fbpx
RU EN PL UK

На берегах Десни та Сейму. Чернігів - Батурин - Ніжин

Дві історичні перлини Чернігівщини в одному турі: стародавній Чернігів - колиска чернігівських князів династії Святославичей, з соборами і печерами XII століття; і Батурин - столиця Гетьманської України з чудовим палацом Кирила Розумовського поч. XIX століття.

А також цей тур запам'ятається вам:

- Антонієвими печерами Болдиних гір;

- дегустацією пива ТМ "Чернігівське" та екскурсією по виробництву;

- дерев'яною церквою, в якій знімали "Вія";

- грандіозною панорамою Батуринської фортеці;

- Поштовою станцією XIX століття;

У програмі туру: залізничний проїзд із Харкова, транспортно - екскурсіонне обслуговування, проживання в Чернігові в комфортабельному готелі, харчування, екскурсії по Чернігову, Батурину, Ніжину, найдавніші собори й монастирі України, історико - археологічний заповідник «Гетьманська столиця», музей Гоголя, музей "Поштова станція" .

Запрошуємо вас приміряти один із діамантів нашої багатющої колекції коштовностей Чернігівщини! Це модно та красиво!

Маршрут

Чернігів - Батурин - Седнєв - Ніжин - Козелець

Тривалість туру

2 дні

Розміщення

готелі на вибір

Транспорт

Потяг або автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

              Виїзд із Харкова до Ніжина поїздом № 124 о 22-41.

1 день Прибуття в м Ніжин в 6-32, зустріч групи на вокзалі. Переїзд в Козелець.

- Собор Різдва Пресвятої Богородиці - православний собор у Козельці Чернігівської області, видатний архітектурний пам'ятник в стилі, який суміщає ознаки українського і єлизаветинського бароко. Споруджений в 1752-1763 роках на замовлення Наталії Дем'янівни Розумовської ( «Разуміхі»), матері Олексія та Кирила Розумовських. 

- Парк живої природи «Беремицьке», Розташований неподалік від Козельця на березі річки Десна, - це не тільки дивовижний світ флори і фауни, а й унікальна можливість відчути себе на території часів Русі X-XI ст ..

Переїзд до Чернігов.

Екскурсія територією стародавнього Валу - древньою центральною частиною Чернігова з відвідуванням Спасо-Преображенського собору - головного храму міста, усипальниці чернігівських князів та духовенства; Борисоглібського собору, Чернігівського колегіуму, Історичного музею ім. В. Тарновського.

chernigov 004 chernigov 002

Екскурсія територією Троїцько-Іллінського комплексу, розташованого на схилах Болдиних гір: Антонієві печери, - один з найдавніших печерних монастирів в Східній Європі із земляною церквою XII століття і кам'яними підземними церквами XVII-XIX століть, Іллінська церква, Троїцький кафедральний собор, Курганний могильний комплекс. 

chernigov 003 chernigov 001

Поселення до готелю. Вільний час.

Факультативно пропонується:

- відвідати пивзавод Sun InBev Ukraine, побачити процес виробництва цього напою, а також продегустувати кращі сорти пива «Чернігівське».

Згуртувати колектив за келихом свіжого, щойно звареної хмільного напою - прекрасна ідея для корпоративу! Один з найсучасніших пивоварних заводів в Україні запрошує на екскурсію і пропонує: побачити всі основні етапи виробництва хмільного напою - підготовка солоду, приготування сусла, бродіння, розлив, упаковка, контроль якості; дізнатися, за якими критеріями оцінюють якість пива, і як це зробити правильно; відчути себе справжнім пивним дегустатором, пробуючи на смак різні сорти пива.

Можливо також відвідування приватної пивоварні або виноробніVinoman Winery".

- для любителів історії та кінематографа рекомендуємо екскурсію до Седнєва*. Однією з головних родзинок Седнєва є Георгіївська (Юр'ївська) церква. Це старовинна дерев'яна церква, побудована ще в домонгольські часи, протягом усієї своєї історії перебудовувалася багато разів і, найцікавіше, переносилася в різні місця. У народі Георгіївську церкву називають «Вієвською», оскільки саме тут проходили зйомки фільму «Вій» за твором Гоголя. Ще одна цікава церква Седнєва - Воскресенський храм. Не менш містичне та загадкове місце. 

sednev01 sednev02

Uzor NU
2 день Сніданок. Виселення з готелю.

Виїзд до Батурина, який розташований в 150 км від Чернігова. Батурин вперше згадується в документах 1625 року. З містом пов'язані долі сім'ї Розумовських, гетьмана Мазепи, академіка Теплова, мандрівника Миклухи Маклая та інших.

baturin 001 baturin 002

Відвідування заповідника «Гетьманська столиця»: Воскресенська церква - усипальниця останнього гетьмана України Кирила Розумовського, побудована в 1799 - 1803 рр .; садиба і парк В. Кочубея; Покровська церква, в якій сповідався Іван Мазепа; палац К.Розумовського, Побудований за проектом англійського архітектора Чарльза Камерона в 1799-1803 р .; Ніколо-Крупицький монастир, заснований ще в домонгольський період на місці явлення ікони святого Миколая. Музей археології Батурина, Цитадель Батуринської фортеці, історико-культурний центр - музей славного нащадка запорізьких козаків "Вітрила Маклая".

Обід. Переїзд до Ніжина. По дорозі можливе відвідування музею П.Куліша.

Місто Ніжин вперше згадується в «Повісті временних літ» 1078 р, а через майже тисячоліття було оспіване великим Гоголем як місто N. У місті більше десятка прекрасних храмів, які не посміли розбомбити навіть фашисти. У Ніжині в 1663 відбулася знаменита «Чорна рада», а в 1820 р. було відкрито Ніжинський ліцей, що не поступався аналогічним навчальним закладам Європи і Росії. Свого часу його закінчив Микола Васильович Гоголь, а нині тут розмістився Ніжинський педагогічний університет.

nijyn10 nijyn11

Оглядова екскурсія Ніжином з відвідуванням музею "Поштова станція, Музею М.В.Гоголя, музею Рідкісної книги, картинної галереї. Перший в світі пам'ятник Гоголю (1881), пам'ятник Ніжинському огірочки, монументи видатним уродженцям міста - адміралу Лисянському, актрисі Марії Заньковецької.

Трансфер на вокзал. Відправлення з Ніжина поїздом № 124 о 23-04.

              Повернення до Харкова о 6-37.

Вартість на людину в грн.

група / готель 10+1  15+2  16+1 20+2

26+2 30+3 40+4 45+4
економ
(Турбаза або хостел, уд-ва на поверсі, 6-10 місні номери)
3350 3050 2950 2850 2850  -  -  -
економ
(Готель "Україна", 2-3 місні номери з вигодами)
3450 3150 3050 2950 2950 2850 2650 2550
стандарт
(Готель "Придеснянський" 3 *, 2-3 місні номери з вигодами)
3550 3250 3150 3050 3050 2950 2750 2650
комфорт
(Готель "Рейкарц" 4 *, 2-3 місні номери з вигодами)
3850 3550 3450 3350 3350 3250 3050 2950

У вартість включено

залізничний проїзд (плацкарта), харчування за програмою, проживання в готелі вибраної категорії, транспортне обслуговування за програмою, екскурсійне обслуговування за програмою, страхування, супровід групи представником туроператора.

Примітки

  • Туроператор залишає за собою право змінювати програму й послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.
  • Тур дійсний для груп не менше 6 чол. За бажанням замовників можлива організіція туру в будь-які дні. Ціна залежить від узгодженої програми, готелю, кількості осіб у групі.
  • Вхідні квитки на відвідувані об'єкти, факультативні заходи, оплачуються додатково.
  • Комплексний вхідний квиток з екскурсійним обслуговуванням (4 об'єкти): Батуринська фортеця, музей археології, Будинок генерального судді Кочубея, Палац Розумовського - 260/130 грн. з чол., без екскурсійного обслуговування (Відвідування 4 об'єктів) - 90/45 грн. з чол., виставка воскових фігур гетьманів - 40/20 з чол ..
  • Можливий прорахунок туру на комфортабельному автобусі з Харкова.

 

Якщо ви любите подорожі по Україні, тоді вам безумовно будуть цікаві:

- Усі тури Центральною Україною
- тури до Києва і по Київщині
- цикл турів до Вінниці
- Умань та Уманський дендропрак "Софіївка"
- тури по шевченківських місцях
- тури по історичних місцях Черкащини
- Усі тури до Чернігова і по Чернігівщині
- групові тури автобусом Україною
- старовинні садиби Харківщини і України
- замки й фортеці, палаци та парки України
- проект "Різнокольорові канікули в Україні"
- групові тури поїздом всією Україною
- дитячі та молодіжні табори на морі і в Карпатах

Індивідуальним туристам пропонуємо великий вибір турів по всьому світу і відпочинок:

- наші збірні тури Україною, тури вихідного дня
- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб
- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп
- популярний відпочинок у Одесі й Затоці
- відпочинок на курортах і пляжах світу
- екскурсійні тури по всьому світу
- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!