RU EN PL UK

Красиве місто. Красноград - Берестовенька

Екскурсія знайомить нас іще з одним цікавим екскурсійним об'єктом Харківщини - містом Красноградом, красивим і затишним, розташованим біля Орелі, що є притокою ріки Берестової. Історія заснування Краснограду пов'язана зі спорудженням у XVII в. Української оборонної лінії.

Кілька вагомих аргументів на користь цієї екскурсії, під час якої ви:

- відвідаєте наймальовничіші місця Слобожанщини і найкрасивіший дерев'яний храм Харківщини;

- побуваєте в одному із найкращих і найбагатших провінційних музеїв України;

- побачите залишки знаменитих фортець української оборонної лінії;

- зможете взяти участь у майстер-класах з українських народних промислів, козацького фехтування (за доп. плату).

У програмі туру: дорожня екскурсія, екскурсія Красноградом. Бєльовська фортеця, Іванівська фортеця (для невеликої групи за сприятливих хороших умов), унікальний дерев'яний храм у селі Берестовенька, майстер-класи (за додаткову плату), відпочинок на природі.

Маршрут

Красноград - Берестовенька

Тривалість туру

8-10 годин

Харчування

Під замовлення (за доп. плату) є можливість замовити чайну або кавову церемонію і спробувати домашні еко-продукти.

Транспорт

автобус

Тип туру

груповий

Відпочинок та оздоровлення:

Можливий також відпочинок на природі на березі річки Берестовий в Краснограді, прогулянки на конях у сосновому лісі, а також відпочинок у етносадибі у с.Моховик.

Інфраструктура

На території садиби є дерев'яні гойдалки на кілька людей, квадроцикли (катання за додаткову плату), альтанка під дахом, колодязь із джерельною водою, сінник.

Екскурсійна програма

Ох, зовсім не просто так це місто назвали "червоним", тобто, красивим. Вирушаємо у подорож до одного з наймальовничиших куточків Слобожанщини!

Красноград. Більовська фортеця - візитна картка міста. Українська оборонна лінія - це ряд фортець, пов'язаних між собою валами для захисту від татар. Колись Більовська фортеця з'єднувалася з Іванівською, між ними були побудовані редути і редани, а підземні ходи під ними тяглися на багато кілометрів. У 1784 р Більовськая фортеця стала містом і була перейменована указом Катерини II в Константиноград. Красноград - батьківщина українського художника Порфирія Мартиновича. Саме він став засновником Красноградського краєзнавчого музею, одного з найбільших і найбагатших музеїв Харківщини й України. Нині експозиція музею складається з трьох відділів: природи, історії та картинної галереї. У дворі розташований музей під відкритим небом - етнографічний комплекс - хата-мазанка XIX ст, вітряк і ін ..

Оглядова екскурсія Красноградом знайомить туристів з історією міста, пам'ятниками, навчальними закладами, останками Більовської фортеці.

На Красноградщині живуть чудові майстри українських народних промислів, які можуть провести для вас майстер-класи з бісероплетіння, мотанки, вишивки, соломоплетіння, квілінгу (картинам із паперу), прикрас із повсті, декоративного розпису.

Переїзд до с. Іванівське. Іванівська фортеця української оборонної лінії збереглася найкраще з усіх земляних фортець. Під'їзд до неї можливий тільки в суху погоду.

Унікальна дерев'яна п'ятибанна церква XVIII ст. в Берестовеньках. Свято-Покровський храм із дзвіницею було побудовано в 1912 році. До війни він був перетворений на клуб, дзвіниця була зруйнована, а під час війни тут була конюшня. Нині храм відреставровано, і він по праву вважається найкрасивішим дерев'яним храмом Харківщини.

Розважальна програма

За додаткову плату можна замовити: анімаційну програму (ведучій, конкурси, розваги); Виступ народного колективу «Мальви»; майстер-класи за козацьким фехтування.

Вартість на людину в грн.

"Кількість оплачуваних місць + безкоштовні"50+444+4,44+1040+8,40+1436+12,36+1830+4,30+825+4,25+1315+2, 16+2, 17+3, 20+4
8-ми годинна екскурсія180205225250300360420
10-ти годинна екскурсія210238262290350420470

У вартість включено

транспортне обслуговування автобусами класу люкс (Merсеdes, Neoplan, Wolksvagen, Scania, MAN, Setra і ін.), супровід групи гідом, екскурсійне обслуговування, страхування медичне та від нещасного випадку.

Примітки

  • Маршрут туру може бути скоректований за бажанням замовника.
  • Вхідні квитки до музеїв та на інші екскурсійні об'єкти, майстер-класи, театралізації, харчування, оренда альтанок і т.п. оплачуються додатково.
  • Комплексний вхідний квиток до Красноградського музею - 70 грн. / чол., етно-садиба - 100 грн. / чол., еко-екскурсія - 100 грн. / чол., гастрономічна екскурсія - 200 грн. / чол.
  • Уточнюйте вартість екскурсії та додаткових послуг перед бронюванням.

Якщо ви зайшли в цю програму, вам можуть бути також цікаві:

- всі автобусні екскурсії по Харківській області

- групові тури автобусом Україною

- тури з відпочинком на природі

- екскурсії та тури патріотичного та історичного змісту

- календарно - обрядові екскурсії та розваги

- тури по святих місцях

- старовинні садиби, палаци і парки, заповідники України

- зимові екскурсії та розваги

- "Різнокольорові" канікули в Україні

- групові тури поїздом всією Україною

- зимові та літні оздоровчі табори на морі і в КарпатахЯкщо ви підбираєте тур або відпочинок особисто для себе, то зверніть увагу на

- наші збірні тури Україною, тури вихідного дня

- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб

- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп

- популярний відпочинок у Одесі й Затоці

- відпочинок на курортах і пляжах світу

- екскурсійні тури по всьому світу

- завжди популярні тури на Новий рік і Різдво

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!