fbpx
RU EN PL UK

Слобожанський ярмарок. Місто вчених, місто майстрів

Харків від початку заснування був містом ярмарок, ремісників, торговців, а згодом став і містом студентів, учених, містом науки. Харкову "розумному", прогресивному, сучасному й присвячена ця цікава екскурсія. Бути розумним модно! Будьте в тренді!

Знайомтеся з обличчям історичного та сучасного Харкова:

- харківські ремесла з кінця XVIII століття до сьогодення;

- виробництва, підприємства, наукові установи Харкова;

- найзнаменитіший Університет України;

- перший в Україні центр інтелектуального відпочинку;

- музей археології та музей комп'ютерної техніки;

- Франсільванія - країна професій і захоплень;

- музей наукових відкриттів WOOM;

- різноманітні майстер-класи.

У програмі екскурсії: транспортне обслуговування комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід, майстер-класи, екскурсія по Харківському Національному університету, Ландау центру, країна професій і захоплень "Франсільванія", харківські музеї.

Ось так ! Їдемо на інтелектуальний ярмарок!

Маршрут

Харків - ХНУ ім. В.Н.Каразіна - Франсильванія - музеї Харкова

Тривалість туру

4 години

Харчування

Пропонуємо за додаткову плату:

- обід у кафе (Від 100 грн з особи);

- сухий пайок (Від 60 грн з особи);

- ланчбокси (Від 90 грн з особи);

куліш (Від 60 грн з особи).

Транспорт

автобус

Тип туру

груповий

Екскурсійна програма

Розвитку ремесел на Харківщині сприяли природні багатства, вигідне географічне й торгівельне положення міста. Уже в 1732 році в Харкові жило 492 ремісника, які селилися цілими вулицями та провулками. Про це свідчать їх назви - Коцарська, Чоботарська, Римарська, Ковальська, провулки Слюсарний, Капелюшний, Каретний і ін. Особливо розвивалися такі ремесла, як ткацтво, шовківництво, ковальська справа, чинбарство. Всі вироби майстрів активно розвозилися по численним слобожанським ярмаркам.

Харків сучасний, заводи і наукові центри міста, численні "виші" Харкова.

Харківський Національний університет ім. В.Н.Каразіна - один із найстаріших університетів України та Європи запрошує старшокласників взяти участь у екскурсійній програмі "Відкрий для себе Каразинський". Тут можна відвідати музей університету, музей археології, музей природи, "Єрмилов центр", а також "Ландау центр" - майданчик інтерактивної науки, перший в Україні приуніверситетський центр інтелектуального відпочинку.
gorod uchenykh13 gorod masterov12

Відвідування Музею археології та етнографії Слобідської України при Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна та Науково-дослідної археологічної лабораторії Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. Під час екскурсії Ви ознайомитися із загадковою і небезпечної професії археологів, побачите справжні скарби, які були знайдені під час численних експедицій, поринете в минулі тисячоліття. А найактивніші і допитливі отримують в подарунок унікальні артефакти від справжніх археологів. gorod masterov07 gorod masterov08

Якщо Ви цікавитеся історією комп'ютерів, появою нових технологій і останніми досягненнями програмного забезпечення, то тоді вам в музей комп'ютерної техніки та програмного забезпечення. Тут можна побачити комп'ютер Apple II, створений Стівом Возняком і Стівом Джобсом ще в 1977 році, перший комерційно успішний ноутбук, 12-кілограмовий Osborne 1, комп'ютер BBC для «підвищення компютерної грамотності », близько десяти радянських розробок 1970-80-х років і станцію, за допомогою якої графічні дизайнери створили магістра Йоду з« Зоряних воєн ». З більш сучасних розробок - приставка 1995 року випуску, в якій вперше був застосований ефект віртуальної реальності, перша модель iPhone і окуляри доповненої реальності від компанії Microsoft.
gorod uchenykh14 gorod uchenykh15

Дітям молодших і середніх класів пропонуємо відвідати"Франсільванію" - першу в Харкові країну професій і захоплень для дітей: пограконтроль, біржа професій, уряд, податкова, поліція, лего-студія і наукова лабораторія, автошкола і університет, студія майстер-класів, будинок мод, видавництво і радіостанція, салони краси і супермаркети, кондитерська фабрика і автосалон, будинок морозива і кінотеатр ...
gorod masterov01 gorod masterov06

Також урізноманітнити екскурсію можна майстер-класами з народних промислів і hand made: Петриківський розпис, ляльки-мотанки, вироби з солоного тіста, писанкарство, обереги, іграшки з різних матеріалів та інші майстер-класи на замовлення.
gorod masterov10 gorod masterov04

Ласкаво просимо в музей наукових відкриттів WOOM. Місія - популяризація науки і додаткову освіту в Харкові і Харківській області. Освічені діти - запорука успішного майбутнього!

Тим хто хоче продовжити знайомство з наукою і освітою Харкова, можемо запропонувати відвідування музею Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський Авіаційний Інститут», музею грошей Банківської Академії.

До речі, новостворені твори можна буде продати на Слобожанському ярмарку !!

Вартість на людину в грн.

"Кількість оплачуваних місць + безкоштовні"

50+4

44+10

40+14

36+18

30+24

25+4

16+2,
17+3,20+4


4-х годинна екскурсія

135

153

168

187

225

270

335

У вартість включено

транспортне обслуговування автобусами класу люкс (Merсеdes, Neoplan, Wolksvagen, Scania, MAN, Setra і ін.), супровід групи гідом, екскурсійне обслуговування, страхування медичне та від нещасного випадку.

Примітки

  • Маршрут туру може бути скоректований за бажанням замовника.
  • Вхідні квитки в музеї та на інші екскурсійні об'єкти, майстер-класи оплачуються додатково. Художній музей - 15 / 25 грн, Історичний музей - 30 грн, Ландау Центр - 30 грн з особи, майстер-класи-30 грн з чол.
  • Уточнюйте вартість екскурсії та вхідних квитків перед бронюванням.

 

 Також напевно вам будуть цікаві:

- екскурсії на кондитерські фабрики та інші "солодкі" тури

- профорієнтаційні екскурсії для школярів

- екскурсії-новинки, нові незвичайні екскурсії

- екскурсії на виробництва, майстер-класи, дегустації

- інтерактивні екскурсії, театралізації, атракції, екскурсії - гри, квести

- багатий перелік екскурсій патріотичної тематики

- екскурсії до календарних свят

- автобусні екскурсії Харківською областю и тури автобусом по Україні

- екскурсії, на які можна їздити цілий рік

- зимові екскурсії та розваги

- "Різнокольорові" канікули в Україні

- групові тури поїздом всією Україною


Також не обійдіть своєю увагою

- всі наші збірні тури Україною, тури вихідного дня

- щотижневі регулярні гарантовані тури Україною від 2 осіб

- тури до Європи для індивідуальних туристів і груп

- відпочинок на курортах і пляжах світу

- екскурсійні тури по всьому світу

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!