550 2500 2450 2400 2350 2250 2150 2050
гуртожиток (3-х місні номери, зручності на поверсі) 4250 3950 3850 3750 3650 3550 3450 3350 3250 3150 3050
хостел (4-16-місні номери, зручності на поверсі) 4550 4250 4150 4050 3950 3850 3750 3650 3550 3450 3350
готель "Голосіївський"
(2-3-місні номери, зручності на блок)
4850 4550 4450 4350 4250 4150 4050 3950 3850 3750 3650
готель "Турист" 3 *, "Голосіївський"
(2-3-місні номери з вигодами)
5450 5150 5050 4950 4850 4750 4650 4550 4450 4350 4250
готель "Україна" 4 *
(2-3-місні номери з вигодами в номері, центр)
6050 5750 5650 5550 5450 5350 5250 5150 5050 4950 4850

У вартість включено

залізничний проїзд (плацкарта), бронювання квитків, супровід групи представником туроператора, екскурсійне обслуговування за програмою, транспортне обслуговування за програмою, проживання в готелі обраної категорії, харчування за програмою, страхування.

Примітки

 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму й послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.
 • Вартість прораховано на зазначені в програмі потяги. У разі змін у розкладі залізниці або якщо замовник вибирає більш комфортний проїзд, вартість туру підлягає перерахунку.
 • Тур дійсний для груп від 6 осіб.
 • Вхідні квитки до музеїв та на інші екскурсійні об'єкти, а також всі додаткові послуги оплачуються додатково.
 • У програмі можливі зміни за бажанням замовника.
 • Уточнюйте вартість туру і додаткових послуг перед бронюванням.
 • Для дорослих груп можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова.

 

Всім любителям подорожей Україною та колективного відпочинку ми також пропонуємо ::

- великий вибір турів Центральною Україною
- тури до Києва і навколо Києва у будь-який час року
- популярні останнім часом тури до Вінниці
- популярні у всі часи тури до Умані та дендропарку "Софіївка"
- Шевченківські місця, тури до Канева і Звенигородки
- історичні місця Черкащини
- тури до Стародавнього Чернігова і Чернігівщиною
- групові тури автобусом Україною
- зимові розважальні проекти, екскурсії, тури
- замки й фортеці, палаци та парки України
- проект "Різнокольорові канікули в Україні"
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах


Тим, хто любить персональні тури або тури у складі групи, а також шукає, де відпочити, ми пропонуємо:

- наші збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок у Одесі й Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!