RU EN PL UK

Тури в Європу

Польща, Чехія, Німеччина, Австрія, Франція та ін.

Автобусні та авіа тури по Європі - це можливість подивитися і пізнати одну або відразу кілька европрейскіх країн за кілька днів! В Європу можна їхати в будь-який час року! Вона прекрасна завжди!

Всі тури в Європу від одного з наших найнадійніших львівських партнерів - туроператора "Алголь".

Тури в Європу для дитячих груп на канікули за програмою 5 + 1
(Кожен шостий турист безкоштовно)!

Користуйтеся моментом !!! Вибирайте і замовляйте один з акційних турів в зазначені терміни - отримуйте гарантовану знижку !!! Подорожі в Європу з Харкова, Львова, Києва на автобусі, літаку, машині. Від уїк-ендів до гранд-турів по Європі!

Вибирайте вподобаний Вам тур по Європі на певні дати і отримуйте додаткові знижки !! Увага! Акційні пропозиції обмежені за часом! Не пропустіть свій шанс заощадити!

індивідуальний

Скористайтеся модулем пошуку турів по Європі, щоб підібрати для себе найбільш підходящий тур без особливих зусиль! Польща, Чехія, Франція, Німеччина, Голландія, Угорщина - і це тільки Ваше початок подорожей по Європі. Все тільки починається!

В Європу можна їхати на автобусі, на машині, можна летіти на літаку. Є тури в Європу з Києва, зі Львова, можна організувати і виїзд з Харкова. Хтось хоче провести в Європі уїк-енд, а хтось віддає перевагу вирушити в двотижневий тур по всім європейським столицям.

груповий

Чехія - країна контрастів. У ній присутній і слов'янська самобутність, і середньовічна манірність, і легка сучасність. Навіть самому вимогливому туристу буде на що подивитися.

груповий

Блискуча Австрія - країна, кожен куточок якої приготував для туристів свій «ласий шматочок». Любителі опери, пам'яток і архітектури їдуть, зрозуміло, в столицю Австрії Відень, шанувальники класичної музики - в Зальцбург, а до найчистішим озерам і гарячим мінеральним джерелам туристи відправляються в чарівну Каринтію.

груповий

Німеччина пропонує активний відпочинок, лікування та оздоровлення на курортах, насичену культурно-екскурсійну програму. Крім того, це популярне і затребуваний напрямок ділового туризму. Цій країні кожен вік підвладний - свій «німецький» інтерес є і у дітей, і у студентів, і у батьків, і у пенсіонерів.

груповий

Країна мистецтва і культури Франція носить статус найпопулярнішого туристичного напрямку в світі. Взимку до гарної екскурсійна і шопінгу додаються гірськолижні курорти країни. Цей найбільший в світі центр зимового спорту пропонує найрізноманітніші варіанти катання і сучасну інфраструктуру, при цьому зберігши не тільки природну красу, а й автентичність проживання в місцевих селах.

груповий

Немає в світі країни, більш пристосованою для чудового відпочинку, яскравих вражень, повного релаксу і нестримних веселощів, ніж Італія. Такої щільності архітектурних шедеврів, найбагатших музеїв, чудових видів, гастрономічних надмірностей і дивовижних видовищ ви не знайдете більше ніде на планеті. Опис тільки найвідоміших визначних пам'яток Італії може зайняти не одну сторінку.

груповий

Найзагадковіша і найбільш відвідувана країна в Європі. Стародавні греки вважали, що тут ростуть золоті яблука Геракла, для арабів вона була Воротами в Рай, для Ернеста Хемінгуея це була арена, на якій історія металася між подвигом і трагедією, а вечорами тореадори боролися зі смертю.

груповий

Бельгія - країна, де дух Середньовіччя зберігся в повній мірі. Безліч чудових замків, храмів, парків і скульптур створюють незвичайну атмосферу, де змішалися самі різні епохи.

груповий

Історію Польщі не можна назвати зовсім вже давньої, але вона була насичена подіями, яких вистачило б на 10 держав. Історична спадщина країни прекрасно збереглося в багатьох музеях, в містах, де залишилися цілі вулиці зі старовинними будинками, в замках і фортецях

груповий

У лісах Швеції запросто можна зустріти добродушних лосів, північних оленів і потужних овцебиков.В країні повсюдно поширене катання на собачих упряжках. А взимку туристам пропонують вирушити в захоплюючу сафарі - на пошуки вовків, рисей, росомах і ведмедів.

Хочете бути в курсі всіх новин і не пропустити цікаві тури?

Підпишись на розсилку і дізнайся першим про наші пропозиції!