fbpx
RU EN PL UK

Слава України. Золота підкова Черкащини

Черкащина - дивовижний, нерозгаданий край у серці України, територіальний і духовний центр української нації, української самосвідомості, культури та історії. У жилах цього краю тече кров видатних представників нашого народу.

Презентуємо наш гранд-тур Черкащиною:

- Черкаси - красиве місто на берегах Дніпра;

- столиця першої козацької держави Чигирин;

- батьківщина Б. Хмельницького - Суботів;

- батьківщина Тараса Шевченка - Моринці;

- Чернеча гора з могилою Кобзаря в Каневі;

- місто-музей Переяслав - місце проведення Переяславської Ради;

- чудо України - парк "Софіївка" в Умані;

- палаци Понятовських - Лопухіних і Шувалових;

- історико-культурний заповідник «Трипільська культура»;

- Буцький і Тясминський каньйони - стихія води і каменю.

У програмі туру: залізничний проїзд із Харкова, транспортно - екскурсійне обслуговування, проживання у Черкасах в комфортабельному готелі, харчування, екскурсії Черкасами, Каневом. Суботов, Холодний яр, місто-музей Переяслав-Хмельницький, Чернеча гора, Національний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка", Національний історико-культурний заповідник "Чигирин", історико - архітектурний комплекс "Резиденція Богдана Хмельницького", Софіївський дендропарк.

Найзнаменитіші українці, найкрасивіші парки, кілька заповідників, сотні музеїв і багато іншого - в одному 3-х денному турі Черкащиною! Оголошується 5-хвилинна готовність!

Маршрут

Переяслав-Хмельницький - Канів - Черкаси - Моринці - Корсунь-Шевченківський - Чигирин - Суботів - Холодний яр - Умань - Легедзине - Тальне - Буки - Жашків - Кам'янка

Тривалість туру

3-4 дня

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

Виїзд з Харкова поїздом № 138 в 21-14. Прибуття в Гребінку в 3-07

Або виїзд із Харкова поїздом № 719 о 5-56. Прибуття до Гребінки о 9-40

Uzor NU

1 день  Зустріч групи в Гребінці. Сніданок.

Переїзд до Канева. Тарасова гора з могилою Кобзаря, куди приїжджають щорічно десятки тисяч людей із усього світу, Канівський Успенський собор - пам'ятник архітектури XII століття, літературно-меморіальний музей Шевченка, музей народно-декоративного мистецтва, могила А. Гайдара, який загинув на Канівщині в роки Другої світової війни, Канівська ГЕС. На південь і захід від Тарасової гори простягається Національний Шевченківський природний заповідник - гордість Черкащини, унікальний пам'ятник історії, археології, геології та палеонтології.

1d74984588d9effd2a11e9255005a86c XL Трипілля

Мошни. Недалеко від Канева вас зустрічає унікальне село Мошни. Заїжджий двір, де свого часу жив Кобзар, а тепер розмістився музей Тараса Шевченка, Спасо-Преображенська церква роботи архітектора Джорджо Торрічеллі, дерев'яний "Будинок лікаря" архітектора В. Городецького. Цікаво, що в Мошнах в далекі часи зароджувалося українське річкове суднобудування. Тут зберігся перший на Дніпрі плоскодонний дерев'яний пароплав "Бджілка", побудований в 1823 році за сприяння графа М. Воронцова.

image 1643335a8ade222fbf6 13345 800x600 S

Переїзд до Черкас. Обід. Поселення до готелю.

Оглядова екскурсія Черкасами: пам'ятники архітектури старовинного Хрещатика, пам'ятники Тарасу Шевченку, Богдану Хмельницькому, Івану Підкові, цікавий сучасний пам'ятник Водопровідникові, меморіальний комплекс «Пагорб Слави», унікальний музей книги «Кобзар», меморіальний музей В. Симоненка.

палац щастя chym cherkasci mozhut pyshatysya.12

Обласна філармонія, ляльковий театр - пам'ятник архітектури XIX століття, Будинок Цибульських, старовинний готель "Слов'янський", "Фейсвол" - 35-метрова стіна, прикрашена знімками городян, найбільший православний храм України - Свято-Михайлівський собор, який може одночасно вмістити 12 000 відвідувачів!

Факультативно пропонується:

- екскурсія до єдиного в Європі Буддистського Храму військових мистецтв «Білий Лотос», де можна познайомитися з традиціями Сходу, символами п'яти світових релігій, пройти через Ворота Храму, оглянути зал Дхарми, водоспади і священне дерево, священний стовп, дзвін і ступу.

Білий Лотос 1940881 800x600 fontan

- оглядова екскурсія-прогулянка на теплоході Дніпром.

Увечері треба обов'язково прогулятися "Долиною троянд" або "Сосновим бором" - двома міськими парками, розташованими на березі Дніпра. Тут вам вдасться сфотографувати чудові панорами ріки та Кременчуцького водосховища, що розкинулися між берегами на 9 км.

Uzor NU

2 день Сніданок.

Екскурсія  "На батьківщину Кобзаря" -  до Національного заповідника "Батьківщина Шевченка"*. Заповідник включає в себе близько 45 об'єктів, розкиданих по декільком селам Звенигородського району Черкащини - Моринці, Шевченкове, Будища, Вільшана. Тут на среднеднепрянскіх просторах пройшло дитинство Тараса. У Моринцях він вперше подав голос, в Керелівці виріс і сформувався як особистість, в Будищах казачковал в садибі Енгельгардта, а з Вільшани зробив перший крок до визнання і світову славу.

rodina tarasa shevchenko 2 rodina tarasa shevchenko 3

"Садок вишневий біля хати ...." Це про будинок в с. Моринці, де 9 березня 1814 року народився Т.Г.Шевченко. Поруч з літературно-меморіальним музеєм - хата, в якій пройшли роки щасливого дитинства і безрадісного сирітства Тараса. Вона зустрічає гостей розмаїттям кольорів, рушників, п'янкими запахами любистку і м'яти, сумними очима старовинних ікон, перед якими два століття назад молі за щасливу долю своїх дітей Катерина Шевченко. Поруч в садочку під калиною - могила матері, трохи далі - могила батька. Через кілька сотень метрів - хата дяка Богорського, у якого малий Тарас навчався грамоті ...

Переїзд до Корсунь-Шевченківський. Корсунщина - край мужності, земля, овіяна подвигом людини, місце двох великих історичних битв - Б.Хмельницького в 1648 році і Корсунь-Шевченківської операції в Другу світову війну.

Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник. Палацово-парковий комплекс Понятовських - Лопухіних на островах посеред річки Рось заснував у 1782 князь С. Понятовський як власну літню резиденцію. Палац є пам'ятником архітектури і просто заворожує своїм зовнішнім виглядом і тим, як він вписується в природний ландшафт. Більшу частину острова Коцюбинського зараз займає розкішний ландшафтний парк (площа 100 га, 80 видів дерев і чагарників) з містками, альтанками, скульптурами і романтичним гротом. Особливо він гарний навесні, під час цвітіння бузку. У різних приміщеннях палацового комплексу відкрито кілька музеїв: історичний, Корсунь-Шевченківської битви, художній. На майданчику перед палацом експонується виставка військової техніки.

неназваний Корсуно 002

Повернення до Черкас.

Факультативно пропонується:

- тематична екскурсія "Машина часу" до Черкаського музею експериментальних автомобілів. Всі вони - результат втілених ідей їх творчого натхненника і творця. Тільки на одному майданчику ви побачите більш 40 незвичайних машин.

- екскурсія до тематичного села "Країна Мамонтландія". На території села в 1965 археологами була відкрита стоянка мисливців на мамонтів. Унікальність Межиріцької стоянки, вік якої 15-20 тисяч років, полягає в тому, що на її території знайдено чотири споруди з кісток мамонтів. Межиріцькі знахідки - єдині у світі, вони не мають аналогів ні на одному континенті. Найцікавіше, що тут створено не просто музей, а тематичний парк!

72086 800x600 cfakepathkaztrop1 Illiyska tserkva Subbotiv Cherkasy region relax

Тут на вас чекають сувеніри та солодощі, виготовлені своїми руками; цікаві майстер-класи, випробування і пригоди. На полюванні ви перетворитеся на справжніх первісних людей, побудуєте з підручних матеріалів тимчасове приміщення, зустрінетеся з мамонтеням і спробуєте смачної мисливської каші!

Вечеря. Вільний час.

Uzor NU

3 день Сніданок.  Вільний день.

Пропонуємо на вибір факультативні екскурсії:

- Умань *. Дендропарк "Софіївка" знаменитий як туристична перлина України, музей садового-паркового і мистецтва, місце, де можна зануритися в казковий романтичний світ природи, краси і любові. Заснував парк у 1796 році багатий польський магнат Станіслав Потоцький на честь своєї дружини красуні-гречанки Софії і подарував їй на день її янгола у 1802 році. Ідея такого парку в романтичному стилі з використанням римської і грецької міфології належала самій Софії.

b92436c37a2dfc16bd3fa5ceb6e7d582 uman sofievskij park 4

- Переяслав - Хмельницький*. Переяслав-Хмельницький - маленьке містечко на лівому березі Дніпра, відомий нині як місто-музей, - з другої половини XII в. був центром великого незалежного князівства, яке управлялося Володимиром Мономахом, Юрієм Долгоруким і ін. князями Київської Русі. Відвідування на вибір кількох з численних музеїв міста, музей архітектури і побуту Середньої Наддністрянщини під відкритим небом.

 - Кам'янка * була названа так через скелястих кам'яних берегів, які омиваються річкою Тясмин. Вона зустрічала на своїх землях чимало знаменитих гостей, серед яких був видатний поет Олександр Сергійович Пушкін, видатний композитор Петро Ілліч Чайковський, члени таємного товариства декабристів. Пам'ятник О. Пушкіну, парк із гротом, «зелений будинок», млинок, залишки палацу Давидова ...

каменка стара 13 03 kamenka 110613 001

- Жашків. ЭЕкскурсія територією кінно - спортивного центру «ParadeAllure». Ялинки, альтанки, гойдалки і горді пещені фігури коней західноєвропейської породи. Є серед переможців чемпіони навіть світового рівня. Цікаво дізнатися подробиці «особистої» життя головних жителів кінного містечка, що вони їдять, як тренуються, скільки працюють, в яких готелях відпочивають і як уміють любити.

- Буки *. Буцький каньйон - стихія каменю і води. Для мисливців за адреналіном тут є де порадувати душу і тіло. Вражає все: бурхлива річка Гірський Тікич, яка тече в протерозойських гранітах, скелі 20-30 метрів заввишки, руїни водяного млина, останки найпершої в Україні гідроелектростанції, водоспад Вир, Радіонова скеля.

- Легедзине *. Трипільська культура - це історичний пласт, який можна назвати кордоном праісторії та історії. Ця культура виникла разом з культурами Месопотамії і Єгипту і відкрила шлях людству до сучасної цивілізації. Знахідки археологів свідчать про розвинену релігійно-філософської життя трипільців, високом рівні культури і мистецтва. відвідування державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура».

- Тальне *, Мисливський замок графа Шувалова неподалік від річки Гірський Тікич. Історія палацу така ж далека і загадкова, як і дата його створення, а це було більш 200 років тому. Сьогодні замок - частина Тальнівського парку - пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення.

- Тясминський каньйон * - цінна гідрологічна пам'ятка природи, вік якої перевищує 2 млрд. років. Якщо вірити геологам, то неповторної краси долини утворилися тут за часів танення льодовиків. Прямі скелі на лівому боці річки піднімаються вгору місцями на 12 - 15 м. Тясминський каньйон - це застигла краса скель, льодовикових мохів, живої води і дерев.

Можна об'єднати декілька об'єктів в одну екскурсію: Умань-Буки, Жашків - Буцький каньйон, Легедзине-Тальне, Кам'янка - Корсунь, Каньйони Черкащини і т.д.

Вечеря. Вільний час.

Uzor NU

4 день  Сніданок.

Екскурсія "Шляхами козацької слави".

Чигирин - славне місто, який був свого часу одним з найбільших міст України, Гетьманської столицею, батьківщиною козацтва. Національний історико-культурний заповідник "Чигирин". Історико - архітектурний комплекс "Резиденція Богдана Хмельницького": будинок гетьмана, військова канцелярія, курінь, скарбниця. Комплексна екскурсія з відвідуванням Замкової гори, пам'ятника Б.Хмельницькому, бастіону Дорошенка, церкви Св. Петра і Павла, де поховані останки 263 козаків.

72086 800x600 cfakepathkaztrop1 35143000 1681436788591055 5715937383132692480 n 1 678x381

Факультативно пропонується театралізоване шоу "Посвята в козаки" *

Переїзд до с. Суботів, де народився і похований Богдан Хмельницький. Храм Св. Іллі в стилі українського бароко. Колишня садиба Хмельницького, ймовірна усипальниця гетьмана в Іллінській церкві.

c2c43094de5257057d3d2cc78c81ad03 XL 1 c2c43094de5257057d3d2cc78c81ad03 XLц

Холодний Яр - унікальний пам'ятник природи, історії та культури, символ боротьби і незламності духу. Тут відбувалися доленосні події Коліївщини і героїчна боротьба Холодноярської Республіки, тут знайдено 8 тисяч скіфських курганів. Прогуляємося стежками повстанців, вшануємо пам'ять видатних отаманів.

1074 a5a ht8hrg ContentImageHandler

1000 - річний дуб на хуторі Буда, названий на честь славного козака Максима Залізняка.

Мотронин монастир, Заснований Ярославом Мудрим, в святих джерелах якого Богдан Хмельницький черпав свою козацьку силу.

У Холодному Яру пропонуємо відвідати тематичне село "Зерноленд": Цікаво і захоплююче для дітей про хліб і сільське господарство!

На Хуторі Буда запрошуємо до музейно-етнографічного комплексу «Дикий Хутір»: майстер-клас із приготування корисних цілющих напоїв і страв з екологічно чистих рослинних інгредієнтів; дегустація традиційних українських напоїв: настоянок, варенухи, хреновухи; національна українська кухня; розважальна етнопрограма.

167731b80c1cdc89ff7e4cda9a47a1aaa553d7a1 adc76f489d9c9634a7caecbf430aed38134f55fc

Повернення до Черкас. Обід.

Продовжуємо козацьку тематику. Факультативно пропонується анімаційна програма-квест "У пошуках козацьких скарбів":

Гельмязів - територія пригод. Якщо ви любите фантазувати і подорожувати, то Вам сюди! Етнокультурний центр «Обитель фантазії» - це місце, де Ви потрапите до захоплюючого світу подорожей у минуле й майбутнє; спробуєте себе в ролі мисливця за скарбами, підніметеся на Гельмязівську «Говерлу»; дізнаєтеся про секрети «Гельмязівського букету»; відвідайте Гельмязівський «Ярмарок чудес»; станете учасником цікавого обрядового дійства.

Трансфер в Гребінку.

Виїзд до Харкова потягом № 720 в 20-06. Повернення до Харкова в 23-36

Або виїзд до Харкова потягом № 138 в 1-31

Uzor NU

   Повернення до Харкова о 7-52

Вартість на людину в грн.

Вартість 3-х денного туру (без третього вільного дня):

група / готель  10+1 15+2  15+1 18+2 24+2 30+3 40+4
готель економ
(Номери зі зручностями на блок)
4350 3700 3650 3550 3550 3500 3450
готель стандарт
(Номери зі зручностями)
4750 4000 3950 3850 3850 3800 3750

Вартість 4-х денного туру:

група / готель  10+1 15+2  15+1 18+2 24+2 30+3 40+4
готель економ
(Номери зі зручностями на блок)
4850 4200 4150 4050 4050 4000 3950
готель стандарт
(Номери зі зручностями)
5250 4600 4550 4450 4450 4400 4350

У вартість включено

залізничний проїзд (плацкарта), харчування за програмою, проживання в готелі, транспортне обслуговування за програмою, екскурсійне обслуговування за програмою, страховка, супровід групи представником туроператора.

Примітки

  • Туроператор залишає за собою право змінювати програму й послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.
  • Тур дійсний для груп не менше ніж 6 чол. За бажанням замовників можлива організація екскурсії в будь-які дні. Ціна залежить від узгодженої програми, готелю, кількості осіб у групі.
  • Вхідні квитки на відвідувані об'єкти, факультативні заходи, оплачуються додатково.
  • Можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова, інші варіанти ж / д проїзду.

 

Якщо ви любите подорожі по Україні, тоді вам безумовно будуть цікаві:

- Усі тури Центральною Україною
- тури до Києва і по Київщині
- цикл турів до Вінниці
- Умань та Уманський дендропрак "Софіївка"
- тури по шевченківських місцях
- тури по історичних місцях Черкащини
- Усі тури до Чернігова і по Чернігівщині
- групові тури автобусом Україною
- старовинні садиби Харківщини і України
- замки й фортеці, палаци та парки України
- проект "Різнокольорові канікули в Україні"
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах

Індивідуальним туристам пропонуємо великий вибір турів по всьому світу і відпочинок:

- наші збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок у Одесі й Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!