fbpx
RU EN PL UK

Екскурсії Східною Україною

Полтава, Диканька, Гоголеве, Решетилівка, Миргород, Сорочинці, Опішня, Горішні Плавні, Кременчук, Лубни, Кривий Ріг, Дніпро, Петриківка, Запоріжжя, Суми, Охтирка, Тростянець, Конотоп, Глухів, Путивль, Святогірськ, Соледар, Слов'янськ, Бахмут

груповий
15 годин

Масляна у садибі "Міколін хутір". Дніпро - Петриківка

Петриківка - садиба "Міколін хутір" - Дніпро

Масляна є одним із найстаріших свят у слов'янських народів. Це справжні веселощі, що зберегли свої традиції в наші сучасні будні з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято, яке триває цілий тиждень

груповий
14 годин

Вечори на хуторі. Поблизу Диканьки

Диканька - Гоголево - хутір Проні - Великі Будища - Опішня - Полтава

Екскурсія до Диканьки - Гоголевого нерозривно пов'язана з іменем М.В. Гоголя. Цей популярний екскурсійний тур знайомить із життям і творчістю великого письменника, з тими місцями, де він народився, провів своє дитинство і які з любов'ю описує у своїх творах. 

груповий
10 годин

«ФЛОРАМІК ПАРК» – унікальне місце для вашої творчості, розваг та нових відкриттів - запрошує на новорічну програму «Щедрик у Флораміці»! Тут на гостей чекає унікальна керамічна ялинка, казкова Новорічна атмосфера, сувенірна лавка, фотозона і, звичайно ж, подарунки!

груповий
15 годин

Скарби Донбасу Сіль та вино

Cлов'янськ - Соледар - Бахмут - Блакитні озера - Ізюм

Відроджуємо скарби Донбасу: "Artwinery" - одне з найбільших підприємств у Східній Європі з виробництва шампанського, соляні шахти Соледара на глибині 288 м, солоні озера і керамічні вироби Слов'янська.

груповий
16 годин

Місто Запоріжжя розташоване на річці Дніпро. Свою назву воно отримало від Дніпровських порогів, через які на свій страх і ризик переправлялися моряки в давні часи. «Адже знаходиться за порогами - тому й Запоріжжя» - говорять жителі міста. 

груповий
13 годин

Полтавська галушка і ... не тільки. Полтава - Абазівка

Абазівка ​​- Полтава - Решетилівка - Мачухи

Запрошуємо корпоративні групи на Полтавщину в унікальний музей пива та самогону! Тут ви зможете познайомитися з традиціями пивоваріння та самогоноваріння, побачити рідкісні експонати та продегустувати хмільні напої. У музеї дбайливо зберігають історію і традиції нашого народу, прищеплюють культуру пиття.

груповий
13-14 годин

Під Фавором, над Дінцем. Святогірська Лавра

Святогірськ - Адамівка - Чарівне - Ізюм

Екскурсія до історико - культурного заповідника «Святогірська Свято - Успенська Лавра». Це воістину чудо, створене природою й людьми у дивовижно красивому місці на берегах Сіверського Дінця.

груповий
14 годин

Територія нинішньої Сумської області була відома ще за часів Київської Русі і входила до складу Переяславського князівства. Місто Суми було засноване в далекому 1655 році як дерев'яна фортеця-острог.

груповий
15 годин

Українська Каліфорнія Вглиб гіпсових печер

Бахмут - Іванград - Cоледар - Слов'янськ - Кам'янка

Донецький басейн за кількістю запасів та видобутку гіпсу, ангідриду та солі посідає перше місце в Україні. Всі великі родовища сконцентровані в Бахмутській улоговині.

 

груповий
16 годин

Стародавнє місто Русі. Путивль

Путивль - Молченський монастир - Спадщанський ліс

Путивль - одне з найдавніших міст Київської Русі, що зберігає історію століть. Він був заснований на березі річки Сейм понад тисячу років тому. Народження Путивля датують X ст. н.е. Перше письмове свідчення про нього знаходиться в Іпатіївському літописі 1146 р

груповий
12 годин

Душа України. Полтава + равликова ферма

Полтава історична, гастрономічна, авіаційна, розважальна

Полтава - один із найкрасивіших куточків України. Особливо прекрасна вона в пору цвітіння садів. Полтавщина пишається своїми історичними місцями, видатними діячами, красивими пейзажами, науковими досягненнями.

груповий
13-15 годин

Столиця української кераміки. Опішне - Будища - Котельва

Опішне - Великі Будища - Котельва - Диканька - Полтава

Опішня - один із найславетніших і наймогутніших центрів культурної самобутності українців, всіма визнана столиця українського гончарства. Запрошуємо вас до Національного музею - заповідника гончарного мистецтва в Опішному, а також у інші, не менш цікаві, місця.

груповий
1 день

Залізна планета. Кривий Ріг

Кривий Ріг - Південний гірничо-збагачувальний комбінат - Криворізький гранд-каньйон

Туроператор "Навігатор Україна" відкриває нові напрямки індустріального туризму! Запрошуємо до Кривого Рогу - символу промислової могутності й економічного потенціалу нашої держави.

груповий
13 годин

Слобідська Україна. Охтирка - Тростянець

Охтирка - Тростянець - Лебедин

І Охтирку, і Тростянець без краплі сумніву можна назвати перлинами Слобідської України. Нині Охтирка - «нафтова столиця» України, музей храмів під відкритим небом, а Тростянець знаменитий перш за все Тростянецьким дендропарком, ну і звичайно, музеєм шоколаду!

груповий
15 годин

На території Дикого Поля в XVII столітті селилися і засновували свої поселення запорізькі козаки. Одним з таких хуторів була «Галушківка», що входила до складу Протовчанської паланки Війська Запорізького. Подорож по Днепровщіне - це подорож у славне минуле українського козацтва.

груповий
1 день

Конотопська битва і Конотопська відьма. Суми - Конотоп

Конотоп - Шаповалівка - Соснівка - Поле Конотопської битви - Суми

Більш ніж 350 років тому відбулася одна з найграндіозніших подій в історії української нації - Конотопська битва: військо Великого князівства Руського під командуванням гетьмана Івана Виговського здобуло гучну перемогу над Московським військом на чолі з князем Трубецьким.

груповий
13 годин

Край вишиванок. Решетилівка - Мачухи

Полтава - Решетилівка - Мачухи - Ковалівка

"На трьохсотій версті від Києва ніжиться на сонці Решетилівка. Неначе хтось розсипав на рушнику біле зерно, розтрусила вона на пагорбах свої хатки". Решетилівка - край умільців, майстрів, талантів.

груповий
15 годин

Кременчуцька магнітна аномалія. Горішні Плавні

Горішні Плавні - Келеберда- Козельщина

Кременчуцька магнітна аномалія, що складається з десяти родовищ залізистих кварцитів і багатих залізних руд, була відкрита в 1928 році геофізиком Андрієм Строною, а в 60-их роках XX століття тут виріс Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат і наймолодше місто Полтавщини - Комсомольськ-на-Дніпрі, а з недавнього часу - Горішні Плавні

груповий
15 годин

Кремень - син Чуга. Павлиш - Кременчук

Полтава – Павлиш – Кременчук – Козельщина – музей вергунів

Кременчук - мальовниче місто - порт на Дніпрі, заснований був в 1550 році як кордонна фортеця. За легендою, Кремень був сином Чуга, засновника Чугуєва, ось і вийшло назва Кременчук. Але це тільки легенда .......

груповий
16 годин

Мгарська святиня. Лубни - Решетилівка - Чорнухи

Лубни - Решетилівка - Чорнухи - Полтава

Спасо - Преображенський Мгарський монастир - духовна перлина Лубенської землі - вже багато століть височить над мальовничою Сулою. Його заснував монах Києво - Печерської Лаври Ісайя Копинський, який зробив багато для збереження в Україні православ'я.

груповий
15 годин

Над Дніпром і Самарою. Храми Січеславщини

Дніпро - Новомосковськ - Китайгород

Новомосковськ - древнє та гарне містечко на березі річки Самари. Роком заснування міста зараз вважається 1576 р, хоча зазвичай заснування міста пов'язували з будівництвом тут фортеці гетьманом України Іваном Мазепою. 

груповий
15 годин

Садиба "Миколин хутір". Дніпро - Петриківка

Петриківка - садиба "Міколін хутір" - Дніпро

Запрошуємо Вас відвідати унікальний куточок Дніпровщини - Петриківський край, який об'єднує в собі чудову природу, самобутню народну творчість і безмежну гостинність. Це прекрасне місце для знайомства з автентичною українською культурою і відпочинку на природі.

груповий
15 годин

Чудовий Дніпро! Місто та ріка

Дніпро - Новомосковськ

«Чудовий Дніпро за тихої погоди, коли вільно й плавно мчить крізь ліси й гори повні води свої ...» Дніпро - так називали своє улюблене місто місцеві жителі завжди. Дніпро - таку офіційну назву отримало в 2016 році одне з найкрасивіших міст України. 

груповий
15 годин

Французький шарм. Садиби Сумщини

Богодухів - Тростянець - Суми - Хотінь - Кияниця

Вирушаємо з Харкова і потрапляємо немовби на кілька століть назад - у розмірене життя дворянських садиб XVIII - XX століть. Всі ці парки, ставки, башточки, скульптури, колони, портики викликають різні почуття - романтичної ностальгії та незворотності минулого ...

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!