RU EN PL UK

Тури на 8 березня

Збірні тури і екскурсії по Україні з проїздом з Харкова

3 дня / 5 туроднів
від 3350 грн.

Букет насолоди. Жіноче свято в Закарпатті + цвітіння крокусів! Потяг

Мукачево - замок Паланок - замок Шенборна - Термальні води Косино - центр лозоплетіння Іза - Хуст - Термальні води Велятино

Міжнародний жіночий день і 3 вихідних - це вам не жарти! Звичайно ж, треба кудись їхати, подорожувати, відпочивати! Туроператор "Навігатор Україна" пропонує провести перші весняні свята в Закарпатті!

3 дня / 5 туроднів
від 2800 грн.

Яка погода буде на 8 марта? Яка б не була погода, сонячна Одеса завжди зустрічає своїх гостей гостинністю, душевним теплом і привітністю!

4 дня / 6 туроднів
від 3700 грн.

8 березня у Львові та Карпатах. Ясіня - Буковель - Драгобрат Потяг

Львів - Ясиня - Буковель - Драгобрат - Яремче

Пропонуємо зустріти свято весни в столиці Західної України і продовжити святкування в самому серці українських Карпат! Чудовий подарунок для наших милих жінок!

14 годин
від 650 грн.

Питання до жінок: чим готувати олів'є, чи не краще поїхати в цей святковий день в подорож? Рада чоловікам: чим дарувати терку для морквини, не розумніше зробити коханим гарний і корисний подарунок - тур до Опішного ?!

4 години
від 245 грн.

Що оригінального подарувати нашим милим і коханим жінкам на їхнє свято? А чому б не подарована вам наш улюблений Харків - один з найкрасивіших міст України! У цей день ми розповімо про найбільш знаменитих жінок - Харків'янка.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!