RU EN PL UK

Одеса, Коблево, Затока з Харкова

Повні турпакети на 8 днів / 7 ночей з ж / д проїздом з Харкова!

Одеса 2020 з проїздом з Харкова!  Оздоровчий комплекс розташований на самому березі Чорного моря, звідки відкривається панорама акваторії одеської затоки, порту, центру міста. Відпочинок в Одесі - це сприятливий клімат, широкі чисті піщані пляжі і тепле Чорне море!

від 4800 грн.

Затока з Харкова. Сімейний готель "Зоря"

Одеська обл, курорт Затока, Сонячний р-н

Затока 2020 з проїздом з Харкова! Затока - популярний український морський курорт на Чорному морі недалеко від Одеси. Відпочинок в Затоці - це відпочинок на улюбленому нами Чорному морі, сприятливий клімат, широкі безкоштовні піщані пляжі, екологічно чиста курортна зона.

від 5500 грн.

Коблево з Харкова. Готель "Paradise"

Чорне море, курорт Коблево

Сімейний відпочинок в Коблево 2020!  Відпочинок на чорноморському узбережжі з дітьми, близькими людьми і друзями! Комфортні умови проживання та відпочинку.

від 6050 грн.

Одеса з Харкова. Готель "Orange 3 *"

Одеса, центр міста (вул. Грецька)

Одеса 2020 з проїздом з Харкова! Відпочинок в готелі "Orange 3 *" в самому центрі Одеси і в 15 хвилинах ходьби від знаменитого одеського пляжу Ланжерон!
від 5100 грн.

Затока з Харкова. База відпочинку "Примор'я"

Одеська обл, курорт Затока, Сонячний р-н

Затока 2020 з проїздом з Харкова! Хочете прокидатися і лягати під шум морської хвилі і крики чайок? Тоді вам на базу відпочинку "Примор'я", яка знаходиться в серці курорту Затока на Чорному морі. Літо 2020 в Затоці з проїздом з Харкова!

від 7450 грн.

Сімейний відпочинок в Коблево з дітьми 2020! Якщо ви їдете на відпочинок всією сім'єю - тоді приготуйтеся до порції свіжих емоцій і адреналіну, адже саме тут, на курорті Коблево, знаходиться великий Аквапарк «Коблево» (відвідування аквапарку включено у вартість путівок!).

від 5950 грн.

Одеса з Харкова. Готель "Мирний курорт 3 *"

Одеса, 9-а станція Великого Фонтану

Одеса 2020 з проїздом з Харкова! Відпочинок в готелі "Мирний курорт" в самому серці Південної Пальміри, в тихому спокійному районі курортної Одеси, в 15 хвилинах ходьби від знаменитих одеських пляжів Аркадія і Чайка.

від 5500 грн.

Затока з Харкова. База відпочинку "Ізумруд"

Одеська обл, курорт Затока, Сонячний р-н

Відпочинок на Чорному морі в Затоці 2020! База відпочинку «Смарагд» - сучасний готельний комплекс, розташований в самому центрі Сонячного району курорту Затоки. 

від 6700 грн.

Коблево з Харкова. Готель "Valen Park"

Чорне море, курорт Коблево

Сімейний відпочинок в Коблево 2020!  Прекрасна можливість відпочити з комфортом всією сім'єю. Готель "Valen Park" стане вашим улюбленим місцем на березі Чорного моря, куди ви захочете знову повернутися.

від 5950 грн.

Одеса 2020 з проїздом з Харкова! Доступний комфортний відпочинок в курортному районі Одеси, в 15 хвилинах ходьби від знаменитого одеського пляжу "Аркадія". Розташування готелю робить його улюбленим місцем гостей для відпочинку біля моря. 

від 7100 грн.

Затока з Харкова. Готельний комплекс "Едем 3 *"

Одеська обл, курорт Затока, Центральний р-н

Vip-відпочинок в Затоці 2020! Готельний комплекс «Едем» - не звичайний готель в Затоці, це багатофункціональна структура, що включає в себе готельні послуги, системи оздоровлення, харчування, рекреації та розваг! 

від 4150 грн.

Коблево з Харкова. Готель "Повітря"

Чорне море, курорт Коблево

Вибачте місць немає. Економічний відпочинок в Коблево 2020!  Курорт є найпопулярнішим і великим на Миколаївському узбережжі. Соснові ліси утворюють тут природний вигляд рельєфу місцевості. Пропонуємо недорогий відпочинок в Коблево.

від 7450 грн.

Одеса з Харкова. Готель "Лермонтовський 3 *"

Одеса, Лермонтовський провулок, 2

Одеса 2020 з проїздом з Харкова! Готель "Лермонтовський 3 *" розташований в красивому куточку старого міста, в безпосередній близькості від моря і головних визначних пам'яток!
від 10300 грн.

Коблево з Харкова. Готель "De La Vita"

Чорне море, курорт Коблево

Преміум відпочинок в Коблево 2020!  Якщо ви хочете відпочити, добре провести час і набратися сил, готель "De La Vita" - саме те, що вам потрібно.

Пропонуємо Вашій увазі наші актуальні відеопрезентації курортів і готелів Чорного моря! Сезон ЛІТО 2020. Одеса, Затока, Коблево.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!