fbpx
RU EN PL UK

Рейки-рейки, шпали-шпали. Залізничне депо

Туроператор "Навігатор Україна" продовжує серію профорієнтаційних екскурсій улюбленим Харковом. Цього разу ми звернемося до залізничного транспорту, його історії й сьогоднішніх реалій.

Ми впевнені, що ця екскурсія:

змусить вас по-новому поглянути на професію залізничника, зануритися в її таємниці, відвідати багатофункціональне підприємство, познайомитися з сучасними технологіями і, можливо, знайти мрію і мету в житті!

У програмі екскурсії: транспортне обслуговування комфортабельним автобусом, тематична екскурсія "Харків транспортний, Харків залізничний ", екскурсія по локомотивному депо" Основа ", відвідування музею історії і техніки Південної залізниці, поїздка - екскурсія по Малій Південній залізниці.

Всім, хто коли-небудь у своєму житті грав у провідника, машиніста, милувався з вікна поїзда швидкоплинними пейзажами , присвячується!

Маршрут

Харків - локомотивне депо "Основа" - музей історії Південної залізниці - Мала Південна залізниця

Тривалість туру

4 години

Харчування

Пропонуємо за додаткову плату:

- обід у кафе (Від 100 грн з особи);

- сухий пайок (Від 60 грн з особи);

- ланчбокси (Від 90 грн з особи);

куліш (Від 60 грн з особи).

Транспорт

автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

Тематична екскурсія "Сталеві магістралі". Харків в усі часи своєї історії був важливим транспортним вузлом. Автомобільний транспорт і авіа, трамваї і тролейбуси, автобуси і метро - у кожного з них своя цікава історія і доля. Але сьогодні мова піде про залізницю.
relsy relsy shpaly shpaly08 relsy relsy shpaly shpaly01

Перший поїзд прибув на територію сучасної України з Відня до Львова 4 листопада 1861 г. З 2002 року в Україні в цей день відзначається День залізничника. Офіційне ж відкриття товарного і пасажирського руху на Курсько-Харківської залізниці відбулося в 1869 році. З цього дня ведеться відлік діяльності Південної залізниці. Паровози і електровози, тепловози і дизельні поїзди, швидкісні потяги та рейкові автобуси, вантажні та пасажирські перевезення, харківські вокзали і депо - про це та багато іншого йтиметься під час екскурсії. 

Екскурсія до локомотивного депо станції Основа - найбільшого на Південній залізниці та одного з найбільших в Україні. Технологія ремонту локомотивів і рухомого складу, котельні, компресорні установки, хімлабораторія, водоочисні споруди, сучасні цехи ремонту та експлуатації. 
relsy relsy shpaly shpaly03 relsy relsy shpaly shpaly05

Екскурсанти матимуть можливість оглянути приміщення і кабінети, де проводиться передрейсовий медичний комісія машиністів, побачити унікальний тренажер, що імітує кабіну машиніста електровоза, а також кабінет психолога, де машиністи отримують психоемоційну розвантаження. Відвідування музею підприємства.

Можливе відвідування музею історії і техніки Південної залізниці. Поруч з Південним вокзалом на великій території розташувався новий музей Південної залізниці. Він налічує понад 500 експонатів, серед яких макети потягів, інструменти для ремонту паровозів, старовинні документи, пільгові квитки пасажирів довоєнного часу, облігації та посвідчення залізничників і багато іншого. 36 раритетних видів техніки виставлені під відкритим небом, в тому числі паровоз "Фелікс Дзержинський", 60-річний танк-паровоз 9П і ін. Вінчає експозицію чотириметровий макет залізниці з інфраструктурою європейського міста. Можлива поїздка - екскурсія по Малій Південній залізниці або відвідування кафе "Локомотив".
relsy relsy shpaly shpaly07 relsy relsy shpaly shpaly02

Вартість на людину в грн.

"Кількість оплачуваних місць + безкоштовні"50+444+4,44+1040+8,40+1436+12,36+1830+4,30+825+4,25+1315+2, 16+2, 17+3, 20+4
4-х годинна екскурсія125142155173200240300

У вартість включено

транспортне обслуговування автобусами класу люкс (Merсеdes, Neoplan, Wolksvagen, Scania, MAN, Setra і ін.), супровід групи гідом, екскурсійне обслуговування, страхування медичне та від нещасного випадку.

Примітки

  • Маршрут туру може бути скоректований за бажанням замовника.
  • Вхідні квитки оплачуються додатково. Депо "Онова" - 600 грн з групи, музей Південної залізниці - 15 грн. / Чол., Мала Південна залізниця - 7 грн., Кафе приймає замовлення попередньо і з передоплатою.
  • Уточнюйте вартість екскурсії та вхідних квитків перед бронюванням.

 

 Також напевно вам будуть цікаві:

- екскурсії на кондитерські фабрики та інші "солодкі" тури

- профорієнтаційні екскурсії для школярів

- екскурсії-новинки, нові незвичайні екскурсії

- екскурсії на виробництва, майстер-класи, дегустації

- інтерактивні екскурсії, театралізації, атракції, екскурсії - гри, квести

- багатий перелік екскурсій патріотичної тематики

- екскурсії до календарних свят

- автобусні екскурсії Харківською областю и тури автобусом по Україні

- екскурсії, на які можна їздити цілий рік

- зимові екскурсії та розваги

- "Різнокольорові" канікули в Україні

- групові тури поїздом всією Україною


Також не обійдіть своєю увагою

- всі наші збірні тури Україною, тури вихідного дня

- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб

- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп

- відпочинок на курортах і пляжах світу

- екскурсійні тури по всьому світу

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!