RU EN PL UK

Український Сократ. Бабаї - Сковородинівка

"Світ ловив мене, але не спіймав". Спробуємо й ми зловити хоч пам'ять про видатного українського поета, музиканта, філософа й просвітителя Г.С. Сковороду.

Чому ми рекомендуємо цю екскурсію:

- після реставрації музей Сковороди став носити звання Національного;

- життя та творчість цього видатного українця викликає незмінний інтерес у всіх категорій туристів;

- ця екскурсія є класичним зразком сучасної екскурсійної програми, оскільки гармонійно поєднує в собі розповідь екскурсовода, відвідування музею та відпочинок на природі.

Вирушаємо на екскурсію слідами Григорія Сковороди. Спробуємо його "піймати"!

У програмі туру: дорожня екскурсія, садиба Ковалевського, відвідування музею Г.С. Сковороди в Сковородинівці, сковородинівська криниця в Бабаях, відпочинок на природі.

Маршрут

Харків - Бабаї - Сковородинівка

Тривалість туру

6-8 годин

Харчування

Пропонуємо за додаткову плату:

- обід у кафе (Від 100 грн з особи);

- сухий пайок (Від 60 грн з особи);

- ланчбокси (Від 90 грн з особи);

- куліш (Від 60 грн з особи).

Транспорт

автобус

Тип туру

груповий

Відпочинок та оздоровлення:

Пропонуємо відпочити в Сковородинівці в кафе або на березі ставка.

Екскурсійна програма

Дорожня екскурсія: значення особистості філософа в українській культурі, робота в Харківському колегіумі, місця на Харківщині, пов'язані з його ім'ям.
ukrainskij sokrat 6 ukrainskij sokrat 10
ukrainskij sokrat 8 ukrainskij sokrat 9

Сковородинівка - садиба поміщика Андрія Ковалевського, де пройшли останні роки життя Г.С. Сковороди. Музей, присвячений його життю і творчості, пам'ятні місця: дуб, рукотворні ставки, сад, липова алея, могила філософа. Цікаво спланований парк - доріжки розходяться від центральної галявини, як сонячні промені. За легендою, Сковорода сам вибрав місце для своєї могили біля улюбленого дуба і власноруч її викопав.
ukrainskij sokrat 2 ukrainskij sokrat 3
ukrainskij sokrat 5 ukrainskij sokrat 7

Особливу атмосферу і дух генія можна відчути, відвідавши садибу в нічний час, особливо під час проведення фестивалю "Вчора - Івана, сьогодні - Купала".
misterii kupala06 misterii kupala05

При 8-годинний розширеної екскурсії пропонуємо відвідати також сковородинівську криницю в Бабаївському лісі. Вода в ній має тонізуючий присмак. Легенда свідчить, що знаменитий філософ встромив свій посох в землю, і з неї почав бити холодний ключ. У 70-х роках XVIII ст. Сковорода зупинявся в Бабаях в будинку свого друга Якова Правицького.
ukrainskij sokrat 1 ukrainskij sokrat 11
Вважається, що саме тут він написав "Байки харківські". Зараз сковородинівська криниця має статус гідрологічного пам'ятника природи. Залишки садиби Правицького (а потім губернатора Щербініна) в Бабаях, де гостював і писав свої праці філософ.
ukrainskij sokrat 12 ukrainskij sokrat 4

На зворотньому шляху можна організувати в мальовничому місці пікнік із смачним кулішем та іншими частуваннями (від 60 грн. з людини в залежності від групи).
Увага! Студентам, фахівцям, цінителям творчості Г. Сковороди пропонується новий екскурсійний маршрут в родове гніздо філософа - с. Чорнухи на Полтавщині.

Вартість на людину в грн.

"Кількість оплачуваних місць + безкоштовні"50+444+4,44+1040+8,40+1436+12,36+1830+4,30+825+4,25+1315+2, 16+2, 17+3, 20+4
6-ти годинна екскурсія150170188208250300350
8-ми годинна екскурсія180205225250300360420

У вартість включено

транспортне обслуговування автобусами класу люкс (Merсеdes, Neoplan, Wolksvagen, Scania, MAN, Setra і ін.), супровід групи гідом, екскурсійне обслуговування, страхування медичне та від нещасного випадку.

Примітки

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!