RU EN PL UK

Тури на Великдень

4 дня / 6 туродней
від 4250 грн.

Сонячний тур. Долина нарцисів і сакура в Закарпатті Потяг

Мукачево - Ужгород - Синевир - Шипот - Долина нарцисів - Хуст - Іза - Берегово - Чинадієво

Кінець квітня і початок травня в Закарпатті - це квітуча Долина нарцисів, час цвітіння сакури, яка пишно прикрашає вулички і замки Ужгорода та Мукачево. Туроператор "Навігатор Україна" пропонує зустріти в цьому році Великдень і травневі свята в Закарпатті!

3 дні
від 2200 грн.

Харківське рандеву. Тур на Травневі свята! самостійно

Харків - Харківська область

новинка 2019 Ви вже об'їздили всю Україну, милувалися буковинськими лісами і карпатськими полонинами, Львівськими замками і Чернігівськими храмами, дихали морським повітрям на узбережжі Чорного моря і свіжістю на берегах Дніпра. Багато разів були і в серці України - Києві. А ось у Харкові вам доводилося бути? Запрошуємо зустріти травневі свята у Першій столиці України - Харкові!

1 день / 2 ночі
від 1565 грн.

Чудеса Черкаські. Умань + Буцький каньйон автобус

Умань - Софіївський дендропарк - Буцький каньйон

Традиційний популярний автобусний тур до Умані з Харкова, який поєднує в собі відвідування найкрасивіших місць в Україні - Софіївського дендропарку в Умані - і Буцького каньйону на гірській річці Тікич.

10 годин
від 565 грн.

Садиби Харківської губернії. Епоха палаців і парків автобус

Старий Мерчик - Шарівка - Наталіївка - Співочі тераси

Для вас - одна з найпопулярніших серед харків'ян і гостей нашого міста екскурсія про збережені до наших днів старовинні садиби, про життя харків'ян в XVIII - XIX ст., про харківських меценатів.

3 дні
від 2750 грн.

Заповідна Україна. Асканія - Кам'яні могили - Азов на Великдень і травневі свята автобус

Асканія Нова - Кам'яні могили - Щасливцеве - гарячі джерела

Популярний тур на Великдень і травневі свята! Море задоволень в одній поїздці: відпочинок на березі теплого Азовського моря, унікальний пам'ятник історії Кам'яні могили, гордість і чудо України - біосферний заповідник Асканія Нова та багато іншого!

3 дня / 5 туроднів
від 3800 грн.

Бурштиновий тур. Волинь + Білорусь на травневі свята! Потяг

Острог - Клевань - Луцьк - Брест - Біловезька пуща -Берестечко - Тараканів - Дубно.

Новинка 2019! Запрошуємо на Травневі свята на давню Волинську землю, в Українське і Білоруське Полісся! Весняна, барвиста, загадкова земля Волинь! З середини X століття Волинська земля перебувала в складі Давньоруської держави. Тут все дихає старовиною, древньою культурою, українською ментальністю.

3 дня / 5 туроднів
від 3450 грн.

Оксамитовий тур. Чернівці - Кам'янець-Подільський - Хотин Потяг

Хмельницький - Чернівці - Хотин - Кам'янець-Подільський

Травнева Буковина і Поділля 2019. Тур по Західній Україні включає в себе відвідування унікального Кам'янця-Подільського, Хотинської фортеці і одного з найкрасивіших міст України - Чернівців!

3 дні
від 3000 грн.

Лазурний тур. Травневі свята в Одесі Потяг

Одеса на травневі свята

Світ, Праця, Травень, Ковбаса, Шашлик, Вино, Одеса, Море ... Все це - Одеса на травневі свята! Пам'ятки Одеси, красиві дівчата Одеси, базари Одеси, дворики Одеси .... і, звичайно, улюблене Чорне море!

3 дня / 5 туроднів
від 3350 грн.

Неоновий тур. Вінниця - Умань - Меджибіж Потяг

Вінниця - Стрижавка - Умань - Немирів - Меджибіж - шоу фонтанів

Всі таємниці Південного Бугу в неонових турі! Тур на травневі свята до Вінниці, родзинками якого безумовно є світломузичний фонтан на набережній "Рошен" у Вінниці, Софіївський дендропарк в Умані та неприступна фортеця Меджибіж.

4 дня / 6 туроднів
від 5750 грн.

Травневі Чернівці та подорож в Трансільванію! Потяг

Чернівці - Сігішоара - Синаї - замок Пелеш - замок графа Дракули - Брашов - Чернівці

Новинка 2019! Травневі Чернівці + Румунія 2019. Комбінований тур до столиці Буковини з 2-денним виїздом до Румунії на батьківщину графа Дракули. Тур включає в себе відвідування одного з найкрасивіших міст України - Чернівців, знайомство з природою, історією і знаменитими замками популярного регіону Румунії - Трансильванії!

18 годин
від 1290 грн.

Гетьманська столиця. Батурин автобус

Харків - Батурин - палац Розумовського - Батуринська фортеця

Перлиною, національною гордістю і життєстверджуючим духовним джерелом України без перебільшення є Національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця" в Батурині.

2-3 години
від 150 грн.

Дзвони Харкова. Перехрестя релігій

тематична пішохідна екскурсія Харковом від туроператора "Навігатор Україна"

Три з семи чудес Харкова - це храми. Покровський монастир, Успенський собор і Благовіщенська церква по праву є візитними картками "першої столиці". Екскурсія дає більш детальне уявлення про культову архітектуру нашого міста, різні релігійні конфесії, духовне життя Харкова.
13 годин
від 675 грн.

Радіємо чудовим сонячним дням і знайомимося з Харківської старовиною. І Охтирка, й Тростянець колись були частиною Харківської губернії. Нині Охтирка - це «нафтова столиця» України, а Тростянець знаменитий колишнім маєтком цукрозаводчика Леопольда Кенніга - нині Тростянецьким дендропарком.

15 годин
від 950 грн.

Петриківський край. Дніпро - Петриківка - с. Гречане етнохутор "Козацька Січ" автобус

Дніпро - Петриківка - с.Гречаное етнохутор "Козацька Січ"

Запрошуємо Вас відвідати унікальний куточок Дніпровщини - Петриківський край, який об'єднує в собі чудову природу, самобутню народну творчість і безмежну гостинність. Це прекрасне місце для знайомства з автентичною українською культурою і відпочинку на природі.

15 годин
від 695 грн.

Український Баден-Баден. Миргород на травневі свята автобус

Миргород - Великі Сорочинці - Опішня - відпочинок на природі

Миргород - один із найвідоміших українських курортів мінеральних вод. Місто було засноване у 1575 році на березі річки Хорол. У XIX столітті Миргород набув статусу повітового міста Полтавської губернії.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!