RU EN PL UK

Календарно-обрядові екскурсії, розваги

Екскурсії з Харкова, приурочені до календарних свят

груповий
8 годин

Скляні фантазії. Куп'янська фабрика ялинкових прикрас

Куп'янськ - фабрика скляних ялинкових прикрас

В очікуванні новорічних свят подаруйте незабутні враження своїм дітям! Замовляйте екскурсію на Куп'янську фабрику ялинкових іграшок «АРТАН», і ви побачите, що справжні чудеса відбуваються поруч!
груповий
5 годин

Новорічний маскарад. Святкові зимові розваги

інтерактивна екскурсія до Бермінвод із новорічною програмою від туроператора "Навігатор Україна"

Новий рік і Різдво - час для нових яскравих вражень!
Загадковість на межі таємничості, яскравість на межі сліпучості, чарівність на межі містичності, краса на межі ідеалу - ці неймовірні різдвяні пригоди в країні несподівано-приємних секретів в Бермінводах.

груповий
6-8 годин

Всі обряди осіннього циклу у наших предків були присвячені закінченню збору врожаю, а філософські ідеї старі, як світ: закликання родючості полів, домашніх тварин, продовження роду.

груповий
6-8 годин

Різдвяна зірка. Зимові святки

Харків - Харківська область - Різдвяні гуляння

Із настанням холодів ставало менше роботи, тому наступало відносне затишшя: люди частіше збиралися разом, влаштовували вечорниці, співали пісень, грали в ігри. Кульмінацією всього календарного року були зимові свята - святки.

У рамках свята Масниці Валківська районна рада вирішила провести фестиваль "Валківська сливяночка", адже слава про валківські сливи йде з давніх часів! Недарма ж ці ягоди зображені на гербі міста! Фестиваль проводиться з метою збереження і популяризації культурної спадщини, розвитку туризму і гастрономічних традицій нашого краю.

груповий
5 годин

Проводи зими. Масляна в Бермінводах

Бермінводи - свято Масляної

Разом із пробудженням природи від зимового сну в народі починався цикл весняних святкових гулянь, супроводжуваних піснями, іграми, хороводами. Весняний календар відкривався святом Стрітення, коли зима вперше зустрічалася з весною, 1 Березня на Явдоху святкували Новий рік.

груповий
6-8 годин

Як зустрічатимуть Масляну в одному з найкрасивіших, райських куточків Слобожанщини - в садибі Ковалевського, у Сковородинівці? Ми впевнені, що нудно не буде! Їдемо до Сковородинівки?

груповий
6-8 годин

Весна прийшла! Писанки, крашанки і веснянки

Валки або Чугуїв , майстер-класи

Великдень - найголовніше християнське свято, яке органічно поєднує в собі язичницькі ритуали та церковні обряди. Готуючись до цього свята, наші предки співали веснянки, закликали птахів і розписували великодні яйця. Спробуємо це зробити і ми.

груповий
6-10 годин

Весілля Сонця і Води. Івана Купала

свято Івана Купала - Харківська область

Літні звичаї та обряди українців були, звичайно, пов'язані насамперед із турботами про врожай. Найдавнішим і найбільш емоційним святом є свято Івана Купала. Купальські Вогонь і Вода мали цілющу, очисну, чарівну силу.

груповий
6-10 годин

Зелені свята та русалчині танці. Русалії, Трійця

свято на березі водойми - Харківська область

Найкрасивішими, найсвітлішими й найрадіснішими для українців були свята літнього обрядового циклу. Він включав у себе Русалії, Трійцю, Івана Купала, Петрів день, Маковія, Пантелеймона Цілителя, Спас, а також стародавні забуті свята - богів Лада, Ярила, Грома.

груповий
6-10 годин

Сьогодні Івана, а завтра Купала. Фестиваль води та вогню у Сковородинівці

Сковородинівка - садиба Ковалевського - фестиваль "Містерії Купала з Варсавою" "

Як святкуватимуть Івана Купала в одному з найкрасивіших, просто райських куточків Слобожанщини - в садибі Ковалевського, в Сковородинівці? Ми впевнені, що нудно не буде! Їдемо до Сковородинівки?

груповий
15 годин

Козацька Масляна. Петриківка - с. Гречане етнохутор "Козацька Січ"

Дніпро - Петриківка - с. Гречане етнохутор "Козацька Січ" - свято Масляної

На весняні свята прийнято було кататися на конях, ходити в гості, веселитися, готувати вареники і, звичайно, млинці, які символізували сонце, сонячне тепло і могутність.

груповий
13 годин

Свято сонця і весни. Масляна в Диканьці

Опішне - Диканька - Проні - свято Масниці

Масниця - давньослов'янське свято, яке дісталося нам від предків-язичників. Масниця - це бешкетне та веселе прощання із зимою і зустріч весни, що несе пожвавлення в природі і сонячне тепло.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!