fbpx
RU EN PL UK

Билини Київської Русі. Мегатур по Чернігівщині

Хочете в одному турі побачити всю Давню Сіверщину - сповнену легендами і билинами Давню Русь? Пориньте в тисячолітню історію Стародавнього Чернігова і Новгород-Сіверського, в славне козацьке минуле Батурина, у губернське життя Ніжина, проникніться духом поміщицьких садиб, парків і палаців.

Запрошуємо вас в подорож по цілому тисячоліттю!

Перед вами - галерея історичних персонажів і видатних діячів України різних епох:

князь Ігор і княгиня Ярославна

граф Румянцев-Задунайський і поміщик Тарновський

гетьмани Мазепа та Розумовський, нащадок гетьмана Скоропадський

козачий полковник Галаган і генаральний суддя Кочубей

адмірал Лисянський і кінодраматург Довженко

письменники Гоголь і Куліш, актриса Заньковецька, кобзар Вересай

мандрівник Миклухо-Маклай і засновниця національної педагогіки Софія Русова.

Мегатур, в якому перед вами постануть палаци і парки, храми і монастирі, печери і усипальниці, фортеці та замки стародавньої Чернігівської землі!

У програмі туру: залізничний проїзд з Харкова, транспортно - екскурсінное обслуговування, проживання в Чернігові, Новоград-Сіверському і на Блакитних озерах в комфортабельних готелях, харчування, екскурсії по Чернігову, Батурину, Ніжину, Новгород-Сіверському, історико - археологічний заповідник «Гетьманська столиця», палацово-парковий ансамбль у Качанівці, Тростянецький дендропарк, Блакитні озера, садиба Софії Русової, Чернігівський пивзавод.

Маршрут

Качанівка - Тростянець - Сокиринці - Чернігів - Батурин - Ніжин - Новгород-Сіверський - Сосниця - Блакитні озера

Тривалість туру

3-4 дня

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

              Виїзд із Харкова до Ніжина поїздом № 124 о 22-41.

1 день Прибуття в м Ніжин в 6-32, зустріч групи на вокзалі. Переїзд в Качанівку.

Палацово-парковий ансамбль у Качанівці - унікальний пам'ятник ландшафтного мистецтва кінця XVIII- нач.XX ст., Єдине повністю схранівшееся маєток в Україні, шедевр палацово-паркової архітектури. Парк пов'язаний з П.Румянцева-задунайським, Г.С.Тарновскім і його синами, П.І.Харітоненко і ін. Тут черпали натхнення для своєї творчості М. Гоголь, В Штенберг, М.Глинка, С.Гулак-Артемовський, Марко Вовчок, П.Куліш, І. Рєпін, М.Костомаров, Т.Шевченко. Палацовий комплекс включає в себе палац, північну службу, водонапірну вежу, альтанку М.И.Глинки, човнову пристань, повітряний місток, Георгіївську церкву, чудовий парк, в якому ростуть дерева близько 50-ти видів.

Kachanovka 8 Kachanovka 9

Тростянецький дендропарк - один з найбільших в Україні штучно створених паркових масивів. Парк був заснований в 30 рр. XIX ст. українським поміщиком І. Скоропадського в англійському стилі. В даний час площа парку займає 204,4 га, де росте 806 видів дерев і чагарників, характерних для лісостепової зони і привезених з Риги, Петербурга, Парижа, Каразінського акклиматизационного саду. Великий ставок з лебедями - композиційна вісь парку, 4 штучно створені гори (Волохата, Ротонда, Дідова, Сторожова), «Швейцарська» ущеліна, галявини (вестибюльна, галявина гігантських туй, «8 братів», «Горіховий», «3 сестри») , аборетум - колекційну ділянку дерев і чагарників, архітектурні композиції: половецькі баби, колона смутку, парковий місток, могила І.М Скоропадського.

trostianec 1 trostianec 2

Обід.

На вибір екскурсія в Сокиринці або Козелець:

- Сокиринці. Садиба старовинного козацького роду Галаганів: величний палац в стилі ампір, ландшафтний парк, музей українського кобзаря Остапа Вересая, який провів в Сокиринцях останні роки життя.

- Собор Різдва Пресвятої Богородиці - православний собор у Козельці Чернігівської області, видатний архітектурний пам'ятник в стилі, який суміщає ознаки українського і єлизаветинського бароко. Споруджений в 1752-1763 роках на замовлення Наталії Дем'янівни Розумовської ( «Разуміхі»), матері Олексія та Кирила Розумовських. 

- Парк живої природи «Беремицьке», Розташований неподалік від Козельця на березі річки Десна, - це не тільки дивовижний світ флори і фауни, а й унікальна можливість відчути себе на території часів Русі X-XI ст ..

Переїзд до Чернігов. Поселення в готелі. 

Uzor NU

2 день Сніданок. Присвятимо цілий день Стародавньому Чернігову.

Екскурсія територією стародавнього Валу - древньою центральною частиною Чернігова з відвідуванням Спасо-Преображенського собору - головного храму міста, усипальниці чернігівських князів та духовенства; Борисоглібського собору, Чернігівського колегіуму, Історичного музею ім. В. Тарновського. 

Обід.

chernigov 004 chernigov 002

Екскурсія територією Троїцько-Іллінського комплексу, розташованого на схилах Болдиних гір: Антонієві печери, - один з найдавніших печерних монастирів в Східній Європі із земляною церквою XII століття і кам'яними підземними церквами XVII-XIX століть, Іллінська церква, Троїцький кафедральний собор, Курганний могильний комплекс. 

chernigov 003 chernigov 001

Рекомендуємо за додаткову оплату відвідати пивзавод Sun InBev Ukraine, побачити процес виробництва цього напою, а також продегустувати кращі сорти пива «Чернігівське».

Згуртувати колектив за келихом свіжого, щойно звареної хмільного напою - прекрасна ідея для корпоративу! Один з найсучасніших пивоварних заводів в Україні запрошує на екскурсію і пропонує: побачити всі основні етапи виробництва хмільного напою - підготовка солоду, приготування сусла, бродіння, розлив, упаковка, контроль якості; дізнатися, за якими критеріями оцінюють якість пива, і як це зробити правильно; відчути себе справжнім пивним дегустатором, пробуючи на смак різні сорти пива. 

Uzor NU

3 день Сніданок. Вільний день.

Факультативно пропонуються екскурсії:

- екскурсія "Новгород-Сіверський - Сосниця" *: Сосниця - батьківщина видатного українського драматурга О.Довженка. Тут він народився в 1894 році і звідси відправився в 17 років вчитися в Глухів, потім в Житомир, а після до Києва. У його складної біографії перелелісь служба у військах УНР, висновок в більшовицькому концтаборі, вступ в Компартію, польський полон, робота в Наркоматі закордонних справ і т.д. Всесвітня слава засновника українського кінематографа почалася з виходу на екрани його видатних картин "Звенигора" і "Земля", остання з яких тепер значиться в списках кращих кінофільмів всіх часів і народів. відвідування Літературно-меморіального будинку - музею О. Довженка.

Новгород-Сіверський - древня столиця князя Ігоря, місто, де було створено «Слово о полку Ігоревім». Спасо-Преображенський монастир XI - XVIII ст., Центральною спорудою якого є Спаський собор XVIII ст., Побудований за проектом відомого італійського архітектора Джакомо Кваренгі. Успенський собор XVIII ст., Дерев'яна Микільська церква XVIII ст., Побудована без єдиного цвяха, Замкова гора, музей «Слова о полку Ігоревім», пам'ятники Ігорю, Ярославні, Бояна, краєзнавчий музей.

- екскурсія "Блакитні озера" * Блакитні озера - унікальний заповідний куточок Сіверщини, озера посеред соснового лісу, де є вся інфраструктура для літнього та зимового відпочинку, місце проведення численних фестивалів. На території Голибух озер знаходиться "Садиба Софії Русової" - історичний об'єкт з унікальною енергетикою. У 1856 г тут народилася видатний педагог С. Русова - засновниця національної педагогіки, видавець першого букваря, відома у всьому світі. Туристи можуть познайомитися з історією садиби, оглянути древню гончарню батька Софії - Федора Ліндфорса, музей, усипальницю батьків з чудотворною іконою Смоленської Божої Матері.

Повернення до Чернігова чи поселення в готель в Новгород-Сіверському або на Блакитних озерах. Вечеря.

Uzor NU

4 день Сніданок. Виселення з готелю, переїзд до Батурина.

Батурина вперше згадується в документах 1625 року. З містом пов'язані долі сім'ї Розумовських, гетьмана Мазепи, академіка Теплова, мандрівника Миклухи Маклая та інших.

baturin 001 baturin 002

Відвідування заповідника «Гетьманська столиця»: Воскресенська церква - усипальниця останнього гетьмана України Кирила Розумовського, побудована в 1799 - 1803 рр .; садиба і парк В. Кочубея; Покровська церква, в якій сповідався Іван Мазепа; палац К.Розумовського, Побудований за проектом англійського архітектора Чарльза Камерона в 1799-1803 р .; Ніколо-Крупицький монастир, заснований ще в домонгольський період на місці явлення ікони святого Миколая. Музей археології Батурина, Цитадель Батуринської фортеці, історико-культурний центр - музей славного нащадка запорізьких козаків "Вітрила Маклая".

Обід. Переїзд до Ніжина. По дорозі можливе відвідування музею П.Куліша.

Місто Ніжин вперше згадується в «Повісті временних літ» 1078 р, а через майже тисячоліття було оспіване великим Гоголем як місто N. У місті більше десятка прекрасних храмів, які не посміли розбомбити навіть фашисти. У Ніжині в 1663 відбулася знаменита «Чорна рада», а в 1820 р. було відкрито Ніжинський ліцей, що не поступався аналогічним навчальним закладам Європи і Росії. Свого часу його закінчив Микола Васильович Гоголь, а нині тут розмістився Ніжинський педагогічний університет.

nijyn10 nijyn11

Оглядова екскурсія Ніжином з відвідуванням музею "Поштова станція, Музею М.В.Гоголя, музею Рідкісної книги, картинної галереї. Перший в світі пам'ятник Гоголю (1881), пам'ятник Ніжинському огірочки, монументи видатним уродженцям міста - адміралу Лисянському, актрисі Марії Заньковецької.

Трансфер на вокзал. Відправлення з Ніжина поїздом № 124 о 23-04.

              Повернення до Харкова о 6-37.

Вартість на людину в грн.

 Вартість 3-х денного туру (без 3-го вільного дня дня):

група / готель 10+1  15+2  16+1

20+2

26+2 30+3 40+4 45+4
економ
(Турбаза або хостел, уд-ва на поверсі, 6-10 місні номери)
4350 3850 3750 3650 3550  -  -  -
економ
(Готель "Україна", 2-3 місні номери з вигодами)
4550 4050 3950 3850 3750 3650 3450 3350
стандарт
(Готель "Придеснянський" 3 *, 2-3 місні номери з вигодами)
4750 4250 4150 4050 3950 3850 3650 3550
комфорт
(Готель "Рейкарц" 4 *, 2-3 місні номери з вигодами)
5350 4850 4750 4650 4550 4450 4250 4150

Вартість 4-х денного туру:

група / готель 10+1  15+2  16+1 20+2

26+2 30+3 40+4 45+4
економ
(Турбаза або хостел, уд-ва на поверсі, 6-10 місні номери)
4850 4350 4250 4150 4050  -  -  -
економ
(Готель "Україна", 2-3 місні номери з вигодами)
5150 4650 4550 4450 4350 4250 4050 3950
стандарт
(Готель "Придеснянський" 3 *, 2-3 місні номери з вигодами)
5450 4950 4850 4750 4650 4550 4350 4250
комфорт
(Готель "Рейкарц" 4 *, 2-3 місні номери з вигодами)
6350 5850 5750 5650 5550 5450 5250 5150

У вартість включено

залізничний проїзд (плацкарта), харчування за програмою, проживання в готелі вибраної категорії, транспортне обслуговування за програмою, екскурсійне обслуговування за програмою, страхування, супровід групи представником туроператора.

Примітки

  • Туроператор залишає за собою право змінювати програму й послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.
  • Тур дійсний для груп не менше 6 чол. За бажанням замовників можлива організіція туру в будь-які дні. Ціна залежить від узгодженої програми, готелю, кількості осіб у групі.
  • Вхідні квитки на відвідувані об'єкти, факультативні заходи, оплачуються додатково.
  • Можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова.

 

Якщо ви любите подорожі по Україні, тоді вам безумовно будуть цікаві:

- Усі тури Центральною Україною
- тури до Києва і по Київщині
- цикл турів до Вінниці
- Умань та Уманський дендропрак "Софіївка"
- тури по шевченківських місцях
- тури по історичних місцях Черкащини
- Усі тури до Чернігова і по Чернігівщині
- групові тури автобусом Україною
- старовинні садиби Харківщини і України
- замки й фортеці, палаци та парки України
- проект "Різнокольорові канікули в Україні"
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах

Індивідуальним туристам пропонуємо великий вибір турів по всьому світу і відпочинок:

- наші збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок у Одесі й Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!